Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre

Mrežne igre Multi-player igre

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 17.3.2012, 12:17   #21
Crusader88
Veteran
 
Član od: 10.6.2006.
Lokacija: Vasiona
Poruke: 1.080
Zahvalnice: 207
Zahvaljeno 90 puta na 71 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku Crusader88
Određen forumom Re: Path of Exile

Pozdrav ljudi, ako neko dobije kljuc skoro, je li bi izbacio ovde na sk? pozz
Crusader88 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.3.2012, 9:45   #22
Burgul
Član
 
Član od: 20.6.2011.
Poruke: 132
Zahvalnice: 77
Zahvaljeno 16 puta na 12 poruka
Određen forumom Re: Path of Exile

Public stress test je ovaj vikend, pa ako neko zeli da vidi kakva je igrica

http://www.pathofexile.com/publicweekend/
Burgul je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.3.2012, 8:27   #23
Dejan Andjelkovic
Novi član
 
Član od: 27.3.2012.
Poruke: 1
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Path of Exile

Ako neko ima kljuc viska, ja bih ga radio primio. Hvala unapred, pozdrav.
Dejan Andjelkovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.4.2012, 19:51   #24
Andyui
Član
 
Član od: 25.6.2007.
Poruke: 403
Zahvalnice: 53
Zahvaljeno 54 puta na 33 poruka
Određen forumom Re: Path of Exile

Pricajte ljudi, kakvi su utisci?
Andyui je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.4.2012, 16:44   #25
BalkanFreak
Član
 
Član od: 18.3.2011.
Poruke: 45
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 4 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: Path of Exile

Ima li ko kljuc da mi posalje mozda?
BalkanFreak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.4.2012, 21:16   #26
stankovic82
Član
 
Član od: 1.10.2008.
Poruke: 495
Zahvalnice: 371
Zahvaljeno 174 puta na 108 poruka
Određen forumom Re: Path of Exile

Evo kljuca,trebao bi da radi:
SHWCY-8AP7R-DURPL-HKARD
stankovic82 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.4.2012, 23:27   #27
BalkanFreak
Član
 
Član od: 18.3.2011.
Poruke: 45
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 4 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: Path of Exile

Citat:
stankovic82 kaže: Pregled poruke
Evo kljuca,trebao bi da radi:
SHWCY-8AP7R-DURPL-HKARD
Hvala,upravo iskoristio i radi...
BalkanFreak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.4.2012, 0:31   #28
Tosamja
Novi član
 
Član od: 25.2.2010.
Poruke: 13
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Path of Exile

Citat:
stankovic82 kaže: Pregled poruke
Evo kljuca,trebao bi da radi:
SHWCY-8AP7R-DURPL-HKARD
A za mene jedan kljucic?
Tosamja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.4.2012, 12:39   #29
Apprentice
Član
 
Član od: 21.9.2006.
Lokacija: Suburbia ,Beograd
Poruke: 472
Zahvalnice: 411
Zahvaljeno 190 puta na 102 poruka
Određen forumom Re: Path of Exile

Evo par utisaka i malo poredjenja sa D3 pošto sam ga upravo igrao .

Neverovatno je to što Path of Exile više podseća na Diabla 2 nego sam D3. Ima onu mračnu atmosferu kao prava Diablo igra. D3 više podseća na Diabla 1.

Path of Exile je nekako mračan, dobar i zanimljiv, pogotovo ako igrate sa nekim koga poznajete.
Grafika je lepo renderovana 2d. Skoro svaka mapa je uvek random.
Nema para ( barem ih nije bilo u beti ). Prodajom predmeta dobijate te delove skrolova koje sklapate u nešto slično scroll of identify. Takodje dobijate delove nekakvih gemova koji se koriste za poboljšavanje opreme.

Kada se leveluje sami birate poene koje ćete staviti na neki od statova ( str , dex .. ). Takodje birate pasiv skil na ogromnoj grani skilova.

Ne postoje aktivni skilovi koji se biraju. Njih dobijate stavljanjem gemova u opremu, koji takodje mogu da se leveluju. Npr. neki ultra bash udarac dobijate tako pto stavite crveni gem u neko od oružja...

Za sata toliko. U svakom slučaju obavezno probati kada izadje. Igra je free, samo se sada glupiraju sa plaćanjem bete. Verovatno hoće da dofinansiraju razvoj igre. Što je uvek ok.
Apprentice je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.5.2012, 20:29   #30
Apprentice
Član
 
Član od: 21.9.2006.
Lokacija: Suburbia ,Beograd
Poruke: 472
Zahvalnice: 411
Zahvaljeno 190 puta na 102 poruka
Određen forumom Re: Path of Exile

Ovog vikenda je public stress test. Ako bude kao prošli bez problema će svi moći da igraju igru.

http://www.pathofexile.com/publicweekend/
Apprentice je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.5.2012, 16:05   #31
Matke92
Novi član
 
Član od: 11.3.2008.
Poruke: 7
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Path of Exile

Evo, koga zanima kako funkcionise igra, odvojicu malo vremena da napisem sada.
Kao sto je rekao apprentice vizuelni naslednik diabla 2 je path of exile.
Igra je smisljena tako da daje igracima sto vise slobode prilikom odabira svega od itema pa do magija.
Trenutno igra ima 5 klasa dok ce sesta klasa biti ubacena sada na stress test vikendu. Svaka klasa moze da nosi bilo koju vrstu "oklopa" odnosno itema. Ako ste na primer marauder, klasa kojoj je pirmarni atribut strength moci cete da umesto plate ili chaina koji daje dosta armora nosite gear za intelligence ili agi heroje, ali ima jedna caka. Svaki item zahteva odredjenu kolicinu "statsova" da bi se nosio. Tako, na pr. taj isti plate ce zahtevati 30 str, dok ce agillity gear zahtevati 30 agija itd...
Ustvari, dobijate lazni utisak da imate izbor, jer, sem ako sa tim marauderom ne budzite agi umesto str dela "skill drveta" necete imati dovoljno agija za taj item. Nisam testirao kako bi to izgledalo, ali prepostvaljam, i iz onog sto sam cuo, nije bas pametno to raditi, sem u slucaju kad popunite svoj deo drveta koji se odnosi na str, ako je to uopste moguce.

Kao sto ste mogli da zakljucite, skill drvo vam omogucuje da povecavate svoj main ili neki drug stat u zavisnosti od kog dela zelite da zapocnete "grananje", ali ne samo to, nego i razne stvari kao sto su: life steal, critical, speed napada, manu, health...i mnoge mnoge druge. Drvo je ogromno, i kad kazem ogromno mislim MASIVNO. Ali ono vam ne daje ono cime cete se vecinom sluziti na kasnijim levelima a to su magije.
Magije mogu da se dobiju samo na jedan nacin a to je preko skill gemova.
Svaki skill gem omogucuje vam da koristite odredjenu magiju, ali samo ako ga "ubacite" u neki slot na vasem gearu. Geara ima raznog sa razlicitim brojem slotova, a u igri postoji vise vrste slotova. Tako plavom gemu odgovara plavi slot ...itd. Postoje i druge vrste gemova, a to su na primer support gemovi, i oni sluze da vam boostuju neke magije koje imate i postoji odredjeni mesto gde oni mogu da se stave i vezu za vec postojeci gem. Svi ti gemovi se leveluju u zavisnosti koliko se koriste njihove magije, tj, te magije se leveluju, statsovi na gemu ostaju isti.

U ovoj igri nema novca, ima item koji "imitira" novac, nesto slicno kao sto su ljudi radili u Diablo 2 kad nisu imali novac za tradovanje.
Takodje igra poseduje obilje raznih orbova i scrollova, gde su najvazniji scroll za otkrivanje itema, na njega kliknete i kliknete na item i on vam otkrije statsove na tom itemu tako da mozete da ga koristite. Takodje imaju scrolovi za teleport i silni orbovi za pojacavanje ovoga i onoga.
Itemi se klasifikuju po retkosti...beli,plavi,zuti,legendary...i oni nikad ne daju magije uvek neki stats ili povecavaju brzinu, procenat ovoga, lifesteal itd...

Nazalost, jos nema puno questova u igri. Postoji 2 acta koji svaki predstavlja odredjeni deo kontinenta (sa vise mapa) koji je vezan za jedan grad u kome se nalaze NPC-ovi. Tako da svaka mapa ima vise "tezina". Prvi put kad igrate act 1 o je na normal, pa hard, cutthroat, legendary...tako nesto. S tim sto se prvo prelazi aci 1 pa act 2 , pa onda iz pocetka na vecoj tezini, sto znaci da ima vise creepova i oni su veci, jaci, imaju bolje magije itd.

Kad sam vec spomenuo creepove, postoje 3 vrste, normal, special, boss. Normal su jel te, normalni i imaju autto attack i jednu magiju koja je vezana za njihovu rasu, special imaju tu normal magiju i jos neke druge s tim sto imaju uvek mnogo vise healtha i neku specijalnu sposobnost, na primer life steal ili nenormalan fizicki damage i ne moguce ih je ubiti stojeci u mestu bez bezanja, tj, retko koje. I tu su boss koji se nalaze samo na kraju svake mape, isti su kao special samo sto imaju bezbroj magija, healtha i dmga u zavisnosti na kojoj se tezini igra mapa njihovi skillovi su razliciti. Creepovi su random spawnovi sa naravno nekim pravilima poput koliko mora biti ovih creepova koliko ovih special itd pa se ukombinuju. Uvek se krecu u grupama i "patroliraju".
Sto se tice dizajna oblasti, odlican je.

Sto se tice nacina igranja, postoji vise, mozete da se odlucite za normal ligu ili hardcore, kasnije ce biti implementirano jos liga. Kada se character napravi u normalnoj ligi on ne moze preci ni u jednu drugu, i ta liga podrazumeva neogranicenu mogucnost umiranja, dok mi se cini da ima death toll, i to u obliku XP-a. A hardcore predstavlja ligu u kojoj kad se lik napravi nema prava ni jedom da umre, ako se to desi lik se premesta u default ligu i na nejmu moze normalno da se nastavi da se igra ali u defaultu. Za sada lige predstavljaju samo to, koliko sam upucen u hardcore ligama nema boljih itema niti iceg drugog vise nego u default.

Nisam igrao diablo 3, tako da ne mogu da uporedim ove dve igre, ali mogu da kazem da je PoE odlicna igra, zasluzuje dosta paznje, ako ste fan ovakvih stvari. Nju pravi jedan mali studio sa novog zelanda i igra je jos u closed beta fazi ima jos dosta neizbacenog konenta, sto se mora uzeti u obzir kad se ove dve igre porede. Pa cak i kad bi mogli da ih poredimo bez obzira na finansije obe strane mogu bez problema da je svrstam u rang diabla 3, a koliko sam primetio mnogi ljudi koji su igrali diablo vise vole na primer PoE, a ima i onih koji rado igraju obe igre.

Nadam se da sam pomogao.
Matke92 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.5.2012, 20:24   #32
Apprentice
Član
 
Član od: 21.9.2006.
Lokacija: Suburbia ,Beograd
Poruke: 472
Zahvalnice: 411
Zahvaljeno 190 puta na 102 poruka
Određen forumom Re: Path of Exile

Shadow class
Apprentice je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.5.2012, 16:38   #33
M.C.
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.2.2006.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 5.613
Zahvalnice: 298
Zahvaljeno 1.469 puta na 1.017 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku M.C.
Određen forumom Re: Path of Exile

Lepo izgleda ovo, čekam vikend da probam. Sve je više F2P igara, videli ljudi da u tome leži keš. Verujem da će više zaraditi na ovaj način nego kad bi stavili cenu od 10-ak dolara.

'tard
Lik bi trejdovao beta account za Modern Warfare 3.
M.C. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.5.2012, 16:43   #34
GaleOm
Veteran
 
Član od: 7.11.2005.
Poruke: 808
Zahvalnice: 350
Zahvaljeno 268 puta na 153 poruka
Određen forumom Re: Path of Exile

Sada za vikend je stres test, pa moze da igra svako koga interesuje, a koga i ne interesuje zainteresovace ga kad proba
GaleOm je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku GaleOm na korisnoj poruci:
Kidja (9.5.2012)
Stara 9.5.2012, 23:40   #35
Matke92
Novi član
 
Član od: 11.3.2008.
Poruke: 7
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Path of Exile

Citat:
M.C. kaže: Pregled poruke
Lepo izgleda ovo, čekam vikend da probam. Sve je više F2P igara, videli ljudi da u tome leži keš. Verujem da će više zaraditi na ovaj način nego kad bi stavili cenu od 10-ak dolara.

'tard
Lik bi trejdovao beta account za Modern Warfare 3.
Kad bi znao sta sve ljudi rade da bi dobili beta key....nije ovo nista, jedan lik je zaradio 100 eura na DotA 2 keyu.
Matke92 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.5.2012, 0:28   #36
M.C.
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.2.2006.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 5.613
Zahvalnice: 298
Zahvaljeno 1.469 puta na 1.017 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku M.C.
Određen forumom Re: Path of Exile

To je ok, ko baš hoće da igra pre ostalih on će i da plati, ali ovo sam napomenuo zbog drugog razloga.
Na njihovom sajtu može da se dobije ključ ako doniraš 10$, tako da nema logike da on hoće trejd za igru koja košta 60.
M.C. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.5.2012, 11:12   #37
Garinca
Član
 
Član od: 6.4.2008.
Lokacija: Petrovac na Mlavi
Poruke: 161
Zahvalnice: 171
Zahvaljeno 26 puta na 20 poruka
Određen forumom Re: Path of Exile

Dobar je ovaj novi patch (1,32Gb),ispravlja i dodaje mnogo stvari a igra je postala jos izazovnija sa novim AI protivnika.Ako nastave ovako napravice od dobre igre odlicnu.
Garinca je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.5.2012, 14:38   #38
M.C.
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.2.2006.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 5.613
Zahvalnice: 298
Zahvaljeno 1.469 puta na 1.017 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku M.C.
Određen forumom Re: Path of Exile

Sad baš gledam ovaj njihov beta invite timer - sve dobijaju likovi koji su zadnji put posetili sajt kad su se registrovali, neki i po više meseci... Bolje da su podelili aktivnijim članovima na forumu, ili makar stavili neko ograničenje ako se nisi ulogovao više od mesec dana da nisi u konkurenciji za ključ.
M.C. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.5.2012, 3:44   #39
M.C.
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.2.2006.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 5.613
Zahvalnice: 298
Zahvaljeno 1.469 puta na 1.017 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku M.C.
Određen forumom Re: Path of Exile

Probao sam igru i mogu reći da mi se sviđa. Skill tree im je neverovatan, grafika je super, ide glatko na mojoj mašini koja je ispod proseka, što je za svaku pohvalu. Glupo mi sad da se navučem za ovaj vikend, a posle toga jadac.
M.C. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.5.2012, 14:13   #40
Apprentice
Član
 
Član od: 21.9.2006.
Lokacija: Suburbia ,Beograd
Poruke: 472
Zahvalnice: 411
Zahvaljeno 190 puta na 102 poruka
Određen forumom Re: Path of Exile

Citat:
M.C. kaže: Pregled poruke
Probao sam igru i mogu reći da mi se sviđa. Skill tree im je neverovatan, grafika je super, ide glatko na mojoj mašini koja je ispod proseka, što je za svaku pohvalu. Glupo mi sad da se navučem za ovaj vikend, a posle toga jadac.
Platiš 1000 dinara i to je to .
Ma brzo će da izađe valjda.
Apprentice je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Path of Exile Bascelik otpaTci 22 26.4.2015 14:25
Red Alert: A Path Beyond Ghost Akcione igre 4 11.4.2011 18:50
Windows cannot access specified device path or file EpicG Kvarovi 8 3.11.2010 19:28
The Path darthmajor Avanturističke igre 14 25.9.2009 17:29
The Matrix The Path of Neo glisa Akcione igre 38 7.2.2007 23:56


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 11:03.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com