Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Šta da kupim? > ŠDK - Konfiguracije

ŠDK - Konfiguracije Saveti u vezi sa kupovinom konfiguracija

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 16.11.2016, 17:38   #81
nexexcalibur
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.2.2009.
Lokacija: Belgrado
Poruke: 9.727
Zahvalnice: 1.639
Zahvaljeno 3.775 puta na 1.843 poruka
Određen forumom Re: Moderna gaming konfiguracija

Uki veruj mi, ovo je najpovoljnije u Srbiji trenutno (tu racunam i KP). Krivo mi samo sto mi izmako za 500 din vise 3000mhz savage. Ali s obzir da je nevidljiva ta razlika uzecu ovaj.

Inace sutra napajanje stize, pa ti vidi kakvo je stanje na kp, vise od mesec dana i dva otkazivanja da bi konacno uzeo. Iskreno, moj savet da se kp sad koristi samo za vrlo trazene stvari i stvari koje imaju na lageru. Npr prodavac shop x86 koji na papiru ima najvwcu ponudu ima perio cekanja od mesec dana za robu :/
nexexcalibur je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.11.2016, 19:46   #82
ukimafija
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.7.2006.
Lokacija: Las Vegas, USA
Poruke: 5.435
Zahvalnice: 788
Zahvaljeno 1.618 puta na 1.389 poruka
Određen forumom Re: Moderna gaming konfiguracija

Au, ako je to najpovoljnije to je žalosno, jer je to za te pare maltene pljacka...
Šteta što si čekao toliko za taj ram, to si i mogao i morao da uzmes ranije, jer da si uzeo G skill recimo ranije, bio bi ultra zadovoljan a teže bi bilo da nadjes ploču na kojoj ne radi nego obrnuto...o kvalitetu i da ne pričam...
Ali gotovo sad, šta je tu je, uzmi šta moraš, pamet u glavu za sl. put...

Sent from my SM-N920T using Tapatalk
ukimafija je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.11.2016, 19:50   #83
water wizard
Deo inventara foruma
 
Član od: 29.1.2008.
Poruke: 20.482
Zahvalnice: 433
Zahvaljeno 4.007 puta na 3.729 poruka
Određen forumom Re: Moderna gaming konfiguracija

evo imaš i patriot viper 2800Mhz 2x8 za 12300 u e, jedino ako si zapeo za kingston, to na brzinu što sam bacio pogled verovatno ima i nešto bolje i jeftinije
water wizard je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku water wizard na korisnoj poruci:
ukimafija (17.11.2016)
Stara 16.11.2016, 23:47   #84
s[C]ream Zombi[E]
Veteran
 
Član od: 17.11.2011.
Poruke: 1.010
Zahvalnice: 219
Zahvaljeno 212 puta na 204 poruka
Određen forumom Re: Moderna gaming konfiguracija

Ne vrijedi dati toliku kolicinu novca samo zato sto je "popularniji" brend u pitanju.
Odavno vec pisem da je KP potrebno izbjegavati bas iz pomenutih razloga. U pravu je Ukimafija, oduzilo se.
Bas se oduzilo.
s[C]ream Zombi[E] je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.11.2016, 2:57   #85
nexexcalibur
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.2.2009.
Lokacija: Belgrado
Poruke: 9.727
Zahvalnice: 1.639
Zahvaljeno 3.775 puta na 1.843 poruka
Određen forumom Re: Moderna gaming konfiguracija

Generalno je savage high end, cl 13 je, dok npr taj patriot cl16. Takodje garancija duza u radnji, dozivotna ovako sto je jako bitno jer su mi vec crkavali kingston moduli.


Ne zmam da li je neko skorije kupovao ram, ali evo ja cu reci, te cene od pre mesec dva mozete da zaboravite, naprotiv cene samo rastu zbog globalne nestasice (telefoni poceli da koriste ddr4)...
nexexcalibur je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.11.2016, 3:14   #86
water wizard
Deo inventara foruma
 
Član od: 29.1.2008.
Poruke: 20.482
Zahvalnice: 433
Zahvaljeno 4.007 puta na 3.729 poruka
Određen forumom Re: Moderna gaming konfiguracija

vidim u nazivu modela piše cl13 nego ovi stavili u opis 15.. pa dobro to je slično ova ima niži cl i brzinu a ova malo brža sa 60 meseci garancije.. šta znam ja sam uvek kupovao najjeftinije i nisu mi crkavale
water wizard je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.11.2016, 6:56   #87
ukimafija
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.7.2006.
Lokacija: Las Vegas, USA
Poruke: 5.435
Zahvalnice: 788
Zahvaljeno 1.618 puta na 1.389 poruka
Određen forumom Re: Moderna gaming konfiguracija

Citat:
s[C]ream Zombi[E] kaže: Pregled poruke
Ne vrijedi dati toliku kolicinu novca samo zato sto je "popularniji" brend u pitanju.
Popularniji u Srbiji zato sto X godina nismo imali za bolje, a tad je Kingston bio najveci proizvodjac memorija... Ali s godinama to se debelo promenilo, iako ovaj Kingston nije los i odradjuje posao, ovaj model generalno nije Overkloker i ne moze da se poredi kvalitetom sa Tier 1 modulima koje sam vec naveo gore (G Skill, Patriot, Crucial, high end Corsair modelima...) E sad da je u pitanju HyperX Predator to je nesto sto bih ja kupio(da bas idem na Kingston) i sto je kvalitetnije. Dakle necemo da mesamo kvalitetnije serije sa low end serijama modula...
Citat:
water wizard kaže: Pregled poruke
vidim u nazivu modela piše cl13 nego ovi stavili u opis 15.. pa dobro to je slično ova ima niži cl i brzinu a ova malo brža sa 60 meseci garancije.. šta znam ja sam uvek kupovao najjeftinije i nisu mi crkavale
Da li se iko od vas baktao da ode na sajt proizvodjaca koji je linkovan da dnu strane i pogleda specifikaciju tog rama? Kladim se da niste... A ja lud tek dosao s posla umoran i gledam ovo i istazujem... U Principu nista sto vec nisam znao
XMP #1 profil za ove module je CL 13-15-15 na 2666mhz
Dakle, ono sto je firma koja je prodaje i stavila CL15, jer ovo objektivno i jeste CL15, to sto prva latencija pocinje sa CL13, ne znaci da je ovaj ram toliko brzi da moze da se oseti...
I tu dolazimo do moje poente: Zasto se vi uopste bakcete sa latencijama(kasnjenjem) ovog rama kad je ovo ddr4 i ovo je kraj 2016te kad su Intelovi memorijski kontroleri toliko uznapredovali da su te latencije poptuno nebitne postale? Ko god je citao bilo koji kvalitetniji tekst/test o ramu u dubinu zna da jos od ddr3 latencije rama ne znace skoro nista...Razlike su mizerne, zanemarljive skoro, dakle sirovi takt, pa kvalitet same memorije na ramu(proizvodjac i proces proizvodnje), pa...letencija tek negde 4ta ili 5ta stvar koju treba da gledate...
Uzeti Kingston Savage ram pored Patriot Vipera i drugih kvalitetnijih slicne cene bi bilo maltene glupo, ili neuko(pod uslovom da su obe dostupne pod istim uslovima). A i ne znam sta vam znaci ta garancija kad prodje vise od 5 godina, tad ce vec biti vreme za upgrade... A i nece oni tek tako crci. U to vreme vec cemo voziti ili ddr5 ili HBM/3D X point ram .
Kvalitetne komponente teze crkavaju od jeftinih... Samo mojih 5 centi... Kako hoces....Ako ti garancija znaci, ti uzmi Kingston...
Jedino gde bih opravdao kupovinu Kingstona pored Viper memorije je izbor CPU kulera koji treba da montiras, gde je lakse montirati kuler sa Kingstonom, jer nemaju te visoke ram hladnjake kao Patriot Viper, mada su i oni vise estetika i izgledaju cool nego sto je realna potreba za njima na naponu od 1.35V...Vidi da li neko ima u ponudi kvalitetnije memorije od Kingstona, ili bar drugi model...Ako nije dostupno, onda tek uzmi ovaj Kingston model...
ukimafija je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku ukimafija na korisnoj poruci:
stuki (17.11.2016)
Stara 17.11.2016, 8:34   #88
nexexcalibur
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.2.2009.
Lokacija: Belgrado
Poruke: 9.727
Zahvalnice: 1.639
Zahvaljeno 3.775 puta na 1.843 poruka
Određen forumom Re: Moderna gaming konfiguracija

Ja sam je uzeo pola sata nakon postavljanja pitanja

Pazite, na kp mi je za iste pare nudjen fury black 2666, cak vise ni jeftiniji corsair vengeance nemaju. Ovo za patriot da je bolji od kingstona stvarno nisam znao, ali i da sam odlucio njega da uzmem, u emmiju bi mi rekli drugu cenu, vecu naravno, ili da je rezervisano/nestalo. Zesca je nestasica rama.

Ja zadovoljan i to je bitno, sad mi stize corsair RMx i bacam se na sklapanje, prvi put u zivotu! Tema ce goreti od pitanja haha

I da, sa pocetnih 80k, konfiguracija je daleko probila tu cenu, ali uzeo sam sve sto sam hteo manje-vise...
nexexcalibur je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.11.2016, 14:56   #89
s[C]ream Zombi[E]
Veteran
 
Član od: 17.11.2011.
Poruke: 1.010
Zahvalnice: 219
Zahvaljeno 212 puta na 204 poruka
Određen forumom Re: Moderna gaming konfiguracija

Citat:
ukimafija kaže: Pregled poruke
Popularniji u Srbiji zato sto X godina nismo imali za bolje, a tad je Kingston bio najveci proizvodjac memorija... Ali s godinama to se debelo promenilo, iako ovaj Kingston nije los i odradjuje posao, ovaj model generalno nije Overkloker i ne moze da se poredi kvalitetom sa Tier 1 modulima koje sam vec naveo gore (G Skill, Patriot, Crucial, high end Corsair modelima...) E sad da je u pitanju HyperX Predator to je nesto sto bih ja kupio(da bas idem na Kingston) i sto je kvalitetnije. Dakle necemo da mesamo kvalitetnije serije sa low end serijama modula...
dakle, sa moje strane ne postoji mijesanje kvalitetnije serije modula sa onima manje kvalitetnim. da razjasnimo samo to.
a sto se tice svega drugog, odavno je vec poznato. zato sam isto spomenuo. slazem se.
pozdrav.
s[C]ream Zombi[E] je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.11.2016, 15:24   #90
s[C]ream Zombi[E]
Veteran
 
Član od: 17.11.2011.
Poruke: 1.010
Zahvalnice: 219
Zahvaljeno 212 puta na 204 poruka
Određen forumom Re: Moderna gaming konfiguracija

Citat:
nexexcalibur kaže: Pregled poruke
Ja sam je uzeo pola sata nakon postavljanja pitanja

Pazite, na kp mi je za iste pare nudjen fury black 2666, cak vise ni jeftiniji corsair vengeance nemaju. Ovo za patriot da je bolji od kingstona stvarno nisam znao, ali i da sam odlucio njega da uzmem, u emmiju bi mi rekli drugu cenu, vecu naravno, ili da je rezervisano/nestalo. Zesca je nestasica rama.

Ja zadovoljan i to je bitno, sad mi stize corsair RMx i bacam se na sklapanje, prvi put u zivotu! Tema ce goreti od pitanja haha

I da, sa pocetnih 80k, konfiguracija je daleko probila tu cenu, ali uzeo sam sve sto sam hteo manje-vise...
Emmi azurira sajt na dnevnom nivou, i rijetko se dogadja da one cjene koje su navedene, nisu cjene po kojima ces biti u mogucnosti da kupis proizvod.
Do sada sam u Emmiu kupio na desetine komponenti i niti jednom mi se nije desilo da cjena koja je navedena nije cjena po kojoj cu biti u mogucnosti da kupim odabrane artikle.

Slican ili isti problem su imali i drugi, istini za volju. Ali, najvise sa nekim drugim radnjama. Ne kazem da je Emmi savrsen, problem sa lagerom postoji. No ni oni na sve ne mogu uticati. U svom okruzenju sam jednom cuo samo, da je neko imao slican problem sa njima. Djecko je narucio GTX 960 graficku kartu. Pozvali su ga i uz izvinjenje kazali da je nemaju na stanju, dok sajt nisu jos azurirali.
Nakon azuriranja se moglo vidjeti da taj model nije dostupan.
s[C]ream Zombi[E] je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.11.2016, 16:41   #91
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.295
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 3.965 puta na 2.387 poruka
Određen forumom Re: Moderna gaming konfiguracija

Ja sam jednom naručio najjeftiniji ruter, a oni pozvali da nemaju i dali mi skuplji za isti novac kao ovaj jeftiniji. Nisam se bunio.

@nexexcalibur

Bliži se ovo epsko sklapanje konfiguracije, ali mnogo je bolje tako pažljivo probrati ako vreme nije frka nego se posle kajati. Samo na kraju da zapišeš još jednom celu konfiguraciju, teško je pohvatati ovako sve.
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.11.2016, 17:13   #92
s[C]ream Zombi[E]
Veteran
 
Član od: 17.11.2011.
Poruke: 1.010
Zahvalnice: 219
Zahvaljeno 212 puta na 204 poruka
Određen forumom Re: Moderna gaming konfiguracija

Citat:
Aibo kaže: Pregled poruke
Ja sam jednom naručio najjeftiniji ruter, a oni pozvali da nemaju i dali mi skuplji za isti novac kao ovaj jeftiniji. Nisam se bunio.
Nisam zelio to da pomenem i drago mi je sto si ti to ucinio.
Do sada sam sa njima imao samo prijatnih iskustava. Problemi sa reklamacijom, nikada. Za mene su najbolji. Opet, to je licni utisak.
s[C]ream Zombi[E] je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.11.2016, 17:31   #93
nexexcalibur
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.2.2009.
Lokacija: Belgrado
Poruke: 9.727
Zahvalnice: 1.639
Zahvaljeno 3.775 puta na 1.843 poruka
Određen forumom Re: Moderna gaming konfiguracija

Prvo, da se zahvalim svima koji su doprineli temi na slican nacin kao i pre 7 godina. Plan je bio da kompletan legwork ostavim vama, a onda samo da platim i uzivam. No, pretpostavljao sam da ce biti drugacije, taj lagani ocd mi nije dao mira i mogu reci da sam za ovih mesec i po dosta vremena proveo citajuci i istrazujuci raznorazne nove standarde, komparacije cena, testove, revjuove i utiske ljudi. Da dodam dodatno zamarajuci faktor u celoj prici, kupujem-prodajem. Nazalost tacno sam naleteo na taj burni period koji i dalje traje, barem sam na pocetku dobro prosao za neke komponente.

U mojoj glavi ovo je jos wip, planiram hard disk, fullhd monitor, logitech z zvucnike, nove periferije i eventualno astal novi.

Moderna gaming konfiguracija:

-Asus Z170-A ATX LGA1151
-Intel Core i5-6600K 6M Skylake Quad-Core 3.5 GHz LGA 1151
-LC Power Cosmo Cool LC-CC-120
-GIGABYTE GeForce GTX 1060 Windforce OC GV-N1060WF2OC-6GD
-Kingston HyperX Savage Black 16GB Kit (2x8GB) 2666MHz DDR4 CL13
-CORSAIR RMx Series RM550X 550W 80 PLUS GOLD
-SAMSUNG 850 EVO 2.5" 250GB SATA III
-MS INDUSTRIAL Midi Tower BLACK WIDOW

summa summarum: Tik preko 1000e (plus hiljadu-dve za brzu postu)



Spoiler za ggwp:


nexexcalibur je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.11.2016, 19:00   #94
ukimafija
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.7.2006.
Lokacija: Las Vegas, USA
Poruke: 5.435
Zahvalnice: 788
Zahvaljeno 1.618 puta na 1.389 poruka
Određen forumom Re: Moderna gaming konfiguracija

Konfiguracija je opet ispala ok, jedino mi je zao sto su te izradili za neke komponente poput Evga napajanja, ili možda da si išao na m.2 pci-e ssd Intel 600p za do 20e doplate koji je 3x brzi pri čitanju ali za ovo sam shvatio da si uradio zbog garancije.
U svakom slučaju želim ti da te komp lepo služi i da se ugodno igras...

Sent from my SM-N920T using Tapatalk
ukimafija je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.11.2016, 15:41   #95
s[C]ream Zombi[E]
Veteran
 
Član od: 17.11.2011.
Poruke: 1.010
Zahvalnice: 219
Zahvaljeno 212 puta na 204 poruka
Određen forumom Re: Moderna gaming konfiguracija

Ovo je moja konfiguracija. Prije nekoliko dana sam presao na 1151:
i7 6700K
Asus z170 A
Kingston 2x8 2666
msi GTX 970 4gb
Samsung EVO 850 250
Corsair RM650x
COOLER MASTER kuciste (master box).

malo da se nasalimo: imamo istu maticnu plocu, napajanje (samo sto je tvoje 550w), SSD a i memorije pripadaju istom proizvodjacu. (svoju sam kupio na KP "polovne" veoma povoljno). ko je od koga vidjeo, ne zna se.
bio sam prijatno iznenadjen kvalitetom maticne ploce. dok sam procesor obezbijedio sa Be Quiet Dark Rock 3 Silent Wings.

Neka te konfiguracija dugo sluzi.

Uzivaces.
s[C]ream Zombi[E] je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.11.2016, 20:04   #96
nexexcalibur
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.2.2009.
Lokacija: Belgrado
Poruke: 9.727
Zahvalnice: 1.639
Zahvaljeno 3.775 puta na 1.843 poruka
Određen forumom Re: Moderna gaming konfiguracija

Ziv bio!

Sklapam ga upravo, recimo da sam sve zavrsio, nisam samo siguran oko ovih kulera u black widow-u.
Sva 3 su povezana nekako i svi su 2 pinski, a ova ploca ima 4 4pinska ulaza. E sad dal da ih raspetljavam ili je dovoljan samo jedan da ubodem i u koja dva pina, uputstvo kaze

Cha fan pwm
Cha fan ir
Cha fan pwr
Gnd


Cha je za chassis oznaka, postoji i cpu koji je jelte za cpu...

I da, ostaje mi jedan rekao bih molex na kojem pise fan controller power (ima i zensku i musku stranu)

Takodje, napajanje sam okrenuo tako da je ventilator na dole, tripuje me samo nalepnica sto je naopacke, jel to moze tako?

Poslednja ispravka: nexexcalibur (18.11.2016 u 20:12)
nexexcalibur je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.11.2016, 20:32   #97
nenad 970
Veteran
 
Član od: 2.12.2013.
Lokacija: SRBIJA
Poruke: 514
Zahvalnice: 16
Zahvaljeno 55 puta na 52 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku nenad 970
Određen forumom Re: Moderna gaming konfiguracija

^ neka te dobro sluzi i sit da se naigras i uzivas

Takodje i tebe kolega ZombI
nenad 970 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku nenad 970 na korisnoj poruci:
nexexcalibur (18.11.2016)
Stara 18.11.2016, 20:45   #98
Neutrino
Deo inventara foruma
 
Član od: 17.6.2011.
Poruke: 7.336
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 3.334 puta na 2.010 poruka
Određen forumom Re: Moderna gaming konfiguracija

Citat:
nexexcalibur kaže: Pregled poruke
Takodje, napajanje sam okrenuo tako da je ventilator na dole, tripuje me samo nalepnica sto je naopacke, jel to moze tako?
Treba tako zato što veliki ventilator služi za usisavanje vazduha u napajanje a ne izbacivanje vazduha iz napajanja.
Neutrino je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.11.2016, 20:46   #99
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.295
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 3.965 puta na 2.387 poruka
Određen forumom Re: Moderna gaming konfiguracija

Citat:
nexexcalibur kaže: Pregled poruke
Ziv bio!

Sklapam ga upravo, recimo da sam sve zavrsio, nisam samo siguran oko ovih kulera u black widow-u.
Sva 3 su povezana nekako i svi su 2 pinski, a ova ploca ima 4 4pinska ulaza. E sad dal da ih raspetljavam ili je dovoljan samo jedan da ubodem i u koja dva pina, uputstvo kaze

Cha fan pwm
Cha fan ir
Cha fan pwr
Gnd


Cha je za chassis oznaka, postoji i cpu koji je jelte za cpu...

I da, ostaje mi jedan rekao bih molex na kojem pise fan controller power (ima i zensku i musku stranu)

Takodje, napajanje sam okrenuo tako da je ventilator na dole, tripuje me samo nalepnica sto je naopacke, jel to moze tako?
Ne brini za nalepnicu, vent mora na dole to je tako.

A ta 3 venta od kućišta bih ja ostavio na prekidačima na kontroleru od kućišta, tj. kontrola preko ona dva prekidača napred na kućištu koji ti daju izbor sporo, brzo i off. Samo treba da im dovedeš napajanje preko onog standardnog molex konektora koji imaju, direktno sa napajanja. Na nižoj brzini su praktično bešumni i rade dobar posao. Nema svrhe kačiti 2-pinske na ploču jer nećeš imati PWM kontrolu a izgubićeš i ovu u 2 koraka.
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Aibo na korisnoj poruci:
nexexcalibur (18.11.2016)
Stara 18.11.2016, 20:57   #100
s[C]ream Zombi[E]
Veteran
 
Član od: 17.11.2011.
Poruke: 1.010
Zahvalnice: 219
Zahvaljeno 212 puta na 204 poruka
Određen forumom Re: Moderna gaming konfiguracija

Citat:
nenad 970 kaže: Pregled poruke
^ neka te dobro sluzi i sit da se naigras i uzivas

Takodje i tebe kolega ZombI
zahvaljujem se Neso. nisam ga jos overklokovao. za sada nema potrebe. azdaja tako ljepo prede, da sam stekao utisak da uopste nije opasna.
plocu sam uspijeo da kupim za 17 hiljada u Monitoru. bila je tada na akciji. sada kosta 22 500. katastrofa.
s[C]ream Zombi[E] je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Potrebna mišljenja - gaming konfiguracija Palman Bracht ŠDK - Konfiguracije 12 3.2.2016 1:48
Gaming konfiguracija za 200k dinara samomilan ŠDK - Konfiguracije 42 28.1.2016 6:08
Gaming konfiguracija do 500e Marko998 ŠDK - Konfiguracije 8 13.1.2016 0:25
Gaming konfiguracija 90-100k Valhalla ŠDK - Konfiguracije 57 25.4.2014 20:19
Nova gaming konfiguracija laos Šta da kupim? 21 2.3.2009 9:09


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 4:15.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com