Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Ostale komponente

Ostale komponente Kućišta, napajanja, periferije, štampači, skeneri, tastature, miševi, džojstici...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 18.6.2010, 21:02   #1
Ivan452
Veteran
 
Član od: 25.7.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 772
Zahvalnice: 33
Zahvaljeno 189 puta na 152 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Ivan452
Određen forumom Logitech Rumblepad II x2

Pozdrav,

Pre neki dan sam uzeo 2 komada Logitech Rumblepad II gamepada (joypada - ili kako vec).

I sve je super radilo u pocetku. Malo problema sa namestanjem da radi u igricama koje podrzavaju samo Xbox360 kontrolere ali nista strasno.

Danas su bila oba povezana na racunar, uzeo gamepad1 i poceo da igram Blur. Odjednom u sred igre gamepad je prestao da radi. Uzmem ja drugi, kad je on preuzeo kontrole.
Posle nije bilo problema pa sam to prepisao nekog bug-u.

Medjutim, kasnije mi je dosao drug, igrali StreetFighter i GuiltyGear, i non stop su nam se menjale kontrole. Ja dobijao njegovog lika on dobijao mojeg. Stvarno iritirajuce. Ponekad se desavali po 3 puta u 5 minuta a ponekad je bilo OK i po 20ak.

E sada ovi gamepadovi su bezicni, imaju dva receiver-a koji su povezani sa kompom preko USB-a. Oba receiver-a imaju 2 lampice koje svetle kada pritisnes dugme na njemu dodeljenom gamepadu. I sada sam ja to bio odvojio sto sam dalje mogao jedan od drugog, i onda sam primetio da se ponekad (mozda i uvek) kada se promene kontrole receiver-2 pocne da svetli na komande gamepada1 i obrnuto (ali nikad jedan receiver ne prime komande od oba gamepada).

Inace na oba gamepada Serial Number, Model Number i Part Number su identicni.

I sada sam oba iskljucio. Povezao receiver1, kliknem na gamepad1 i on svetli. otkacim receiver1, ubacim receiver2, kliknem na gamepad1 i opet svetli...

E sada...da li ja nesto pogresno radim... ili.

Inace nemam bezicne zvucnike, bluetooth, moblini telefon, bezicni, daljinski ili vec neku drugu bezicnu tehnologiju blicu receivera.
Operativni je Windows 7 x64.
Imam poslednje drajvere.
Ivan452 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.6.2010, 21:24   #2
Game fever
Starosedelac
 
Član od: 3.4.2007.
Lokacija: London
Poruke: 1.330
Zahvalnice: 2.477
Zahvaljeno 283 puta na 198 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Game fever
Određen forumom Re: Logitech Rumblepad II x2

Hm moguce je da oba gamepada imaju istu frekvenciju sto mozda zbunjuje reciver. Ili mozda drajver pobrljavi i pomesa ih. Ne znam sta da ti kazem, mozda je problem sto su oba ista.

Poslednja ispravka: Game fever (20.6.2010 u 13:46)
Game fever je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Altec Lancing MX 5021 vs Logitech Z-2300 Sh@rance Zvuk na računaru 23 29.12.2009 21:56
Logitech tastatura stankefa ŠDK - Ostale komponente 5 1.12.2008 13:41
Koja „daktilo/media/mikro“ (Logitech?) tastatura urke ŠDK - Osnovne komponente 1 23.5.2008 14:57
Razlika između LOGITECH Z-2200 i LOGITECH Z-2300 Macak Mackin Zvuk na računaru 0 20.4.2008 20:58
Logitech VX Nano sasha vukelic ŠDK - Ostale komponente 0 19.1.2008 19:19


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 13:40.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com