Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre > Online susreti
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Online susreti Zakazivanje okršaja...

Tema zaključana
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 12.7.2006, 11:22   #101
Loodi
Veteran
 
Član od: 22.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 888
Zahvalnice: 51
Zahvaljeno 111 puta na 103 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Loodi Slanje poruke preko Skypea korisniku Loodi
Određen forumom Re: Freelancer/<4S SQUAD>/diplomatija

Sto se tice diplomatije tu nema puno da se nesto mudruje, saradjujemo sa drugima ako je to potrebno uz medjusobno postovanje kako onih iz naseg klana tako i drugih, pirate treba tuci gde stignete jer oni vas nece ostaviti na miru tek tako dok im ne pljunete lovu. Isto vazi i za ostale koji vas napadnu a onda cemo da se svi skupimo i da mu sednemo za vrat da ce zazaliti sto vas je napao a onda dok ne da sve pare necemo da ga ostavljamo pa nek napada opet ako mu je volja . Nadam se da ce vam ovo malo pomoci u ophodjenju prema drugima na serveru.
Loodi je offline  
Stara 12.7.2006, 19:18   #102
holodoc
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.12.2005.
Poruke: 6.785
Zahvalnice: 348
Zahvaljeno 1.893 puta na 1.078 poruka
Određen forumom Re: Freelancer/<4S SQUAD>/diplomatija

I tako se stari dobri "Freelancer" pretvorio u "Eve online".

Razlog zbog kojeg sam voleo Freelancer je taj što neko od nas u ekipi podigne server pa se nas desetak poveže i razbija do kasno ujutro bez razmišljanja o tome da li će diplomatija da nas "pređe". Ovako bi bar jedno mesec dana morao da izigravam pokretnu metu dok profesionalci koji kampuju na Void-u ne izvežbaju svoju najnoviju "tobi-uši-mavaši-geri" taktiku na meni.

A s druge strane kad se uzme i dialup. Čisto mi dođe da nađem ja negde mesto na nekom serveru i da instaliram starog dobrog "keca" bez ikakvih modova i gluposti. Možda na faksu Ali bi se sigurno neko pitao kuda se denu bre onih 256K kad ne možemo ni mail da skinemo
holodoc je offline  
Stara 14.7.2006, 16:53   #103
Loodi
Veteran
 
Član od: 22.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 888
Zahvalnice: 51
Zahvaljeno 111 puta na 103 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Loodi Slanje poruke preko Skypea korisniku Loodi
Određen forumom Re: Freelancer/<4S SQUAD>/diplomatija

Sta da kazem sem da mi ljudi sami sebi komplikujemo stvari sa politikom itd.
Mislim da je neko dublje ulazenje u istu sto se tice Freelancera suvisno osim onih stvari o kojima sam vec govorio, a sve u cilju toga da ako vec tezimo da budemo organizovana grupa da se tako i ophodimo prema drugima a ne po sistemu "svaka dlaka svoju politiku vodi" jer to ne vodi nicemu...
Jbg...Freelancer mozda nikad nece biti EVE ali se neki veoma trude da to postane sto ja mislim da je inace nemoguce.

P.S. Samo zalim sto jedina svemirska simulacija koja mi se stvarno svidela u zadnje vreme (X serijal) nema multiplayer, to bi bila feshta

Poslednja ispravka: Loodi (14.7.2006 u 17:57)
Loodi je offline  
Stara 14.7.2006, 16:58   #104
mmn2911
Starosedelac
 
Član od: 3.4.2006.
Poruke: 1.213
Zahvalnice: 256
Zahvaljeno 53 puta na 38 poruka
Određen forumom Re: Freelancer/<4S SQUAD>/diplomatija

Da, da X. Losa borba ali DIPLOMATIJA i TRADE...
mmn2911 je offline  
Stara 14.7.2006, 18:01   #105
Loodi
Veteran
 
Član od: 22.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 888
Zahvalnice: 51
Zahvaljeno 111 puta na 103 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Loodi Slanje poruke preko Skypea korisniku Loodi
Određen forumom Re: Freelancer/<4S SQUAD>/diplomatija

Citat:
mmn2911 kaže:
Da, da X. Losa borba ali DIPLOMATIJA i TRADE...
E e, trade i gradjenje baza pa sve do mogucnosti da posedujete svoju licnu flotu brodova (od najmanjih scouta preko transportera i MAMMOTH-a pa sve do kapitalnih borbenih i nav. satelita).
Loodi je offline  
Stara 22.7.2006, 20:35   #106
BabaRoga
Član
 
Član od: 28.6.2006.
Lokacija: Novi Sad, Serbia
Poruke: 324
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 3 puta na 2 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku BabaRoga
Određen forumom Re: Freelancer/<4S SQUAD>/diplomatija

Dajte predloge koji sistem zelimo da proglasimo za svoj kao i razloge!
BabaRoga je offline  
Stara 22.7.2006, 21:12   #107
PreF
Član
 
Član od: 17.7.2006.
Lokacija: Beograd-Dorchol
Poruke: 93
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku PreF
Određen forumom Re: Freelancer/<4S SQUAD>/diplomatija

Možda unknown2?
2 gatea, blizu je @ outposta, a relativno je posećen zbog 2 planete na kojima se prodaju vrrlo zanimljivi brodovi i oružja.

Mada, možda je malo pretenciozno...
PreF je offline  
Stara 23.7.2006, 9:21   #108
stampajzer
Novi član
 
Član od: 21.7.2006.
Poruke: 9
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Freelancer/<4S SQUAD>/diplomatija

mislim da bi trebali da osvojimo omikom alpha ili nomad 1 zbog dobrih misija i a i u nomadu 1 mi se svidja ona fegetska pozadina lol

Poslednja ispravka: stampajzer (23.7.2006 u 10:25)
stampajzer je offline  
Stara 23.7.2006, 13:49   #109
purposemaker
Član
 
Član od: 1.7.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 186
Zahvalnice: 73
Zahvaljeno 23 puta na 13 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku purposemaker
Određen forumom Re: Freelancer/<4S SQUAD>/diplomatija

da da ona pozadina svarno fegetska...
Meni se svidja kafana na @ outpostu... dobre misije, a i domaca atmosfera, kao da udjesh u RUSKI CAR.... sve same majmunchine
purposemaker je offline  
Stara 23.7.2006, 17:09   #110
Ghost
Starosedelac
 
Član od: 10.4.2006.
Lokacija: SGC
Poruke: 1.990
Zahvalnice: 167
Zahvaljeno 486 puta na 233 poruka
Određen forumom Re: Freelancer/<4S SQUAD>/diplomatija

Citat:
da da ona pozadina svarno fegetska...


како уопште функционише ово око територија?

Poslednja ispravka: Ghost (23.7.2006 u 17:39)
Ghost je offline  
Stara 24.7.2006, 10:14   #111
Loodi
Veteran
 
Član od: 22.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 888
Zahvalnice: 51
Zahvaljeno 111 puta na 103 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Loodi Slanje poruke preko Skypea korisniku Loodi
Određen forumom Re: Freelancer/<4S SQUAD>/diplomatija

Citat:
Ghost kaže:


како уопште функционише ово око територија?
Na mišiće . Ali samo u sistemima koji nisu pod protektoratom ekipe admina.
Loodi je offline  
Stara 26.7.2006, 21:33   #112
BabaRoga
Član
 
Član od: 28.6.2006.
Lokacija: Novi Sad, Serbia
Poruke: 324
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 3 puta na 2 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku BabaRoga
Određen forumom Re: Freelancer/<4S SQUAD>/diplomatija

nastavak, druga epizoda....iz teme Freelancer....

Pomalo isfrustirani debaklom [CRO] klan predlaze da pvp 3:3 resi rat. Ja sam odmah odreagovao na group chat-u nasim momcima da jednostavno odemo i ignorisemo taj poziv jer se klanovski ratovi vode klan protiv klana i to 5:5 na Void-u u najmanju ruku!![5 pilota jer je taj broj najmanji koji klanovi treba da imaju pri registraciji]

Dakle posto su se od [CRO] klana odazvala samo dvojica uz pomoc pripadnika drugih [X] klanova oni su nasu nadmoc, ruku na srce i brojcanu, pokusali deminizirati pozivom ne borbu 3:3. Na sada nasu zalost pokazalo se da nismo imali dovoljno discipline dok sam ja za diplomatiju unapred odreden od strane nezvanicnog Konzilijuma govorio da je bitka zavrsena[CRO trazio afk i predah, dakle prvi su prekinuli borbu-sto se na Void-u tumaci porazom] i da ako se odreduju neka pravila mi moramo da budemo ti koji ce ih uspostaviti!

Ali Ultra, koji je bio stravicno dobar pogotovo u kilovima, u zaru borbe i zeljom za novim pobedama , prihvata pvp .I tu smo nazalost Ultra, Creazy Lala i ja pukli [vs Aigle, Zdenko i Viva]

Da se ne bi takve stvari opet dogadale, jedan covek mora u ratu biti "in-charge" [ u odsustvu odreduje zamenika] kojeg/koje ce svi podrzati i to se mora odrediti da ne bi bilo ovaj kaze jedno a onaj drugo pa pomalo ispadamo smesni.

U diplomatski pregovorima koji su usledili nisam im priznao taj pvp u smislu resavanja rata, te smo prisli pregovorima koji su rezultirali poznatim cinjenicama...
BabaRoga je offline  
Stara 26.7.2006, 21:39   #113
mmn2911
Starosedelac
 
Član od: 3.4.2006.
Poruke: 1.213
Zahvalnice: 256
Zahvaljeno 53 puta na 38 poruka
Određen forumom Re: Freelancer/<4S SQUAD>/diplomatija

A ne razumem... Prvo, ne bi smelo 3 vs 3, drugo, ovaj VIVA valjda nije iz CRO klana koliko ja znam... A mozda i ne znam.
mmn2911 je offline  
Stara 27.7.2006, 1:03   #114
crazy-lala
Novi član
 
Član od: 26.7.2006.
Poruke: 21
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Freelancer/<4S SQUAD>/diplomatija

Citat:
mmn2911 kaže:
A ne razumem... Prvo, ne bi smelo 3 vs 3, drugo, ovaj VIVA valjda nije iz CRO klana koliko ja znam... A mozda i ne znam.
nije viva iz cro clana ali posto su oni pirati zvali su u pomoc sve slobodne pirate
a oni zeljni drndanja narvno uvek pristaju
crazy-lala je offline  
Stara 27.7.2006, 11:47   #115
Loodi
Veteran
 
Član od: 22.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 888
Zahvalnice: 51
Zahvaljeno 111 puta na 103 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Loodi Slanje poruke preko Skypea korisniku Loodi
Određen forumom Re: Freelancer/<4S SQUAD>/diplomatija

Citat:
mmn2911 kaže:
A ne razumem... Prvo, ne bi smelo 3 vs 3, drugo, ovaj VIVA valjda nije iz CRO klana koliko ja znam... A mozda i ne znam.
Nije problem za 3vs3 ali samo ako je nezvanicno. A za sve zvanicno od 5na5 pa na vise (zavisi od uslova i dogovora oko fajta izmedju zaracenih strana, sto se tice fer borbe).
Loodi je offline  
Stara 2.8.2006, 10:36   #116
Loodi
Veteran
 
Član od: 22.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 888
Zahvalnice: 51
Zahvaljeno 111 puta na 103 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Loodi Slanje poruke preko Skypea korisniku Loodi
Određen forumom Re: Freelancer/<4S SQUAD>/diplomatija

Evo necega sto sam nasao o FALLEN klanu na VOID forumu, tako da me ni ne cudi sto nas napali. Koliko vidim iz ovoga sto pise trebalo bi da su nam na KOS listi uvek.

Citat:
gav1980 kaže:
Here is what our section should look like (if you dont mind changing it that is) i have edited it and this is a final draft, no more changes i promise

Clan Name: Fallen
Clan Tag: [Fallen]
Clan Type: Evil
Allies: Lucky Few
Enimies: Everyone
Clan RP:

The [Fallen] are a squadron made up from various species, brought together by a common need. To destroy. They travel between the stars, destroying anything and everything that they see in their way. No one is safe from attack, there is no longer safety in numbers, as the [Fallen] will take on anything, regardless of odds. They will attack without warning, and retreat in silence. They never break radio silence, and never broadcast their presence. They are silent killers.

We will attack without warning. We will not acknowledge any messages, and we will not return any statements of "good fight". This is not meant to be impolite, this is Roleplay.*

Leader of the FALLEN
Loodi je offline  
Stara 2.8.2006, 10:56   #117
bobi
Deo inventara foruma
 
Član od: 6.11.2005.
Lokacija: Iznad reke, ispod drveća.
Poruke: 3.218
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 329 puta na 180 poruka
Određen forumom Re: Freelancer/<4S SQUAD>/diplomatija

Citat:
Loodi kaže:
Evo necega sto sam nasao o FALLEN klanu na VOID forumu, tako da me ni ne cudi sto nas napali. Koliko vidim iz ovoga sto pise trebalo bi da su nam na KOS listi uvek.
Meni ovo deluje kao da je neki napaljeni klinac pisao.
Mislim, napadaju svakog. Kakva budalastina.
bobi je offline  
Stara 2.8.2006, 11:20   #118
toshica
Član
 
Član od: 5.7.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 136
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku toshica Slanje poruke preko Skypea korisniku toshica
Određen forumom Re: Freelancer/<4S SQUAD>/diplomatija

A šta da se radi oce deca da se igraju, treba ih pustiti, bolje i to nego da sede na golom betonu
toshica je offline  
Tema zaključana

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 12:41.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com