Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Internet > Internet usluge
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Internet usluge Provajderi, načini povezivanja...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 24.9.2010, 23:23   #1521
gamer82
Član
 
Član od: 10.5.2007.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 123
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 13 puta na 13 poruka
Određen forumom Re: Telekom ADSL

Citat:
Predrag Stankovic kaže: Pregled poruke
Kako možeš da budeš na strani takve kompanije i da je braniš kada oni to ne zaslužuju, pominješ kvalitet i stabilnost, na to mogu da ti odgovorim na sledeći način - pročitaj u ovoj temi postove od 57 - 64.stranice. Kakav crni kvalitet i pouzdanost pominješ, ako ti nisi primetio probleme ne znači da i svim ostalim radi uvek ok, a najveći problemi sa zagušenjem se naravno dešavaji kada je neka HOT promocija, kada bi na zapadu neka kompanija tako radila brzo bi ostala bez korisnika, nego ovim monopolistima se može
Nema razloga da ih branim samo zato sto sam njihov korisnik,ako cemo tako da gledamo,realno nepostoji nijedan provajder koji moze da obezbedi nesmetan rad u celosti zato valjda i postoji tehnicka podrska,medjutim Telekom je svakako u vrhu po kvalitetu usluga upravo jer je monopolista i pokriva svu mrezu za ADSL prilkjucak.Ne znam koji to trenutno drugi provajder moze vise da obezbedi od njih a sto se tice zagusenja pa zamisli tek druge koji nisu u stanju da obezbede ni priblizne infrastrukturne kapacitete da naprave slicne akcije.Slazem se da je zdrava konkurencija potrebna ali ovo je za sada najbolje resenje,mada bi vise preferirao bezicnu konekciju kad bi vec jednom standardizovali WIMAX na sirem podruciju...
gamer82 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.9.2010, 10:00   #1522
Kisr
Veteran
 
Član od: 1.7.2007.
Lokacija: Lost*in*space...And*time!
Poruke: 1.051
Zahvalnice: 403
Zahvaljeno 286 puta na 170 poruka
Određen forumom Re: Telekom ADSL

Citat:
ivanza kaže: Pregled poruke
U toku trajanja ugovorne obaveze ovih novih promocija ako slučajno dođe do nekog ubrzanja interneta od strane Telekoma, to ubrzanje se neće odnositi na korisnike ovih novih promocija, tj. oni koji click 4 plaćaju 1425 dinara sa ili bez IPTV-ja.
A odakle ti to?
Kisr je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.9.2010, 10:57   #1523
Predrag Stankovic
Deo inventara foruma
 
Član od: 3.12.2005.
Lokacija: NRW, Nemačka
Poruke: 4.522
Zahvalnice: 999
Zahvaljeno 666 puta na 458 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Predrag Stankovic Slanje poruke preko Skypea korisniku Predrag Stankovic
Određen forumom Re: Telekom ADSL

Citat:
gamer82 kaže: Pregled poruke
Nema razloga da ih branim samo zato sto sam njihov korisnik,ako cemo tako da gledamo,realno nepostoji nijedan provajder koji moze da obezbedi nesmetan rad u celosti zato valjda i postoji tehnicka podrska,medjutim Telekom je svakako u vrhu po kvalitetu usluga upravo jer je monopolista i pokriva svu mrezu za ADSL prilkjucak.Ne znam koji to trenutno drugi provajder moze vise da obezbedi od njih a sto se tice zagusenja pa zamisli tek druge koji nisu u stanju da obezbede ni priblizne infrastrukturne kapacitete da naprave slicne akcije.Slazem se da je zdrava konkurencija potrebna ali ovo je za sada najbolje resenje,mada bi vise preferirao bezicnu konekciju kad bi vec jednom standardizovali WIMAX na sirem podruciju...
Od adsl provajdera niko ne može da bude nešto bolji od telekoma jer svi idu preko njega, tj. koriste njegov link, ali zato ko ima uslova za kablovski net, njemu se mnogo više isplati kablovski jer je pre svega dosta stabilniji a i daleko bolja je ponuda, dok je telekom sa ponudama bio konkurentan provajderima kablovske dotle je i adsl nešto vredeo i bio stabilan, i nije bilo zagušenja , sećam se i vremena korišćenja adsl paketa od 256kbit, znam kako je tad radio a kako sad, tad nije bilo tih zagušenja i veoma često na toj brzini stranice je su se brže otvarale nego sad na 1mbit. Ali telekom je prestao da bude konkurentan kablovskom net-u sa ponudama i nije hteo da povećava brzine, već je zaigrao na kartu da uvede adsl tamo gde ne postoje uslovi za kablovsku i tako je obezbedio uvek dovoljan broj korisnika pa i rezervu (one koji čekaju na slobodan port). Tako da sada mogu da miruju i da ove brzine ladno ostanu još 2-3 godine. Jer zašto da nam daju za isti novac duplo veću brzinu kad ne moraju. Ako se nama to ne sviđa i nećemo to ima ko hoće i ko jedva čeka, tako da ta situacija apsolutno ide njima u prilog, i oni mogu da
Predrag Stankovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Predrag Stankovic na korisnoj poruci:
star-duster (27.9.2010)
Stara 25.9.2010, 11:40   #1524
gamer4life
Veteran
 
Član od: 4.2.2008.
Lokacija: Subotica, Vojvodina
Poruke: 719
Zahvalnice: 246
Zahvaljeno 142 puta na 94 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku gamer4life Slanje poruke preko Skypea korisniku gamer4life
Određen forumom Re: Telekom ADSL

Citat:
ivanza kaže: Pregled poruke
Što se IPTV-ja tiče meni se lično više sviđa ona starija promocija sa 4 paketa po ceni jednog koju imam (Osnovni, Cinemax, Arena i HBO) i nadam se da će tako i da ostane.
Ja nemam problema sa ovim jer sam ranije koristio IPTV i u avgustu mi je istekao ugovor. Da mi nije istekao ugovor ne bih mogao koristiti promociju, a paketi su mi ostali isti. Znači Osnovni, HBO, Cinemax i Arena.
gamer4life je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.9.2010, 15:42   #1525
treci
Veteran
 
Član od: 17.8.2007.
Lokacija: Uzice
Poruke: 572
Zahvalnice: 124
Zahvaljeno 79 puta na 74 poruka
Određen forumom Re: Telekom ADSL

Citajuci par prethodnih strana zbunio sam se. Za novu promociju koja vazi do 31. decembra sta je potrebno? Da li je potrebna knjizica ili indeks? Ili moze i bez njih da se uzme 4 mbit po ceni 1425 din., uz prva tri meseca za po 1 din.
treci je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.9.2010, 15:49   #1526
Packy
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.1.2008.
Lokacija: NBG
Poruke: 3.410
Zahvalnice: 1.787
Zahvaljeno 1.270 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Packy
Određen forumom Re: Telekom ADSL

Pa ako si student treba ti obavezno indeks,a srednjoskolac onda djacka knjizica.To im treba da bi se uverili da ih ne lazes.
I obavezno ponesi licnu kartu.
Packy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Packy na korisnoj poruci:
treci (25.9.2010)
Stara 25.9.2010, 17:04   #1527
treci
Veteran
 
Član od: 17.8.2007.
Lokacija: Uzice
Poruke: 572
Zahvalnice: 124
Zahvaljeno 79 puta na 74 poruka
Određen forumom Re: Telekom ADSL

Znaci ne moras da budes djak ili student. Uzeo sam ja studentski paket jos u junu, nego se raspitujem za komsiju.
treci je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.9.2010, 17:09   #1528
miša topola
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.4.2009.
Lokacija: MMO Bay
Poruke: 8.310
Zahvalnice: 1.028
Zahvaljeno 1.400 puta na 1.155 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku miša topola Slanje poruke preko AIM-a korisniku miša topola Slanje poruke preko MSN-a korisniku miša topola Slanje poruke preko Yahooa korisniku miša topola Slanje poruke preko Skypea korisniku miša topola
Određen forumom Re: Telekom ADSL

2 godine traje ugovor.
- ADSL brzina 4Mb/s po ceni od 1208 dinara + PDV = 1425 dinara, cena važi do isteka ugovora tj. 2 godine.
- IP TV + Arena Sport prvih godinu dana dvogodišnjeg ugovora plaćaš 1 mesec = 1 dinar, posle godinu dana plaća 825 dinara + PDV (verovatno će povećati cenu IP TV-a sledeće godine)
miša topola je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku miša topola na korisnoj poruci:
treci (25.9.2010)
Stara 25.9.2010, 17:20   #1529
srbdr
Veteran
 
Član od: 7.1.2009.
Lokacija: БГД
Poruke: 557
Zahvalnice: 41
Zahvaljeno 72 puta na 69 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku srbdr Slanje poruke preko Skypea korisniku srbdr
Određen forumom Re: Telekom ADSL

Citat:
treci kaže: Pregled poruke
Znaci ne moras da budes djak ili student. Uzeo sam ja studentski paket jos u junu, nego se raspitujem za komsiju.
za studentsku ponudu moras da budes student ,za ponudu klik4+ iptv ne moras, moze bilo ko ko nema ugovor ili mu je isti istekao
srbdr je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku srbdr na korisnoj poruci:
treci (25.9.2010)
Stara 26.9.2010, 12:54   #1530
DobroslaV
Veteran
 
Član od: 6.11.2006.
Lokacija: Voždovac, Beograd
Poruke: 1.081
Zahvalnice: 571
Zahvaljeno 169 puta na 94 poruka
Određen forumom Re: Telekom ADSL

Meni je istekao ugovor za ADSL i IPTV i želim da potpišem novi i da upadnem u ovu promociju ADSL 4MB/s i IPTV za dinar. Koliko ću čekati na potpis novog ugovora - da li za to treba jedan odlazak u poslovnicu ili ipak treba nešto da se čeka?
DobroslaV je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.9.2010, 13:10   #1531
Predrag Stankovic
Deo inventara foruma
 
Član od: 3.12.2005.
Lokacija: NRW, Nemačka
Poruke: 4.522
Zahvalnice: 999
Zahvaljeno 666 puta na 458 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Predrag Stankovic Slanje poruke preko Skypea korisniku Predrag Stankovic
Određen forumom Re: Telekom ADSL

Mislim da će biti dovoljan jedan odlazak u poslovnicu
Predrag Stankovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Predrag Stankovic na korisnoj poruci:
DobroslaV (26.9.2010)
Stara 27.9.2010, 8:48   #1532
Beca
Novi član
 
Član od: 18.10.2006.
Poruke: 15
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 3 puta na jednoj poruci
Određen forumom Re: Telekom ADSL

Citat:
Predrag Stankovic kaže: Pregled poruke
Mislim da će biti dovoljan jedan odlazak u poslovnicu
Zavisi, ja sam u Lazarevcu bio u sredu 22.09. podneo zahtev, stari mi ugovor istekao, rekoše javiće, dok provere kao kvalitet parica zbog iptv, itt ...i još uvek proveravaju ...nauka je to....

Poslednja ispravka: Beca (27.9.2010 u 9:14)
Beca je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.9.2010, 14:15   #1533
miša topola
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.4.2009.
Lokacija: MMO Bay
Poruke: 8.310
Zahvalnice: 1.028
Zahvaljeno 1.400 puta na 1.155 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku miša topola Slanje poruke preko AIM-a korisniku miša topola Slanje poruke preko MSN-a korisniku miša topola Slanje poruke preko Yahooa korisniku miša topola Slanje poruke preko Skypea korisniku miša topola
Određen forumom Re: Telekom ADSL

Šta ćeš, takvi su oni, samo ne znam kako će da prežive nove operatore. Jedva čekam da dobiju konkurenciju u pravoj fiksnoj telefoniji, ne bežičnoj, ima da daju 4Mb/s za 1180 dinara
miša topola je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.9.2010, 18:45   #1534
Zoran_KS
Starosedelac
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: Krusevac
Poruke: 2.915
Zahvalnice: 302
Zahvaljeno 274 puta na 209 poruka
Određen forumom Re: Telekom ADSL

Citat:
miša topola kaže: Pregled poruke
ima da daju 4Mb/s za 1180 dinara
Pa ako misle da stignu SBB,bolje bi im bilo.
Zoran_KS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.9.2010, 19:31   #1535
Predrag Stankovic
Deo inventara foruma
 
Član od: 3.12.2005.
Lokacija: NRW, Nemačka
Poruke: 4.522
Zahvalnice: 999
Zahvaljeno 666 puta na 458 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Predrag Stankovic Slanje poruke preko Skypea korisniku Predrag Stankovic
Određen forumom Re: Telekom ADSL

Odavno su prestali da se trude, jer nemaju realne potrebe
Predrag Stankovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.9.2010, 9:00   #1536
vasiljevic
Starosedelac
 
Član od: 21.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.678
Zahvalnice: 15
Zahvaljeno 624 puta na 388 poruka
Određen forumom Re: Telekom ADSL

Što bi davali kad danas, preko 50% korisnika interneta kao jedino rešenje za brod internet ima jedino ADSL? Koja je to konkurencija tipa SBBa koji nije sposoban da svima u okviru svoje mreže na teritoriji Srbije obezbedi iste uslove i cene, već godnama odlaže puštanje u rad optike? Primer je recimo isti SBB i korinici u Nišu koji se već godinama vuku za nos sa izjavama biće na proleće, pa na leto, evo u oktobru, samo što nije ...

Isto je i sa pričim da samo da dobiju konkurenciju u fiksnoj telefoniji, eto nama bolji net. Da li je iko pročita vesti što u novinama što na netu, izjava direktora nesuđenog konkurenta Telekomu, koji je rekao da oni nemaju nameru da poklanjaju nekome internet. A vezano je za razna pitanja oko cena koje treba da plaćaju. Ko od njih očekuje nešto bolje, ima da se načeka.

Isto tako je i pitanje oko prodaje nemcima i Dojče telekomu, i izjava kako će to da nam pomogne. Mnogo puta sam pisao o iskustvima država okolo sa dotičnima, i kako im je sve stalo u tom momentu, i da je najveći napredak obezbeđen preko privatne inicijative i promene državnih propisa. Razlog što ih pominjem, vest kako u Nemačkoj treba da se obezbedi svima broad net, i onako, kao usput navedeno od strane naših, usputno rečeno, nebitna stvar, pomenuta uzgred izjava dotičnih kojito traže, koji kao glavnog krivca za ne ispunjenje tog dela do sada navode , gle čuda i baš iznenađujuće, dotični Dojče telekom. Sad, ako se mi zapitamo što da se prodaje nešto ako je svuda bilo raspad sistema posle toga, ima da nas optuže za antidržavnu propagandu i rad protiv evropskih integracija.

Kad će biti bolje? Pa kad država krene da menja pravila, da uvodi red, kad obezbedi da konkurencija postoji i radi. Što dotični SBB ne može da daje triple paket? Što ne postoji jasan zakon o cenama iznajmljivanja mreže? Što nam se servira priča o tome da je smešno govoriti o infrastrukturi a istovremeno kazati da je to lako, imamo kao osnovu infrastrukturu EDBa i na bazi nje će mo da napravimo brzo novu? Šta ćé nova ako je prodaja baš kul stvar, ako nam treba, što se ne odvoji kako je predlagano infrastruktura i da oni rade kao javno preduzeće koje imaju jasan ciljl: razvoj mreže i iznajmljivanje kapaciteta drugima? Biće bolje kad se donese zakon da onaj koji prodaje ili daje uslugu, mora da obezbedi isti kvalitet usluge svakome ko kupuje tu uslugu. U prevodu, usluga jeprodaja interneta. To bi značilo da SBB mora svakome ko je njihov korisnik da obezbedi istu uslugu istog kvaliteta po istoj ceni bez obzira gde je dotični na teritoriji koji SBB pokriva, i to u razumnom roku. Nije razuman rok 5,6 godina. Razuman rok je u okviru godinu dana, i to treba napisati. Treba da se razbije ceo sistem usmenih dogovora raznih kablovskih firmi o podeli terirorije, treba da se obezbedi jasna konkurencija, pristup nekoj teritoriji i drugim operaterima. E, kad promenimo pravila igre da su svi jednaki ii da svi imaju iste jasne obaveze i prava, tad možemo da govorimo o konkurenciji. A ona donosi manje cene.
vasiljevic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 4 korisnika se zahvaljuje korisniku vasiljevic na korisnoj poruci:
cope05 (28.9.2010), dejanl (29.9.2010), Kisr (28.9.2010), ukimafija (12.10.2010)
Stara 28.9.2010, 9:43   #1537
Srlisone
Član
 
Član od: 11.2.2007.
Lokacija: St. Pazova
Poruke: 468
Zahvalnice: 64
Zahvaljeno 101 puta na 95 poruka
Određen forumom Re: Telekom ADSL

Prosto volim ove Telekom akcije!!! Pored toga što stari korisnici izvise kao šunka u pušnici, moraju i da im se po**ru (izvinite me na izrazu) na sve to. Dolazim kući juče sa posla, palim komp, po običaju kad, hi hi... imam šta da vidim. Net ne radi!!! Rekoh, ajde, dešavalo se i ranije. Resetujem modem, ne mogu vezu da dobijem 20-ak min. Palim TV (iptv) artefakata koliko ti duša ište i slika mrzne na svakih 5-6 min. Zvoni mi telefon nakon 15-ak min, kum na vezi (koji živi na drugom kraju grada) i pita: "Jbt, jel ti imaš net? Treba da šaljem nešto agenciji za privredne registre i ne mogu. Ako šljaka kod tebe dolazim." Šta mislite, jel radio net kod mene i oko 23h noćas.

Seljoberi neopevani!!! Glavno da je krilatica, daj navuci sto više ljudi, kako bih ih mogli muzti kasnije,a to kako će mreža da radi nije bitno... Verovatno novim korisnicima ok, a stare jos jednom ko seksa.
Srlisone je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.9.2010, 13:06   #1538
vasiljevic
Starosedelac
 
Član od: 21.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.678
Zahvalnice: 15
Zahvaljeno 624 puta na 388 poruka
Određen forumom Re: Telekom ADSL

Sve je to pitanje zakona i onoga što treba da piše u tim zakonima. Neko pruža uslugu, ne interesuje me ko, on mora da poštuje pravila. Pravilo da svi mi imamo istu uslugu. Pravilo da jedna usluga ne sme da se uslovljava drugom. Pravilo da usluga mora da ima određen kvalitet i da ima određene garancije. Pravilo da ako neko ne poštuje to mora da snosi posledice, i da kazna za to mora biti jasna, mne simbolična već ono što će jasno da stavi do znanja da mora da se radi po zakonu ako ne, tad ima da boli.

Ovako kako je, mi imamo prodaju bajke da je ovo tržišna ekonomija u kojoj tržište reguliše sve, kad se kaže da nije baš tako, da se jedna gomila priča koje nemaju veze sa mozgom i kaže tako to treba. Sve se svodi na to da nema garancija ni za šta, da ti plaćaš i to tako treba a da oni ne moraju da garantuju ništa jer ima "viših sila" koje se umešale sa strane. Nažalost, situacija je takva i ne vidim da se neko baš trudi da se to promeni. Kako stoje stvari po rečima predsednika vlade, oni ubrzano prebacuju vlasništvo nad telekomom i nad infrastrukturom na vladu da bi mogli da prodaju tako da situacija neće skoro biti bolja, nažalost.
vasiljevic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.9.2010, 13:44   #1539
gamer82
Član
 
Član od: 10.5.2007.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 123
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 13 puta na 13 poruka
Određen forumom Re: Telekom ADSL

Citat:
Predrag Stankovic kaže: Pregled poruke
Od adsl provajdera niko ne može da bude nešto bolji od telekoma jer svi idu preko njega, tj. koriste njegov link, ali zato ko ima uslova za kablovski net, njemu se mnogo više isplati kablovski jer je pre svega dosta stabilniji a i daleko bolja je ponuda, dok je telekom sa ponudama bio konkurentan provajderima kablovske dotle je i adsl nešto vredeo i bio stabilan, i nije bilo zagušenja , sećam se i vremena korišćenja adsl paketa od 256kbit, znam kako je tad radio a kako sad, tad nije bilo tih zagušenja i veoma često na toj brzini stranice je su se brže otvarale nego sad na 1mbit. Ali telekom je prestao da bude konkurentan kablovskom net-u sa ponudama i nije hteo da povećava brzine, već je zaigrao na kartu da uvede adsl tamo gde ne postoje uslovi za kablovsku i tako je obezbedio uvek dovoljan broj korisnika pa i rezervu (one koji čekaju na slobodan port). Tako da sada mogu da miruju i da ove brzine ladno ostanu još 2-3 godine. Jer zašto da nam daju za isti novac duplo veću brzinu kad ne moraju. Ako se nama to ne sviđa i nećemo to ima ko hoće i ko jedva čeka, tako da ta situacija apsolutno ide njima u prilog, i oni mogu da
Sve je induvidualno ali Telekom nema konkurenciju na ADSL polju,kablovski net je nesto drugo i njegova ekfikasnost moze da bude mnogo veca u odnosu na ADSL iz prostog razloga sto sve zavisi od infrastrukture i optickih kablova koji nazalost nisu kod nas jos u razvoju inace bi kablovski net bio daleko ispred ADSL po internet i bilo kojoj drugoj komunikaciji.Kao sto rekoh koristio sam jedno vreme i kablovski internet ali nisam bio zadovoljan tehnickim uslovima jer je cesto pucala veza,nije bio u pitanju SBB nego NSPoint ali je veza isla preko kablosvskog operatera KDS,mada posto imam dva TV prijemnika preko splitera se kabl razdvaja do modema,pa je mozda i tu bio osetan pad signala.U svakom slucaju mislim da kablovski internet nije jos pravo resenje dok se nestvori opticka mreza ali nje tesko da ima i u vecim gradovima odnosno nije pokriven ceo grad a kamoli u manjim sredinama pa tamo gde nema mesta ni za ADSL ni za kablovski prikljucak jedino bezicni pomaze koji bi bio najbolji od svih.Zagusenje na ADSL mrezi nezavisi od brzine protoka nego upravo od portova ako sam prikljucen na port koji je vezan za moj telefonski prikljucak tesko da moze doci do zagusenja ukoliko nisu u pitanju neke tehnicke izmene na mrezi tipa instalacija i postavljnje novih servera ili optimizacija i slicno tome ali ako se kojim slucajem jedan port deli na dva ili mozda vise telefonskih prikljucaka zagusenja ce svakako biti jer se kroz njega deli protok.Mislim da je to vise izrazeno u onim sredinama gde tehnicki uslovi nedozvoljavaju instalaciju vise slobodnih portova,inace zasto bi se na slobodan port cekalo.Kako bilo Telekom izlazi uvek u susret korisnicima,ne znam kako neko moze da kaze da su korisnici osteceni kad se nude promotivne usluge koje odgovaraju jednoj i drugoj strani,njima da privuku sto vise korisnika a korisnicima da imaju vece brzine po ceni koju su placali i do pre par godina kad su postali ADSL korisnici a ko vise voli kablovski ili mozda bezicni net ne treba ni da razmislja onda dli je za njega ADSL pravo resenje ako mu vec nesto drugo vise odgovara...
gamer82 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.9.2010, 14:08   #1540
Beca
Novi član
 
Član od: 18.10.2006.
Poruke: 15
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 3 puta na jednoj poruci
Određen forumom Re: Telekom ADSL

Nego ljudi, dok još uvek čekam, recite mi ovo. Nalazim se na oko 2.5 km od centrale, pa me zanima, a bogami i brine, kako li će i da li će uopšte Iptv da radi, a da ne brljavi. Pogotovo što mi je Attenuation prilično velik. Ako ima nekog na forumu sa sličnim "orjentirima" kao ja, a da ima Iptv, molio bih ga da iznese svoje utiske.
Evo statistike sa mog rutera, trenutno imam 1024/128 sa aktiviranim Speed up-om i to sve za sad radi odlično.
Hvala i pozdrav
Priložene slike
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	Ruter statistika.jpg
Viđeno:	51 puta
Veličina:	93,2 KB
ID:	36682  
Beca je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
adsl, telekom


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
sezam pro adsl sokratbg Internet usluge 44 26.3.2008 12:57
aDSL stize ?! Mare-kg Internet tehnologije 0 14.9.2006 15:46
ADSL u Crnoj Gori hacker_aca Internet usluge 9 21.6.2006 14:11
Telekom ADSL Milos_SD Internet usluge 1 11.5.2006 21:14
Adsl Dingo Internet usluge 13 22.12.2005 2:03


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 11:15.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com