Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Kompjuteri i film
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Kompjuteri i film Uticaj kompjutera na film i primena kompjutera na filmu

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 31.12.2011, 5:09   #3301
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.362
Zahvalnice: 4.520
Zahvaljeno 3.828 puta na 2.386 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Ova nedelja mi je nekako odlicno prosla, sto se gledanja filmova tice.

Odgledao sam konacno Harry Potter filmove. Prva tri dela sam odgledao u bioskopu, ali sam svaki deo nakon toga gledao sa zakasnjenjem, a uz to zaboravljao mnoge detalje i cinjenice iz prethodnih. Ove nedelje sam konacno seo da odgledam sve. Prvih par delova su mi ostali u lepom secanju, eto gledao mladjan, jako su mi se dopali. Ono sto mi se svidja je sto je sa svakim delom ceo serijal ozbiljniji i ozbiljniji, i to sto toliko detalja povezuje delove, i svaki sitan detalj je bitan za rasplet. Moram reci da sam odusevljen, poslednji deo me je bas dirnuo, i to bas sada kada sam dostigao lvl 85 iz muskosti Zaista odlicni filmovi.


A pored ovoga, odgledao sam i Flipped. Odlican film, malo mi je povratio veru u Holivud, kriju oni puno keceva u rukavu, samo sto treba otvoriti cetvore oci, da biste primetili svaki biser. Odlicna i simpaticna prica, iznenadjujuce dobra gluma mladjih glumaca. Sve u svemu nakon odgledanog filma nisam skidao osmeh sa lica. Bila je ovo odlicna nedelja filma za mene, samo da je vise takvih.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku pentraksil na korisnoj poruci:
Iris (31.12.2011)
Stara 31.12.2011, 9:45   #3302
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.772
Zahvalnice: 5.415
Zahvaljeno 4.099 puta na 2.674 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Sta se tice mog utiska, o novom delu Sherlock Holmsa, najbolje ga je opisati u jednoj recenici:

Odlican akcioni film.
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.12.2011, 14:07   #3303
bela lampa
Veteran
 
Član od: 12.1.2010.
Lokacija: Hotel California
Poruke: 1.067
Zahvalnice: 925
Zahvaljeno 890 puta na 357 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Sto se tice Serloka, u filmu ima akacije, humora, slow motion scena tj. ima svega, ali ja sam pogledao film radi SERLOK HOLMSA - a njega ni u jednom momentu nisam primetio
bela lampa je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.12.2011, 15:00   #3304
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.295
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 3.965 puta na 2.387 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Pogledao Sinoć dva akciona horora:

Stake Land (2010)



Film je smešten u postapokaliptično okruženje izazvano nekom vrstom vampirske pošasti. U glavnim ulogama su jedan momak i jedan odrasli čovek, koji usput preživljavaju i sreću druge ljude. Nije ni najorginalniji ni najlogičniji film ovog tipa ali je svejedno zabavan i verujem da će držati pažnju svakome ko voli akcione horore i postapokaliptičnu atmosferu.

Fright Night (2011)



Odmah ću reći da je ovo remake i da original nisam gledao. Očekivao sam veću komediju i parodiju ali film to zapravo nije. Komičnih detalja i ismevanja stereotipa svakako ima ali su vrlo umereni, pri čemu ima dovoljno mesta za akciju i horor koji ne izgledaju ništa lošije od istih iz prosečnog "ozbiljnog" filma ovog tipa. Sve usvemu, ovaj "vedri" horor mi je bio sasvim ok večernja zabava.
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.12.2011, 20:07   #3305
Dimo
Starośeđelac
 
Avatar korisnika Dimo
 
Član od: 28.10.2005.
Lokacija: Nikšić
Poruke: 5.592
Zahvalnice: 410
Zahvaljeno 923 puta na 695 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Dimo Slanje poruke preko Skypea korisniku Dimo
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Aibo kaže: Pregled poruke
Film je smešten u postapokaliptično okruženje izazvano nekom vrstom vampirske pošasti. U glavnim ulogama su jedan momak i jedan odrasli čovek, koji usput preživljavaju i sreću druge ljude. Nije ni najorginalniji ni najlogičniji film ovog tipa ali je svejedno zabavan i verujem da će držati pažnju svakome ko voli akcione horore i postapokaliptičnu atmosferu.
Kao da si opisivao The Road
Dimo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.12.2011, 20:12   #3306
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.362
Zahvalnice: 4.520
Zahvaljeno 3.828 puta na 2.386 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Osim ovoga "akcioni horor"
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.12.2011, 23:31   #3307
Mac4LiF
Veteran
 
Član od: 7.7.2011.
Poruke: 706
Zahvalnice: 262
Zahvaljeno 130 puta na 101 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
jonathan kaže: Pregled poruke
Gledao sam borata ali mi vise nije smijesan taj vid humora pa nisa gledao bruno i ostale. Mozda poslije jackass serijala koji mi lici na taj fazon a koji sam gledao skoro prije 10 godina pa se zasitio.
Citat:
Skenderevo kaže: Pregled poruke
^ Nije bas ni meni, ali veruj mi, Bruna moras pogledati
Ono sto pada u prvi mah kada se radi o "likovima" Sashe Baron Cohen,
jeste humor. Ali niko ne spominje da se radi super teskoj kritici prema americkoj populaciji kad dodju u kontakt sa doticnim(odnosno njegovim personifikacijama).
Sta mislite zasto "Baron" ima eskadron advokata iza sebe svaki put kad se udostoji da pokaze nesto o americi.Odnosno porazmislite ,zasto svaki put amerika a ne neka druga drzava(ok. u Bruni imamo i evropu ali to nije to ako me kontate). Tip je jednostavno bacio kriticki pik na u.s.a. .
Pokusajte da nadjete njegov prvi alter ego aka Ali G. U pitanju je serija.
Najbolja scena iz citave serije po meni je kad je pitao nekog senatora/politicara "ko je ubio: Dzej Ar-a(lik iz serije Dalas)"?
A ovaj uz malo razmishljanja upitno odgovara : J.F.K. ?!!!
Dokaz da ima nekog ko i ima mozak,jel?!
Nazalost po onome sto smo do sad vidjeli , ljudi su ili w.t.f. ili
toliko smijesni da se valjamo od smijeha na njihovu jad i bijedu.
Sto bas i nije fer,ali sta da se radi!!!
Mac4LiF je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.12.2011, 23:41   #3308
Belfegor
Starosedelac
 
Član od: 3.12.2006.
Lokacija: Autoput za Nis
Poruke: 1.277
Zahvalnice: 370
Zahvaljeno 240 puta na 131 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Ocuh je, sklanja je zbog neceg sto je videla
Belfegor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.1.2012, 17:15   #3309
Propeler
Član
 
Član od: 25.12.2005.
Lokacija: Negde u Vojvodini...
Poruke: 294
Zahvalnice: 13
Zahvaljeno 12 puta na 7 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Volim filmove i cesto pratim ovu temu i ako naletim na opis nekog filma koji mi se dopada onda ga i pogledam.
Ove, tj prethodne godine, sam pogledao manje vise sve sto je izaslo i sto je pomenuto ovde. Ne racunam starije klasike (ne vidim potrebu da pisem po forumu kakav je kum, matrix, titanik i sl..) nego cu se osvrnuti na novije filmove koje sam odgledao tokom 2011 i koji su mi ostali u glavi. Onih kojih se setim sada na kraju godine znaci da su bili dobri pa sam ih upamtio>

Up in the air Meni najbolji film koji sam gledao u 2011. Volim takve filmove u kojima su likovi upecatljivi i njihove price najjaca strana filma. Ovaj film ima tri kljucna lika, pomalo je i depresivan, drama rekao bih, ali definitivno pokazuje koliko ljudi imaju razlicito vidjenje zivota i licne satisfakcije. Film nije za svakoga, nije za bioskop, od mene 9/10.

The Losers Trash pop corn akcija, ali odlicna ukoliko bas takav film zelite da gledate. Ovako nesto je trebalo da ispadne Staloneov The Expendables ali za razliku od njega ovaj film je u tom zanru mnogo zanimljiviji, od mene 8/10.

Drive Priznajem da sam ocekivao od ovog filma neku akciju, pripitomljenu verziju Transportera, ali film je kao da je ispao iz '80-ih, Miami Vice sa sve sintisajzerima. Meni odlican film, slowburner sa odlicnom kamerom, slow motion, dijalozima i muzikom.. i to cesto sve cetiri navedene stavke u jednoj sceni. Od mene 8/10.

Limitlles Film za kojeg sam video najavu i trejler dosta pre izlaska i koji sam bas cekao i isao sam u bioskop da ga pogledam. Privukla me rezija (koja je nagovestena u trejleru) i prica, tj ideja o natprosecnoj inteligenciji pomocu sintetike i superiornosti jednog coveka u odnosu na okolinu i pomalo sam razocaran kako je sve realizovano. Mislim da je film imao mnogo veci potencijal koji nije iskoristio. U svakom slucaju treba ga pogledati. Od mene 6/10.

Colombiana Meni se film svideo. Na Nikita foru sa ucescem Luka Besona, znao sam da ce mi se film svideti i jeste. Ovako je po meni trebalo da ispadne ekranizacija Hitman-a. Od mene 6/10.

Inception Realno ovo je najbolji film koji sam gledao prosle godine ali sam subjektivno prednost ipak dao Up in the air samo zato sto mi vise lezi taj zanr, mada je objektivno Inception bolji. Cekao sam da ga pogledam u bioskopu i bio je ocekivano konfuzan. Pogledao sam ga jos koji put kuci i film je stvarno filmcina. Jednostavno nisam gledao los film od Christophera Nolana (Prestige, Memento, Betmeni..) i film mi je vrhunski. Od mene 9/10.

Sledece sto planiram ovih praznicnih dana je da odgledam Shame od koga ocekujem da je dobar film, po mom ukusu, novog Sherlocka Holmesa: A Game of Shadows i Mission Impossible.

Od dokumentaraca preporucujem Senna 2010 koji je filmcina 10/10 ali sam ja veliki ljubitelj F1 i Senne tako da sam tu prilicno subjektivan, mada ko god da ga je gledao imao je samo reci hvale. Nije klasican dokumentarac gde se samo smenjuju ljudi u stolici koji pricaju o njemu nego je prepun snimaka iza kulisa i njegovih izjava i zaista se moze upoznati kakav je covek bio zaista. Mene je film odusevio, tri klase iznad svih ostalih dokumentaraca koje sam gledao!
Propeler je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.1.2012, 18:17   #3310
Nestor
Deo inventara foruma
 
Član od: 15.11.2006.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.331
Zahvalnice: 792
Zahvaljeno 887 puta na 554 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Aibo kaže: Pregled poruke
Moneyball (2011)



Biografski film o menadžeru bejzbol kluba koji pokušava da stvori šampionski tim sa budžetom koji nije šampionski. Da bi to uradio mora da razmišlja na nekonvencionalan način i prevaziđe neke prepreke, kao i svaki drugi pionir. Iako nisam poznavalac sportova, a pogotovo bejzbola, moram reći da sam prilično uživao gledajući film. Od mene preporuka.
Ja sam u opisu zaboravio da dodam da malo podseca na The Damned United (2009) tako da kome se dopao Moneyball neka odgleda i The Damned United
Priložene slike
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	damned_united.jpg
Viđeno:	13 puta
Veličina:	56,7 KB
ID:	42000  
Nestor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.1.2012, 22:39   #3311
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.295
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 3.965 puta na 2.387 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Dimo kaže: Pregled poruke
Kao da si opisivao The Road
Ima sličnosti, barem u vidu kostura radnje, ali ih ne bih poredio. The Road je po mom mišljenju ozbiljniji, realniji i generalno bolji film. Ovaj mi je međutim bio lakši za gledanje jer nije ni približno onako teskoban i dramatičan.
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.1.2012, 23:09   #3312
pedjosav
Starosedelac
 
Član od: 17.5.2008.
Poruke: 1.474
Zahvalnice: 1.102
Zahvaljeno 607 puta na 452 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Dolphin Tale Odlican film, radjen po istinitoj prici koja se moze procitati i videti na www.seewinter.com. Dakle lepa, istinita prica za celu porodicu, sa porukom da ne treba odustajati sta god te snadje u zivotu

Poslednja ispravka: Ocelot (1.1.2012 u 23:32) Razlog: link
pedjosav je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.1.2012, 17:06   #3313
Marti Misterija
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.910
Zahvalnice: 579
Zahvaljeno 1.747 puta na 1.039 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Upravo sam na TV Prvoj odgledao Apocalypto i mogu samo reci da mi je zao sto ovaj film nisam odgledao ranije.

Mozda ce se nekom tokom filma sve to uciniti vec vidjenim ali je ovo ispricano na malo drugaciji nacin, vrlo upecatljivo i cini mi se da svaka scena ima svoje mesto u fimu bez obzira sto isti traje preko dva sata.

Svakako moja preporuka za ovaj film.
Marti Misterija je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Marti Misterija na korisnoj poruci:
HSVstoned (3.1.2012)
Stara 2.1.2012, 18:05   #3314
nameless1
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.8.2009.
Poruke: 6.769
Zahvalnice: 3.089
Zahvaljeno 4.935 puta na 2.298 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

^ Prva polovina filma je odlicna, a druga i nije bas nesto..
nameless1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.1.2012, 18:10   #3315
zvjer
Banned
 
Član od: 12.9.2007.
Poruke: 1.579
Zahvalnice: 744
Zahvaljeno 471 puta na 264 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Dobar je Apokalipto..

Gledao sam Moneyball. Koji god komentar da sam procitao bio je na fazon "svideo mi se film, iako ne volim ili ne znam nista o bejzbolu".. Ok, verujem da je tako. Film nije suvoparna bejzbol prica, ali poznavanje bejzbola je i te kako potrebno za potpuni dozivljaj. Meni je na primer sve vreme falilo da znam zasto je ta pozicija na prvoj bazi toliko kompleksna... Uglavnom, lepo prodje vreme!
zvjer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.1.2012, 18:32   #3316
Marti Misterija
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.910
Zahvalnice: 579
Zahvaljeno 1.747 puta na 1.039 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
nameless1 kaže: Pregled poruke
^ Prva polovina filma je odlicna, a druga i nije bas nesto..
U moru raznih gluposti pravo osvezenje, mada se po meni druga polovina filma savrseno nastavlja na prvu i to kroz dva lika kojima je misao o porodici na prvom mestu -
Spoiler za kako:
jednom koji samo zeli da spasi svoju porodicu prakticno ne mareci za svoju sudbinu i drugog koji zeli da osveti clana svoje porodice ne mareci za sve ostale...
Marti Misterija je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.1.2012, 19:05   #3317
Dimo
Starośeđelac
 
Avatar korisnika Dimo
 
Član od: 28.10.2005.
Lokacija: Nikšić
Poruke: 5.592
Zahvalnice: 410
Zahvaljeno 923 puta na 695 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Dimo Slanje poruke preko Skypea korisniku Dimo
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Marti Misterija kaže: Pregled poruke
Upravo sam na TV Prvoj odgledao Apocalypto i mogu samo reci da mi je zao sto ovaj film nisam odgledao ranije.

Mozda ce se nekom tokom filma sve to uciniti vec vidjenim ali je ovo ispricano na malo drugaciji nacin, vrlo upecatljivo i cini mi se da svaka scena ima svoje mesto u fimu bez obzira sto isti traje preko dva sata.
Slažem se sa preporukom, Gibson je odradio neočekivano sjajan posao. Što se tiče deja vu efekta, ja sam to mnogo više osjetio gledajući Centurion, koji je žanrovski i naracijom sličan ovom, ali, barem meni, za koplje lošiji film.
Dimo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.1.2012, 19:11   #3318
Romantic
Veteran
 
Član od: 9.4.2010.
Lokacija: Fantasy land
Poruke: 885
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 230 puta na 154 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Final Destination 5



Za razliku do ranijih delova, dosta je solidno, ali nista vise. Nisam osetio napetost kao ranije...kao u prvim delovima...nekako, kao da ovde fali nesto da upotpuni sve, trebalo je ovo i moglo je jako bolje, ali nije ucinjeno. Ovde je izgleda glavno bilo da se napravi 5. deo sa novim nacinima ubijanja od strane prevarene smrti i uz malo napete muzike, ali i muzika je bilo nekako slaba...ne znam, valja se odgledati, ali ne ocekujte spektakl ili duhovni nastavak ranijih delova, vec samo solidan, prosecan film za gledanje. Nadam se da ce naredni delovi biti napetiji (u planu su 6. i 7. deo). Inace, ovaj deo je prethodnik 1. delu, a ja samo 1. deo nisam gledao, pa vidite kako je mene sudbina prevarila? Neverovatno, tako da cu morati da odgledam 1. deo uskoro, mozda sledece nedelje...

Ocena 6,5/10.

Crazy Stupid Love




Film dobar nema sta, svaka preporuka. Ima humora, radnje, price, dobar je. Jednostavno - gotivan je. Glumci su dobri, tako da ga mozete odgledati, ali bih svakako morao preporuciti neki drugi film sa vise akcije od ovog. Licno, ne volim kada ima dosta price u filmu, ali mi se cini da ovaj ima svoj neki stil. Naravno, drazi mi je tip filmova sa napetoscu, akcijom i slicno (Final Destination 5 mi je bio drazi samo zbog sve one akcije), ali ovaj ce vam se svideti.

Ocena 7/10.

Dolphin Tale



Jedan od najlepsih filmova koje sam skoro gledao, veoma dirljiv, emocionalan film sa predivnim delfinom koji salje poruku never give up i jos kada na to dodate da je ovo istinit dogadjaj, jos je veca radost, kako taj delfin siri pozitivnu energiju. Moje omiljene zivotinje su delfini, pa me je film narocito vezao...posebno me dotakla scena sa mladom crnkinjom, kada izgovara reci nakon sto dodirne staklo, videcete vec...Ashley Jude je prosto obasjavala lepotom...ma film je magija lepote zivota i nikako se ne sme propustiti. Ovde http://seewinter.com/.

Ocena 7,2/10.

The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch And The Wardrobe



Resih i ja da odgledam cuvene "Letopise Narnije" i veoma mi se svideo. Inace je manjak filmova sa starim oruzjem, zamkovima i slicno, ali i sa magijom, pa sam resio da odgledam ovo. Nisam citao knjige, pretpostavljam da su veoma dobre, jednom cu ih sigurno procitati, a svet Narnije mi se dosta svideo, jer inace volim zivotinje, a jos kad pricaju, jos je lepse. Omiljeni likovi su mi Aslan i Lucy. Naravno, svaka preporuka za film, a jos ako volite epsku fantaziju to je to.

Ocena 7,5/10.

The Chronicles of Narnia: Prince Caspian



Drugi deo je odlican, element borbe je glavni. Dosta mi se svideo. Drazi mi je prvi deo, ali i nastavak je vredan gledanja, tako da ga ja preporucujem.

Ocena 6,5/10.
Romantic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.1.2012, 19:24   #3319
zvjer
Banned
 
Član od: 12.9.2007.
Poruke: 1.579
Zahvalnice: 744
Zahvaljeno 471 puta na 264 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Dimo kaže: Pregled poruke
Slažem se sa preporukom, Gibson je odradio neočekivano sjajan posao.
Zasto neocekivano?

Poslednja ispravka: zvjer (2.1.2012 u 20:02)
zvjer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku zvjer na korisnoj poruci:
Wolverine (2.1.2012)
Stara 2.1.2012, 20:21   #3320
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.362
Zahvalnice: 4.520
Zahvaljeno 3.828 puta na 2.386 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Gibson je po meni odlican kao reziser
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku pentraksil na korisnoj poruci:
gorann (3.1.2012), Wolverine (2.1.2012)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
filmovi, preporuka, review


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Da li neko zna koji je ovo film? DJ_MY_SOUL Kompjuteri i film 2589 9.4.2024 13:29
Najbolji horror film ikad napravljen? FRIghTMaN Kompjuteri i film 734 6.11.2013 1:57
Problem tokom gledanja filmova, tacnije steka mi slika a zvuk ide normalno Dijenek Kvarovi 27 15.5.2010 13:19
Slabiji zvuk govora od ostatka zvukova (prilikom gledanja filmova)... polarnimeda Operativni sistemi 2 14.10.2008 13:12
Taj film... aerochivija Brbljaonica 15 20.7.2008 21:46


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 15:49.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com