Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 18.11.2019, 10:36   #741
caine
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.2.2006.
Lokacija: Nis
Poruke: 3.038
Zahvalnice: 723
Zahvaljeno 946 puta na 594 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Jednostavno, gluma je drugacija, kad neko vice ulaze mnogo vise napora i boja glasa se znatno menja. Puko pojacanje i stisavanje tu ne bi ispalo kako treba. E sad, ne znam da li i to moze da se modifikuje da zazvuci uverljivo, ali deluje mi da je ipak lakse da snimis te recenice dvaput, nego da u toj meri majstoris nad recenicama i da se nadas da to nece da se primeti? Ili mislis da samo neko klikne pa se gluma promeni?
caine je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.11.2019, 10:47   #742
makiem
Starosedelac
 
Član od: 6.1.2007.
Lokacija: SR 375, NV
Poruke: 1.567
Zahvalnice: 308
Zahvaljeno 365 puta na 267 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Mali off, ali vezano za launcher. Imam LA Noire na disku, igra je bila instalirana i launcher ju je uredno prepoznao. Kada sam izbrisao igru, igra je je nestala iz launchera, znaci ne mogu da je instaliram bez diska. Da l je toliko tesko staviti tih nekoliko igara da mogu da se instaliraju preko launchera (registrovana je na rockstar social club)...
makiem je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.11.2019, 16:50   #743
Gonzo
Član
 
Član od: 16.12.2018.
Poruke: 297
Zahvalnice: 92
Zahvaljeno 92 puta na 49 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Iako sam rdr2 veteran vec postao, poceo sam online juce i stigo tek do 10-tog levela. Zna li neko kojim putem je najbolje poći? Bounty, Collector, Trader? Koji je najinteresantniji po nekom?
Gonzo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.11.2019, 16:59   #744
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.544
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.485 puta na 3.996 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Bounty Hunter jedini dobija zlato nakon sto zavrsis misiju tako da je to najbolje uzeti kao prvu ulogu jer onda zaradis brze za druge dvije. Collector navodno najvice novca donosi ali trebas traziti iteme po mapi. Trader je neka sredina i ako volis ici u lov odlicna zanimacija.
dex3108 je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku dex3108 na korisnoj poruci:
Gonzo (18.11.2019)
Stara 18.11.2019, 17:13   #745
Pipboy
Starosedelac
 
Član od: 19.8.2007.
Poruke: 1.952
Zahvalnice: 47
Zahvaljeno 768 puta na 461 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Kod collectora samo voditi računa da ako pazarite mape sa trinketima, kad je aktivirate (pogledate), obeležiće gde se nalaze predmeti, međutim ako posle toga otvorite novu mapu, stara se nepovratno briše iz torbice (i obeleženi a nepokupljeni predmeti takođe).
Pipboy je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Pipboy na korisnoj poruci:
Gonzo (18.11.2019)
Stara 18.11.2019, 19:03   #746
Gonzo
Član
 
Član od: 16.12.2018.
Poruke: 297
Zahvalnice: 92
Zahvaljeno 92 puta na 49 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Dakle nisam pratio online desavanja, i sav srecan dodjem do bounty table, i kao daj 15 gold bara za licencu. Ja sam mator gejmer, teram igrice od sege mege drive 2. Kakav bezobrazan kapitalizam. Stvarno su se igre promenile od Pitfall-a pa na ovamo
Gonzo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.11.2019, 19:14   #747
Gonzo
Član
 
Član od: 16.12.2018.
Poruke: 297
Zahvalnice: 92
Zahvaljeno 92 puta na 49 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Iako je online jedan brutalni grajnd fest, ipak su kolko tolko “fer”. Posle 4-5 sati igranja, namako sam 11-ti level i 7 gold bara. Na pola sam puta do bounty table. Svidja mi se progression system, lepo su ga odradili, dosta je dubok i detaljan kolko mi se cini. E sad, kad bi nasi mutavi likovi malo progovorili, to bi bilo super.
Gonzo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.11.2019, 20:10   #748
Cracked But Whole
Starosedelac
 
Član od: 26.6.2016.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.638
Zahvalnice: 153
Zahvaljeno 568 puta na 345 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Evo ja sam dobio 50 gold bars zbog pre-ordera, pa opet ne vuče me da igram, jer sam te licence kupio odmah. Tako da je to mač sa dve oštrice
Kad grindaš onda imaš osećaj da si to zaslužio, a ovako - meh. Ne vidim poentu.
Cracked But Whole je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Cracked But Whole na korisnoj poruci:
Gonzo (18.11.2019)
Stara 18.11.2019, 20:21   #749
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.544
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.485 puta na 3.996 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Od izlaska igre do danas 75 zlatnih poluga skupljeno (25 dobio pre-order-om, 10 mi dao Rockstar zbog 2Factor zastitite).
dex3108 je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.11.2019, 21:39   #750
Gonzo
Član
 
Član od: 16.12.2018.
Poruke: 297
Zahvalnice: 92
Zahvaljeno 92 puta na 49 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
dex3108 kaže: Pregled poruke
Od izlaska igre do danas 75 zlatnih poluga skupljeno (25 dobio pre-order-om, 10 mi dao Rockstar zbog 2Factor zastitite).
Znaci za 75 komada ce mi trebati...samo 40tak sati. Ja sam vanila nemam preorder.
Inace moj xbox x nije bas tako bajan. U st denis na online dropne fps brutalno
Gonzo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.11.2019, 22:32   #751
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.544
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.485 puta na 3.996 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Ispravka 78 zlatnih poluga XD Odradio par Legendary Bounty Hunter misija sa 2, 3 i 4 zvjezdice. Poprilicno su zabavne. Samo treba bas biti pazljiv da uhvatis sve mete zive.
dex3108 je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.11.2019, 0:03   #752
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Kako me izluđuje ovo izletanje u Windows to je neverovatno. I. što je najgore, najčešće se dešava na istim mestima, tamo gde najviše iznervira. Uzmem Bounty (Story mod), dođem do krimosa, uhvatim lika, pokupim ga i kad ga vraćam, kad sam na 10-ak metara od šerifa igra izleti u Windows. Da poludiš! Odem da pokupim neku kočiju (ko je igrao zna šta je) i posle silnih muka dođem u Rhodes i na 10 metara od lika igra mi već treći put izleće u Windows na istom mestu. I, naravno, kad sam krenuo drugim putem, ne onim kojim je igra predložila, nego malo zaobilazno sve je prošlo bez problema.
Očigledno nije problem samo u drajverima...
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.11.2019, 3:38   #753
buraz
Starosedelac
 
Član od: 28.9.2011.
Poruke: 2.413
Zahvalnice: 427
Zahvaljeno 645 puta na 435 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
pentraksil kaže: Pregled poruke
Da li je nekome igra pocela vizuelno da glitch-uje pomalo?

Sa vremena na vreme mi glitch-uje Arturov donji deo ledja, bandana (kao da trepere)....Takodje se desava i sa vatrom i dimom. Trepere pa se ponekad razliju. Kada kisa pada ponekad su kapljice kao iskrice, onako narandzaste...

Da li je do ovih novih Nvidia drajvera ili su opet nesto zeznuli?

Igra mi je bolje radila na izlasku nego sada
Evo danas poceli i meni glitchevi. Draw distance se totalno sj*bo sa senkama. Stojim na litici, okrenem kameru levo, i kompletno prestanu da se renderuju. Vratim kameru malo desno i opet full prikaz.
Nista nisam dirao nakon poslednjeg patcha i funkcionisalo je dobro do danas.

I dalje sam u Chapter 2 i tek sam dosao do
Spoiler za misija:
misije kad sa Dutchom i Johnom i onim bratom za koga sam uterivao dugove bezite nakon sacekuse koju je namesti Cornwall
. Cini mi se da je malo sada usporila prica u ovom delu. Imao sam za*****ciju sa Jamiem, sa pijanim svestenikom, sa onim psihom sto je u stilu Starlorda odlucio da vrati svoje pistolje... ali nista znacajno se jos nije desilo. Nadam se da ce se sad malo vise zakuvati.
buraz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.11.2019, 13:01   #754
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Nažalost, što sam igrao Story mod, igrao sam. Do sada am trpeo sve češća izletanja u Windows tokom jahanja ili nekih radnji ali danas mi četiri puta krahira na istom mestu u toku misije čiji tok ne mogu da izmenim, a radi se o misiji kada...

Spoiler za Ko nije u Act II da ne čitaž:
...Artur i Hosea odvoze rakiještinu koju su maznulu u Braithwater, pa ih ona gazdarica pošalje u saloon, tamo krene pijanka, pa upadaju oni raidersi i onda Hosea potera kočiju, a Artur treba da sredi one što ih prate i čim oni raidersi krenu za nama...

...igra četiri puta izleće u Windows.
Da ne pominjem da od jutrošnjeg update-a ne mogu ni 20 minuta da sastavim bez izletanja u Windows. A kad pomislim da su na početku pričali kako je bagovita, a meni za pet dana svega dva puta "pukla", kad sam sastavljao 3-4 sata igranja bez problema. I baš im hvala na pačovanju, sve više je pretvaraju u nešto neigrivo.
Sad razumem zašto su navodili 150 GB za igru. 110 za osnovnu i bar 40 u narednih nekoliko meseci za online dodatke, a pačovaće story mod u sveti nikad. Uopšte mi nije jasno zašto su puštali ovako bagovitu igru, pa ako RS nema para da je istestira onda dođavola...
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.11.2019, 13:07   #755
RedMantella
Član
 
Član od: 30.10.2018.
Lokacija: nbgd
Poruke: 331
Zahvalnice: 114
Zahvaljeno 79 puta na 60 poruka
Određen forumom Red Dead Redemption 2

Igras na vulkanu ili dx12?
Probaj vulkan, meni on nije izletao do sada.
Mada nisam probao sta su upropastili zanjim patchevima posto sam batalio igru dok sve ne ispeglaju.
RedMantella je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku RedMantella na korisnoj poruci:
NastyB (19.11.2019)
Stara 20.11.2019, 1:09   #756
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Pa, s obzirom da imam i5-8500 sa 6 jezgara i Nvidia grafiku ovaj patch bi KONAČNO trebao da popravi često izletanje u Windows...

Improvements to address an issue that resulted in stalls on 4-core and 6-core CPUs
Players with NVIDIA graphics cards and 4-core or 6-core CPUs should install the GeForce Hotfix Driver Version 441.34 from NVIDIA and remove any launch arguments to resolve this issue: For more information, please see this support page: https://support.rockstargames.com/articles/360038940333
Improvements to address an issue that resulted in a permanent mouse cursor being displayed at all times when launching the game via the Epic Games Store
Improvements to address an issue that resulted in the player’s cores draining at a faster rate than intended in Story Mode when running at high frame rates
Improvements to address an issue that resulted in player weight decreasing at a faster rate than intended in Red Dead Online when running at high frame rates
Improvements to address an issue that resulted in players not being able to place Waypoints on the Pause Menu Map in the correct location
Improvements to address an issue with matchmaking in Red Dead Online that resulted in players with incompatible control settings joining the same session. We recommend that players using mouse and keyboard controls should switch to ‘Free Aim’ targeting mode before entering Red Dead Online.
Improvements to address an issue that resulted in all custom graphical settings reverting to a low preset when the game was updated
Improvements to address an issue that resulted in an ‘Activation Required’ error when loading the game after system hardware or device changes were made
Improvements to address issues that resulted in a crash and displayed the ‘Failed to initialize graphics device’ or ‘Unable to initialize graphics driver ’errors when launching the game. If this issue still occurs, please make sure you have the latest graphics card drivers installed for your system.
Improvements to address an issue that resulted in a crash when launching the game in Fullscreen display mode while using Vulkan
Improvements to address an issue that resulted in a crash when launching the game with some graphics-related launch arguments active
Improvements to address an issue that resulted in a crash during loading screens when entering Story Mode or Red Dead Online
Improvements to address an issue that resulted in a crash while modifying weapons at the Gunsmith in Red Dead Online
Improvements to address issues that resulted in random crashes and the error “Red Dead Redemption 2 exited unexpectedly” during gameplay

Još samo da sutra ujutro utvrdim da li je sve u redu...
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.11.2019, 13:28   #757
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Pu, pu, pu, da ne ureknem - odigrao tri sata bez trunke problema, mapa ponovo radi na način kako treba... Bar posle ova tri sata čini mi se da je igra trebala OVAKVA da bude na samom početku - sva podešavanja rade, igra ne izleće u Windows (što mi je najvažnije) i sve klizi kao po loju. Samo da nastavi da radi ovako...
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.11.2019, 14:38   #758
BiTrAtE
Član
 
Član od: 25.2.2009.
Poruke: 399
Zahvalnice: 59
Zahvaljeno 54 puta na 46 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Nasty, koje postavke koristiš, imamo jako, jako slične konfiguracije, da ne kažem pljunute?

Uzeo sam RDR2 odmah za PS4 Pro ali mi je smor na gamepadu ovo da igram...
BiTrAtE je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.11.2019, 17:07   #759
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

^^
Koje god da koristim igra izleće u Windows poprilično često.

Ne znam, odvrnem sve na maks sa isključenim FSAA i MSAA, particles na medium i to radi bez problema, samo što prečesto izleće u Windows i to me izluđuje. Prvih pet dana od izlaska mi je sve radilo OK, svega dva puta mi se desilo da izleti u Windows, a onda su krenuli da je "pečuju" i postalo je sve gore i gore. Nekad sastavim 2-3 sata bez ispadanja (kada lovim ili radim neke gluposti), nekad ni pola sata, ali u misijama ili prodavnicama mi najčešće izleće u Windows.
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.11.2019, 17:29   #760
Shonkas
Banned
 
Član od: 2.11.2005.
Poruke: 5.379
Zahvalnice: 1.248
Zahvaljeno 618 puta na 468 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Shonkas
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
NastyB kaže: Pregled poruke
Pu, pu, pu, da ne ureknem - odigrao tri sata bez trunke problema, mapa ponovo radi na način kako treba... Bar posle ova tri sata čini mi se da je igra trebala OVAKVA da bude na samom početku - sva podešavanja rade, igra ne izleće u Windows (što mi je najvažnije) i sve klizi kao po loju. Samo da nastavi da radi ovako...
Dobro nisi odlepio skroz, meni nesto nije se dalo kupiti jos...Ali da sam dao evrice, a igra ovo da radi... Odlepio bih!
Dobro se drzis matori
Shonkas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Red Dead Redemption 2 Exia otpaTci 0 18.10.2016 15:11
Red Dead Redemption 2 (rumor) jonathan Akcione igre 0 10.4.2015 18:57
Red Dead Redemption za PC srksi otpaTci 3 9.4.2012 3:51
Red Dead Redemption Brzi82 Akcione igre 6 13.6.2010 0:22
Red Dead Redemption movie DylaN Kompjuteri i film 0 7.6.2010 22:39


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 17:31.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com