Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Run > Programiranje
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Programiranje Programski jezici, tehnike, alatke...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 6.6.2006, 7:55   #21
Balan
Član
 
Član od: 3.5.2006.
Poruke: 111
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Koji je vas najozbiljniji program?

Na,www.developer.rs.sr imate proizvode koje je uradio Zmmay tim,skinite i probajte!!!
Balan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.6.2006, 13:02   #22
dbaja
Veteran
 
Avatar korisnika dbaja
 
Član od: 4.12.2005.
Poruke: 1.180
Zahvalnice: 50
Zahvaljeno 214 puta na 130 poruka
Određen forumom Re: Koji je vas najozbiljniji program?

cekajte ljudi, ozbiljan program pa se poredi po velicini
Program koji sam pisao '92.god. i koji je obradjivao kompletno knjigovodstvo za STR, SUR, SR (vise razlicitih tipova radnji sa naravno razlicitim knjigama), radio je sa neogranicenim brojem radnji i uz minimalni unos podataka (bez redundantnosti) zauzimao je tek nesto vise od 540Kb a radjen je u Clipperu. Ali jos i tada je bilo jezika koji su mogli nesto takvo da spakuju na jos manji prostor.
Jos sam potrosio veliki broj dana na optimizacije da ga svedem na te dimenzije kako bi bilo vise prostora da se ucitavaju baze podataka.
Sad kada pravim kojekakve aplikacije u VB-u, prosto se najezim kad vidim koliko prostora zauzimaju.
Ali idu moderniji OOP jezici pa cemo uskoro gledati programe od nekoliko Gb. pa Tb. i tako dalje.
dbaja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.6.2006, 16:44   #23
Branislav Gavric
Banned
 
Član od: 11.4.2006.
Poruke: 385
Zahvalnice: 67
Zahvaljeno 32 puta na 19 poruka
Određen forumom Re: Koji je vas najozbiljniji program?

...sad nadjoh ovu temu pa zelim malo i ja da se "pohvalim"

posetite moj sajt (administratori, ovo NIJE reklama za moj sajt)

na adresi www.bulmasoft.netfirms.com

pa idite na Bulmin sajt

pa na njemu idite na rubriku "posebno izdvajamo"

pa u toj rubrici idite na "Iskra2000, operativni sistem za Oric/Euphoric

Dobicete sajt koji je sponzorovan od Peter-a the Spider-a

Na njemu cete videti link "Iskra is an operating system for Oric/Euphoric"

Kliknite na navedeni link. Dobicete kompletnu prezentaciju mog softvera sa slikama aplikacije, opisom, mogucnostima, instalacijom i td i td.

Napomena: Iskra2000 je originalno zamisljena kao softver u Trial nacinu rada i njena registracija (je bila) 25 Eura..


Iskra2000 je sada napusten softver (na zalost) i jedino je ja licno (sopstvenu Iskru) koristim kada mi treba da mi ista kreira novu vrstu knjigovodstvene baze podataka za neku novu samostalnu aplikaciju ako mi ista zatreba nekad... Iskra2000 VISE NIJE za distribuciju, buduci da je "abandendware" dalje se (uglavnom) ne usavrsava, ne vazi ponuda za slanje mailom i td i td a registrovanih korisnika (smrc) na zalost nema.


Verovatno vam se NECE svideti Iskra2000, zadnja verzija update-ovana negde prosle godine, kada sam "prestao" sa istom, a sajt na gore navedenim adresama stoji... kao nesto sto mi predstavlja sentimentalnu vrednost.

Gore navedeni linkovi nemaju za cilj da reklamiraju bilo sta drugo.

Srdacan pozdrav kolegama programerima i pocetnicima u istom
Zelja bi mi bila ako je to ikako moguce (mada sumnjam da ce mi se ista ispuniti!) da upoznam ljude koji su makar svojevremeno i oni radili aplikacije za ovaj, stari racunar.

Brana
Probajte DIREKTAN link ka Iskri2000 ali isti je "predug" u WWW adresi pa ne znam da li ce DIREKTAN link biti klikljiv...

Ako je direktan link klikljiv, onda molim zanemarite gore navedeni "putokaz" do Iskre2000..

Direktan link:

http://yahoolistspider.home.insightb...kra/Iskra.html
Branislav Gavric je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.6.2006, 16:47   #24
Branislav Gavric
Banned
 
Član od: 11.4.2006.
Poruke: 385
Zahvalnice: 67
Zahvaljeno 32 puta na 19 poruka
Određen forumom Re: Koji je vas najozbiljniji program?

Direktan link je izgleda klikljiv. Sve o Iskri2000 sam pisao na Engleskom jeziku... to, nadam se, nece predstavljati problem?

Srdacan pozdrav
Brana
Branislav Gavric je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.6.2006, 22:34   #25
Patrick
Član
 
Član od: 12.6.2006.
Poruke: 112
Zahvalnice: 19
Zahvaljeno 6 puta na 6 poruka
Određen forumom Re: Koji je vas najozbiljniji program?

Citat:
Miomir Djelic kaže:
Imam Vas u malom prstu .Sto sam ja napravio niku nije. Radio sam u VB-6 i uspeo da napravim program(koji je u BETA 2 verziji) i koji RACUNA PROSEK OCENA i da stvar bude jos zanimljivija ODREDJUJE DA LI SI ODLICAN ILI ... Velicina 64KB
Nije napomenuo da smo ga zajedno radili . On je pisao "kod" i pomagao se knjigom, a JA sa bio zadužen za interfejs.
Patrick je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.6.2006, 11:54   #26
Deusdies
Starosedelac
 
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: bo@galaxy: ~$
Poruke: 1.554
Zahvalnice: 54
Zahvaljeno 439 puta na 215 poruka
Slanje poruke preko AIM-a korisniku Deusdies Slanje poruke preko MSN-a korisniku Deusdies Slanje poruke preko Skypea korisniku Deusdies
Određen forumom Re: Koji je vas najozbiljniji program?

Citat:
Patrick kaže:
Nije napomenuo da smo ga zajedno radili . On je pisao "kod" i pomagao se knjigom, a JA sa bio zadužen za interfejs.
He he momci jbg, V-Dnevnik 1.2 je program napravljen od strane mene i mog burazera...Računa prosek, svrstava vas u odlične/vrlo dobre itd., sadrži informacije o učeniku (adresa, br. telefona, imena roditelja, opravdani/neopravdani izostanci, napomene o učeniku) zatim imaš ComboBox sa naslovom "Odaberite školu:" ; shodno odabiru, program odrešuje koji sve predmeti postoje, dodavanje CUSTOM predmeta...Itd. Veličina programa varira, jer radi sa bazama podataka...Ali košta...
Deusdies je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.6.2006, 12:48   #27
optimus_prime
Starosedelac
 
Član od: 2.5.2006.
Lokacija: Austrija
Poruke: 1.444
Zahvalnice: 136
Zahvaljeno 75 puta na 59 poruka
Određen forumom Re: Koji je vas najozbiljniji program?

Kolko kosta? Da znam dali da postavim OpenSource ekvivalent!!!
optimus_prime je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.7.2006, 23:37   #28
nika100
Veteran
 
Član od: 25.12.2005.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 541
Zahvalnice: 67
Zahvaljeno 55 puta na 28 poruka
Određen forumom Re: Koji je vas najozbiljniji program?

Citat:
dbaja kaže:
zauzimao je tek nesto vise od 540Kb a radjen je u Clipperu.
Eh, kad se setim:
Prvi jezik pa Clipper

Kod:
 
set scoreboard off
set date german
use help
cls
@ 0,65 say "niksoft"
//use save
set message to 24
do while .t.
@ 1,1 prompt "exit" message "izlaz"
@ 1,7 prompt "help" message "pomoc"
@ 1,12 prompt "new" message "list"
menu to x
do case
case x = 0
quit
case x = 1
alert("Upravo izlazite iz programa",{"Ok"},"Upravo ste izasli iz programa")
A:=SPACE (12) 
// if zez=2
// exit
// end if
// if zez = 3
//  loop
// end if
inkey (1)
quit
case x = 2
@ 4,9 to 11,69 double
setcolor("N+/bg")
memoedit(pomoc,5,10,10,68,.f.)
set color to
case x = 3
memoedit(list,2,2,23,77,.t.) 
end case
end do
return
il'

Kod:
set scoreboard off
set date german
cls
@ 0,1 say "ŚÄÄÄÄÄÄÄĀÄÄÄÄÄÄÄĀÄÄÄÄÄÄÄĀÄÄÄÄÄÄÄĀÄÄÄÄÄÄÄĀÄÄÄÄÄÄÄĀÄÄÄÄÄÄÄĀÄÄÄÄÄÄÄĀÄÄÄÄÄÄ¿"
@ 1,1 say "³   1   ³   2   ³   3   ³   4   ³   5   ³   6   ³   7   ³   8   ³  9   ³"          
@ 2,1 say "ÃÄÄÄÄÄÄÄÅÄÄÄÄÄÄÄÅÄÄÄÄÄÄÄÅÄÄÄÄÄÄÄÅÄÄÄÄÄÄÄÅÄÄÄÄÄÄÄÅÄÄÄÄÄÄÄÅÄÄÄÄÄÄÄÅÄÄÄÄÄÄ“"
@ 3,1 say "³       ³       ³       ³       ³       ³       ³       ³       ³      ³"  color "r/b"
@ 4,1 say "³       ³       ³       ³       ³       ³       ³       ³       ³      ³"  color "r/b"
@ 5,1 say "³       ³       ³       ³       ³       ³       ³       ³       ³      ³"  color "r/b"
@ 6,1 say "³       ³       ³       ³       ³       ³       ³       ³       ³      ³"  color "r/b"
@ 7,1 say "³       ³       ³       ³       ³       ³       ³       ³       ³      ³"  color "r/b"
@ 8,1 say "ÃÄÄÄÄÄÄÄÅÄÄÄÄÄÄÄÅÄÄÄÄÄÄÄÅÄÄÄÄÄÄÄÅÄÄÄÄÄÄÄÅÄÄÄÄÄÄÄÅÄÄÄÄÄÄÄÅÄÄÄÄÄÄÄÅÄÄÄÄÄÄ“"  color "r/b"
@ 9,1 say "³       ³       ³       ³       ³       ³       ³       ³       ³      ³"  color "r/b"
@ 10,1 say"³       ³       ³       ³       ³       ³       ³       ³       ³      ³"  color "r/b"
@ 11,1 say"³       ³       ³       ³       ³       ³       ³       ³       ³      ³"  color "r/b"
@ 12,1 say"³       ³       ³       ³       ³       ³       ³       ³       ³      ³"  color "r/b"
@ 13,1 say"³       ³       ³       ³       ³       ³       ³       ³       ³      ³"  color "r/b"
@ 14,1 say"ÃÄÄÄÄÄÄÄÅÄÄÄÄÄÄÄÅÄÄÄÄÄÄÄÅÄÄÄÄÄÄÄÅÄÄÄÄÄÄÄÅÄÄÄÄÄÄÄÅÄÄÄÄÄÄÄÅÄÄÄÄÄÄÄÅÄÄÄÄÄÄ“"  color "r/b"
@ 15,1 say"ÀÄÄÄÄÄÄÄĮÄÄÄÄÄÄÄĮÄÄÄÄÄÄÄĮÄÄÄÄÄÄÄĮÄÄÄÄÄÄÄĮÄÄÄÄÄÄÄĮÄÄÄÄÄÄÄĮÄÄÄÄÄÄÄĮÄÄÄÄÄÄÙ"
a:=space (7)
s:=space (7) 
d:=space (7)
f:=space (7)
g:=space (7)
h:=space (7)
j:=space (7)
k:=space (7)
l:=space (7)
z:=space (7)
x:=space (7)
c:=space (7)
v:=space (7)
b:=space (7)
n:=space (7)
m:=space (7)
q:=space (7)
w:=space (7)
e:=space (7)
r:=space (7)
t:=space (7)
y:=space (7)
u:=space (7)
i:=space (7)
o:=space (7)

@ 5,2 get a
@ 12,2 get s
@ 5,9 get d
@ 12,9 get f
@ 5,16 get g
@ 12,16 get h
@ 5,23 get j
@ 12,23 get k
@ 5,30get l
@ 12,30get z
@ 5,37get x
@ 12,37get c
read
inkey (0)
quit
A cak sam pravio i intro od 200kb sa komandom replicate
nika100 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.11.2006, 2:13   #29
VladaSu
Novi član
 
Član od: 1.11.2006.
Poruke: 2
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Koji je vas najozbiljniji program?

Ako se ozbiljan program meri po velicini moj program ima 130 MB.
Upravo sam ga napravio u C#. Ima dva dugmeta "Predhodno" i "Sledece".
Program lista 129,9 Mb slika.
Vreme izrade: 0 godina, 0 dana, 0 sati i 10 minuta.
VladaSu je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.11.2006, 21:17   #30
toxi
Član
 
Član od: 30.10.2006.
Lokacija: http://quotesfan.com
Poruke: 70
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 11 puta na 10 poruka
Određen forumom Re: Koji je vas najozbiljniji program?

@Balan
Vidim, ti si sa Zmmajem "u ekipi" ali te nisam "čitao" na SDu.... Imali te tamo?

@ostalima
Na vec pomenutom domacem sajtu www.developer.rs.sr postoji izbor za najbolji domaci program meseca po izboru surfera( to je sve organizovano na moj predlog, eto mog najveceg dostignuca )

@Moje najvece dostignuce
Imao sam nesrecu da mi se najveci program izbrise sa HDa usled pada sistema pre nego sto je "ugledao svetlost dana". Uglavno, bavio se detaljnom analizom .txt i .doc fajlova, spajanjem i uporedjivanjem istih do u najsitnije detalje a sastojao se od oko 1000 linija koda ali kao sto rekoh nije bio zavrsen... Radjen u MFC/ C++.

Od "živih" dostignuca jedino sto je vredno pomena je "Srpski Skolski C tutrial" a kao sto vidite to nije program vec tutrial
No, hvale ga sa svih strana...
toxi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.11.2006, 16:59   #31
dume
Član
 
Član od: 12.7.2006.
Poruke: 56
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Koji je vas najozbiljniji program?

Citat:
Miomir Djelic kaže:
Imam Vas u malom prstu .Sto sam ja napravio niku nije. Radio sam u VB-6 i uspeo da napravim program(koji je u BETA 2 verziji) i koji RACUNA PROSEK OCENA i da stvar bude jos zanimljivija ODREDJUJE DA LI SI ODLICAN ILI ... Velicina 64KB
uau bravo pa ti si majstor
taj program se radi u drugom tecem razredu srednje
dume je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.11.2006, 18:05   #32
al0cunit
Član
 
Član od: 1.8.2006.
Lokacija: Loznica/Sekovici
Poruke: 237
Zahvalnice: 15
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku al0cunit
Određen forumom Re: Koji je vas najozbiljniji program?

heh dume .. dete li si ... zar ne vidish da se miomir salio .. stavio je smiley koji donekle upucuje na to .. dok ti sa druge strane delujes ozbiljno bez ijednog smajlica .. tako da sam te sad shvatio ozbiljno i kritikovao
al0cunit je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.11.2006, 22:42   #33
Patrick
Član
 
Član od: 12.6.2006.
Poruke: 112
Zahvalnice: 19
Zahvaljeno 6 puta na 6 poruka
Određen forumom Re: Koji je vas najozbiljniji program?

Ja i Miomir smo braca. Njemu "crko" modem od groma pa retko kad poseti .ovaj forum . Program smo radili u 7. osnovne. Posle smo ga doradili i dodali jos brojne druge opcije. Onda smo poceli da radimo druge stvari a program je ostao u 2.0 verzij. Zakacicu ga na net samo da ga nadjem.
Patrick je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.11.2006, 1:01   #34
NoxX
Novi član
 
Član od: 19.11.2006.
Lokacija: Leskovac
Poruke: 23
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku NoxX
Određen forumom Re: Koji je vas najozbiljniji program?

Писао сам многе глупости које нису напустили топлину мог хард диска, али такође сам написао пар добрих ствари које су послижиле другим људима.

Програм на који сам најпоноснији је ТВ квиз који је писан за потребе телевизије Лесковац. Њима се он страшно допао и коришћен је за потребе 9 снимања (колико их је и било). Програм је тежак некиј 120 мб и сад излази друга верзија за потребе друге телевизије. На првој верзији сам зарадио мајцу спонзора и слатки пакет, али би требао да се на другој омастим.
NoxX je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.4.2007, 0:07   #35
DelFun11
Član
 
Član od: 22.3.2007.
Lokacija: Pančevo
Poruke: 39
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 13 puta na 6 poruka
Smile Re: Koji je vas najozbiljniji program?

Momci zaista niste losi ali moram vam se i ja pohvaliti nekim programima.

Pre svega najvise mi se svidelo ono oko operativnog sistema i jos neki projekti ALI odmah da napomenem da je a verujte mi na rec !!!

NAJUSPESNIJI, NAJBOLJI, NAJ, NAJ, NAJ softver onaj koji se proda za najvise para u najvise primeraka. Radio sam u softverskim firmama od kojih sam naucio da je to najvaznije. Aplikacija moze da ima i 2mb ali ako svima treba i svi je kupuju onda je to najvece dostignuce. Je..s milione redova code-a ako sam ja i dalje bez kinte i gledam kako ljudi rade svakakve gluposti pa uzmu neki evric. Ah da ... Moje recimo najvece dostignuce je softver koji je radjen za hirusko odeljenje u jednoj bolnici. Moram reci da je ogroman softver ali tu nije kraj. U jednoj nasoj vecoj banji (u Srbiji) bio je skup najboljih hirurga jugoistocne evrope, i na tom skupu bio je predstavljen moj projekat na velikom video bimu. A predstavljao ga je moj prijatelj koji je svakako hirurg. Projekat su kasnije kupili : bolnica u CG, Makedoniji, privatna klinika u Holandiji, a softver je bio i prikazan informatickom centru u Klivlendu(USA) gde nalasi najveca vaskularna bolnica na svetu i od njihovog informatickog kolektiva softver je bio ocenjen kao solidan sto je za mene najvisa ocena. Radio sam i mnogo namenskih poslovnih softvera koji su se pokazali kao moja specijalnost. Razvijam svoj knjigovodstveni paket u koji se ulaze dosta svega pa i para. Za najdalje 3 godine otvaram svoju firmu i onda krecem u akciju sakupljanja najboljih Delphi programera, koji bi radili za mene. Posteno ... zar ne ?
DelFun11 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.4.2007, 23:08   #36
DelphiGuide
Novi član
 
Član od: 12.4.2007.
Lokacija: Vojvoda Stepa/Srbija
Poruke: 26
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno 5 puta na 4 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku DelphiGuide
Wink Re: Koji je vas najozbiljniji program?

Ubedljivo program za analizu i manipulaciju audio fajlovima... potpuno binarno pretrazivanje datoteka.

Podrzava...
  • formate: MPx i Wav (mp4 je trenutno u izgradnji)
  • tagove: ID3v1 i ID3v2 (74 polja: pakovanje slika i fajlova u mp3, podesavanje kanala za 3D surround, linkovi, licence, itd.)
  • DJ Mod (u fazi razvoja)
  • rekompresiju Audio datoteka WAV->MP3 i obrnuto
  • detaljan info
  • multiedit tagova
  • audio-edit (u razvoju)
  • katalogizacija muzike i priprena za narezivanje na CD/DVD
  • Funkcija rezanja (pri kraju)
  • Player, Media Library, Playliste
  • Mnogo metoda za pretrazivanje i sortiranje
  • Pronalazenje duplikata skeniranjem streama datoteke ili poredjenjem imena fajla, tagova, kvaliteta...
  • Jezik: Srpski, Engleski, Nemacki, (Hebrejski i Brazilski (portugalski) u toku)
  • Tip licence:Komerijalni (po narudzbini)
  • Velicina: 72MB (trenutno)

Program je radjen na Delphi-ju (WinXP Pro)
DelphiGuide je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.4.2007, 23:20   #37
voodoo_
V.I.P. GNU/Linux
 
Avatar korisnika voodoo_
 
Član od: 1.11.2005.
Poruke: 11.166
Zahvalnice: 2.085
Zahvaljeno 4.923 puta na 2.859 poruka
Određen forumom Re: Koji je vas najozbiljniji program?

Nije najozbiljniji, ali je svakako koristan:

http://www.softpedia.com/get/Office-...ewer-GTX.shtml

voodoo_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.4.2007, 17:05   #38
fast
Novi član
 
Član od: 6.4.2007.
Poruke: 15
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Koji je vas najozbiljniji program?

Momci, velicina programa nije bitna. Bitno je ono sto se sa tim programom moze postici i za sta se on moze koristiti. Evo, na primer, ja sam napravio mnoooogo programa ali bih izdvojio dva sa kojima se posebno ponosim. Jedan od ta dva je program koji se koristi u knjigovodstvu a jako je koristan i u prodajnim objektima zato sto mu je jedna od mogucnosti KASA koja ima sve opcije i mogucnosti koje kasa mora da ima (stampa fiskalni racun, zavodi prodate artikle...). Mogao bih do sutra da ga opisujem ali necu. Recicu samo da ga koristi veliki broj prodavnica, supermarketa... Drugi koriste velike firme i preduzeca sa velikim brojem radnika i klijenata. Ima bazu podataka o svim tim ljudima.
Imam jos neke programe koji su u razradi pa ne bih jos o njima.
fast je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.4.2007, 18:07   #39
rudar
Veteran
 
Član od: 5.1.2006.
Lokacija: Bar, Crna Gora
Poruke: 844
Zahvalnice: 404
Zahvaljeno 244 puta na 87 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku rudar
Određen forumom Re: Koji je vas najozbiljniji program?

Moj najozbiljniji program je... Chekaj, ja nemam ozbiljnog programa!?!? Mozda... Hello world na 4 jezika
rudar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.4.2007, 14:01   #40
DelFun11
Član
 
Član od: 22.3.2007.
Lokacija: Pančevo
Poruke: 39
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 13 puta na 6 poruka
Određen forumom Re: Koji je vas najozbiljniji program?

Pitanje za fast-a ! U kom programskom jeziku si radio kasu i knjigovodjstveni softver ? Mislim na to u cemu si pisao aplikaciju i koja je baza. Pitam te zato sto sam i ja radio jako mnogo programa. Celo knjigovodjstvo i kasa i jos nesto sto se strava prodaje ali to ti nemogu reci sorry. naravno i gomilu softvera specijalne namene. Ako si Delphi programer onda mozemo da se kontaktiramo.

PozZ !
DelFun11 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Koji program za pravljenje slajdova u VCD ili SVCD formatu alendin Aplikativni softver 1 1.4.2008 21:10
Kako da dijelim konekciju, koji program sangoku Aplikativni softver 0 31.3.2008 22:26
Koji P2P program? arsa Internet tehnologije 32 11.1.2008 23:45
Program koji pokazuje razliku 2 txt fajla? rapsod Aplikativni softver 2 28.8.2007 22:59
Koji program??? (CD prezentacije) U-SERB Aplikativni softver 4 13.7.2006 1:26


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 8:26.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com