Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Role-Play
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Role-Play FRP, RPG...

 
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 2.4.2020, 18:43   #26
Isko
Deo inventara foruma
 
Član od: 25.8.2006.
Lokacija: Fortress in Transylvania
Poruke: 3.118
Zahvalnice: 1.236
Zahvaljeno 668 puta na 346 poruka
Određen forumom Re: Mount&Blade 2

Odigrao sam nesto vise od 3 sata Mount&Blade 2. Nisam igrao Mount&Blade I dio, tako da je Mount&Blade 2 za mene potpuno nova igra. Jednostavno svida mi se idea igre, a ovo kako su oni odradili je uzasno... Ovo vise pripada Alpha verziji nego EA. Jos kad cujem da su igru radii 7 godina, njih oko 100 zaposlenih? Realno, sta su to radili? Igra je mnogo prosta, mala mapa, grafika je ono srednja zalost, animacije stekaju, itd... Nema sta tu da se duboko zalazi u igri. Kontrole igre su HAOS. Tabela za prikaz komande gde treba koja jedinica da odradi naredbu, pa to dok pogodis ko i sta. Eto kraj igre. (umjesto da su to napravili na ideji GTA5, pritiskom npr dugmeta Q stvara se okrugli UI gde mozes da izaberes odmah sta zelis i kako jednostavnim klikom misa + da stave slowmotion u pozadini dok se izabere i sta, ovde odabir te kosta partiom). Igrao sam mnoge igre i covjek se navikne da kad se priblizi neprijatelju kad da klikne da bi ga udario. Ovde to ne funkcionise tako, a kako to jos nisam otkrio... Sa konjom jos gora stvar, moras stati da se okrenes i napadne neprijatelja inace ako mislis da se okrenes blago i napadnes neprijatelja to ide kao da vozis boeing 737 max, i to upadas u krivinu .......... i onda promasis neprijatelja kad se zaletis u njega. Imao bih mnogo toga kritikovati, ali ajde da kazem jos ovo - igra je toliko lose napravljena da eto opet me vuce da je igram. Mozda zbog sistema RPG + malo diplomatije + strategije itd... I jedva cekam ponvo da odigram. Sigurno ce igra biti dobra i vrijedi je podrzati i onda cekati jos 7 godina da dode u BETA fazi. Ali ne za 50 EUR ni za 30 EUR. Mislim da ih vrijedi podrzati za 15EUR "njihov" EA.


E sad nekoliko pitanja posto mnogo ne znam o igri a ne bih volio da gubim vremena na istrazivanju:

1. Jel moguca pticija prespektiva borbe za planiranje borbe ili igru kao neki RTS?

2. Kako najbolje da formiram dobru karavanu sa jakim prilivom novca?
Isko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
 

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 22:45.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com