Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre > MMORPG igre

MMORPG igre Massively multiplayer online role-playing games - WoW, Guild Wars, Eve Online, Age of Conan, Lineage, kao i mnoge druge...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 5.1.2011, 18:02   #261
strajo
Starosedelac
 
Član od: 17.1.2008.
Poruke: 1.373
Zahvalnice: 152
Zahvaljeno 250 puta na 160 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku strajo
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

Citat:
Maladikt kaže: Pregled poruke
Ne, nego pričamo o Bioware-u, tvorcu najboljih RPGova prošlosti, a ni ovi sadašnji im nisu loši.
nemoj zezati, pa koji današnji RPG je bolji od Mass Effecta? A ni Dragon Age ne zaostaje ( mada ja lično nisam voleo tu igru), odlična je igra objektivno.


Neko spomenuo čitanje questova... pa vidi, 95% questova u WoWu nisam pročitao, a igrao sam dugo... a da ima glasovna gluma svakako bi ostao par minuta da preslušam šta imaju da kažu. Čisto sumnjam da je priča tolko dobra da vredi da buljiš u ekran i iščitavaš
strajo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.1.2011, 19:47   #262
ddak
Veteran
 
Član od: 3.12.2005.
Lokacija: Rapture
Poruke: 509
Zahvalnice: 70
Zahvaljeno 86 puta na 55 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku ddak
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

Citat:
r0nIn kaže: Pregled poruke
Smisao igrati Dzedaj viteza je upravo u tome da u toku igre imas konstantno neka iskusenja da li ces preci na tamnu ili svijetlu stranu.
Pa i ja to govorim, Dzedaji su u konstantnom ratu sa samim sobom, zbog primamljivih stvari koje nudi "Dark Side".

PLUS, koja je poenta u onim questovima koji odlucuju dalji tok igre, i daju ti negativne ili dobre poene ukoliko ti na STARTU igre odaberes da si LOS!? Cemu onda raditi questove na fin nacin, kada ces do kraja igre biti primoran boriti se protiv istih neprijatelja koje si na pocetku odabrao?

Iskren da budem, samo Blizzard ce napraviti nesto drugacije i bolji MMO nego sto je WoW sada. Ovo novo sto rade, TITAN , se pominje kao FPS MMO, i kazu u intervjuima mnogim da ce biti skroz drugacije od svega sto do sada u MMO zanru postoji.

WOW (ALijansa i Horda)
SWTOR ( The Republic i Sith)

WoW ( Hunter) , SWTOR (Bounty Hunter)
WoW (Rogue) , SWTOR ( SMuggler)
WoW (Warrior), SWTOR ( Jedi Knight)
WoW (Paladin,Shaman) , SWTOR (Jedi Consular)
Idemo, jos jedna kopija WoW-a, sa drugim nazivom i nazivima, i manjkom klasa za igranje, ali sa ZVUKOM za svaku izgovorenu rijec u igri.
I sad ce mnogi poceti da pricaju kako poredjenje klasa nije pravo, kako je warrior jedno a jedi knight drugo, ali ako pogledate u sustini-sve je isti djavo..
ddak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.1.2011, 22:11   #263
Cyb0rg
Član
 
Član od: 8.12.2008.
Poruke: 265
Zahvalnice: 49
Zahvaljeno 81 puta na 44 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku Cyb0rg
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

Citat:
ddak kaže: Pregled poruke
I sad ce mnogi poceti da pricaju kako poredjenje klasa nije pravo, kako je warrior jedno a jedi knight drugo, ali ako pogledate u sustini-sve je isti djavo..
Pa,da si malo vise gledao o igri klase u wowu i swtoru se dosta razlikuju.Ali vidim da si wow fan pa branis svoju igru....tipicno za svakog wow igraca.
Cyb0rg je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.1.2011, 22:14   #264
Maladikt
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2006.
Lokacija: In
Poruke: 3.207
Zahvalnice: 840
Zahvaljeno 973 puta na 624 poruka
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

Citat:
strajo kaže: Pregled poruke
nemoj zezati, pa koji današnji RPG je bolji od Mass Effecta? A ni Dragon Age ne zaostaje ( mada ja lično nisam voleo tu igru), odlična je igra objektivno.š
Ko je rekao da upoređujem njihove današnje RPGove sa današnjim RPGovima drugih firmi? Kao što čovek već reče. To što je jedan ME vrh dašanje RPG ponude je poražavajuća činjenica, ali to je već neka druga tema.


Citat:
ddak kaže: Pregled poruke
WOW (ALijansa i Horda)
SWTOR ( The Republic i Sith)
WoW ( Hunter) , SWTOR (Bounty Hunter)
WoW (Rogue) , SWTOR ( SMuggler)
WoW (Warrior), SWTOR ( Jedi Knight)
WoW (Paladin,Shaman) , SWTOR (Jedi Consular)
Idemo, jos jedna kopija WoW-a, sa drugim nazivom i nazivima, i manjkom klasa za igranje, ali sa ZVUKOM za svaku izgovorenu rijec u igri.
I sad ce mnogi poceti da pricaju kako poredjenje klasa nije pravo, kako je warrior jedno a jedi knight drugo, ali ako pogledate u sustini-sve je isti djavo..
Kao da je WoW (odnosno Blizard) izmislio podelu igrača na dve strane i sve te klasne arhetipove.
Maladikt je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Maladikt na korisnoj poruci:
Al3k5an9ar (14.1.2011), pentraksil (6.1.2011)
Stara 5.1.2011, 23:34   #265
High life
Starosedelac
 
Član od: 12.9.2009.
Poruke: 1.581
Zahvalnice: 73
Zahvaljeno 807 puta na 347 poruka
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

Citat:
strajo kaže: Pregled poruke
nemoj zezati, pa koji današnji RPG je bolji od Mass Effecta?
Fallout: New Vegas ?
High life je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.1.2011, 1:05   #266
ddak
Veteran
 
Član od: 3.12.2005.
Lokacija: Rapture
Poruke: 509
Zahvalnice: 70
Zahvaljeno 86 puta na 55 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku ddak
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

Volim WoW to je tacno.
Ali poenta moja je ta da zelim da SWTOR bude bolji, a sumnjam da ce biti ako ne naprave nesto NOVO.
Od svih najavljenih MMO-a, jedino Guild Wars 2 ima ideje koje izuvaju iz cipela, sve drugo je vec vidjeno.
ddak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.1.2011, 1:12   #267
Al3k5an9ar
Veteran
 
Član od: 9.6.2008.
Poruke: 707
Zahvalnice: 225
Zahvaljeno 160 puta na 99 poruka
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

Citat:
ddak kaže: Pregled poruke
Volim WoW to je tacno.
Ali poenta moja je ta da zelim da SWTOR bude bolji, a sumnjam da ce biti ako ne naprave nesto NOVO.
Od svih najavljenih MMO-a, jedino Guild Wars 2 ima ideje koje izuvaju iz cipela, sve drugo je vec vidjeno.
Uh kao da vec do sad nije "NOVO", 80% mmo igara su ti sa orcima, elfovima... Onda warrior, rogue, mage etc klase i achievmente(WAR je prvi uveo ako ne gresim) je i wow ukrao tako da ne mozes da kazes da su sve kopije wowa...
Nece nijedna igra biti tako popularna kao WoW jednostavno zato sto je WoW gradjen dosta dugo i sve vreme se usavrsava dok su nove igre jednostavno nove tj patice uvek od buggova i drugih sitnih decijih bolesti... WoW ce jednostavno unistiti los comunity jer ima previse idiota.
Nadam se da ce ovo biti jedna od dobrih igara i da ce zavredeti moju paznju (i pare) ali koliko sam citao po netu lako moze da se pretvori u velik promasaj jer su potrosili grdne pare a nisu Bog zna sta uradili.
Al3k5an9ar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.1.2011, 18:57   #268
strajo
Starosedelac
 
Član od: 17.1.2008.
Poruke: 1.373
Zahvalnice: 152
Zahvaljeno 250 puta na 160 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku strajo
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

Citat:
Al3k5an9ar kaže: Pregled poruke
Nece nijedna igra biti tako popularna kao WoW jednostavno zato sto je WoW gradjen dosta dugo i sve vreme se usavrsava dok su nove igre jednostavno nove tj patice uvek od buggova i drugih sitnih decijih bolesti... WoW ce jednostavno unistiti los comunity jer ima previse idiota.
Nadam se da ce ovo biti jedna od dobrih igara i da ce zavredeti moju paznju (i pare) ali koliko sam citao po netu lako moze da se pretvori u velik promasaj jer su potrosili grdne pare a nisu Bog zna sta uradili.
To što je igra stara je mač sa dve oštrice, pozitivno je to što je igra proverena ili što neko ko ulazi u p2p MMO svet će verovatno prvo pokupiti wow, ali isto tako ja ne znam puno ljudi koji su igrali od vanille i koji igraju i dan danas ( i ako igraju... bolje da ne igraju, obično su to oni koji plaču po ceo dan kako igra ne valja, a stoji im na alt tabu main sa heroic opremom iz zadnjeg tiera i čeka da mu počne sedmi raid te sedmice, na accountu uplaćenom godinu dana unapred) . Ja sam počeo od TBCa i probao kataklizmu i ne mogu sebe da "nateram" da igram, ista stvar iznova i iznova, i nove stvari su stare
i realno ovolikom uspehu wowa je doprinelo to što je konkurencija nula... nesretni mythic ili nc soft nemaju šta da traže kod blizzarda, a bioware itekako ima i za warhammer svet je znalo jako malo ljudi i warcraft univerzum je daleko rasprotranjeniji bio ( a i danas je) od warhammera- čak je i warhammer 40k popularniji od "običnog", to samo za primer. I ako i je dan fiktivni univerzum ima šanse da parira warcraftu onda je to sigurno star wars ili gospodar prstenova ( LOTRO f2p rastura trenutno, čisto da znate). al eto, videćemo kako će se ovo sve odigrati. lično bi voleo da obe igre budu jednako popularne i da developeri moraju zaista da se trude oko igara
strajo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.1.2011, 19:03   #269
Bascelik
Starosedelac
 
Član od: 19.5.2009.
Poruke: 2.503
Zahvalnice: 885
Zahvaljeno 1.169 puta na 629 poruka
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

Citat:
strajo kaže: Pregled poruke
nc soft nemaju šta da traže kod blizzarda
Lol a GW2?
Bascelik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.1.2011, 21:30   #270
strajo
Starosedelac
 
Član od: 17.1.2008.
Poruke: 1.373
Zahvalnice: 152
Zahvaljeno 250 puta na 160 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku strajo
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

to je Arena Net
strajo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.1.2011, 15:51   #271
joksa
Član
 
Član od: 15.3.2010.
Lokacija: Spavam po kućama
Poruke: 184
Zahvalnice: 28
Zahvaljeno 17 puta na 10 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku joksa
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

To je i jedno i drugo Arena net je deo NC softa kompanije
joksa je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.1.2011, 18:31   #272
High life
Starosedelac
 
Član od: 12.9.2009.
Poruke: 1.581
Zahvalnice: 73
Zahvaljeno 807 puta na 347 poruka
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

Citat:
strajo kaže: Pregled poruke
nesretni mythic ili nc soft nemaju šta da traže kod blizzarda, a bioware itekako ima igara
Mesas babe i zabe. Mythic je studio, a NCSoft izdavacka kuca.
High life je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.1.2011, 19:12   #273
Grotar
Član
 
Član od: 7.4.2010.
Poruke: 385
Zahvalnice: 26
Zahvaljeno 245 puta na 97 poruka
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

Citat:
strajo kaže: Pregled poruke
nesretni mythic ili nc soft nemaju šta da traže kod blizzarda, a bioware itekako ima

Bioware je takodje samo razvojni studio u okviru EA kao sto je i Mythic a igre su im od Baldurs gate serijala samo gore i gore Mass Effect 2 je ***** naspram keca kao sto i Dragon age 2 izgleda kao golo ***** naspram keca.

Mythic je tvorac DAOC-a a to je jedan od najboljih MMO -ova ikada (doduse ****li su je s ekspanzijama dobro) zato je i bio toliki hype oko WAR-a a oni su ga ****li jer se nisu vodili DAOC-om vec WoW-om.

Od Bioware ne ocekujem nista jer igra treba da izadje za 3+ meseca a jos nisam video ni jedan gameplay snimak koji bi me ubedio da igram ToR.
Grotar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.2.2011, 22:40   #274
Apprentice
Član
 
Član od: 21.9.2006.
Lokacija: Suburbia ,Beograd
Poruke: 472
Zahvalnice: 411
Zahvaljeno 190 puta na 102 poruka
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

http://www.youtube.com/watch?v=97vnXlaVzq4

3:30 - 4:00

i http://www.youtube.com/watch?v=KSLMfvACZcI
Ovo je malo ko gledao

Poslednja ispravka: Apprentice (1.2.2011 u 23:21)
Apprentice je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.2.2011, 23:10   #275
strajo
Starosedelac
 
Član od: 17.1.2008.
Poruke: 1.373
Zahvalnice: 152
Zahvaljeno 250 puta na 160 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku strajo
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

Dobro čekaj malo, šta komplikujete xD- arena net pravi gw2 a nc soft izdaje ( aion je pravio neki nindža korejski tim, a NC Soft isto izdaje- NC Soft je izdavačka kuća kolko sam ja upućen), warhammer je napravio mythic, a izdaje EA... Bioware pravi TOR, i isto EA izdaje?

I ne znam otkud sav taj hate prema Bioware-u kad sam čuo samo najbolje o njihovim igrama, a nisam neki igrač RPGova i nisam neki fan Dragon Agea-a jer ne volim taj sistem izvođenja, ali ME igre su najbolje igre koje sam ikad igrao, i ME2 trenutno igram treći put i moram da kažem da jedva čekam da vidim kako će da odrade MMO
strajo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.2.2011, 23:32   #276
Vulee
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.8.2009.
Lokacija: Csilla
Poruke: 3.672
Zahvalnice: 1.551
Zahvaljeno 1.820 puta na 888 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Vulee
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

Citat:
strajo kaže: Pregled poruke
I ne znam otkud sav taj hate prema Bioware-u kad sam čuo samo najbolje o njihovim igrama, a nisam neki igrač RPGova i nisam neki fan Dragon Agea-a jer ne volim taj sistem izvođenja, ali ME igre su najbolje igre koje sam ikad igrao, i ME2 trenutno igram treći put i moram da kažem da jedva čekam da vidim kako će da odrade MMO
Nisi kul ako ne gajiš mržnju prema nekom uspešnom razvojnom timu.
Vulee je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.2.2011, 0:02   #277
dragomix
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.9.2006.
Lokacija: MIRA
Poruke: 5.037
Zahvalnice: 437
Zahvaljeno 1.113 puta na 716 poruka
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

http://www.gamespot.com/news/6297338...dlines;title;1

ЕА kaze da im nece biti potrebno vise od 500k subscriber-a, sto i nije mnogo! Mesecna cena se krece izmedju 10-15 dolara, sto je 10-15 evra ovde kod nas, sto i nije toliko mnogo u odnosu na WOW koji dere! Izgleda ce igra moci i da se igra bez tih 10 e mesecno, a kad platis to budu ti dostupne arene i jos neka cuda! Dakle igra ce biti na neki nacin Free to play, mada ovo nista nije potvrdjeno!
dragomix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.2.2011, 0:37   #278
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.368
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.997 puta na 7.041 poruka
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

Citat:
strajo kaže: Pregled poruke
Bioware pravi TOR, i isto EA izdaje?
SWtoR u suštini pravi Mythic koga je Bioware odnosno EA "progutao" i od njih napravio svoje MMO odeljenje
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.2.2011, 1:22   #279
dragomix
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.9.2006.
Lokacija: MIRA
Poruke: 5.037
Zahvalnice: 437
Zahvaljeno 1.113 puta na 716 poruka
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

Citat:
DeCoy kaže: Pregled poruke
SWtoR u suštini pravi Mythic koga je Bioware odnosno EA "progutao" i od njih napravio svoje MMO odeljenje
Oni su pravili i BG koliko se secam!?
dragomix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.2.2011, 2:02   #280
animusu
Veteran
 
Član od: 14.7.2010.
Poruke: 647
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 100 puta na 56 poruka
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

Citat:
dragomix kaže: Pregled poruke
Oni su pravili i BG koliko se secam!?
BG je prabio osnovni BioWare, dok sada, Mythic (koji je radio Warhammer online) je postao, ili pretopljen u, BioWare Montreal i pravi SWToR...
animusu je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
kotor, star wars

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
'Ajmo, menadžeri! huligan Upravljačke simulacije 1131 10.3.2010 23:17
Star lines alesandro Fotografija 12 13.10.2008 15:39
Star Wreck- najbolja star trek/ babilon 5 parodija Iilija64 Brbljaonica 9 25.1.2008 19:57
Star Wars Yoda's Rap oluja Cvet kompjutera 7 8.2.2007 1:22


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 5:28.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com