Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Kompjuteri i film
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Kompjuteri i film Uticaj kompjutera na film i primena kompjutera na filmu

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 16.6.2015, 0:48   #2401
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.360
Zahvalnice: 4.519
Zahvaljeno 3.828 puta na 2.386 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Game of Thrones

Citat:
Krilce kaže: Pregled poruke
Zasto ne bismo smeli da dajemo misljenje o tome sta ce se eventualno desiti u narednim sezonama? Pa tu nema nikakvih spoilera, to su jednostavno nasa misljenja, koja ce se, ili mozda nece, obistiniti u nekoj od narednih sezona. Cemu koji moj onda sluzi forum ako cu samo da citam sta se desilo u toku ove sezone, a sto sam i sam vec mogao da vidim...
Jedno je reci sta ocekujes otprilike, a sasvim drugo je napisati da ocekujes spojler iz knjige i napises ga ovde.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.6.2015, 1:19   #2402
aammeerr
Član
 
Član od: 21.11.2012.
Poruke: 327
Zahvalnice: 139
Zahvaljeno 28 puta na 24 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

Ne isplati se gledati seriju kad ti gotovo svaku epizodu neko upropasti spojlerom.Do sad sam gledo ponedjeljkom navecer epizode znaci 24 sata posle izlaska i opet nisam izbjegao spojlere.sledecu sezonu gledam u 5 ujutro cim se pojavi na internetu.
aammeerr je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.6.2015, 1:35   #2403
nexexcalibur
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.2.2009.
Lokacija: Belgrado
Poruke: 9.727
Zahvalnice: 1.639
Zahvaljeno 3.775 puta na 1.843 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

Citat:
Krilce kaže: Pregled poruke
Zasto ne bismo smeli da dajemo misljenje o tome sta ce se eventualno desiti u narednim sezonama? Pa tu nema nikakvih spoilera, to su jednostavno nasa misljenja, koja ce se, ili mozda nece, obistiniti u nekoj od narednih sezona. Cemu koji moj onda sluzi forum ako cu samo da citam sta se desilo u toku ove sezone, a sto sam i sam vec mogao da vidim...
Citat:
mesomebody kaže: Pregled poruke
Za mene je nemoguće da kažem šta mislim da će se desiti sa npr. Tomenom a da pri tome isključim sve što sam pročitala. Ne zato što neću nego je teško odvojiti ono što znaš od onoga što misliš, što si video, pročitao ... Mogu ja da spekulišem, ali u okviru onoga što znam. Uostalom, ako moram da preskočim sve, o čemu onda pričam. Tako da ja ne mogu, ne kažem da drugi ne mogu. Ali pravila su pravila, nemam problem s tim.
Ne pravite se pametni, markirajte samo da je spojler nagadjanje/predvidjanje za sledecu sezonu i sve ce biti ok. Problem je nastao jer ljudi to ne rade.
nexexcalibur je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku nexexcalibur na korisnoj poruci:
malo blesav (16.6.2015)
Stara 16.6.2015, 1:58   #2404
Ekiman
Starosedelac
 
Član od: 17.11.2006.
Lokacija: Sombor/Novi Sad
Poruke: 1.991
Zahvalnice: 676
Zahvaljeno 273 puta na 156 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

Meh slaba sezona 8 i 7 su po meni najbolje epizode ostatak =shiat!Svi kul likovi su vise manje istrebljeni ostao je olos ali nije jos sve tako crno ipak Boltonovi obecavaju kao i Maloprstic.I za sve vas koji govorite kako necete gledati dalje seriju ?Cut the bullshit!
Ekiman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Ekiman na korisnoj poruci:
Game fever (16.6.2015)
Stara 16.6.2015, 2:19   #2405
Wolfstain
Član
 
Član od: 13.7.2008.
Poruke: 138
Zahvalnice: 12
Zahvaljeno 16 puta na 12 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

Wolfstain je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Wolfstain na korisnoj poruci:
Markonije (16.6.2015), vozar.b (17.6.2015)
Stara 16.6.2015, 2:32   #2406
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.295
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 3.965 puta na 2.387 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

Al' se ljudi primaju na ovaj završetak. Obična navlakuša koja može da se reši na mnogo načina. A najverovatniji je:
Spoiler za spojler:
Melisandre ga izleči, oživi, šta god. Jon Snow je lik koji se ne ubija tek tako i to je jasno kao dan.

Stanisov kraj mi je potpuno očekivan

Mislim da će Melisadnrina priča o gorućim Flayed Man zastavama da se ostvari, ali kada dođe Litle Finger sa vojskom iz Vale-a.

Biće zanimljivo gledati kako Cersei čerupa papagaje.

Deneris baš upade u *****e, mada ko zna, možda na kraju i preuzme/pridobije onaj Khalasar. Sa njom se nikada ne zna.

Sve u svemu, odlična epizoda i kao uvek ostavlja žudnju da se vidi šta se dalje dešava.
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.6.2015, 4:06   #2407
aammeerr
Član
 
Član od: 21.11.2012.
Poruke: 327
Zahvalnice: 139
Zahvaljeno 28 puta na 24 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

Spoiler za epizoda 10:
Izenadjen sam smrcu Snowa ali mi nije zao,lik mi je oduvijek bio antipatican.Najvise me iznenadila smrt arje tj ako se ispostavi da je umrla Za sto sam poprilicno siguran.Takodje nismo vidjeli smrt barationa mozda ga i nije ubila mada je sto malo vjerovatno al ipak me cudi da nije bilo scene u kojoj mu ona odsijca glavu i glava se valjuta po podu haha.I bas me zanima sta ce se desiti sa sansom i smrdom,jesu li oni skocili u snijeg pa se tako planiraju spasiti ili?Ne vjerujem da bi se tako brzo odlucili na samoubistvo
aammeerr je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.6.2015, 4:10   #2408
simke85
Starosedelac
 
Član od: 19.11.2009.
Poruke: 1.202
Zahvalnice: 1.347
Zahvaljeno 413 puta na 209 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

Aammerr, sprdaš li se ovo?

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk
simke85 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.6.2015, 7:49   #2409
Krilce
Starosedelac
 
Član od: 4.11.2007.
Poruke: 1.726
Zahvalnice: 1.753
Zahvaljeno 629 puta na 363 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

Citat:
nexexcalibur kaže: Pregled poruke
Ne pravite se pametni, markirajte samo da je spojler nagadjanje/predvidjanje za sledecu sezonu i sve ce biti ok. Problem je nastao jer ljudi to ne rade.
Pa covek jeste stavio u spoiler sta misli da ce da se desi, i odma ga optuzise kako im je pokvario celu sledecu sezonu, predlazu ban, i slicne gluposti, iako je samo dao svoje misljenje (iliti ta radnja se ni u knjizi nije desila).
Krilce je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.6.2015, 8:33   #2410
Laskaris
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.5.2010.
Poruke: 4.229
Zahvalnice: 672
Zahvaljeno 1.203 puta na 933 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

Misteriozno nestajanje legitimnih postova u temi necu ni da pominjem Moderatori preozbiljno shvataju svoje duznosti u ovoj temi koja jeste malo zeznuta za "odrzavanje". Ah da, tema o knjigama je zakljucana. Lepse je sa kulturom, otkljucajte je

Poslednja ispravka: Laskaris (16.6.2015 u 8:40)
Laskaris je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.6.2015, 8:33   #2411
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.360
Zahvalnice: 4.519
Zahvaljeno 3.828 puta na 2.386 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Game of Thrones

Citat:
Krilce kaže: Pregled poruke
Pa covek jeste stavio u spoiler sta misli da ce da se desi, i odma ga optuzise kako im je pokvario celu sledecu sezonu, predlazu ban, i slicne gluposti, iako je samo dao svoje misljenje (iliti ta radnja se ni u knjizi nije desila).
Koliko se ja secam, on nije dao svoje misljenje vec je otkrio jedan spojler iz knjige, tj. pomenuo je jednog lika koji se pojavljuje samo u knjigama, a vrlo je bitan...
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.6.2015, 11:05   #2412
Stefan Jovicevic
Član
 
Član od: 9.3.2013.
Poruke: 265
Zahvalnice: 49
Zahvaljeno 20 puta na 19 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

Spoiler za Spojler ko je gledao sve do sad:
I Sam je u jednoj epizodi rekao za Jona "He always come back" na tu foru
Stefan Jovicevic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.6.2015, 15:48   #2413
aammeerr
Član
 
Član od: 21.11.2012.
Poruke: 327
Zahvalnice: 139
Zahvaljeno 28 puta na 24 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

Citat:
simke85 kaže: Pregled poruke
Aammerr, sprdaš li se ovo?

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk
Zasto haha? Ako je zbog
Spoiler za sansa:
Sanisnog skoka,dosta puta se desilo da osobe prezive pad sa velikih visina tako sto padnu u snijeg,u turskoj je skoro curica pala sa sedmog sprata i nista joj nije bilo.
aammeerr je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.6.2015, 16:37   #2414
mesomebody
Veteran
 
Član od: 31.3.2011.
Poruke: 560
Zahvalnice: 169
Zahvaljeno 488 puta na 217 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

Evo onda kako ja vidim nastavak serije. Dakle, bez knjige i slično, ali ko nije odgledao sve do kraja, neka ne otvara, naravno samo moje nagađanje ali šta da radimo do sledeće sezone

Spoiler za spekulacije za nastavak:
Baristan - jedan od najsimpatičnijih likova, morao je da ode. Njegova uloga je bila da pokaže Deneris da nisu svi koji su se borili za, kako ga ona zove, Uzurpatora izdajnici i demoni koje treba proterati nazad u pakao. Selmi se borio za njenu porodicu dok Robert nije došao na vlast. Tada je nastavio da služi novom kralju, jer je on deo garde i zaklet je da služi prestolu, ko god sedeo na njemu. Osim toga, njegova uloga je bila da prenese istinu o ludom kralju. I mada je na početku odbijala da veruje, kada se sreće sa Tirionom ona priznaje da je Eris bio loš vladar. Dakle, Baristan je uradio sve što je mogao i poginuo je kako vitezu i dolikuje: u borbi, braneći druge. Tirion je razlog zašto je Selmi morao da ode. Bez obzira što je Baristan bio dobar i simpatičan, on je tipičan vojnik. Gleda svet kroz crno-bele cvikere. Služio je Erisa iako je video šta radi. Gadi se Džejmija jer je ubio takvog kralja, jer, kakav god bio, on je kralj. Zatim bi služio i Džofrija. Selmi nikada ne bi dozvolio da Tirion priđe Deneris. Čovek koji samo pije, spava sa kim stigne, koji je ubio sopstvenog oca ... A kao što rekoh, sve što je mogao Selmi je uradio za Deneris, sada je na redu Tirion.

Tirion - njegov ceo život je put ka vlasti. Odrastao je u najbogatijoj porodici, naučio je mnogo o politici od oca. Zna sve o uvredama, licemerju, želji za vlašću. Video je i običan svet koji bi ga rasčerečio da može, a koji je on spasao. Dok je bio Desnica, naučio je mnogo o vođenju države, silne lekcije je "pokupio" od Varisa, koji mu je na neki način prijatelj i jedan od retkih na koje može da računa. Upoznao je Starkove, zna kakvi su, šta su preživeli, dobar je sa Džonom, video je jezovuke i zid. Sada kada je video i zmajeve zapitaće se nisu li priče o utvarama tačne, jer ako postoje zmajevi i jezovuci, sve je moguće. On je savršen čovek da savetuje Deneris, a osim toga, u prvoj sezoni vidimo i da je pročitao dosta o zmajevima jer je uvek bio opsednut njima. Deneris će uz njega dosta da nauči, da se malo opusti i da shvati da pogrešno prezime ne znači automatski i neprijateljstvo. Tirion će da odigra veliku ulogu između Starkovih i Targarijena, kao most. I konačno će dobiti svrhu, prijatelje i poštovanje koje zaslužuje.

Serseji će malo, po malo potonuti u ludilo. Glupa ali jaka, do kraja neće shvatiti da su inteligencija, ljubav naroda, taktika ono što je njenog muža, oca i brata održavalo na vlasti, svakog sa svojim predostima i manama, a ne samo sirov strah. Okrenuće se na Dornu u svojoj gluposti i to će Lanistere mnogo više koštati nego Martele, koji imaju mudrog vladara, fanatizam i mnogo načina da odbiju bilo čije napade. Ono što će Martelima doći glave, ako ne shvate na vreme da moraju da marširaju na zid, je sneg. Jer oni nemaju sredstva da prežive jaku zimu, nemaju krzna, životinje i biljke nisu spremni za jake mrazeve u zemlji večnog leta, čak i kada im plavooki ne bi zakucali na vrata, a hoće, ako ne budu zaustavljeni.

Džejmi će se, bar se nadam, vremenom okrenuti Brijeni, Starkovima, Tirionu i Deneris i ostaviti svoju uskogrudu sestru da tone dalje sama.

Arija je naučila kako da se snađe i kako da bude čvrsta kao stena. Sada će naučiti kako da bude profesionalni ubica, ali uprkos treningu i ispiranju mozga neće zaboraviti ko je. Oslobodiće se mržnje i shvatiti da ne može samo da ide i ubija sve koji joj idu na živce. Ovo slepilo je prvi korak ka tome. A onda će otići kući da pomogne porodici. O Brenu ne smem da pričam jer serija nije dovoljno odmakla za bilo šta konkretno. Ali kao i svi preživeli Starkovi biće zid između ljudi i šetača.

Sansa - jedan od likova čijem razvoju je poklonjena velika pažnja. Od male, pekmezaste gospođice postaće stub severa. Zna kakav je Sever, seća se svega što ju je naučila njena porodica o hrabrosti i časti. Zna šta je licemerje, politika, borba za moći i surovost. Preživela je južnog, raspilavljenog, pekmezastog ludaka i severnog, surovog i ipak dosta jačeg isto tako. Od Maloprstića, koji bi bio učitelj nad učiteljima da nema Varisa, je naučila jako mnogo. Sećate se scene sa Margari kad je pita kako ona zna tako mnogo o muškarcima, pita je nešto kao: je l ti to znaš iz knjiga? Tako nešto. Kaže joj Margari: "Da draga, iz knjiga." Te guske više nema, sad više ne naseda, ne govori šta misli, ne reaguje kada vidi novi leš nekoga ko joj je bar uslovno rečeno prijatelj. I kada shvata da nema ko da dođe da joj pomogne, kreće da beži sama. Od čoveka za koga zna šta će joj uraditi ako je uhvati. I kada je Teon vodi da skoči sa zida, ona skače za sve pare. U Teonu će videti da i šljam može da se promeni, da ne mora ni kukavica, izdajica i slabić večno to da bude. Jer je Teon više nikad neće izdati, ni po koju cenu. Ne ako je mogao da se izbori sa takvim mučenjem i sistematskim uništavanjeg svakog dela sebe i da joj uprkos tome pomogne. Možda je nakon boravljenja kog Boltona dole malo manje obdaren, ali je konačno postao muškarac.

Davos - (kako mi se sviđa ovaj lik) Melisandra je na zidu na kome su izdali svog vođu. Tu mora doći i Sansa jer nema gde da ode nego na zid kod brata. Sasvim je očekivano da joj se pridruži Brijena, jer šta će ona sad kada je ubila Stanisa? Imala je dve zakletve i jednu je ispunila. Stanis je gotov, njegova vojska, porodica, barjak, sve je nestalo. Davos nema novac, niti brod da se vrati kući. Za titulu koju mu je Stanis dao nikoga nije briga, još bi ga pogubili kad bi nekome rekao. Za njega na zidu sa crvenom sveštenicom nema života. Zadavio bi je Davos golim rukama kada bi mogao, ali ne može. Seća se onog čuda koje je porodila, video je kako je popila otrov i preživela. Zato će umesto da umre ni za šta otići da bude još jednom koristan i plemenit. Ali o Davosu ne mogu više da napišem jer kao i sa Brenom knjiga "trči" ispred serije.

Poslednja ispravka: mesomebody (16.6.2015 u 16:47)
mesomebody je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 4 korisnika se zahvaljuje korisniku mesomebody na korisnoj poruci:
Dare01 (16.6.2015), Krilce (16.6.2015), Lanikor (16.6.2015), miloshbg (16.6.2015)
Stara 16.6.2015, 16:43   #2415
mesomebody
Veteran
 
Član od: 31.3.2011.
Poruke: 560
Zahvalnice: 169
Zahvaljeno 488 puta na 217 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

Spoiler za nastavak:
Stanis - o njemu sam već sve napisala u nekom prethodnom postu.

Deneris - će malo po malo poterati zmajeve na zid, gde će je Starkovi dočekati. Možda se jedino sretne sa Arijom pre. Ali prvo će se još jednom napatiti sa ovim konjskim plemenom.

I ostaje samo Džon. A tu je sve jasno. Nisu Starkovi zabadava dobili vukove koje niko nije video sa ove strane zida stotinama godina. Nije tih vukova bilo isto koliko i Starkovih za džabe. Rob nije slušao svog vuka (ili da kažem stare bogove), koji ga je molio, vukao i upozoravao da ne ide na venčanje. Sansa se, dok nije znala ko je i šta je, odrekla Severa zarad Juga i raskoši i time izgubila poklon od bogova, ali više nije takva. Zato će Bren njoj poslati svog vuka, jer šta će nepokretnom dečaku jezovuk. Nisu oni (scenaristi i Martin) gradili Džona do komadanta noćne straže, da bi ga sutradan ubili tako bezveze. Jer zašto se Melisandra baš sada vratila? Dok ubijaju Džona ona je tu, na zidu, a znamo da crveni sveštenici oživljavaju mrtve. Zašto je baš došla u zao čas ako ne da ga spase? I zašto je baš sad a ne pre mesec dana shvatila da Stanis nije AA? Zašto baš sad ako ne da bi se okrenula Džonu? Bez obzira da li je on AA ili nije, nije makar ko sigurno. I zašto je Džon morao da umre? Pa iz dva od tri razloga, ili sva tri:

1. Da bi dodatno sazreo i izrastao u onog koga se plavooki boje a koga ljudi slede. Videli ste kako ga je ta rasa gledala. A noćna straža će ga posle ovoga pratiti bez pogovora.

2. Ako je AA više puta je rečeno u seriji da će biti ponovo rođen. Džon je umro kao "običan" čovek i mogao bi (ali ne mora) da se rodi kao AA. Naravno, ne moraju te reči tako da se shvate, niti mora da znači da je on taj, samo postoji realna mogućnost.

3. Jer je sad oslobođen zakletve. Služio je i umro kao čovek noćne straže. Kada se probudi, neće biti ograničen njenim zavetima. I bio AA ne bio, sigurno je onaj koji će ujediniti novi i stari (Divljani) Sever u borbi protiv Tuđina. Onda će mu pristići i Starkovi i Deneris i Tirion, da stanu uz njega, kao zid umesto zida, da čuvaju svet ljudi.
mesomebody je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.6.2015, 16:55   #2416
Lanikor
Starosedelac
 
Član od: 14.2.2008.
Lokacija: Nis
Poruke: 1.428
Zahvalnice: 213
Zahvaljeno 241 puta na 200 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

Bilo bi lepo kad bi se nastavilo u tom smeru kako zamisljas, to je sigurno.

Fali ti samo

Spoiler za ko nije gledao do kraja nek ne klikce:
Familija Bolton i Maloprstic, oni su ipak i dalje relevantan faktor, u svetlu novih dogadjaja pitanje je sta ce biti sa dogovorom izmedju Sersei i Maloprstica po pitanju familije Bolton, Stanis nije nista uradio koliko sam imao prilike da vidim, a cela ta prica je podrazumevala da se napadne onaj koji pobedi jer ce izgubiti deo vojske itd, a Boltonovi izgleda nisu izgubili nista
Lanikor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.6.2015, 18:34   #2417
malo blesav
Veteran
 
Član od: 23.1.2012.
Lokacija: Trebinje
Poruke: 1.194
Zahvalnice: 624
Zahvaljeno 287 puta na 231 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

Citat:
Aibo kaže: Pregled poruke
Spoiler za spojler:
Jon Snow je lik koji se ne ubija tek tako i to je jasno kao dan.
Spoiler za š:
Ako sam išta naučio do sada gledajući seriju, to je da ne postoji lik koji se "ne ubija tek tako"
malo blesav je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.6.2015, 19:29   #2418
Kidja
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.3.2011.
Lokacija: District 9
Poruke: 3.667
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 647 puta na 452 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

A kad si vec spomenula to , sta mislis da li postoji sansa da se desi ovo

Spoiler za SPOJLER ZA BUDUCE SEZONE:
Da ipak Stannis bude AA?
Kidja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.6.2015, 20:18   #2419
Ernesto
Član
 
Član od: 4.11.2006.
Lokacija: Donji Srem
Poruke: 73
Zahvalnice: 17
Zahvaljeno 13 puta na 10 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

Spoiler za A:
AA moze biti i Deneris, jer nigde se ne spominje da mora da bude musko
Ernesto je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.6.2015, 21:46   #2420
voodoo_
V.I.P. GNU/Linux
 
Avatar korisnika voodoo_
 
Član od: 1.11.2005.
Poruke: 11.166
Zahvalnice: 2.085
Zahvaljeno 4.923 puta na 2.859 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

Citat:
mesomebody kaže: Pregled poruke
Ne verujem da je "Serseji" imala dublerku, ona je onaj tip "slobodnog" glumca, ima mnogo takvih. Ne smatra da je sramota ako je logičan deo uloge.
Uporedi ramene kosti, baš se vidi razlika (manja slika je iz scene gde je stvarno ona i gde nije snimana ispod ramena). Nisu ni nešto mnogo vešto odradili, na početku kad silazi niz stepenice baš se vidi kako je glava previše statična u odnosu na ostatak tela. Nadam se da će popraviti efekte u blurej izdanju.


Poslednja ispravka: Iris (16.6.2015 u 22:07)
voodoo_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku voodoo_ na korisnoj poruci:
mesomebody (17.6.2015)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
fantasy, game of thrones, igra prestola, incest, serije


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Gothic 4 - Arcania Robby Role-Play 389 20.7.2016 13:20
A Game of Thrones Jon Snow Role-Play 165 2.11.2013 21:45
A Game of Thrones: Genesis Vulee Strateške igre 41 12.10.2011 10:37
White Knight Story-56k warning donator99 Konzole 11 24.12.2008 22:31
Road Rush kodovi? Darth Ivan Stare igre 5 1.11.2006 22:41


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 16:29.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com