Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > O igrama uopšte
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

O igrama uopšte Uopšteno, dakle sve ono što se ne tiče samo konkretnog igranja i konkretne igre (poređenje raznih igara, o žanrovima, o sociološkom i drugim uticajima igara itd.)

 
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 29.10.2006, 18:03   #1
madsrdjan
Član
 
Član od: 2.3.2006.
Poruke: 386
Zahvalnice: 61
Zahvaljeno 25 puta na 17 poruka
Određen forumom Koje igre vise volite? Starije ili novije?

E, ovako: Veliki sam ljubitelj video igara ali kako vrijeme prolazi i pojavljuju se novi naslovi sa ultra realisticnom grafikom ja zakljucujem da su mi ipak nekako draze starije igre koje imaju grafiku "kao u crtanim filmovima" nego ove danas koje su ultra realne sto se tice grafike. Recimo igra Company of heroes. Sjajna je. Nema sta. Ali ja se opet nekako vracam starom dobrom Blitzkrieg-u. Jednostavno mi se mnoogo vise svidja. Od pucacina poslijednja igra koju sam odigrao i da mi se svidjela je bio Far Cry. Igrao sam ja i FEAR i HL i DOOM i sve redom od vaznijih naslova koje su pravile "Revoluciju" na polju grafike ali kako one postaju realisticnije to se meni manje svidjaju. Danas sam "ubijao vrijeme" uz Serious Sam-a. U jednom trenutku dok sam bio u nekom hramu koji je bas lijepo odradjen zagledao sam se i pomislio " Pa jbt zasto nisu Oblivion stavili u ovakav nekakav engine, ili sta vec. Pa igra bi i dalje izgledala prelijepo a nama bi olaksalo hardverske muke . Igrao sam i Act Of War koji ima super grafiku ali generali koliko god graficki kaskali za AOW ipak su igriviji. Pa Counter Strike iako je bio Outdated na polju grafike u odnosu na neke druge igre koje su izlazile, ipak je bio sjajna igra. I dalje je. Moze se reci vrlo jednostavna a dobra. Source, njegov naslednik, je bio natrpan nekim konzervama koje lete od metaka, ciglama, buradima, masom nekih detalja na koje u stvari niko nije ni obracao paznju. Grafika jeste bolja ali nepotrebna. Vidio sam shotove od Tiberium Wars-a. Lijepo ali mislim da cu da preskocim. Sto se mene tice jos cu da sacekam MTW i to je to. Odustajem od novih igara. Vracam se starim dobrim kozacima i ostalim igrama u kojima stvarno uzivam. (al sam se ja raspricao ) U svakom slucaju interesuje me sta vi mislite o ovome i kakav je vas stav o grafici koja nam nadolazi u novim naslovima. Svidja vam se ili ne?
madsrdjan je offline  
 

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Koje igre rimejk priželjkujete? Corwin O igrama uopšte 178 25.2.2013 18:40
AGP grafika upotrebljiva za novije igre ?? Knele ŠDK - Grafika 259 5.3.2008 9:16
Igre koje ce oznaciti 2006! F@n@T!c_KV® O igrama uopšte 91 10.11.2006 14:07
koje su dobre igre za umrezena dva racunara?!? JANISKO Mrežne igre 12 11.5.2006 11:32


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 5:33.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com