Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre > MMORPG igre

MMORPG igre Massively multiplayer online role-playing games - WoW, Guild Wars, Eve Online, Age of Conan, Lineage, kao i mnoge druge...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 27.4.2010, 9:29   #1
Angelo Serafin
Član
 
Član od: 15.7.2008.
Lokacija: U vinogradu
Poruke: 441
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 28 puta na 22 poruka
Određen forumom The Secret World

Initiation test : http://www.darkdaysarecoming.com/

Information (forum) : http://www.darkdemonscrygaia.com/?utm_id=478
Angelo Serafin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.5.2010, 3:45   #2
High life
Starosedelac
 
Član od: 12.9.2009.
Poruke: 1.581
Zahvalnice: 73
Zahvaljeno 807 puta na 347 poruka
Određen forumom Re: The Secret World

Pa dobro bre mogao si malo da se potrudis u prezentovanju igre a ne ovako: '' Eve vam ga na !''


The Secret World je novo Funcomovo (The Longest Journey, Anarchy Online, Age of Conan) MMO cudo smesteno u savremeno doba, koje se, po navodima autora, bavi mracnim svetom teorija zavere. Naime igrac ce u TSWu imati priliku da zaigra ulogu jednog od pripadnika elitnih tajnih organizacija (Templari, Iluminati, The Dragon) i da ucestvuje u epskoj borbi dobra i zla (WTF???)



Neka osnovna obelezja igre u kratkim tezama:

- Igra se desava u savremenom dobu.
- Igraci ce moci da posete ogroman broj lokacija sirom planete Zemlje. Telokacije obuhvataju ali ne iscrpljuju- London, Njujork , Seul, Agartu itd.
Ovo implicira da ce igra biti zestoko instancirana i rascepkana sto po mom misljenju unistava taj osecaj kohezije i sveta kod MMOa.
- Nece biti klasa, niti nivoa vec ce igra viti ''skill based''.
- Vatreno oruzje, macevi, magija.
- Prica ce biti linearna uz dodatne questove (FFXIV i Guild Wars model)
- Ubedljivo najveci deo sadrzaja igre, igrac ce moci da predje sam.



Zvanicni sajt igre: http://www.darkdaysarecoming.com/
TSW wiki gde mozete naci vise informacija o igri (doduse, jos uvek ih nema puno):http://www.crygaia.com/wiki/index.php?title=Main_Page


Sto se Initiation testa tice, on sluzi da vas na osnovu odgovora smesti u jednu od tri frakcija u igri. Sam test je nepotreban i providan, i po mom misljenju postoji samo u promotivne svrhe. Naime, frakcije s kojim moze da se igra su toliko ideoloski izdvojene i razlicite da je nedoumica kome prici apsurdna i smesna. (Zamislite kada bi u Kotoru napravili initiation test da bi ste utvrdili da li ste vise pristalica Jedi ili Sith filozofije. E ovo je nesto slicno).Ukratko, Templari su fanaticni borci za dobro, Iluminati su beskrupulozni makijavelisti, a Dragoni koktel raznoraznih dalekoistocnih stereotipa i klisea.



Par slicica:












Da budem iskren, ja licno ne ocekujem puno od ove igre, al aj videcemo...
High life je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.5.2010, 2:37   #3
noisy
Starosedelac
 
Član od: 6.9.2007.
Poruke: 1.421
Zahvalnice: 285
Zahvaljeno 155 puta na 120 poruka
Određen forumom Re: The Secret World

Obzirom da je pravi Failcom, vjerovatno da će nešto da zabrljaju.
Igrači različitih frakcija će moći zajedno da se bore protiv raznih karakondžula (ipak imaju zajedničkog neprijatelja), ali im na kraju možete zabiti nož u leđa.
noisy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.3.2011, 8:20   #4
Angelo Serafin
Član
 
Član od: 15.7.2008.
Lokacija: U vinogradu
Poruke: 441
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 28 puta na 22 poruka
Određen forumom Re: The Secret World

Mnooogo novog sadržaja (novosti, klipovi, screenshotovi...) pogledajte: http://www.thesecretworld.com/
Angelo Serafin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.6.2011, 21:07   #5
Angelo Serafin
Član
 
Član od: 15.7.2008.
Lokacija: U vinogradu
Poruke: 441
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 28 puta na 22 poruka
Određen forumom Re: The Secret World

Opet nešto novo:
http://www.youtube.com/watch?v=hJuEQStDHEI
Angelo Serafin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.7.2011, 18:12   #6
animusu
Veteran
 
Član od: 14.7.2010.
Poruke: 647
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 100 puta na 56 poruka
Određen forumom Re: The Secret World

Dungeon Demo

part 1 - http://www.youtube.com/watch?v=DZPS1...layer_embedded
part 2 - http://www.youtube.com/watch?v=4YB2V...layer_embedded
animusu je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.5.2012, 0:28   #7
JAZO
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2010.
Lokacija: Podgorica
Poruke: 6.581
Zahvalnice: 783
Zahvaljeno 1.223 puta na 731 poruka
Određen forumom

Citat:
pentraksil kaže: Pregled poruke
Mislim da preterujes...Nije bas smece ima dosta zanimljivih stvari, prica mi je intrigantna, moram da priznam da me je atmosfera u metrou odusevila, citava igra ima neki Masquerade osecaj. Gameplay onako nista posebno, grafika nije losa ali animacije uzas. Sve u svemu sasvim OK igra na prvi pogled ima zanimljivih stvari ali mi ovo nikako nije za pretplatu...
Za danasnji standard mmo ovo je prelose,i ne znam ko bi ga uzeo i placao
JAZO je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.6.2012, 12:39   #8
JocaNoob
Član
 
Član od: 13.7.2010.
Lokacija: Beograd
Poruke: 94
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 6 puta na 6 poruka
Određen forumom The Secret World - iskustva iz dve Bete

Ako moderatori smatraju da je skroz bahato što pravim poseban post, izvinjavam se i prihvatam posledice ...

Kao što sam obećao, evo da napišem nešto utisaka o TSW.

1. Svet TSW

Svet ide dodjavola. Sve su češći natprirodni incidenti u raznim delovima sveta gde neupućen, običan svet masovno strada od posledica. Tri frakcije sa korenima u davnoj prošlosti, koje se već vekovima bore za planetarni uticaj, upustile su se u rešavanje problema, i na mestima gde se incidenti događaju privremeno stavljaju u stranu međusobne razmirice. Frakcije su - Iluminati (USA, fenseraj bogatuni), Templari (znate već ) i Dragon (filozofija bazirana na butterfly efektu - unose princip haosa u matricu događaja i prate i analiziraju posledice). Igrač se pri kreiranju lika opredeljuje za jednu od njih, i početna zona i uvod u igru zavisiće od tog izbora, kao i faction questovi koji se dobijaju kada se tokom igranja ispune određeni uslovi (ukupan xp skor, itd.).

Atmosfera je odlična. Igra počinje u gradu frakcije za koju ste se opredelili (Njujork, London, Seul, a to su istovremeno i faction hubovi) i vodi igrača u prvu regiju (Nova Engleska) i zonu - Kingsmouth - gradić u novoj Engleskoj gde je došlo do fuzije motiva iz "28 Days Later" i Lavkraftovog opusa. To je zona kojom sam se najviše bavio u obe bete, drugu sam tek zagrebao. Dakle, grad preplavljen zombijima, populacija 95% istrebljena, šačica preživelih se bori za opstanak. Mračno, sa dosta tenzije, inteligentno upleteno, sa muzikom i detaljima koji prilično doprinose. Druga mapa (Savage Coast) se nadovezuje tematski na prvu, ali je odmah na početku začinjena motelom u kojem je neki genije uspeo da otvori portal u Pakao (druga instanca u igri) i pod-zonom na koju je taj portal uticao. Nisam previše bazao po njoj, ali ono što sam video je bilo prilično inspirativno.
NPC su dobro urađeni. Voice acting je skroz ok, ali pri uzimanju questova će SWTORovcima faliti jedna komponenta - lik kojeg vodite je mutav (pričaju samo NPC, nema dijaloških opcija). Kapiram da su hteli da srežu troškove, u početku je malo čudno (posle SWTORa), ali posle se čovek privikne. Na kraju, meni je sasvim doprinosilo opštoj atmosferi, a faktor "smeta mi što je mutav" je nestao.

Svaka regija bi trebalo da je značajno veća od prethodne. Tri regije - Nova Engleska, Egipat i Transilvanija imaju po 2-3 zone, što bi trebalo da garantuje dosta materijala za igranje. Instanci ima sedam ili osam (sa još elite i najtmer modovima pride), tako da je procena da bi na ovom nivou razvoja igre, uz casual pristup, moglo da se napabirči bar 2-3 meseca igranja. Prvu zonu sam prešao za jedan vikend, ali on nije bio baš "casual".

Sve u svemu - savremeno okruženje, izmenjena realnost, karakteristična horor atmosfera - TSW je što se toga tiče napravio dobar posao.

2. Kreiranje i napredovanje lika

Na početku se (kao i uvek) biraju frakcija, pol, izgled. Tu je Funcom mogao da uradi malo više (što se izgleda tiče), ali kažu da će na izlasku igra imati mnogo više opcija. Bira se odeća lika, ona je čisto kozmetičke prirode i nema statistike. O gear statistikama kasnije.

U "glavnom gradu" frakcije za koju se opredelite, par uvodnih zadataka vas vodi ka izboru oružja koje ćete koristiti na početku (komada dva) i prvi put se srećete sa mehanikom napredovanja u igru - Skill Wheelom i Ability panelom.

http://imageshack.us/g/84/tswabilitypanel.jpg/

U TSW se ne dobijaju nivoi - dobijaju se Skill i Ability poeni. I jedni i drugi se troše na odgovarajućim mestima (vidi slike). Skill Wheel (u zavisnosti od toga koja ste oružja odabrali) popunjavate od unutra ka spolja (da bi se otključao spoljašnji krug skillova prvo moraju da se ispune unutrašnja dva segmenta za dato oružje), a Ability panel redom, s leva na desno. Broj popunjenih kućica u Ability panelu uslovljava nivo opreme koju igrač koristi, a svaka sledeća košta adekvatno više nego prethodna.

Broj xp-a potrebnih za "prelazak nivoa" je isti ali, kako igra odmiče, sve više se dobija za questove i razna postignuća, pa se SP i AP dobijaju češće i više.

Pre ili kasnije, ideja je da igrač popuni oba ova panela, i da svoj lik koristi za dps/tenkovanje/lečenje kad mu i kako situacija zahteva.
Postoje dva hotbara od kojih je jedan vidljiv tokom "akcije" - za aktivne i pasivne skillove. Igrač sa Skill Wheela bira one koji mu odgovaraju, i njihova sinergija pravi ogromnu razliku u tome da li će neki lik biti uspešan u onome što radi. Aktivni skilovi se koriste za mlaćenje mobova ili igrača protivničke frakcije a pasivni treba da ih povežu u funkcionalnu celinu. Ima preko petsto skillova kojima će igrači moći da ovladaju tokom igranja TSW-a.
Sve ovo mi je ispočetka bilo malo zbunjujuće, ali sam se relativno brzo navikao. Kraj četvrte bete sam docekao sa mnogo efikasnijim setom nego što sam ga koristio u trećoj - rerollovao sam lika i umesto Blades/Blood Magic furao Fists/Elementalism. Ispostavilo se da je reroll bio pun pogodak jer mi je novi stil igranja više odgovarao i prilično olakšao i PvE i PvP. Ono što mi se dopalo kod TSW i ovakvog sistema je utisak de nema FOTM seta skilova - broj kombinacija je ogroman i svako može da pronađe onaj koji pogoduje njegovom načinu igranja.

3. Misije

Misije (questovi) donose xp i opremu kao nagradu (pare i region tokene takođe) i ima ih nekoliko vrsta:

- glavne (daju ih NPC, obeležene su na mapi, donose najviše): crvene (akcione, najćešće istrebiteljske), žute (undercover, one gde ne smete da budete primećeni dok obavljate posao) i zelene (istražiteljske). Od svake vrste možete imati samo jednu aktivnu.

- sporedne (takodje zelene ikonice, ali sa crtom na dnu, možete ih imati max tri)

- main story (plava ikonica)

- misije u vezi sa instancama (ljubicasta)

- faction misija (dobijate je kad sakupite dovoljnu ukupnu masu xpa - donosi faction rank i različite bonuse).

Posebno zanimljive su pomenute istražiteljske. Najčešće se sastoje od dosta međukoraka i sadrže određene "detektivske" elemente gde igrač putem ingame integrisanog web browsera (pravog, ne simuliranog) traga za dopunskim informacijama i prati smernice koje mu je TSW dao, a koje ga vode ka napredovanju u misiji.

Misije su ostavile prilično dobar utisak na mene, njihovim rešavanjem sam se samo sve više udubljivao u svet i atmosferu. Broj onih "ubij 10/ubij 15" je bio zanemarljiv (na prste se mogu izbrojati, obe ruke istina ), i bile su toliko dobro pokrivene pričom da ih tako na kraju nisam ni doživljavao.
JocaNoob je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.6.2012, 12:41   #9
JocaNoob
Član
 
Član od: 13.7.2010.
Lokacija: Beograd
Poruke: 94
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 6 puta na 6 poruka
Određen forumom Re: The Secret World - iskustva iz dve Bete

4. Oprema i crafting

Odeća nema statistike.

Oprema koja je ima mogla bi da se podeli na oružje i talismane, i sva je craftable. Talismana ima tri vrste (head, major - tri slota, minor - tri slota). Opremu je moguće dobiti iz misija, kao dropove, za region tokene, a moguće je, kao što rekoh, napraviti.

Sva stat oprema može da se razloži na matse i da se od nje pravi neka druga, ali za to su potrebni toolkitsi koji su isključivo padaju od mobova. Crafting nije baziran na receptima, potrebno je da znate pattern komada koji pravite, a koji je karakterističan za svaki slot (slika 3 na linku gore). Kvalitet zavisi od materijala i glyphova koji se dodaju. Glyphovi se takođe prave i služe za konkretniju specijalizaciju opreme (dps, heal, tenking).

Sva oprema se rangira od QL 0 do QL 10, a koju možete da koristite zavisi od broja AP upucanih na odgovarajuće mesto na Ability Panelu.

5. PvP
Zbog narastajuće pretnje po planetu, čelnici tri frakcije su formirali tzv. Council of Venice, i dogovorili se da nema međusobnih sukoba na mestima koja su ugrožena od strane neprirodnih/natprirodnih entiteta. Borbe za prevlast se odvijaju u izdvojenim zonama, a uspeh u njima daje bonuse frakciji koja ga je ostvarila (bonusi na sve i svašta - xp, dps, itd).

Znači - u PvE zonama nema PvPa. Ko hoće da mlati druge frakcije ima Stounhendž (King of the Hill), Eldorado (specifičan Capture the Flag) i Fusang (24/7 mapa sa konstantnim šibanjem u pokušaju da se kontrolišu respawn zone i lokacije koje daju bonuse).

U prve dve nisam išao, igrao sam samo Fusang.

Pri ulasku u Fusang postajete deo raid grupe koja može, a ne mora, da radi posao zajedno. Postoje glavna uporišta gde igrači moraju da ubiju neku vrstu raid bossova da bi ih zauzeli (dok im protivnička strana svesrdno odmaže, naravno), i to je strateški deo za koji je potrebno dosta ljudi. Taktički je da frakcija koja drži zauzete respawn pointe ima mogućnost da se u slučaju da je protivnici pregaze brže okupi na potrebnom mestu, ali za respawn pointe nije potreban buljuk, može ga zauzeti i dobar soler. Takođe, ima i solera koji jure druge solere po mapi ne bi li ih upropastili . Dakle, sve je to jedna velika ludnica gde, zahvaljujući postojanju tri frakcije, možete prisustvovati zajedničkom napadu Iluminata i Dragona na Templare, svih na sve (naravno), ili kako se već ko istali u datom momentu.

Postoje PvP questovi u okviru mapa, i donose fin xp, PvP tokene, itd. Bilo je zabavno, bez laga, i uz celu priču o Skill Wheelu i biranju "prave" kombinacije pasivnih i aktivnih skilova veoma zanimljivo.

6. Sve u svemu

Prijatno sam iznenađen i dobro sam se zabavio. Klijent mi nije ni jednom pao tokom dva beta vikenda, igra je radila bez greške (tehnički gledano), a bagova je bilo zanemarljivo malo. Na žalost, sreo sam samo jednog igrača sa ovih prostora, a i on je bio u "pogrešnoj" frakciji. Da ima naših ljudi koji bi ovo igrali, bez razmišljanja bih kupio TSW. Jeste da je Box+pretplata+keš šop (samo za kozmetiku, kako je najavljeno) prilično bljutava varijanta, ali je TSW ponudio dovoljno novog, a dobrog, da bi me zainteresovao.

Ovde se nisam bavio pretpostavkama tipa šbbkbb, trudio sam se da pišem samo o onome što sam doživeo pri igranju, a na osnovu toga mogu da kažem da je za mene TSW doneo četiri dana dobrog zezanja.

GW2 je nešto što me definitivno zanima (mada nisam igrao betu), i pomalo mi mrsi račune u ovom slučaju (nema šanse da bih igrao 2 aktivna MMOa istovremeno), ali činjenica da se razmišljam o TSW govori dovoljno o utiscima koje je na mene ostavio.

Nadam se da je ovaj Wall of Text nekom bio makar malo koristan ...

Ako ima pitanja, a ja znam da odgovorim, rado ću to učiniti.

Poslednja ispravka: JocaNoob (25.6.2012 u 13:26) Razlog: formatiranje
JocaNoob je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.6.2012, 21:24   #10
cunning
Član
 
Član od: 14.3.2012.
Poruke: 107
Zahvalnice: 18
Zahvaljeno 46 puta na 20 poruka
Određen forumom Re: The Secret World - iskustva iz dve Bete

Citat:
JocaNoob kaže: Pregled poruke
Prijatno sam iznenađen i dobro sam se zabavio. Klijent mi nije ni jednom pao tokom dva beta vikenda, igra je radila bez greške (tehnički gledano), a bagova je bilo zanemarljivo malo. Na žalost, sreo sam samo jednog igrača sa ovih prostora, a i on je bio u "pogrešnoj" frakciji. Da ima naših ljudi koji bi ovo igrali, bez razmišljanja bih kupio TSW. Jeste da je Box+pretplata+keš šop (samo za kozmetiku, kako je najavljeno) prilično bljutava varijanta, ali je TSW ponudio dovoljno novog, a dobrog, da bi me zainteresovao.
Koji ti je bio nick?
cunning je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.6.2012, 21:35   #11
JocaNoob
Član
 
Član od: 13.7.2010.
Lokacija: Beograd
Poruke: 94
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 6 puta na 6 poruka
Određen forumom Re: The Secret World - iskustva iz dve Bete

Steva "Pukovnik"

Fenris server
JocaNoob je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.6.2012, 21:59   #12
altas
Veteran
 
Član od: 18.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 1.026
Zahvalnice: 222
Zahvaljeno 293 puta na 156 poruka
Određen forumom Re: The Secret World - iskustva iz dve Bete

Jesi provalio krafting? Meni ono ne ulazi u glavu.
altas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.6.2012, 22:38   #13
cunning
Član
 
Član od: 14.3.2012.
Poruke: 107
Zahvalnice: 18
Zahvaljeno 46 puta na 20 poruka
Određen forumom Re: The Secret World - iskustva iz dve Bete

Citat:
JocaNoob kaže: Pregled poruke
Steva "Pukovnik"

Fenris server
Onda nisi bio jedini, doduše ja sam bio na Cerberus-u.
cunning je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.2.2014, 17:21   #14
Atwa013
Starosedelac
 
Član od: 14.11.2010.
Lokacija: Pančevo
Poruke: 2.537
Zahvalnice: 1.226
Zahvaljeno 1.366 puta na 723 poruka
Određen forumom Re: The Secret World

Izbegavati Kinguin,zabelezeno. Bas sam skoro video nekoliko interesantnih ponuda,nisam nista uzimao,ali sada definitivno zaobilazim u sirokom luku. U svakom slucaju,veliko hvala.
Atwa013 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Atwa013 na korisnoj poruci:
r0nIn (15.2.2014)
Stara 15.2.2014, 17:39   #15
Leonida
Deo inventara foruma
 
Član od: 31.7.2007.
Lokacija: filpan=oldSKULhardcoreALFA
Poruke: 3.977
Zahvalnice: 2.952
Zahvaljeno 2.018 puta na 1.040 poruka
Određen forumom Re: The Secret World

Kako god vi kazete, ja sam samo izneo moja iskustva. Kupio sam u poslednjih 6+ meseci 10 i vise igara, i ni jedan jedini problem nisam imao.

Drug je takodje kupio dobar broj igara (TR, Rome II, Absolutio ) ni on nikada nije imao problema.

A ako vec tako cvikas od kinguin-a, imas igru za 14e na G2PLAY.NET... Jeftinije ne znam gde ima. Pored G2PLAY.NET kupujem i na amazon-u, a tamo imas igru za 25$.
Leonida je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Leonida na korisnoj poruci:
r0nIn (15.2.2014)
Stara 15.2.2014, 17:48   #16
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.359
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.987 puta na 7.034 poruka
Određen forumom Re: The Secret World

OK za region locked igre možda i vredi rizikovati sa ovakvim sajtovima (kao što je slučaj sa Secret Worldom), ali TR, Rome II, Hitman mogu da se uzmu za TF2 ključeve direktno od Rusa (u najgorem slučaju od Brazilaca), bez ikakvog posrednika.
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.7.2014, 14:10   #17
JAZO
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2010.
Lokacija: Podgorica
Poruke: 6.581
Zahvalnice: 783
Zahvaljeno 1.223 puta na 731 poruka
Određen forumom Re: The Secret World

Igra mi nevjerovatno sjecka na mojoj konfi
JAZO je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.7.2014, 17:33   #18
High life
Starosedelac
 
Član od: 12.9.2009.
Poruke: 1.581
Zahvalnice: 73
Zahvaljeno 807 puta na 347 poruka
Određen forumom Re: The Secret World

Jadi PC gejminga. Ja imam osetnu slabiju konfu od tebe, a ide mi ko mleko na High Dx11. Moglo bi i ultra da imam 2gb VRAMa.


Btw, kako sam umobolan quest uradio sinoc. Tj. bolje reci ischeatovao da bih uradio.
Spoiler za ...:


















Poslednja ispravka: DeCoy (5.8.2014 u 19:32)
High life je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.7.2014, 14:34   #19
JAZO
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2010.
Lokacija: Podgorica
Poruke: 6.581
Zahvalnice: 783
Zahvaljeno 1.223 puta na 731 poruka
Određen forumom Re: The Secret World

Nije jos f2p?
JAZO je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.7.2014, 15:27   #20
High life
Starosedelac
 
Član od: 12.9.2009.
Poruke: 1.581
Zahvalnice: 73
Zahvaljeno 807 puta na 347 poruka
Određen forumom Re: The Secret World

Greota bi bilo da se ovo unakazi sa F2P. A nije skupo, vidim da ima za 10 evra da se kupi.
High life je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Forsaken World online! N.K.P.D. MMORPG igre 715 9.2.2012 21:43
World of Goo polarnimeda Male igre 77 23.3.2010 6:33
Svet kompjutera 12/2008 oluja Sadržaj novog broja SK 147 23.12.2008 14:33
Konkurs World Press Photo 2009 VojaM Fotografija 0 23.10.2008 17:33
WTS World CCN 4.17 Freelancer Mod loki Mrežne igre 0 17.6.2008 14:36


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 17:55.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com