Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Phone Zone > Aparati i oprema
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Aparati i oprema Mobilni telefoni i dodaci

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 21.3.2013, 20:34   #41
flamingos
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.2.2007.
Lokacija: Dubai
Poruke: 11.657
Zahvalnice: 1.354
Zahvaljeno 2.410 puta na 2.255 poruka
Određen forumom Re: Samsung Galaxy S4 i9500

Pa i ima logike,ako se sagleda sam softver u teelfonu,s voice, s healt s ovo,s ono.
flamingos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.3.2013, 23:42   #42
C64freak
Banned
 
Član od: 3.5.2009.
Lokacija: Tunguzija x)
Poruke: 2.905
Zahvalnice: 1.239
Zahvaljeno 438 puta na 374 poruka
Određen forumom Re: Samsung Galaxy S4 i9500

Citat:
King SRB kaže: Pregled poruke
A evo jos nešto o samsungu dali je istina procenite sami!?!?! Ja lično nebi voleo da se ovo obistini :banghead:

Samsung planning to dump Android?

http://m.timesofindia.com/tech/tech-...w/19104182.cms

Sent From My UltraSpeed S.E Xperia Arc S 1,4GHz Gaming Edition
Must be true!!!
Skroz logicno ko je lud da nastavi sa proverenim i naj popularnijim OS_om kad moze sa nekim smecem za koje bog otac nije chuo verovatno su zbog toga izbacili ovaj S4 ,moguce ko zna cudni su putevi gospodnji

Poslednja ispravka: C64freak (22.3.2013 u 1:34)
C64freak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.3.2013, 3:36   #43
flamingos
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.2.2007.
Lokacija: Dubai
Poruke: 11.657
Zahvalnice: 1.354
Zahvaljeno 2.410 puta na 2.255 poruka
Određen forumom Re: Samsung Galaxy S4 i9500

flamingos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.3.2013, 15:24   #44
OWERKLOKER
Starosedelac
 
Član od: 9.1.2009.
Poruke: 2.557
Zahvalnice: 204
Zahvaljeno 333 puta na 310 poruka
Određen forumom Re: Samsung Galaxy S4 i9500

Citat:
flamingos kaže: Pregled poruke
A sta bi ti aluminijum sa ovim hardverom ispod haube? Onda bi i cena bila jos veca. A ta plastika je sasvim kvalitetna sad ako ti ne znas da cuvas telefon to je drugo. Osim toga ima odnosno bice i futrola i zastutnih ledja pa tu plastiku tesko i da ces primetiti. Oktor kor je podeljen na dva cipa sa 4 jezgra tako da nije bas punokrvni 8jezgarni ali ce svakako da bude dovoljno brz za novi android 5.0 i da sve bude glatko. Po nekim nezvanicnim testovima vec je brzi i od ip5 i htca

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2
A kako je moguce napraviti HTC One od aluminijuma a da cena ne bude ogromna? A to da li je kvalitetna ili nije ce vreme pokazati. A ta zastitna ledja samo naruze i udebljaju telefon.
Pa i onaj quad sa S3 ce biti dovoljno brz za 5.0 i sve ce glatko raditi. Inace, prica se da ce kod nas nece doci Exynos verzija kao sto je pretpostavljano.
EDIT:
Sad procitah ostale postove. Da li je moguce da opravdavate plastiku koja je kao na ZTE-u od 100E i klasicnu kopiju dizajna S3?! Kada je Apple predstavio 4s bilo je drvlje i kamenje od Samsung fanboyeva a sad je S IV zmaj.
Bryan, inace imam S2 koji je daleko bolje dizajniran od S3 i ne bih se bunio da je aluminijum koriscen. I, svakako da bih ga uzeo da mi neko da na poklon ali tolika razlika u ceni u odnosu na S3 ne vredi jer nije doneo nista specijalno i to je cinjenica.
OWERKLOKER je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.3.2013, 15:54   #45
flamingos
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.2.2007.
Lokacija: Dubai
Poruke: 11.657
Zahvalnice: 1.354
Zahvaljeno 2.410 puta na 2.255 poruka
Određen forumom Re: Samsung Galaxy S4 i9500

Pa cena mu i jeste ogromna za nase trziste i nase potrosace kao i sgs4ci. Meni ne smeta plastika jer sigurno necu da bacam telefon po sobi kao ping pong lopticu. Sto se zastita tice ima i ultra tankih i jos svakakvih kohe ne moraju d a poruzne fon cak sta vise ulepsaju ga a to sto dobije koji cm na debljini je jos i bolje veci zahvat i manje sanse ispustanja. Nije doneo nista jeli? Ma ne samo upotrebu dve kamere senzorski surf i tako te sitnice koje mogu pretstavljati prijatnu promenu i osvezenje. Ne znam sta bi ti da kuva rucak mozda?

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2
flamingos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.3.2013, 16:00   #46
Prief Lirator
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 4.690
Zahvalnice: 445
Zahvaljeno 1.135 puta na 897 poruka
Određen forumom Re: Re: Samsung Galaxy S4 i9500

Citat:
OWERKLOKER kaže: Pregled poruke
nije doneo nista specijalno i to je cinjenica.
A šta to sada neki telefon može donijeti novo? I posljednjih par godina se povećavao displej, rezolucija, kvalitet kamere, bežična povezivanja i brzina telefona i to je sve bilo očigledno i primjetno. Sada se došlo do neke tačke da jedino jača baterija ili smanjivanje mikroarhitekture procesora može donijeti nešto novo, a to je da se smanji potrošnja baterije, odnosno da se puni svakih par dana ili sedmica. Dakle, autonomija. A obično povećanje brojeva ne igra nikakvu ulogu za korisnika.
Prief Lirator je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.3.2013, 16:13   #47
King SRB
Član
 
Član od: 2.2.2013.
Lokacija: In Space
Poruke: 422
Zahvalnice: 310
Zahvaljeno 94 puta na 58 poruka
Određen forumom Re: Re: Samsung Galaxy S4 i9500

Citat:
flamingos kaže: Pregled poruke
Pa cena mu i jeste ogromna za nase trziste i nase potrosace kao i sgs4ci. Meni ne smeta plastika jer sigurno necu da bacam telefon po sobi kao ping pong lopticu. Sto se zastita tice ima i ultra tankih i jos svakakvih kohe ne moraju d a poruzne fon cak sta vise ulepsaju ga a to sto dobije koji cm na debljini je jos i bolje veci zahvat i manje sanse ispustanja. Nije doneo nista jeli? Ma ne samo upotrebu dve kamere senzorski surf i tako te sitnice koje mogu pretstavljati prijatnu promenu i osvezenje. Ne znam sta bi ti da kuva rucak mozda?
Dobro veliš lave ma fon je brutalan bre nazalost kako kazes za nase trziste cena mu jeste velika ali je i tehnologija spakovana u njega vrh pa sad ko ima nek se opruzi :thumbup:

Sent From My UltraSpeed S.E Xperia Arc S 1,4GHz Gaming Edition
King SRB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.3.2013, 16:33   #48
OWERKLOKER
Starosedelac
 
Član od: 9.1.2009.
Poruke: 2.557
Zahvalnice: 204
Zahvaljeno 333 puta na 310 poruka
Određen forumom Re: Samsung Galaxy S4 i9500

Citat:
flamingos kaže: Pregled poruke
Pa cena mu i jeste ogromna za nase trziste i nase potrosace kao i sgs4ci. Meni ne smeta plastika jer sigurno necu da bacam telefon po sobi kao ping pong lopticu. Sto se zastita tice ima i ultra tankih i jos svakakvih kohe ne moraju d a poruzne fon cak sta vise ulepsaju ga a to sto dobije koji cm na debljini je jos i bolje veci zahvat i manje sanse ispustanja. Nije doneo nista jeli? Ma ne samo upotrebu dve kamere senzorski surf i tako te sitnice koje mogu pretstavljati prijatnu promenu i osvezenje. Ne znam sta bi ti da kuva rucak mozda?

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2
Ne, ne zelim da mi kuva rucak. Daleko od toga da bih ga bacao kao ping pong lopticu ali to ne menja cinjenicu da plastika deluje jako jeftino i bedno, kao i sapun-like izgled.
Onaj ko ce da trpa telefon u oblogu njemu dizajn ne predstavlja nista, slazem se.
Nije doneo nista epohalno, samo neke sitnice. Dve kamere? Krajnje nebitna stvar, osim za lozenje. Senzorski surf? Mozes li da zamislis sebe da kao debil mases ispred telefona da bi skrolovao?
Inace, vecina tih softverskih stvari ce biti portovana na S3 i Note 2 tako da to pada u vodu.
Citat:
King SRB kaže: Pregled poruke
Dobro veliš lave ma fon je brutalan bre nazalost kako kazes za nase trziste cena mu jeste velika ali je i tehnologija spakovana u njega vrh pa sad ko ima nek se opruzi :thumbup:

Sent From My UltraSpeed S.E Xperia Arc S 1,4GHz Gaming Edition
Bilo bi lepo kada bi nam objasnio sta je to toliko brutalno. Ne provociram, samo me zanima sta je to sto bi nateralo nekog sa npr. S3 da predje na ovo.
OWERKLOKER je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.3.2013, 17:00   #49
King SRB
Član
 
Član od: 2.2.2013.
Lokacija: In Space
Poruke: 422
Zahvalnice: 310
Zahvaljeno 94 puta na 58 poruka
Određen forumom Re: Samsung Galaxy S4 i9500

Citat:
OWERKLOKER kaže: Pregled poruke

Bilo bi lepo kada bi nam objasnio sta je to toliko brutalno. Ne provociram, samo me zanima sta je to sto bi nateralo nekog sa npr. S3 da predje na ovo.
Da ti objasnim Hmmmm ... vidim da se dovoljno razumes da mozes procitati par reda texta pa eo ti stranica pogledaj
http://www.gsmarena.com/samsung_i950...xy_s4-5371.php
ako ti i dalje nije jasno sta je brutalno ondak ti derane jednostavno ne prihvatas napredak i brutalne stvari a , u tom slucaju niti ti ja mogu objasniti niti ostatak SK zajednice da je S4 ipak napredak koliko ga ti god smatrao malim ali je napredak, za mene je velik pogotovo u grafickim preformansama Adreno 320koja je u rangu tegre 3 ni manje ni vise!Znam da neces da provociras ali cinjenice ti neidu u prilog ipak je ovo masina kako je neko napisao u proslim postovima
a preci sa S3 na S4 pa ima ako si gejmer svakako za ostatak sveta vise manje kako se ko oseca ili zeli stvar ukusa a i Dzepa jel..!

Poslednja ispravka: King SRB (22.3.2013 u 19:50)
King SRB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.3.2013, 17:58   #50
C64freak
Banned
 
Član od: 3.5.2009.
Lokacija: Tunguzija x)
Poruke: 2.905
Zahvalnice: 1.239
Zahvaljeno 438 puta na 374 poruka
Određen forumom Re: Samsung Galaxy S4 i9500

Ne znam sto se ljudi toliko brinu oko plastike ,pa necemo raditi gradjevinu sa takvima uredjajem u dzepu >.<
http://www.youtube.com/watch?v=NHeWpug_f0U
S4 jeste da generalno ima dosta bolje specifikacije ali opet mislim da neko ko vec ima S3 nema nikakve potrebe za prelazak osim ako mu nije cisto stvar prestiza

Ovo sa telefonima polako postaje kao PC like fazon, samo ce da krkaju vishe memorije ,bolje CPU i to je to. Iskreno sta revolucionarno mozemo ocekivati a da nije neka neopevana glupost tipa pomenutog senzor skrolinga il kako god da se zove
C64freak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.3.2013, 18:41   #51
Bryan Fury
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Bryan Fury
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 5.619
Zahvalnice: 49
Zahvaljeno 1.521 puta na 1.054 poruka
Određen forumom Re: Samsung Galaxy S4 i9500

Citat:
OWERKLOKER kaže: Pregled poruke
Bilo bi lepo kada bi nam objasnio sta je to toliko brutalno. Ne provociram, samo me zanima sta je to sto bi nateralo nekog sa npr. S3 da predje na ovo.
To je pitanje za vlasnike S3, ne vidim zašto te to toliko zanima, kad već kažeš da ni nemaš S3? Potencijalni kupac ovog telefona može biti bilo ko, a ne samo vlasnik prethodnog modela.

Uglavnom, ako su ti sve novine ovog modela nebitne i sitnice, a plastika "jako bitna" (msm dve kamere su loženje, a plastika kao nije loženje ), onda možda najbolje da pogledaš neki od modnih telefona - Prada/Gold i slično
Bryan Fury je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Bryan Fury na korisnoj poruci:
King SRB (22.3.2013)
Stara 22.3.2013, 20:27   #52
OWERKLOKER
Starosedelac
 
Član od: 9.1.2009.
Poruke: 2.557
Zahvalnice: 204
Zahvaljeno 333 puta na 310 poruka
Određen forumom Re: Samsung Galaxy S4 i9500

Citat:
King SRB kaže: Pregled poruke
Da ti objasnim Hmmmm ... vidim da se dovoljno razumes da mozes procitati par reda texta pa eo ti stranica pogledaj
http://www.gsmarena.com/samsung_i950...xy_s4-5371.php
ako ti i dalje nije jasno sta je brutalno ondak ti derane jednostavno ne prihvatas napredak i brutalne stvari a , u tom slucaju niti ti ja mogu objasniti niti ostatak SK zajednice da je S4 ipak napredak koliko ga ti god smatrao malim ali je napredak, za mene je velik pogotovo u grafickim preformansama Adreno 320koja je u rangu tegre 3 ni manje ni vise!Znam da neces da provociras ali cinjenice ti neidu u prilog ipak je ovo masina kako je neko napisao u proslim postovima
a preci sa S3 na S4 pa ima ako si gejmer svakako za ostatak sveta vise manje kako se ko oseca ili zeli stvar ukusa a i Dzepa jel..!
Stvarno si strasan lik. Ti meni pricas derane a ovamo telefon nazivas brutalnim jer bi ti igre bolje radile. Najbolje je da ne komentarisem vise sa tobom. Slobodno nastavi da gledas specifikacije i da se samozadovoljavas na telefon.
Citat:
Bryan Fury kaže: Pregled poruke
To je pitanje za vlasnike S3, ne vidim zašto te to toliko zanima, kad već kažeš da ni nemaš S3? Potencijalni kupac ovog telefona može biti bilo ko, a ne samo vlasnik prethodnog modela.

Uglavnom, ako su ti sve novine ovog modela nebitne i sitnice, a plastika "jako bitna" (msm dve kamere su loženje, a plastika kao nije loženje ), onda možda najbolje da pogledaš neki od modnih telefona - Prada/Gold i slično
Ne, nije pitanje za vlasnike S3. Cisto sam uzeo S3 kao primer. Kupac moze biti bilo ko, ali ako taj neko poseduje S3, Nexus, Note 2, pa i SII i Note 1 nema nekih prevelikih razloga za prelazak. Po trenutnom stanju lako se da zakljuciti da Nexus radi bar duplo bolje od S IV (ako vam nije jasno pravac na YT pa pogledajte o cemu pricam).
Vecina tih novina ce biti portovana i na S3 i sta onda?
O cemu ti covece pricas? Kakvi modni telefoni? Uporedi, molim te, HTC One i ovo pa mi reci da je S IV dobro dizajniran. Inace, dve kamere su zestoko lozenje a plastika je vrlo vazna.
I posle kukate na Apple fanboyeve a gori ste od njih.

Poslednja ispravka: OWERKLOKER (22.3.2013 u 20:43)
OWERKLOKER je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.3.2013, 0:38   #53
NjegovaWisost
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2006.
Poruke: 7.334
Zahvalnice: 860
Zahvaljeno 1.729 puta na 992 poruka
Određen forumom Re: Samsung Galaxy S4 i9500

U Srbiji će biti galaxy sa snapdragonom. Ne znam u čemu im je fora, da u isti telefon ubacuju potpuno dva različita čipseta i procesora...
NjegovaWisost je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.3.2013, 0:55   #54
Prief Lirator
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 4.690
Zahvalnice: 445
Zahvaljeno 1.135 puta na 897 poruka
Određen forumom Re: Samsung Galaxy S4 i9500

A je li jači četvorejezgarni Snapdragon ili Oktakor? Ja mislim da sam pročitao da je jači Oktakor, ali nije mi jasno kako jer ne može u isto vrijeme koristiti svih osam jezgara, nego samo četiri, a četvorojezgarni Snapdragon ima veću frekvenciju?
Prief Lirator je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.3.2013, 0:57   #55
King SRB
Član
 
Član od: 2.2.2013.
Lokacija: In Space
Poruke: 422
Zahvalnice: 310
Zahvaljeno 94 puta na 58 poruka
Određen forumom Re: Re: Samsung Galaxy S4 i9500

Citat:
OWERKLOKER kaže: Pregled poruke
Stvarno si strasan lik. Ti meni pricas derane a ovamo telefon nazivas brutalnim jer bi ti igre bolje radile. Najbolje je da ne komentarisem vise sa tobom. Slobodno nastavi da gledas specifikacije i da se samozadovoljavas na telefon.
Nisam strašniji od tebe (to je sigurno posto si ogorcen :banghead: na S4) koji nerazume da je telefon brutalan bas u smislu hardvera a nisam gadljiv ni na tu plastiku po kojoj ti toliko pljujes i crnis kao sto rekose gore derane necemo na gradjevinu i u rudnik s njim ! Naravno Gaming to je glavna i jedina osnova dobrog,sjajnog i "brutalnog" hardvera bilo da se radi o telefonu (u zadnje vreme i oni se kotiraju po GPU-ovima) ili P.C , elem pise ti "owerkloker" valda toliko znas sobzirom na tvoj username ili ti to cisto stoji da se samozadovoljavas njime! I da , da nezaboravim ćao derane nema smislsla da se stobom nadovezujem vise


Sent From My UltraSpeed S.E Xperia Arc S 1,4GHz Gaming Edition
King SRB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.3.2013, 1:18   #56
Prief Lirator
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 4.690
Zahvalnice: 445
Zahvaljeno 1.135 puta na 897 poruka
Određen forumom Re: Samsung Galaxy S4 i9500

King SRB, iz posta u post: odvajaj NE od glagola, pa onda pređi na raspravu o telefonima.
Prief Lirator je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.3.2013, 2:17   #57
flamingos
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.2.2007.
Lokacija: Dubai
Poruke: 11.657
Zahvalnice: 1.354
Zahvaljeno 2.410 puta na 2.255 poruka
Određen forumom Re: Samsung Galaxy S4 i9500

Evo potvrdjen izgleda i samsung galaxy 4 mini.

Wisost,pa u tome sto se fon drugacije reklamira i pod drugim imenom i hardverom prodaje u razlicitim zemljama,odnosno trzisnim lokacijama.

Sgs 4 mini picture

u julu najverovatnije dostupan,imace 1.6GHz dual-core processor,4.2.2 android na 4.3-incha Super AMOLED qHD ekranu sa 256ppi(pixels per inch) i bice dostupan i kao dual sim model sa GT-I9192 oznakom dok je mini GT-I9190.

Poslednja ispravka: flamingos (23.3.2013 u 2:27)
flamingos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.3.2013, 2:29   #58
OWERKLOKER
Starosedelac
 
Član od: 9.1.2009.
Poruke: 2.557
Zahvalnice: 204
Zahvaljeno 333 puta na 310 poruka
Određen forumom Re: Samsung Galaxy S4 i9500

Fail u najavi najverovatnije.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
OWERKLOKER je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.3.2013, 2:54   #59
evanghelion
Veteran
 
Član od: 25.3.2006.
Lokacija: Bor
Poruke: 972
Zahvalnice: 130
Zahvaljeno 272 puta na 155 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku evanghelion
Određen forumom Re: Samsung Galaxy S4 i9500

Citat:
OWERKLOKER kaže: Pregled poruke
I posle kukate na Apple fanboyeve a gori ste od njih.


Mnogo mi je smesno to fanbojevsko ponasanje, dajes toliko para za telefon a glupo je da se zalis na plastiku?

Sramota je da telefon ove klase bude u krckavoj plastici!
evanghelion je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.3.2013, 13:16   #60
OWERKLOKER
Starosedelac
 
Član od: 9.1.2009.
Poruke: 2.557
Zahvalnice: 204
Zahvaljeno 333 puta na 310 poruka
Određen forumom Re: Samsung Galaxy S4 i9500

Upravo o tome i ja pricam ali neki ovde kao da rade za Sljamsung.
Moze da ga proizvodi i EI NIS ako je sve kako treba, boli me uvo.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
OWERKLOKER je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
android, galaxy, galaxy s4, quad, samsung


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
USB mass storage za Samsung Galaxy Tab 2 10.1? JBlitzkrieg Tableti i e-readeri 1 13.2.2013 14:34
Samsung Galaxy S4 Assassinator Aparati i oprema 8 25.11.2012 18:58
[Mobilni telefon] Samsung Galaxy S II (i9100) Deusdies Opisi, recenzije i testovi 19 23.4.2012 14:07
[Android] Sta kupiti? Samsung Galaxy S ili S2 i dali vredi razlike od 250 evra JAZA Aparati i oprema 6 23.6.2011 10:02
[Mobilni telefon] [Experience Samsung Tour] Samsung Tab (i 3D LED, Galaxy S...) Schnak3 Opisi, recenzije i testovi 0 22.9.2010 17:15


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 16:14.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com