Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Šta da kupim? > ŠDK - Ostale komponente
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

ŠDK - Ostale komponente Saveti u vezi sa kupovinom kućišta, napajanja, periferija, štampača, skenera, tastatura, miševa, džojstika...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 25.10.2016, 16:15   #21
Mocko
Starosedelac
 
Član od: 18.11.2005.
Lokacija: Beograd, povremeno Trebinje
Poruke: 1.339
Zahvalnice: 1.009
Zahvaljeno 283 puta na 197 poruka
Određen forumom Re: Xbox 360 gamepad za PC

Ja bih se za igranje na PC-u drzao XBOne/XB360 gamepada, najmanje boli glava, plug&play.
Mocko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.10.2016, 18:23   #22
Iceman_37
Starosedelac
 
Član od: 2.8.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.775
Zahvalnice: 511
Zahvaljeno 931 puta na 530 poruka
Određen forumom Re: Xbox 360 gamepad za PC

Pa odlucio sam se onda za xboxOne da probam. Nikad nisam koristio 360 pa nece mi biti problem navikavanje itd. Gledam mogu da ga uzmem za 3500 dinara wireless verziju i cini mi se ne dobijem nikakav kabl. Vidim da moze micro-usb port pa nesto sto sam gledao na netu moze da se prikaci bilo koji takav kabl i radice, i cak je neko rekao da moze da se prikljuci na sam punjac koji ima usb ulaz. Jel to moze stvarno ? Tipa prikacim ga na punjac preko micro-usb i pikam onda na pc?
Iceman_37 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.10.2016, 19:33   #23
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.295
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 3.965 puta na 2.387 poruka
Određen forumom Re: Xbox 360 gamepad za PC

Da, micro USB kabal i radiće. A za wireless ti treba poseban PC dongle. Na punjaču verovatno možeš da puniš bateriju, što ti je nebitno jer ćeš ga ionako koristiti kao wired kontroler. Sve ostale tvrdnje su obično internet trolovanje.

Takođe zanimljiv detalj je da Xbox One S kontroler može da komunicira sa PC-em putem bluetooth-a, ali to radi samo sa Win 10. Mada ne verujem da su oni stigli kod nas na oglase još uvek.

Evo zvanične strane sa svim mogućim podaacima
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.10.2016, 12:58   #24
SVAJCENEGER
Član
 
Član od: 1.7.2012.
Poruke: 124
Zahvalnice: 6
Zahvaljeno 4 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: Xbox 360 gamepad za PC

pa ne znam sto se plasite PS4 kontrolera na kompu kad sve savrseno radi,ubacite kabal i u nekim igrama vam cak odma radi a ako ne smao skinete input maper,samo udjete i minizirate program i on savrseno radi,i jos puni bateriju istovremeno, dalje

Imam preko blututa samo uparim sa windovsom i kliknem an dzoistiku srednje dugme i on je upaljen i radi sa ogromnog dometa sve brzo efikasno,po meni bolji dzoistik od ovog PS4 ne verujem da ce biti napravljen,pogotovo sto je ergonomski perfektno uradjen po meni,sve savrseno lezi u rukama
SVAJCENEGER je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.10.2016, 14:50   #25
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.295
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 3.965 puta na 2.387 poruka
Određen forumom Re: Xbox 360 gamepad za PC

Ja i dalje koristim simetrični gamepad po uzoru na PS dizajn, i dalje na svima vidim X, Kocku, Trougao i Krug, i treba mi trenutak da to konvertujem u druge dugmiće. I dalje umem da zaginem u Quick Time Event jer na trenutak stanem da razmislim šta da stisnem kada mi na ekranu izađe A.

Ipak, činjenica je da je Xbox gamepad praktično zvanični PC gamepad i da radi sa svakom igrom bez ikakve intervencije, i da su ikone njegovih tastera u svim igrama. Nekako je lepo kada "kupiš i ne misliš". Kvalitet izrade jeste vrhunski i to ne može da se ospori. A još je i jeftiniji.

Tako da nije potrebno da se iko plaši PS4 kontrolera, dovoljno je samo da ne bude ljubitelj PS-a i da nemaju baš preterano razloga za kupovinu skupljeg gamepada.
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.10.2016, 19:20   #26
SVAJCENEGER
Član
 
Član od: 1.7.2012.
Poruke: 124
Zahvalnice: 6
Zahvaljeno 4 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: Xbox 360 gamepad za PC

ne znam meni je ono nekako retardirano na xboxu onaj stik mi je gde su mi strelice i kontra,i mnogo je debeo dzoistik i nije lep ,ovo sto ps4 ima je sve savrseno sta znam
SVAJCENEGER je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Najbolji gamepad za PC? brankko Ostale komponente 152 5.1.2024 19:46
E3 show nexexcalibur O igrama uopšte 1468 12.12.2023 19:58
gamepad koji preporucujete ? nenad89 ŠDK - Ostale komponente 19 15.7.2013 8:38
UPS i XBOX Phat Konzole 3 8.2.2009 17:03


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 16:59.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com