Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Kompjuteri i film

Kompjuteri i film Uticaj kompjutera na film i primena kompjutera na filmu

Pregled rezultata glasanja: Koji vas omiljeni (po vama najbolji) Star Wars film?
Star Wars: Episode I - The Phantom Menace 32 11,85%
Star Wars: Episode II - Attack Of The Clones 39 14,44%
Star Wars: Episode III - Revenge Of The Sith 92 34,07%
Star Wars: Episode IV - A New Hope 61 22,59%
Star Wars: Episode V - Empire Strikes Back 124 45,93%
Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi 59 21,85%
Glasanje sa više mogućnosti izbora. Glasova: 270. U ovom glasanju ne možete da učestvujete

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 20.12.2015, 15:12   #341
maxiMD
Član
 
Član od: 16.1.2012.
Poruke: 198
Zahvalnice: 109
Zahvaljeno 82 puta na 45 poruka
Određen forumom Re: Star Wars saga

Juče pogledao film u 2D. Hmmm, šta reći... Neobičan i po meni drugačiji od svih ranijih SW filmova, tj. ostavlja potpuno drugačiji utisak, odmah se vidi da je drugi režiser radio film. Naravno, u pozitivnom smislu, daleko od toga da kritikujem J.J. Abramsa. Po mom mišljenju je uspeo da uradi sa SW isto što je uradio i sa novim Star Trek-om, tj. napravio ga je nekako ozbiljniim, odraslijim (tj. manje naivnim) i pomalo mračnijim. Što je naravno odlično, barem što se mene tiče.
Sam film, kao što neko reče ranije, ima nekih nedorečenosti i "rupa", tj. posle filma imam gomilu novih pitanja o određenim likovima i događajima, ali to je verovatno i bio cilj i ta pitanja će biti odgovorena u Epizodama VIII i IX.
Glumačka ekipa odlična, i stari i mladi, film sveukupno ostavlja prilično jak utisak, izaziva prilično jake emocije, a paralelno ima i odlične akcione scene, uz idealnu mešavinu CGI i "običnih" specijalnih efekata. Lično bih ga opisao kao neku mešavinu Epizode III i IV.
Istina je da ima nekoliko motiva prekopiranih iz Epizode IV i to bi mogla da bude možda i jedina i najveća mana filma. Malo je ekipa koja ga je pravila previše "poklekla" pred željama fanova koji su kritikovali novu trilogiju i doslovno iskopirala određene ideje iz starih filmova, tj. dominantno New Hope-a.
U svakom slučaju, kao što neko reče, možda Diznijev rewrite događaja u SW univerzumu ne deluje bolje od ranijih ideja iz sada već nevažećih romana i stripova iz tzv. Expanded universe-a, ali možda ipak uspe da, pomoću nekih novih i neobičnih ideja, podmladi i ponovi SW univerzum i učini ga boljim i zanimljivijim kako za nove mlade fanove, tako i za nas starije, a i one najstarije, koji su kao klinci gledali prvu, originalnu trilogiju.
Sve u svemu, sad željno iščekujem Epizodu VIII i Epizodu IX. Hvala J.J.-u i Disney-u na tome.
maxiMD je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.12.2015, 0:25   #342
uros@3D
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.6.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.632
Zahvalnice: 1.193
Zahvaljeno 1.918 puta na 966 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku uros@3D
Određen forumom Re: Star Wars saga

Evo i ja se upravo vratih sa projekcije.

Ne smatram sebe nekim besnim SW fanom ali svideo mi se ovaj film. Nemam nista da dodam osim sto vec nije bilo pisano. Nova, mladja postava apsolutno briljirala, doduse potreban je i dobar reziser da izvuce ovakav performans iz glumaca tako da svaka cast celom kolektivu. Ali Harison Ford je definitivno i dalje bio zvezda veceri. Ako bih morao negde da zakeram to bi verovatno bio lik Fin-a koji mi je previse brzo postao good guy kao i nedovoljno razvijene likove Poa i Cpt. Phasme.

Mislim da J.J. jednostavno nije mogao bolje od ovog da isporuci, jeste da ima malo copy-paste-a iz epizoda IV i V ali bar je uzeo one najbolje stvari i time zadovoljio staru generaciju a ujedno i privukao novu. CGI je brutalan, takodje fino izbalansirano sa real-life modelima. Mislim da ce ovaj novi SW serijal biti zanimljivo putovanje.
uros@3D je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.12.2015, 0:35   #343
Neutrino
Deo inventara foruma
 
Član od: 17.6.2011.
Poruke: 7.336
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 3.334 puta na 2.010 poruka
Određen forumom Re: Star Wars saga

Citat:
maxiMD kaže: Pregled poruke
Po mom mišljenju je uspeo da uradi sa SW isto što je uradio i sa novim Star Trek-om, tj. napravio ga je nekako ozbiljniim, odraslijim (tj. manje naivnim) i pomalo mračnijim. Što je naravno odlično, barem što se mene tiče.
Ih, ih, ih... Don't get me starting.
Neutrino je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Neutrino na korisnoj poruci:
Rockstar (21.12.2015), Skenderevo (21.12.2015)
Stara 21.12.2015, 2:41   #344
Rockstar
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.5.2008.
Lokacija: Панчево
Poruke: 4.422
Zahvalnice: 746
Zahvaljeno 1.425 puta na 1.082 poruka
Određen forumom Re: Star Wars saga

Citat:
neutrino kaže: Pregled poruke
ih, ih, ih... Don't get me starting.
Човек је у праву, управо то се догодило, осим овог "озбиљнијег, одраслијег", мада можда то и јесте утисак неким људима. Идентична формула је примењена, као шаблон да је користио Абрамс.
Ја имам утисак да се већ неко време нешто дешава што ја апсолутно не разумем (Ноланов Бетмен нпр.). Говори се о некаквом небеском квалитету, а мени све то потпуно просечна дела.
Rockstar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Rockstar na korisnoj poruci:
mvasic (21.12.2015), Oggy (21.12.2015)
Stara 21.12.2015, 2:45   #345
Rockstar
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.5.2008.
Lokacija: Панчево
Poruke: 4.422
Zahvalnice: 746
Zahvaljeno 1.425 puta na 1.082 poruka
Određen forumom Re: Star Wars saga

Citat:
uros@3D kaže: Pregled poruke

Mislim da J.J. jednostavno nije mogao bolje od ovog da isporuci, jeste da ima malo copy-paste-a iz epizoda IV i V ali bar je uzeo one najbolje stvari i time zadovoljio staru generaciju a ujedno i privukao novu. CGI je brutalan, takodje fino izbalansirano sa real-life modelima. Mislim da ce ovaj novi SW serijal biti zanimljivo putovanje.
Да ли је могуће да верујеш у то што си написао? Ево, пошто си гледао филм, ово је тренутно најпопуларнија рецензија на imDBu.

Ви који филм нисте гледали - не читајте!

Spoiler za Рецензија:
*** This review may contain spoilers ***
Sad but true. When the opening credits filled the screen (Episode VII... blah blah) I was already grinding my teeth because the plot sounded idiotic. Then the huge star destroyer filled the screen. The fun bit is that the star destroyer had some sort of antenna or whatever at the front and it looked liked the ship was showing the middle finger towards the viewers.

I have to congratulate the film makers as that was pretty much how the film worked from that point forward.

1) A droid has important information that must be delivered to the good guys (Episode IV, anyone?)

2) so the bad guys hunt for the droid on a desert planet (IV)

3) Storm troopers raid a village, killing everyone (IV)

4) A girl is captured by the bad guys and the good guys rush to the base to the rescue. (IV)

5) The girl and the boy have a friend zone relationship through the film (Ep IV, Luke & Leia, wouldn't be surprised to learn that they are siblings in Episode IX)

6) The stormtroopers, elite soldiers of the bad guys, still can't hit a barn door. On the other hand, the good guys always hit, even when they use a weapon for the first time in their life

7) Supreme Leader Snoke = Emperor with a silly name

8) The bad guys have a magnificent new weapon that can destroy planets (Ep IV)

9) They use it to destroy a planet loyal to the rebels (IV)

10) The weapon has shields that can be destroyed by going down on the planet and disabling the shield generator (VI)

11) The epic villain wears a mask that distorts his voice (IV) and sadly, looks better with the mask on than without it.

12) The good guys can only destroy the weapon with an attack by X-Wings on the exact target (IV)

13) The X-Wings have to fly in a tight trench in order to reach their target (IV)

The screen writers had absolutely no new ideas to show for their money. A bunch of monkeys could have written better dialogue. A 1st grader could have made a plot that had less holes in it. The special effects were pretty much of the same quality as in the first Star Wars movie that was released 1977. I'd expect something way better in 2015.
Rockstar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.12.2015, 11:46   #346
Vladimirus86
Starosedelac
 
Član od: 1.9.2012.
Lokacija: Zajecar
Poruke: 1.888
Zahvalnice: 780
Zahvaljeno 681 puta na 431 poruka
Određen forumom Re: Star Wars saga

U principu liku smeta...

Spoiler za ne čitati ako niste odgledali film:

...što je veći broj scena copy-paste New Hope.


I ceo internet je manje-više tako podeljen na one kojima je ovo ok SW film i na one kojima je ovo samo kopiranje originala. Ja lično s tim nisam imao problema jer mi je priča sa rebelsima i imperijalcima bila u drugom planu tokom celog filma i bleda u poređenju sa ličnom pričom glavnih likova. Odlično je poslužila kao podloga za njihov razvoj i po meni to je najbolje u vezi ovog filma. Likovi su ti koji me drže da gledam film do kraja a ovo dvoje novih glumaca su maestralno odradili svoj deo.

Da, film ima dosta rupa ali koji film ih nema.

Fanovi ne znaju šta žele, prvo im smeta jer ne podseća na prvu trilogiju a sad im smeta što previše podseća na prvu trilogiju. Posle onog smeća koje nam je priredio Lukas ovo je pravo osveženje. Ja sam film ocenio po tome koliko je uspeo da me zabavi, a to je uspeo u priličnoj meri jer sam nakon izlaska iz bioskopa hteo da ga opet odgledam. I pogledaću ga sigurno još par puta.

Poslednja ispravka: Vladimirus86 (21.12.2015 u 12:01) Razlog: Tek sad sam video da nisam napisao ništa kompromitujuće.
Vladimirus86 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Vladimirus86 na korisnoj poruci:
pentraksil (21.12.2015)
Stara 21.12.2015, 11:48   #347
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.294
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 3.964 puta na 2.386 poruka
Određen forumom Re: Star Wars saga

Priča je totalni copy-paste i to me je svakako razočaralo. Ali ove baljezgarije o lošim efektima ne mogu da shvatim. Efekti su vrhunski, bolji nego ikada, možda baš to što nema jasno uočljivog CGI da pršti na sve strane nekome smeta.

Vidim žale se mnogi na lošu karakterizaciju. Da li su ti ljudi zapravo gledali originalne filmove? Luk je najsmešniji i najnerazrađeniji lik ikada. Ima par dana treninga kod Jode i onda se ravnopravno bori sa od malena treniranim legendarnim Dart Vejderom. Sablje svi drže kao kad bi se domaćice mlatile metlama... Ništa u ovom filmu nije bolje po pitanju naivnosti ali nije ni gore. Star Wars je uvek bio i biće laka zabava protkana naivnom akcijom i lakim humorom.
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Aibo na korisnoj poruci:
pentraksil (21.12.2015), zdravkelja (13.1.2016)
Stara 21.12.2015, 12:26   #348
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.359
Zahvalnice: 4.519
Zahvaljeno 3.827 puta na 2.385 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Star Wars saga

Citat:
Aibo kaže: Pregled poruke

Vidim žale se mnogi na lošu karakterizaciju. Da li su ti ljudi zapravo gledali originalne filmove? Luk je najsmešniji i najnerazrađeniji lik ikada. Ima par dana treninga kod Jode i onda se ravnopravno bori sa od malena treniranim legendarnim Dart Vejderom. Sablje svi drže kao kad bi se domaćice mlatile metlama... Ništa u ovom filmu nije bolje po pitanju naivnosti ali nije ni gore. Star Wars je uvek bio i biće laka zabava protkana naivnom akcijom i lakim humorom.
Ili to da je on od najobicnijeg balavca koji radi na farmi odmah primljen u elitnu eskadrilu X-wing pilota, no questions asked
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.12.2015, 12:56   #349
uros@3D
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.6.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.632
Zahvalnice: 1.193
Zahvaljeno 1.918 puta na 966 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku uros@3D
Određen forumom Re: Star Wars saga

Citat:
Rockstar kaže: Pregled poruke
Да ли је могуће да верујеш у то што си написао?
Moras da budes malo specificniji. Na koji deo mislis? Da je film copy-paste IVke ili da su stariji fanovi zadovoljni time?

Iskreno, veliki SW zaludjenici koje ja poznajem su bili OK sa filmom. Naravno, uvek ce biti onih koji nisu zadovoljni sto je sasvim normalno. Neki ljudi su imali nerealna ocekivanja od ovog filma koja jednostavno nisu mogla biti ispunjena.

Opet, napominjem, nisam neki SW fan. Meni se film svideo ali svakako necu da ga "branim" ni od koga ko kaze suprotno.

Ali prica da efekti nisu bolji od originalne verzije iz 77e... stvarno?

Citat:
The screen writers had absolutely no new ideas to show for their money. A bunch of monkeys could have written better dialogue. A 1st grader could have made a plot that had less holes in it. The special effects were pretty much of the same quality as in the first Star Wars movie that was released 1977. I'd expect something way better in 2015.
Kad neko napise ovo na kraju "review-a" to za mene apsolutno ponistava svaki argument koji je izneo ranije, ne mogu shvatiti misljenje takvog coveka ozbiljno.
uros@3D je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku uros@3D na korisnoj poruci:
simke85 (25.12.2015)
Stara 21.12.2015, 13:12   #350
Rockstar
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.5.2008.
Lokacija: Панчево
Poruke: 4.422
Zahvalnice: 746
Zahvaljeno 1.425 puta na 1.082 poruka
Određen forumom Re: Star Wars saga

Da, za efekte se ne slazem ni ja, mada je mozda mislio na to da je ocekivao da budu "cutting edge" za godini proizvodnje. Sto se toga tice, to je OK, ja sam zadovoljan "grafikom".
Rockstar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.12.2015, 16:01   #351
Goldfinger
Veteran
 
Član od: 27.6.2008.
Lokacija: Podgorica
Poruke: 1.098
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 273 puta na 155 poruka
Određen forumom Re: Star Wars saga

Čitam da sledeći dio Star Wars neće režirati JJ Abrams već režiser koji je režirao Loopera i neke epizode Breaking Bad serije.Takođe izgleda da je Benicio Del Toro potvrđen za nastavak
Goldfinger je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.12.2015, 16:48   #352
Rockstar
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.5.2008.
Lokacija: Панчево
Poruke: 4.422
Zahvalnice: 746
Zahvaljeno 1.425 puta na 1.082 poruka
Određen forumom Re: Star Wars saga

Citat:
Goldfinger kaže: Pregled poruke
Čitam da sledeći dio Star Wars neće režirati JJ Abrams već režiser koji je režirao Loopera i neke epizode Breaking Bad serije.Takođe izgleda da je Benicio Del Toro potvrđen za nastavak
Tu su svejedno producenti i Disney glavni i sumnjam da ce biti epohalnih promena sve i da promene rezisera. I ovaj deo je uradjen profesionalno, kao i svi moderni blokbasteri. Obarace rekorde u zaradi svaki put, vec ovaj 100%. A to je jedino i bitno nazalost.
Rockstar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.12.2015, 17:49   #353
JAZO
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2010.
Lokacija: Podgorica
Poruke: 6.581
Zahvalnice: 783
Zahvaljeno 1.223 puta na 731 poruka
Određen forumom Star Wars saga

Citat:
Goldfinger kaže: Pregled poruke
Čitam da sledeći dio Star Wars neće režirati JJ Abrams već režiser koji je režirao Loopera i neke epizode Breaking Bad serije.Takođe izgleda da je Benicio Del Toro potvrđen za nastavak

Jeste,a mislim da je taj reziser radio one najbolje ocjenjene epizode BB
JAZO je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.12.2015, 18:57   #354
Ekiman
Starosedelac
 
Član od: 17.11.2006.
Lokacija: Sombor/Novi Sad
Poruke: 1.991
Zahvalnice: 676
Zahvaljeno 273 puta na 156 poruka
Određen forumom Re: Star Wars saga

Loper je po meni dobro reziran ali ostali aspekti su losi.Inace mislim da bi Del Toro bio idealan negativac umesto ovog sadasnjeg.Vec mogu da vidim njegovu mracnu facu sa onim njegovim melanholicnim ocima.
Ekiman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.12.2015, 19:10   #355
Goldfinger
Veteran
 
Član od: 27.6.2008.
Lokacija: Podgorica
Poruke: 1.098
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 273 puta na 155 poruka
Određen forumom Re: Star Wars saga

Citat:
Ekiman kaže: Pregled poruke
Loper je po meni dobro reziran ali ostali aspekti su losi.Inace mislim da bi Del Toro bio idealan negativac umesto ovog sadasnjeg.Vec mogu da vidim njegovu mracnu facu sa onim njegovim melanholicnim ocima.
Ja sam bio razocarn izborom glumca koji glumi glavnog negativca, vidim mnogi ga hvale ali meni on uopste ne izaziva nikakvu jezu i nema mi nista sithovsko u njemu, nadam se da ce ga malo doraditi u narednim djelovima jer ovako i Hajden Kristijansen izgleda vise badass kao negativac nego ovaj.
Goldfinger je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku Goldfinger na korisnoj poruci:
Ekiman (21.12.2015), Rockstar (21.12.2015), Skenderevo (21.12.2015)
Stara 21.12.2015, 19:36   #356
Vladimirus86
Starosedelac
 
Član od: 1.9.2012.
Lokacija: Zajecar
Poruke: 1.888
Zahvalnice: 780
Zahvaljeno 681 puta na 431 poruka
Određen forumom Re: Star Wars saga

Citat:
Goldfinger kaže: Pregled poruke
Ja sam bio razocarn izborom glumca koji glumi glavnog negativca, vidim mnogi ga hvale ali meni on uopste ne izaziva nikakvu jezu i nema mi nista sithovsko u njemu, nadam se da ce ga malo doraditi u narednim djelovima jer ovako i Hajden Kristijansen izgleda vise badass kao negativac nego ovaj.
Hm, ne znam meni je ovaj glumac mnogo bolji od Hajden K. Hajden ima dobar izgled za negativca ali mu je gluma bila totalno neuverljiva i drvena. Sa druge strane kada sam prvi put video glumca koji treba da bude Kylo Ren pomislio sam, wtf, gde ovog nađoše? Sva sreća pa mu je gluma mnogo bolja od fizičkog izgleda.
Vladimirus86 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.12.2015, 20:54   #357
Ekiman
Starosedelac
 
Član od: 17.11.2006.
Lokacija: Sombor/Novi Sad
Poruke: 1.991
Zahvalnice: 676
Zahvaljeno 273 puta na 156 poruka
Određen forumom Re: Star Wars saga

Pazite Kristen je postao badasss kada su mu dodali podocnjake,zakrvavili oci,crna kapuljaca itd.tj nasminkali ga znaci svako u takvom izdanju bi bio badass,posebno kada mu dodate jos par sitnica kao ubistvo celokupne junior jedi skole .
Inace ovaj Kajlo Ren je dobar glumac ali slab na izgledu onog trenutka kada je skinuo Helm,pomislio sam-ok we fucking lost...
Takodje izraz lica mu je kristalno bistar bez,podocnjaka bez tog sinistar looka kao sto su imali Dart Maul i Count Doku i svi ostali,e sada da li je ovo namerno ili slucajno to je sada vec pitanje...
I da nemojmo zaboraviti te UŠI...Oh the Humanity,kao sto bi rekao Newman
Npr. tu bi Del Toro bio idealan sa onim njegovim mracnim latino smekom....Treba da se napravi neka online peticija da je Toro ubacen kao glavni negativac ciju su podredjeni Snuok i onaj nesretni klempa
Ekiman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Ekiman na korisnoj poruci:
Rockstar (21.12.2015)
Stara 21.12.2015, 21:51   #358
Rockstar
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.5.2008.
Lokacija: Панчево
Poruke: 4.422
Zahvalnice: 746
Zahvaljeno 1.425 puta na 1.082 poruka
Određen forumom Re: Star Wars saga

Citat:
Vladimirus86 kaže: Pregled poruke
Hm, ne znam meni je ovaj glumac mnogo bolji od Hajden K. Hajden ima dobar izgled za negativca ali mu je gluma bila totalno neuverljiva i drvena. Sa druge strane kada sam prvi put video glumca koji treba da bude Kylo Ren pomislio sam, wtf, gde ovog nađoše? Sva sreća pa mu je gluma mnogo bolja od fizičkog izgleda.
Hajden je u "Klonskim Ratovima" totalni debakl, samo malo manji u "Osveti" medjutim tamo je malo sta funkcionisalo kako valja, njje se ni Natali proslavila... Medjutim, makar lici na nesto.

Ovaj novi mi deluje nekako... mlado, naivno, da ne kazem - EMO i meni je vise delovao kao pacenik nego kao Sith.

Sa druge strane, dopala mi se ona devojka, deluje uverljivo u tom "tomboy" fazonu.
Rockstar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.12.2015, 22:04   #359
Vladimirus86
Starosedelac
 
Član od: 1.9.2012.
Lokacija: Zajecar
Poruke: 1.888
Zahvalnice: 780
Zahvaljeno 681 puta na 431 poruka
Određen forumom Re: Star Wars saga

Citat:
Ekiman kaže: Pregled poruke
Pazite Kristen je postao badasss kada su mu dodali podocnjake,zakrvavili oci,crna kapuljaca itd.tj nasminkali ga znaci svako u takvom izdanju bi bio badass,posebno kada mu dodate jos par sitnica kao ubistvo celokupne junior jedi skole .
Hoćeš reći ovako nešto



I da ne zaboravimo (ova slika će mi, nažalost, biti večno utisnuta u mozak kad god budem pomislio na I-III)



Citat:
Ekiman kaže: Pregled poruke
Inace ovaj Kajlo Ren je dobar glumac ali slab na izgledu onog trenutka kada je skinuo Helm,pomislio sam-ok we fucking lost...
I da nemojmo zaboraviti te UŠI...Oh the Humanity,kao sto bi rekao Newman
Hahaha moja reakcija je bila ista u početku.
Mada mislim da je tako zato što su ljudi očekivali da Kylo Ren bude Vader 2.0 x 100%, a kad su videli šta je ispod te maske bilo je samo -> -> -> . Mada se meni utisak znatno popravio posle toga. Vader je imao 30 godina da postane negativac kakvog ga danas znamo (knjige, stripovi, filmovi) za razliku od Kylo Ren-a. Najbolje je po meni porediti ih na ovaj način:

Koji bi utisak Vader ostavio na vas da ga sada, po prvi put vidite u New Hope bez bilo kakvog znanja o njemu iz ostalih filmova a koji bi utisak ostavio Kylo Ren u Force Awakens? Ko bi vam bio interesantniji?
Vladimirus86 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Vladimirus86 na korisnoj poruci:
Ekiman (21.12.2015)
Stara 21.12.2015, 23:22   #360
Ekiman
Starosedelac
 
Član od: 17.11.2006.
Lokacija: Sombor/Novi Sad
Poruke: 1.991
Zahvalnice: 676
Zahvaljeno 273 puta na 156 poruka
Određen forumom Re: Star Wars saga

Kylo Ren je bio dobar do trenutka skidanje kacige i to ne zbog svoga fizickog izgleda i ako je to samo minus nego zbog stava i ponasanja,takodje i kao da je IZGUBIO pola svojih moci na kraju.Evo na sta mislim
Spoiler za moci:
Na pocetku je total badass,zaustavi laser u mestu,to jos nisam video,bez milosti ubija zarobljenika,koristi silu da udje u tudje misli, o yeah baby more pls...Medjutim...Na kraju pocinje da bude placipi'ka,razbija kompjutere,izgubi sve moci na kraju prilikom macevanja,jednaki skill imaju on i Fin(koji cak nije ni jedaj(ovo je inace veliki propust i nerazumljivo sa moje strane gledista odakle taj lik ima pojma o sili da moze da parira sith lordu ????) i glavnog zenskog lika koji isto sa 0 iskustva uspeva da ga pobedi,aj dobro sila je jaka u njoj i on je bio ranjen,ali je realno ipak smesno i nelogicno...
Takodje mislio sam do jednog momenta da je Kylo u stvari Luk Skajwolker tako da sam imao veliko postovanje prema njemu,sve do trenutka kada je Solo rekao da je njegov sin...[/


U prinicupu krenulo je dobro da bi se na kraju zavrsilo sa WTF momentom

Poslednja ispravka: Ekiman (21.12.2015 u 23:31)
Ekiman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Ekiman na korisnoj poruci:
Goldfinger (21.12.2015), todos (22.12.2015)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Star Wars fan filmovi Ivan1981 Kompjuteri i film 16 2.5.2011 18:09
Star Wars Battlefront 2 M@rsh@LL Mrežne igre 26 28.2.2007 21:04
star wars 4um zleetherius Zanimljive Web lokacije 0 3.12.2005 22:39


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 11:49.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com