Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Sportske simulacije

Sportske simulacije Svi sportovi, fliperi i druge takmičarske igre...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 24.2.2013, 20:16   #501
DesertFox912
Novi član
 
Član od: 17.1.2013.
Poruke: 1
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom

DAli se dobija licenca nakon duze igre!
I sta se dogadja sa ulovom!

I dali moze da se dobiju ovo Em$.
ili samo da se kupuju!

Poslednja ispravka: DeCoy (24.2.2013 u 20:28)
DesertFox912 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.3.2013, 12:02   #502
acaaca
Član
 
Član od: 12.6.2012.
Poruke: 267
Zahvalnice: 98
Zahvaljeno 32 puta na 28 poruka
Određen forumom Re: The Hunter (najbolja simulacija lova trenutno)

Citat:
DesertFox912 kaže: Pregled poruke
DAli se dobija licenca nakon duze igre!
I sta se dogadja sa ulovom!

I dali moze da se dobiju ovo Em$.
ili samo da se kupuju!
Licencu moras da kupis,a elektronske dolare dobijas tako sto se takmicis na turnirima,pa ako zauzmes jedno od prva tri mesta,dobijes te elektronske dolare.
acaaca je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.4.2014, 14:01   #503
liverpool
Član
 
Član od: 18.10.2008.
Poruke: 237
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 6 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: The Hunter (najbolja simulacija lova trenutno)

Sta se desava sa ovom igrom,igra li neko?
liverpool je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.4.2014, 14:19   #504
Snipe
Starosedelac
 
Član od: 2.6.2006.
Lokacija: Vojvodina
Poruke: 1.677
Zahvalnice: 663
Zahvaljeno 485 puta na 289 poruka
Određen forumom Re: The Hunter (najbolja simulacija lova trenutno)

Ja sam je igrao na pocetku dok je bila u povoju pa dosta vremena kasnije i video da sam u toj free verziji bio osudjen samo na lov Mule Deer mislim da se tako bese zvala vrsta i sa samo jednim tipom oruzja.

Tumarati usamljen iako su predeli ponekad zaista lepi i impresivni me mnogo smaralo. Iako nisam lovac u privatnom zivotu, u par navrata sam isao sa lovcima noseci svoj fotoaparat za zabelezim neke momente.

Lov je vid druzenja iako ova igra lepo simulira neke aspekte lova, onaj deo koji se odnosi na pracenje i odstrel divljaci, poeni na rogove itd, mene je to usamljeno tumaranje smorilo pa sam batalio igranje.

Da su napravili neki vid interakcije (multiplejer) izmedju lovaca gde mogu da vidim i ostale igrace i koordinisem se sa njima bilo bi kul. Mozda i jesu napravili, nisam igrao odavno.

Psi ili ti lovacki kerovi predstavljaju dobar deo lova pa su mozda mogli da ubace i taj deo. Daj mi jednog dobro treniranog Salukija da ga pustim na zeceve ili gazele

Lov sokolima ili orlovima, sto da ne? Ne znam da li su to implemetirali.
Snipe je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.4.2014, 16:15   #505
acaaca
Član
 
Član od: 12.6.2012.
Poruke: 267
Zahvalnice: 98
Zahvaljeno 32 puta na 28 poruka
Određen forumom Re: The Hunter (najbolja simulacija lova trenutno)

Mozez da vidis druge igrace u multiplejeru,napravili su to...
acaaca je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.4.2014, 18:15   #506
sabertooth
Novi član
 
Član od: 25.4.2014.
Poruke: 15
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 3 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: The Hunter (najbolja simulacija lova trenutno)

za sve koji su prestali da igraju ovu fenomenalnu igru,thehunter je poslednjih godina mnogo napredovao.Trenutno postoji 17 zivotinjskih vrsta od kojih su najnovije kanadska guska(canadian goose) i obicna divlja patka (mallard duck),7 lovista(najnovise rougarou bayou- Louisiana sa divljim patkama),30 razlicitih oruzja(lukovi,samostreli,karabini,pistolji,sacmari ce...).I ono najvaznije postoji i multiplayer.Kao i pre i dalje se placa dozvola za sve zivotinje(membership),ali nije uopste skupa kada se pogleda koliko je igrica u stvari napredovala,jer kao i pre i danas kosta oko 1200(bez oruzja) dinara mada se meni cini da je pre bila 1440 pa je pojeftinilia...
Naravno ako neko hoce moze i da kupi posebne dozvole,sa kojim se dobija oruzje.(najeftiniji paket oko 1700 dinara).Naravno ko hoce moze da igra i free verziju sa 1 oruzjem i dozvolom za mule deer-a,i jos nekim stvarima.Guest (onaj ko nema membership) moze da ide na svim mapama ali mule deer zivi samo na logger point,tako da moze samo da slika i gleda zivotinje na drugim mapama.Mp servere prave samo clanovi(memberi,oni koji imaju dozvolu) a guest moze da ulazi na server ali ne moze da pravi.Ako neko ima neko pitanje neka pita.
sabertooth je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.4.2014, 0:21   #507
liverpool
Član
 
Član od: 18.10.2008.
Poruke: 237
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 6 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: The Hunter (najbolja simulacija lova trenutno)

Citat:
sabertooth kaže: Pregled poruke
za sve koji su prestali da igraju ovu fenomenalnu igru,thehunter je poslednjih godina mnogo napredovao.Trenutno postoji 17 zivotinjskih vrsta od kojih su najnovije kanadska guska(canadian goose) i obicna divlja patka (mallard duck),7 lovista(najnovise rougarou bayou- Louisiana sa divljim patkama),30 razlicitih oruzja(lukovi,samostreli,karabini,pistolji,sacmari ce...).I ono najvaznije postoji i multiplayer.Kao i pre i dalje se placa dozvola za sve zivotinje(membership),ali nije uopste skupa kada se pogleda koliko je igrica u stvari napredovala,jer kao i pre i danas kosta oko 1200(bez oruzja) dinara mada se meni cini da je pre bila 1440 pa je pojeftinilia...
Naravno ako neko hoce moze i da kupi posebne dozvole,sa kojim se dobija oruzje.(najeftiniji paket oko 1700 dinara).Naravno ko hoce moze da igra i free verziju sa 1 oruzjem i dozvolom za mule deer-a,i jos nekim stvarima.Guest (onaj ko nema membership) moze da ide na svim mapama ali mule deer zivi samo na logger point,tako da moze samo da slika i gleda zivotinje na drugim mapama.Mp servere prave samo clanovi(memberi,oni koji imaju dozvolu) a guest moze da ulazi na server ali ne moze da pravi.Ako neko ima neko pitanje neka pita.
znaci da ja brisem ovoo,nemam ja pare da placam to.
liverpool je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.5.2014, 23:16   #508
Levčanin
Starosedelac
 
Član od: 18.12.2008.
Lokacija: Srbija/Šumadija Avatar: -~~=<¤÷×÷¤÷×÷¤÷×÷¤÷×÷> (anakonda ili piton)
Poruke: 1.567
Zahvalnice: 340
Zahvaljeno 241 puta na 189 poruka
Određen forumom Re: The Hunter (najbolja simulacija lova trenutno)

Nisam bio duže vreme na forumu, pa da se javim.

Igra je više nego napredovala, postala je OGROMNA.. Nove mape, oružja, pribor, pomenuti multiplajer nema šta nije dodato. Definitivno jedna od najpopularnijih online igara trenutno na planeti.

JA retko kada igram, al povremeno (kada su praznici) daju se besplatni ulazi na nove mape na oko 24 h trajanja ili ceo vikend, tako da sam koristio to stalno, i video sve nove mape, i stvarno su predivne. Nemam vremena da se igram, pa izbegavam, da se nebi navukao ponovo.
Levčanin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.5.2014, 13:56   #509
sabertooth
Novi član
 
Član od: 25.4.2014.
Poruke: 15
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 3 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: The Hunter (najbolja simulacija lova trenutno)

da bas su ovog vikenda pustili free brown bear,a sto se tice igranja ja igram ko lud.Kupio sam prvi membership pre godinu dana i nabio sam vec 1000+ sati igranja.levcanin i vi koji igrate kako vam je nick u hunteru?
sabertooth je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.5.2014, 16:03   #510
Levčanin
Starosedelac
 
Član od: 18.12.2008.
Lokacija: Srbija/Šumadija Avatar: -~~=<¤÷×÷¤÷×÷¤÷×÷¤÷×÷> (anakonda ili piton)
Poruke: 1.567
Zahvalnice: 340
Zahvaljeno 241 puta na 189 poruka
Određen forumom Re: The Hunter (najbolja simulacija lova trenutno)

ne mogu da ti kažem nick jer se u stvari tako i zovem 4 real
Uglavnom jako malo igram jer nemam plaćen membership i oružje, uletim ponekad čisto da vidim nove mape...
Levčanin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.5.2014, 18:05   #511
Wolfstain
Član
 
Član od: 13.7.2008.
Poruke: 138
Zahvalnice: 12
Zahvaljeno 16 puta na 12 poruka
Određen forumom Re: The Hunter (najbolja simulacija lova trenutno)

Lepe parice mi je ova igra pre izvukla, oko 70 evrića ali sam stvarno uživao u igri. Vidim da je sad sve promenjeno. Moram da sačekam da vidim da li će da mi uvaže reklamaciju za grafičku pa ako dobijem novu da probam ove nove mape.
Wolfstain je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.5.2014, 20:30   #512
sabertooth
Novi član
 
Član od: 25.4.2014.
Poruke: 15
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 3 puta na 3 poruka
Određen forumom

evo malo slika da vas navucem na igru :
http://photo.thehunter.com/44/da/44d...e4c349457c.jpg

http://photo.thehuntercdn.com/images...ec0fe04321.jpg

http://photo.thehuntercdn.com/images...1e67800e44.jpg

http://photo.thehuntercdn.com/images...53737f14a3.jpg

na prvoj slici ove guske sto stoje iza su vestacke i sluzi kao mamci (takozvani lokeri) a prave su ove 3 sto sam roknuo iz jednog metka

Poslednja ispravka: DeCoy (5.5.2014 u 20:38) Razlog: postoji EDIT dugme
sabertooth je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku sabertooth na korisnoj poruci:
Levčanin (6.5.2014)
Stara 9.5.2014, 17:41   #513
Wolfstain
Član
 
Član od: 13.7.2008.
Poruke: 138
Zahvalnice: 12
Zahvaljeno 16 puta na 12 poruka
Određen forumom Re: The Hunter (najbolja simulacija lova trenutno)

Stigla mi nova grafička ali sad vidim da više ne može da se uplati licenca preko SMS poruka a nemam karticu Videću da nađem nekoga u jednoj igri pa da razmenimo tamo dobra, on meni da uplati ovde licencu a ja njemu da pošaljem neke golde. Prošao sam par mapa i zaista su odlična lovišta. Jedva čekam da lovim ove braon medvede.

I još jedno pitanje za tebe sabertooth, kada imaš uplaćenu licencu da li možeš da obrišeš slike iz galerije? Ja bih sad nešto da obrišem ali nemam opciju.

Poslednja ispravka: Wolfstain (9.5.2014 u 22:49) Razlog: Dodata nova rečenica
Wolfstain je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.5.2014, 23:54   #514
sabertooth
Novi član
 
Član od: 25.4.2014.
Poruke: 15
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 3 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: The Hunter (najbolja simulacija lova trenutno)

mozes da pozoves i da budes na vezi jedno 20 min,neznam tacno(nemoj da te iznenadi ako ti se prekine proces u nekih 10 min,to mora tako,ti uzmi samo pozovi ponovo i proces se nastavlja,ne gubis dodatno novac,sve radi provereno).A sto se tice slika na zalost ne moze,mada rade ovih nedelja neke ispravke na serveru i menjali su neke stvarcice,pa me ne bi cudilo da i to dodaju jer je popularna tema na forumu.
sabertooth je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.5.2014, 0:05   #515
Wolfstain
Član
 
Član od: 13.7.2008.
Poruke: 138
Zahvalnice: 12
Zahvaljeno 16 puta na 12 poruka
Određen forumom Re: The Hunter (najbolja simulacija lova trenutno)

Pre su mogle da se brišu slike, valjda će opet to da uvedu. Nešto sam bezveze isprobavao i sad nema nazad Videću, možda odradim preko poziva mada planirao sam da promenim username ali tada traže ID transakcije preko PayPal-a. Skoro sam ih baš pitao za promenu korisničkog imena ali traže prvo da se uplati licenca. Mada tako je bilo i prošli put kad sam menjao pre 2 godine. Videću već nešto. Ovo se najbolje igra kad je zima i čovek nema šta da radi od dosade
Wolfstain je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.5.2014, 0:10   #516
sabertooth
Novi član
 
Član od: 25.4.2014.
Poruke: 15
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 3 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: The Hunter (najbolja simulacija lova trenutno)

ma opasno zarazna igra jos kad pocnu takmicenja i trofeji
evo moj najbolji ulov danas: http://photo.thehunter.com/17/b8/17b...9dfb66216d.jpg
sabertooth je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku sabertooth na korisnoj poruci:
Wolfstain (10.5.2014)
Stara 10.5.2014, 0:18   #517
Wolfstain
Član
 
Član od: 13.7.2008.
Poruke: 138
Zahvalnice: 12
Zahvaljeno 16 puta na 12 poruka
Određen forumom Re: The Hunter (najbolja simulacija lova trenutno)

Vidim da ću ipak morati da izvadim kreditnu karticu i otvorim PayPal nalog Prevelika je razlika u odnosu na ono kako je igra izgledala pre 2 godine ali na bolje. Počev sa novim lovištima, divljači pa preko oružja koje su dodali. Dok sam ja igrao bilo je svega 6-7 oružja, 3 lovišta i sećam se da su tad baš dodali Compound Bow "Snakebite".
Wolfstain je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.5.2014, 0:22   #518
sabertooth
Novi član
 
Član od: 25.4.2014.
Poruke: 15
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 3 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: The Hunter (najbolja simulacija lova trenutno)

sada skoro svake druge-trece nedelje ubace neku novu pusku ili neku drugu opremu,evo bas u cetvrtak su ubacili 30-30 lever action rifle
sabertooth je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.5.2014, 8:59   #519
acaaca
Član
 
Član od: 12.6.2012.
Poruke: 267
Zahvalnice: 98
Zahvaljeno 32 puta na 28 poruka
Određen forumom Re: The Hunter (najbolja simulacija lova trenutno)

Igrao sam jedno vreme,bas mnogo,najvise turnire I bas je zarazno.
Najteze mi je bilo kad lovim medveda strelom,nekom malom medvedu je I lako prici,ali kad naletis na nekog velikog,e to je bas problem...
acaaca je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.5.2014, 21:34   #520
sabertooth
Novi član
 
Član od: 25.4.2014.
Poruke: 15
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 3 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: The Hunter (najbolja simulacija lova trenutno)

da kazem nesto malo o lovistima:
1.Whitehart Island-prvo loviste (izaslo 2009. godine),predstavlja americku drzavu Vasington,zivotinjske vrste:divlja curka,crnorepi jelen,belorepi jelen,vapiti(elk) i kojot.Loviste je karakteristicno po gustim sumama i malim brojem livada,kao i po najvise ceka.
2.Logger's Point-drugo loviste (izaslo 2010. godine)takodje predstavlja okolinu Vasingtona,zivotinjske vrste:mule jelen,kojot,fazan,americka divlja svinja i belorepi jelen.Loviste je karakteristicno po velikom broju livada i predstavlja jedino staniste mule jelen pa guest igraci mogu na njemu da ga love.
3.Settler Creeks-trece loviste(decembar 2010. godine)predstavlja napustenu americku farmu,zivotinjske vrste:divlja curka,belorepi jelen,vapiti,crni medved i americka divlja svinja.Loviste je karakteristicno po velikoj planini u centru sa koje su postognuti rekordni pogodci (po daljini) u igrici.
4.Redfeather Falls-cetvrto loviste (izaslo 2011 godine),predstavlja Kanadu,zivotinjske vrste:vapiti,crnorepi jelen,belorepi jelen,crni medved i lod.Ovo loviste je najvece i istocni deo ovog lovista predtavlja raj za vapitije jer.
5.Hirchfelden-peto loviste (izaslo 2012 godine),predstavlja Nemacku,zivotinjske vrste:epvropski divlji vepar,crveni ili evropski jelen,srndac,crvena lisica,fazan i kanadska guska (kanadska guska je pocetkom 20. veka donete u Evropu.Jedini razlog sto nije ubacena Redfeather Falls je sto se guske mnogo teze love u mocvarnim predelima i najvise slecu na njive kako bi se hranili).Loviste je karakteristicno po velikom broju njiva,i po tome sto je moje omiljeno loviste.
6.Hemmeldal-sesto loviste (izaslo 2013 godine),predstavlja Skandinaviju (uglavnom Svedsku),zivotinjske vrste:mrki medved,los,srndac i crvena lisica.Karakteristicno je po tome sto je jedino loviste sa snegom,kao i po planinskom terenu gde se moze postici dobar hitac.
7.Rougarou Bayou-sedmo lovste (izaslo decembra 2013 godine),predstavlja Luizijanu,zivotinjske vrste:divlja patka gluvara ili obicna,belorepi jelen,crni medved i americka divlja svinja.Karakteristicno je po mocvarnom terenu pa predstavlja odlicno mesto za lov na svinje i patke.

Naravno jos novih lovista ce se ubacivati,i ova stara nadogradjivati novim zivotinjama.
sabertooth je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku sabertooth na korisnoj poruci:
Wolfstain (10.5.2014)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
[Multi] Trenutno najbolja platforma, i vase misljenje zasto? Fiky Programi za mobilne telefone 104 4.11.2010 16:12
Trenutno najbolja konfiguracija za IGRICE od 50000!!! Dacha23 Šta da kupim? 8 19.1.2010 20:46
Najbolja simulacija vozica ? Dr Zoidberg Upravljačke simulacije 4 30.8.2008 21:11
Najbolja simulacija Bokile Simulacije vožnje 16 14.8.2007 19:07
Šta mislite, koja je najbolja Formula 1 simulacija? Kostarum Rex Persia Simulacije vožnje 4 11.1.2006 3:20


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 9:27.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com