Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Phone Zone > Programi za mobilne telefone
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Programi za mobilne telefone Operativni sistemi i programi za mobilne telefone

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 11.12.2015, 9:00   #1
gosn.prirodni
Član
 
Član od: 14.3.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 34
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom Huawei Ascend G7 - problem s kontaktima

Pre par meseci sam pazario Huawei Ascend G7 i baš sam zadovoljan kupovinom - bar do pre neki dan.

Naime, dešava mi se da kad god pokušam da priđem listi kontakta - bilo da pokušam da pišem poruku ili da zovem, lista se ne pojavljuje odmah. Ili se dobije prazna lista ili neka vrsta loadera. Dešava se da se učita posle nekog vremena ili da telefon izbaci poruku da je "Contacts" spor pa da li da čekam ili da zatvorim app i tako nekako. Pobao sam razne stvari, isključio refresh za google kontakte i ograničio kontakte samo na one sa tel brojem, uradio reset i kao da ništa ne pomaže...

Nešto sad mislim, da nije problem sa SIM karticom, pošto mi se skoro desilo da je tel iznenada gubio mrežu više puta pa se nekako kasnije povratio. I ovih dana sam par puta primetio da izgubi signal pa se ponovo prikači. Sve ostalo radi super, telefon je brz, aplikacije rade odlično.

Ako neko ima neki pametan ili bilo kakav savet nek pomaže.

Inače, verzija Androida je 4.4.4, EMUI 3.0
gosn.prirodni je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.12.2015, 16:32   #2
Lanikor
Starosedelac
 
Član od: 14.2.2008.
Lokacija: Nis
Poruke: 1.428
Zahvalnice: 213
Zahvaljeno 241 puta na 200 poruka
Određen forumom Re: Huawei Ascend G7 - problem s kontaktima

Do skoro sam koristio G7 i prva stvar koju uradim sa svakim telefonom ukljucujuci i sa njim jeste da instaliram Contacts+ aplikaciju pa hajde neka bude to prvi korak i za tebe, cisto da vidimo da li ce da se resi na ovaj nacin.
Lanikor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.12.2015, 17:28   #3
gosn.prirodni
Član
 
Član od: 14.3.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 34
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: Huawei Ascend G7 - problem s kontaktima

Probao već pre neki dan, nije pomoglo. Mislim da je Contact+ wrapper oko default liste kontakta (možda se varam) tako da je i ta aplikacija imala slično ponašanje.


Evo, danas se sve ponaša potpuno normalno, juče čitav dan nisam mogao da koristim telefon kako treba.
gosn.prirodni je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.12.2015, 19:05   #4
Lanikor
Starosedelac
 
Član od: 14.2.2008.
Lokacija: Nis
Poruke: 1.428
Zahvalnice: 213
Zahvaljeno 241 puta na 200 poruka
Određen forumom Re: Huawei Ascend G7 - problem s kontaktima

Ako su ti kontakti snimljeni na SIM kartici, prebaci kontakte u memoriju telefona i ostale nove snimaj u memoriju telefona pa radi rucni backup ili podesi da se radi automatski da ne ostanes bez brojeva. Cackaj ga tako par dana pa vidi da li postoji poboljsanje.

Ja to radim preko Super Backup aplikacije, s njom mozes da sacuvas sve poruke, kontakte, pozive, instalirane aplikacije (cele ako ti je rutovan telefon), evente iz kalendara itd. Imas i opciju da posaljes posle svakog backupa kopiju na neki cloud servis, na svoju e-mail adresu itd., veoma korisna stvar.
Lanikor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Facebook chat veliki problem bojannp Internet tehnologije 6 10.2.2012 10:47
problem sa ATA kontrolerom ili BIOS problem? technikum Nosači podataka 1 23.11.2011 12:29
Slackware problem kvare_cg Slobodni softver 27 20.6.2009 23:27
HP DeskJet f4180 - problem sa instalacijom vanila Ostale komponente 3 12.3.2009 19:22
Problem sa konekcijom Huawei E220 3g modema Pasija Komunikacioni uređaji i umrežavanje 3 12.1.2008 1:09


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 12:15.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com