Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Run > Audio softver
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Audio softver Programi i alati za obradu zvuka na računaru, softver za puštanje muzike i zvukova, audio kodeci, konvertori

 
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 10.1.2015, 23:13   #24
dacajak
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.4.2008.
Lokacija: https://www.youtube.com/user/dacajak
Poruke: 3.350
Zahvalnice: 503
Zahvaljeno 693 puta na 563 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku dacajak
Određen forumom Re: RIP Winamp 1997-2013

Citat:
Jan Čmelik kaže: Pregled poruke
Zašto kad možeš da podesiš bilo koji taster ili kombinaciju tastera za bilo koju funkciju AIMP-a? preferences/player/hot keys/global
Podeseno mi je to, jos od winampa koristim hotkey funkcije, znam da ima svaki player to, ali dzaba kad igra ima prioritet, pa tastatura prepoznaje komande od igre, a ne od playera/desktop-a. Druga je stvar kad imas namenjene multimedija dugmice na tastaturi, koji ignorisu sve ostale funkcije tastature. Primer, dok igram, kad pritisnem ctrl + alt + home (play) i sl. windows daje prioritet igri koja je u fullscreen-u (pa nista ne reaguje), a ne windows, odnosno desktop aplikacijama.
Sve sam podesavao, i prioritet sam dao Aimp aplikaciji u task manageru, menjao razne hotkey kombinacije, al uzalud.
Neko ko je strucniji moze te prioritete da objasni, al sve u svemu, vecina igara kada se pokrene u fullscreenu, preuzmu prioritetnu funkciju u windowsu, osim kod igara koje ne uzimaju prioritet, kao kod Wow-a ili CS-a, kada mozes da pristupis desktopu preko Win tipke tokom igranja, onda reaguju i druge funkcije na tastaturi, kao sto je hotkey od playera.
dacajak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
 

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Winamp miki98 Ostale komponente 1 18.3.2011 10:02
Winamp i VP6 Flash Video Suad Novic Audio softver 0 26.5.2008 9:40
Winamp plugins Master Neo Aplikativni softver 6 24.1.2008 17:11
Winamp pitanje... Master Neo Aplikativni softver 5 2.5.2007 11:44
winamp 5.24 ostaje u processes nakon gasenja darko kovacevic Aplikativni softver 28 3.11.2006 3:17


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 5:39.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com