Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 19.3.2014, 22:38   #21
doctor
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.3.2008.
Lokacija: EHCPCGG
Poruke: 12.110
Zahvalnice: 4.320
Zahvaljeno 3.295 puta na 2.274 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed Unity

Doookle sa ovom igrom, samo izmodeluju novi grad, skrpe kvazi-kompleksnu priču i prodaaaaj.
doctor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 11 korisnika se zahvaljuje korisniku doctor na korisnoj poruci:
Bascelik (19.3.2014), bokela (20.3.2014), filpan (19.3.2014), James Vega (19.3.2014), Krilce (19.3.2014), Mocko (20.3.2014), nexexcalibur (20.3.2014), Rainman (20.3.2014), Sh0m1 (19.3.2014), uros@3D (19.3.2014), Zuti Bar (27.3.2014)
Stara 19.3.2014, 22:54   #22
James Vega
Član
 
Član od: 14.11.2012.
Poruke: 441
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 183 puta na 90 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed Unity

Citat:
Krilce kaže: Pregled poruke
Na osnovu cega si ti to zakljucio da mi je znati? Na osnovu slika sa placeholder teksturama i bez ikakvih efekata?
Ma daj, više ne moraš da igraš AC da bi znao kakav je. Novo okruženje, ubaciće novu opremu i tipove misija, verovatno manji ili veći redizajn borbe, pravi se za next gen pa će verovatno imati veća i detaljnija okružena i tako dalje... K'o što ja znam da sam ovo već igrao i da mi se u ovom izdanju ne bi svidelo u malo verovatnom slučaju da mu dam šansu, tako i oni znaju da će im se svideti i da će potencijalno biti "najbolji" AC do sada.

To je jbni AC, do sada svako zna šta da očekuje od jbnog AC-a.
James Vega je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.3.2014, 23:13   #23
Atwa013
Starosedelac
 
Član od: 14.11.2010.
Lokacija: Pančevo
Poruke: 2.539
Zahvalnice: 1.226
Zahvaljeno 1.366 puta na 723 poruka
Određen forumom Re: Re: Assassin's Creed Unity

Citat:
doctor kaže: Pregled poruke
Doookle sa ovom igrom, samo izmodeluju novi grad, skrpe kvazi-kompleksnu priču i prodaaaaj.
Dokle god ide prodaja... Nasli ljudi zlatnu koku i to je to....
Atwa013 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.3.2014, 23:16   #24
Љуша
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.11.2011.
Poruke: 5.412
Zahvalnice: 644
Zahvaljeno 1.058 puta na 828 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed Unity

Citat:
doctor kaže: Pregled poruke
doookle sa ovom igrom, samo izmodeluju novi grad, skrpe kvazi-kompleksnu priču i prodaaaaj.
Шта те мучи.
Љуша je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 4 korisnika se zahvaljuje korisniku Љуша na korisnoj poruci:
Fabriek (19.3.2014), Leonida (20.3.2014), Skenderevo (19.3.2014), zdravkelja (19.3.2014)
Stara 19.3.2014, 23:21   #25
Fabriek
Banned
 
Član od: 30.9.2011.
Lokacija: Srbija
Poruke: 837
Zahvalnice: 418
Zahvaljeno 257 puta na 174 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed Unity

Posmatrajte AC fransizu kao seriju koju volite da gledate i svaku epizodu zeljno iscekujete i bice vam lakse.
Skoro svaki deo se upravo tako i zavrsava, ostavljajuci cliffhanger na kraju.
Fabriek je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.3.2014, 23:24   #26
James Vega
Član
 
Član od: 14.11.2012.
Poruke: 441
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 183 puta na 90 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed Unity

Citat:
Atwa013 kaže: Pregled poruke
Dokle god ide prodaja... Nasli ljudi zlatnu koku i to je to....
Ta zlatna koka će pre ili kasnije da presuši. Posebno ako im uđe u naviku da štancuju nekoliko AC igara godišnje, da ne spominjem kako je dosta drugih izdavača počelo da ubacuje manje ili više elemenata tog AC šablona u svoje open world i kvazi open world igre, ne samo Ubi u slučaju svojih drugih IP-eva (Far Cry 3, ili pretstojeći Watch Dogs koji izgleda veoma AC-asto).
James Vega je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.3.2014, 23:28   #27
Atwa013
Starosedelac
 
Član od: 14.11.2010.
Lokacija: Pančevo
Poruke: 2.539
Zahvalnice: 1.226
Zahvaljeno 1.366 puta na 723 poruka
Određen forumom Re: Re: Assassin's Creed Unity

Citat:
James Vega kaže: Pregled poruke
Ta zlatna koka će pre ili kasnije da presuši. Posebno ako im uđe u naviku da štancuju nekoliko AC igara godišnje, da ne spominjem kako je dosta drugih izdavača počelo da ubacuje manje ili više elemenata tog AC šablona u svoje open world i kvazi open world igre, ne samo Ubi u slučaju svojih drugih IP-eva (Far Cry 3, ili pretstojeći Watch Dogs koji izgleda veoma AC-asto).
Niko ne kaze da nece,ali dok se to ne desi,pare su tu... Da im udje u naviku? To je vec ustaljena sema.
Atwa013 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.3.2014, 23:34   #28
dragomix
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.9.2006.
Lokacija: MIRA
Poruke: 5.037
Zahvalnice: 437
Zahvaljeno 1.113 puta na 716 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed Unity

Jel obe igre, i ova next gen i ova last gen, dolaze na PC?
dragomix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.3.2014, 23:36   #29
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.549
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.487 puta na 3.998 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed Unity

Citat:
dragomix kaže: Pregled poruke
Jel obe igre, i ova next gen i ova last gen, dolaze na PC?
Koja Ubisoft igra nije dosla na PC?
dex3108 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.3.2014, 23:47   #30
Krilce
Starosedelac
 
Član od: 4.11.2007.
Poruke: 1.726
Zahvalnice: 1.753
Zahvaljeno 629 puta na 363 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed Unity

Citat:
James Vega kaže: Pregled poruke
Ma daj, više ne moraš da igraš AC da bi znao kakav je. Novo okruženje, ubaciće novu opremu i tipove misija, verovatno manji ili veći redizajn borbe, pravi se za next gen pa će verovatno imati veća i detaljnija okružena i tako dalje... K'o što ja znam da sam ovo već igrao i da mi se u ovom izdanju ne bi svidelo u malo verovatnom slučaju da mu dam šansu, tako i oni znaju da će im se svideti i da će potencijalno biti "najbolji" AC do sada.

To je jbni AC, do sada svako zna šta da očekuje od jbnog AC-a.
Moja poruka se odnosila na to da covek kaze kako ovo vec tezi da bude najbolja igra u serijalu.
Krilce je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.3.2014, 23:50   #31
Dreamfall
Banned
 
Član od: 8.7.2006.
Lokacija: Above the Abyss
Poruke: 1.879
Zahvalnice: 584
Zahvaljeno 910 puta na 523 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed Unity

Mislim da je vreme da se 'princ vrati iz Persije' , AC je smorio Realno susa je sto se tice igara sa takvom tematikom/izvodjenjem i svi jure na Ubisoft izvor da se napoje... Ja se recimo nadam da ce se igra malo razlikovati od svojih prethodnika, mozda konacno ubodu ono sto serijalu fali da bude u rangu nezaboravnog brata po Ubiju iz Persije
Dreamfall je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.3.2014, 1:28   #32
dragomix
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.9.2006.
Lokacija: MIRA
Poruke: 5.037
Zahvalnice: 437
Zahvaljeno 1.113 puta na 716 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed Unity

Citat:
dex3108 kaže: Pregled poruke
Koja Ubisoft igra nije dosla na PC?
Dakle, imacemo otprilike 4 AC igre u godinu dana? Super!
dragomix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.3.2014, 3:27   #33
doctor
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.3.2008.
Lokacija: EHCPCGG
Poruke: 12.110
Zahvalnice: 4.320
Zahvaljeno 3.295 puta na 2.274 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed Unity

Citat:
Љуша kaže: Pregled poruke
Шта те мучи.
To što postoje ovce koje glasaju na izborima uvereni da će stranka za koju glasaju promeniti nešto na bolje i ovce koje kupuju po 10x put takoreći istu igru.

Otprilike su istom košu.

Ništa lično, samo ne kapiram mentalni sklop tih ljudi.
doctor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.3.2014, 3:37   #34
Krilce
Starosedelac
 
Član od: 4.11.2007.
Poruke: 1.726
Zahvalnice: 1.753
Zahvaljeno 629 puta na 363 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed Unity

Citat:
doctor kaže: Pregled poruke
To što postoje ovce koje glasaju na izborima uvereni da će stranka za koju glasaju promeniti nešto na bolje i ovce koje kupuju po 10x put takoreći istu igru.

Otprilike su istom košu.

Ništa lično, samo ne kapiram mentalni sklop tih ljudi.
Ko kupuje?
Krilce je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.3.2014, 3:54   #35
dragomix
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.9.2006.
Lokacija: MIRA
Poruke: 5.037
Zahvalnice: 437
Zahvaljeno 1.113 puta na 716 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed Unity

Citat:
doctor kaže: Pregled poruke
To što postoje ovce koje glasaju na izborima uvereni da će stranka za koju glasaju promeniti nešto na bolje i ovce koje kupuju po 10x put takoreći istu igru.

Otprilike su istom košu.

Ništa lično, samo ne kapiram mentalni sklop tih ljudi.
Mesas babe i zabe.

Verovatno gledas neku seriju? Zar nije svaka TV serija isti sklop, malo promenjena radnja? Tako gledaj i ovo. Ista mehanika, promenjena radnja. Kao i sa COD-om, ako nesto funkcionise ne menjati (a ocigledno funkcionise, ja se zabavljam svake godine ludo sa COD-om jer znam da ne treba da mislim nista i samo trcim i pucam), sve sto je bitno su misije. AC3 nije imao kvalitetne misije i zato je djubre, AC4 je imao neke dobre, neke lose misije, ali je plovidba i celokupni osecaj totalno promenio stvari.

Ima ljudi koji samo hoce da se popnu na zgrade. Ja sam bio u dilirijumu kad sam stao na vrh aja sofije izmedju ostalog. Lepo je penjati se po istoriskim znamenitostima. Volim i to sto serijal uzima istoriske licnosti i pravi nekakvu alternativnu istoriju, ali u vecini slucajeva to je nacin da se "zblizim" sa nekim istoriskim licnostima koje me fasciniraju na neki nacin. Moram priznati da sam u AC4 dosta naucio o periodu i dogadjajima, koji nisu tacni, ali eto naterali su me da istrazim nesto o vremenu i ljudima koji me do tad nisu ni najmanje zanimali.

Sve u svemu, nije ok pljuvati po necemu sto ocigledno ima svoj kvalitet i sarm. Da nije tako ljudi ne bi kupovali. Ne mora uvek sve da bude inovativno, ultra mracno i hipsterski da bi bilo dobro i zabavno za igranje.
dragomix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku dragomix na korisnoj poruci:
Fabriek (20.3.2014)
Stara 20.3.2014, 7:07   #36
Atwa013
Starosedelac
 
Član od: 14.11.2010.
Lokacija: Pančevo
Poruke: 2.539
Zahvalnice: 1.226
Zahvaljeno 1.366 puta na 723 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed Unity

^Ove AC TV serije u poslednje vreme su po pitanju kvaliteta bas diskutabilne... Kazes da je AC3 djubre,a onda kazes da nije OK pljuvati po necemu sto ima kvalitet i sarm
Atwa013 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Atwa013 na korisnoj poruci:
Rainman (20.3.2014)
Stara 20.3.2014, 9:21   #37
uros@3D
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.6.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.632
Zahvalnice: 1.193
Zahvaljeno 1.918 puta na 966 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku uros@3D
Određen forumom Re: Assassin's Creed Unity

Citat:
dragomix kaže: Pregled poruke
Verovatno gledas neku seriju? Zar nije svaka TV serija isti sklop, malo promenjena radnja?
Nije... nije ti poredjenje bas na mestu.

Citat:
Tako gledaj i ovo. Ista mehanika, promenjena radnja. Kao i sa COD-om ako nesto funkcionise ne menjati ...
Zar bi to trebalo da bude pozitivna stvar, ne razumem?

Citat:
sve sto je bitno su misije.
Slazem se i bas zato serijal ispasta jer ne znam o kakvom kvalitetu misija mozemo da pricamo kad studio izbacuje 50 AC igara godisnje. Mogu da imaju 150 pisaca, 300 programera, 200 artista to i dalje ne znaci nista pri ovoliko masivnom stancanju i igri ovakvih gabarita.

Citat:
Sve u svemu, nije ok pljuvati po necemu sto ocigledno ima svoj kvalitet i sarm.
Slozicemo se da gameplay i nije bas glavni adut ove igre, vec prica i okruzenje/atmosfera (ubrajam i likove ovde). Od ta 2 faktora jedino je okruzenje/atmosfera ostala kao nesto specificno za svaki deo, nesto novo, taj neki sarm sto spominjes. Prica se razvodnjila u beskonacnost, core gameplay isti u svakom delu. Smesno je racunati ove "nove" dodatke poput lova ajkula, craftovanja bombi itd kao "nov gameplay". Genericki ubaceno kao i sve ostalo.

OK, nekome je dovoljno da se promeni grad i lik i da uskoci u novu avanturu. Meni jednostavno ne pije vodu to, pogotovo sto imam sve manje i manje vremena za igre. Kad vec igram nesto, bar nek bude nesto kvalitetno. Al' cini mi se da taj kvalitet necu naci u nekoj novoj AC igri, bar ne u skorije vreme.

ALI... drago mi je bar da su se vratili u Evropu, bicu blago optimistican.
uros@3D je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku uros@3D na korisnoj poruci:
Asmodeus (20.3.2014)
Stara 20.3.2014, 10:34   #38
dragomix
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.9.2006.
Lokacija: MIRA
Poruke: 5.037
Zahvalnice: 437
Zahvaljeno 1.113 puta na 716 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed Unity

AC4 je dobra igra i to ne znam ko i kako moze da spori. Jeste da je najvise tome doprinela atmosfera i krstarenje brodom i istrazivanje, ali igra jeste dobra.

Jedina crna ovca u serijalu za mene je AC3, koji je imao uzasno mesto dogadjanja (kolonijalna amerika izgleda genericki, sve je isto i ruzno, nije lepo istrazivati), misije i istoriski period su bili odvratni.

Sto se mene tice, nek gameplay ostane isti, nije ovoj igri nikad problem bio gameplay. Sve sto je potrebno su kvalitetne misije, misije koje su po nivou kvaliteta u rangu sa dvojkom i ja sam zadovoljan.

Zivimo u takvom svetu gde vise niko od izdavaca ne rizikuje, pa zato dobijamo gomile nastavaka popularnih fransiza. U takvom svetu mozemo samo da se nadamo najboljem, a ocekujemo najgore zbog nedostatka vremena i paznje koja se ulaze u te igre. Bice verovatno i losih AC igara kako vreme odmice, ali za sad je pravac koji je zauzeo AC4 dobar i treba biti optimistican po pitanju serijala.
dragomix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.3.2014, 11:24   #39
Fabriek
Banned
 
Član od: 30.9.2011.
Lokacija: Srbija
Poruke: 837
Zahvalnice: 418
Zahvaljeno 257 puta na 174 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed Unity

Kao sto rekoh, svaka AC igra pojedinacno (osim trojke), da nema onih drugih igara u serijalu bila bi Wow, ovako je mnogima bljutavo, jer su prezasiceni.
Kao kada koristis isti parfem godinama, pa ga vise ne osecas, ili jedes samo omiljeno jelo pa ti bude muka.

Sebe smatram AC fanom, ali ne mogu da sporim prezasicenje.U doba kada je izasao Revelations, igra mi se nije svidela, rekoh, pih jos jedan Brotherhood, ali pre neki mesec Je obrnem ponovo, (samo nju) i bas mi legne.

To je problem poslovne politike Ubisofta, a ne njegovih dizajnera i programera.Ljudi se trude u treba im skinuti kapu.

Ono gde ja vidim najveci problem za sad je dizajn misija, koji je stvarno sve dosadniji i nemogucnost da prate sopstvenu pricu na dosledan, a opet zanimljiv nacin.

Videcemo, mnogo nade polazem u ovaj naslov.
Fabriek je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.3.2014, 13:54   #40
Atwa013
Starosedelac
 
Član od: 14.11.2010.
Lokacija: Pančevo
Poruke: 2.539
Zahvalnice: 1.226
Zahvaljeno 1.366 puta na 723 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed Unity

Kad si vec pomenuo Revelations,po mom skromnom misljenju,mislim da je tad serijal krenuo silaznom putanjom. Kad sam prvi put igrao,zbog onog idiotskog tower defensa,sproveo sam brisanje jer nisam verovao da neko pri zdravoj pameti moze takvu glupost da ubaci u igru.... Od tog dela igru je pocelo da pravi 37 studija sirom planete,sto je kao trebalo da bude spektakularno,a ispade nista posebno,hocu reci,prica losa,likovi nezanimljivi,sama igra nije nista "revelejsnsovala" i tada pocinje da mi se javlja taj osecaj igranja,skoro pa interaktivnog filma,misije su drasticno losije,nikako nisam uspeo da se uzivim,cak i kada sam kasnije zavrsio igru sa stopostotnim ucinkom. Na to se nadovezala,meni licno,ocajna III,koju sam zaboravio nakon prelaska i smatram da sam bacio 50e,nakon toga ovaj gusarski simulator,koji nisam igrao,i naglasio bih,ne kazem da je losa igra,ali ponavljam kakve to veze ima sa AC-om,osim pominjanja assassina,templara i animusa... To vazi i za ovaj(e) novi naslov(e),sta vrede atraktivne lokacije,ako je sama igra isprazna i puna nekih apsolutno nevaznih stvari,sta vrede natrpane istorijske licnosti,ako je prica bez smisla? I na kraju,red bi bio da vec jednom srede onaj besmisleni sistem borbe....
Atwa013 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
assassins creed


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Assassin's Creed III GATTUSO88 Akcione igre 2108 26.11.2020 22:49
Assassin's creed problem razorvh95 otpaTci 0 3.6.2013 15:01
Assassin's Creed: Revelations DylaN Akcione igre 1076 28.12.2012 17:38
Ne Radi Assassin's Creed 1 Delete Kvarovi 12 5.9.2011 21:15
[SPOILER ALERT] Priča Assassin's Creed serijala gamer4life otpaTci 2 5.4.2011 16:11


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 17:03.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com