Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Modovi

Modovi Budite jedinstveni - modifikujte svoj računar

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 13.11.2007, 22:12   #101
Covenant
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Covenant
 
Član od: 4.11.2005.
Lokacija: Neverland
Poruke: 3.463
Zahvalnice: 387
Zahvaljeno 736 puta na 487 poruka
Određen forumom Re: Računar sa srcem Foruma! Modifikujmo ga da liči na nas.

Citat:
Simke kaže:
Pošto vidim da aktivno pratiš dešavanja, da li bi bio problem da te zamolim da sakupiš sva imena ljudi koji su poklonili svoje fotografije, pisali u parčencetu duše i učestvovali na neki drugi način u akciji.
Ulmawen
Mrka Kapa
aerochivija
Mrva
Covenant
Simke
Iris
zoran845
caine
_Maximus_
steve89
Carl Jonson CJ
SirDuck
Renee
Orvel
ZIDAN GROBAR
MilanSM
Corwin
bobi
holodoc
Nikola Grbic
[Imzadi]
NjegovaWisost
AkulM
_bAD_Boy_

Spisak svih korisnika koji su postovali u Parcence Duse
Za ostale koji su ucestvovali na neki drugi nacin osim davanja para ili postovanja tekstova cete ipak morati malo da sacekate
Covenant je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Covenant na korisnoj poruci:
Simke (14.11.2007), zidan grobar (4.2.2008)
Stara 14.11.2007, 0:49   #102
SirDuck
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.4.2006.
Lokacija: Iznad KST-a
Poruke: 5.384
Zahvalnice: 821
Zahvaljeno 2.075 puta na 1.080 poruka
Određen forumom Re: Računar sa srcem Foruma! Modifikujmo ga da liči na nas.

'El može nešto ovako, osnovna boja može da bude nešto braonkasto (drvene konture...) a na kućištu slike da izgledaju kao da su na onim nalepnicama za ogledalo (nadam se da znate na šta mislim, one obično žute, na pola imaju lepak, služe za potsetnike), i celo kućište da bude "izlepljeno" tim nalepnicama, neke prijatne, pastelne žute boje, a pri sredini jedna (može i veća) na kojoj će da stoji logo akcije

Nije nešto, al' reko ajde da razbijem led
SirDuck je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku SirDuck na korisnoj poruci:
urke (15.11.2007)
Stara 14.11.2007, 13:03   #103
Bokisha
Član
 
Član od: 15.8.2007.
Lokacija: Munze :)
Poruke: 157
Zahvalnice: 85
Zahvaljeno 73 puta na 32 poruka
Određen forumom Re: Računar sa srcem Foruma! Modifikujmo ga da liči na nas.

Tako sam i ja mislio kada sam pominjao kolaz, mada nisam mislio na konkretno te boje.Taj izbor je super ali i diskretan, a znam da klinci vole kada je nesto sareno i puno dzidza bidza i spojlera.
E i sto se tice kuciscta, ja bas ne bih uzimao neko ubedjivo najjeftinije(ne znam koje cete uzimati), iako sam bas o tome pricao sa Duckom. Mozda bi ipak bolje bilo uzeti neko koje se korektno hladi, ne neko od 150e ili brandovano, nego neko standardno....
Bokisha je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.11.2007, 14:00   #104
SirDuck
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.4.2006.
Lokacija: Iznad KST-a
Poruke: 5.384
Zahvalnice: 821
Zahvaljeno 2.075 puta na 1.080 poruka
Određen forumom Re: Računar sa srcem Foruma! Modifikujmo ga da liči na nas.

Citat:
Bokisha kaže: Pregled poruke
Tako sam i ja mislio kada sam pominjao kolaz, mada nisam mislio na konkretno te boje.Taj izbor je super ali i diskretan, a znam da klinci vole kada je nesto sareno i puno dzidza bidza i spojlera.
Hmm, ono jes'.
Ajmo ljudi, dajte nove predloge ili modifikujte ovo moje, ili Kapino

Citat:
Bokisha kaže: Pregled poruke
E i sto se tice kuciscta, ja bas ne bih uzimao neko ubedjivo najjeftinije(ne znam koje cete uzimati), iako sam bas o tome pricao sa Duckom. Mozda bi ipak bolje bilo uzeti neko koje se korektno hladi, ne neko od 150e ili brandovano, nego neko standardno....
To jeste, i sve ide u dugotrajnost kompjutera.
Idalje mislim, i opet ponavljam, dugotrajnost i stabilnost preko brzine!
Sa snagom komponenata i zahtevnošću igara se svakako ne može takmičiti, pa i nema svrhe kupiti neku besnu stvar koja će za mesec dana biti duplo jeftinija, samo zato što su komponente tek izašle
SirDuck je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.11.2007, 15:38   #105
Simke
Senio®
 
Član od: 3.11.2005.
Poruke: 2.159
Zahvalnice: 239
Zahvaljeno 836 puta na 310 poruka
Određen forumom Re: Računar sa srcem Foruma! Modifikujmo ga da liči na nas.

Citat:
SirDuck kaže: Pregled poruke
Hmm, ono jes'.
Ajmo ljudi, dajte nove predloge ili modifikujte ovo moje, ili Kapino
Boja matične ploče je jedna od boja koje preovladjuju na forumu, to je jedan od osnovnih razloga. Možda bi mogla da bude nešto malo tamnija ali da ne cepidlačim sada iako verujem da će to Mrka Kapa korigovati ako uspe.

Zašto sam protiv drvenih, drvenastih i sličnih stolarskih dekoracija sam već ranije odgovorio u nekoj od tema.
Osnovni razlog zašto sam ja protiv je što mi nismo stolarski forum.

Zašto je dobro da kućište bude u nijansama foruma i da postavljanjem obradjene slike matične ploče podseća na izgled računarskog foruma mislim da nema potrebe objašnjavati.

Početna ideja i poziv koji je upućen za smišljanje spoljnog izgleda su još tada naglašavali potrebu da naš računar vizuelno podseća, liči i predstavlja ovo mesto na kome se svakodnevno okupljamo.

Meni je predloženi izgled sasvim prihvatljiv i sada treba naći način kako da dodamo sličice oko ploče da najmanje narušimo osnovnu ideju.
Postoji nekoliko mogućnosti a jedna od najpovoljnijih mi je da se oko postojeće ploče dodaju moduli, čipovi ili već sl. i to sve zajedno sa onim nožicama kojima su pričvršćeni za ploču ... pa da se potom na njih dodaju sličice.

Svakako da bi svi mi znali da takva ploča ne postoji, znali bi još neki upućeniji ljudi u kompjuterske tehnologije i apsolutno niko više, čak sumnjam da bi mnogi i primetili tu neku nelogičnost i prisustvo većeg broja nekih uredjaja ... naravno da čak i tada možemo iz zezanja da tvrdimo da je to posebno kreirana ploča uradjena za neke tamo potrebe ...

Tako nekako ja vidim strane kućišta, gornji deo ostaje prazan za modifikacije iako bi tamo najbolje legli razbacani potpisi tj. nick-ovi svih učesnika.

Na prednjoj strani takodje ne bih ništa šarao, postavio bih logo sa natpisom i možda ispod toga neku posvetu toj deci ...
Simke je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.11.2007, 22:39   #106
Bokisha
Član
 
Član od: 15.8.2007.
Lokacija: Munze :)
Poruke: 157
Zahvalnice: 85
Zahvaljeno 73 puta na 32 poruka
Određen forumom Re: Računar sa srcem Foruma! Modifikujmo ga da liči na nas.

Citat:
Simke kaže: Pregled poruke
Zašto je dobro da kućište bude u nijansama foruma i da postavljanjem obradjene slike matične ploče podseća na izgled računarskog foruma mislim da nema potrebe objašnjavati.
Ok, ja se slazem, znaci u opticaju su bela, dve ili tri nijanse plave i dve nijanse zelene. To je potpuno ok. Onda ostaje prednji panel i gornji deo kuce koje treba osmisliti jer su postojeci predlozi (barem meni) sasvim u redu. Mozemo eventualno da ubacujemo na neka mesta smajlije koji se koriste na forumu, mislim da bi oni uveli dodatnu zivost u celu pricu...
Bokisha je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.11.2007, 23:38   #107
Simke
Senio®
 
Član od: 3.11.2005.
Poruke: 2.159
Zahvalnice: 239
Zahvaljeno 836 puta na 310 poruka
Određen forumom Re: Računar sa srcem Foruma! Modifikujmo ga da liči na nas.

Citat:
Bokisha kaže: Pregled poruke
Ok, ja se slazem, znaci u opticaju su bela, dve ili tri nijanse plave i dve nijanse zelene. To je potpuno ok. Onda ostaje prednji panel i gornji deo kuce koje treba osmisliti jer su postojeci predlozi (barem meni) sasvim u redu. Mozemo eventualno da ubacujemo na neka mesta smajlije koji se koriste na forumu, mislim da bi oni uveli dodatnu zivost u celu pricu...
Koji ti monitor imaš na mom se ne vide nigde te dve nijanse zelene.
Ako može jedan print screen - crop - pa označavanje tih zelenih, bio bih ti zahvalan ...
Simke je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.11.2007, 10:10   #108
urke
ex Laki pingvin
 
Avatar korisnika urke
 
Član od: 28.10.2005.
Lokacija: Kragujevac (Srbija)
Poruke: 2.559
Zahvalnice: 478
Zahvaljeno 880 puta na 488 poruka
Određen forumom Re: Računar sa srcem Foruma! Modifikujmo ga da liči na nas.

Evo da dam jedan shoot iz mog ugla.

Na levoj strani poklopca kućišta, ona strana koja se otvara, Kapina slika modifikovane matične ploče.

Na desnoj strani kućišta, onoj koja je fiksna, nešto modifikovana SirDuckova ideja - žuti stikeri za učesnike, crveni za učesnice, veliki stiker na sredini za logo akcije, a pozadina bež boje.

Na gornjoj stranici kućišta reprodukcija četiri crteža dece iz odabranog doma o kojima je pričao Simke, s tim da bude po jedan crtež od devojčice, jedan od dečaka iz mlađe i starije grupe dece. Najlepše crteže prave voštane boje na hrapavoj pozadini. Tema može da bude „kako ja zamišljam računar koji ćemo dobiti“ ili „svet kompjutera“.

Na prednjoj strani kućišta ako donji deo bude od plastike bez aplikacija sličica/crtež sa zelenom travom i cvetićima na dnu, vesela deca koja se igraju na prolećnom suncu, neko zeleno drvce, vedro nebo i jarko sunce. Na više da ide gradijent u tamniju plavu do vrha. Dakle, da prednja strana bude poput murala i da odiše dečijom igrom.

Možda je takav koncept previše šaren, ja to samo tako vidim, i ne mora da sam u pravu
urke je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku urke na korisnoj poruci:
Bokisha (15.11.2007), Mrka Kapa (15.11.2007), SirDuck (15.11.2007)
Stara 15.11.2007, 12:40   #109
SirDuck
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.4.2006.
Lokacija: Iznad KST-a
Poruke: 5.384
Zahvalnice: 821
Zahvaljeno 2.075 puta na 1.080 poruka
Određen forumom Re: Računar sa srcem Foruma! Modifikujmo ga da liči na nas.

Citat:
urke kaže: Pregled poruke
Evo da dam jedan shoot iz mog ugla.

Na levoj strani poklopca kućišta, ona strana koja se otvara, Kapina slika modifikovane matične ploče.

Na desnoj strani kućišta, onoj koja je fiksna, nešto modifikovana SirDuckova ideja - žuti stikeri za učesnike, crveni za učesnice, veliki stiker na sredini za logo akcije, a pozadina bež boje.

Na gornjoj stranici kućišta reprodukcija četiri crteža dece iz odabranog doma o kojima je pričao Simke, s tim da bude po jedan crtež od devojčice, jedan od dečaka iz mlađe i starije grupe dece. Najlepše crteže prave voštane boje na hrapavoj pozadini. Tema može da bude „kako ja zamišljam računar koji ćemo dobiti“ ili „svet kompjutera“.

Na prednjoj strani kućišta ako donji deo bude od plastike bez aplikacija sličica/crtež sa zelenom travom i cvetićima na dnu, vesela deca koja se igraju na prolećnom suncu, neko zeleno drvce, vedro nebo i jarko sunce. Na više da ide gradijent u tamniju plavu do vrha. Dakle, da prednja strana bude poput murala i da odiše dečijom igrom.

Možda je takav koncept previše šaren, ja to samo tako vidim, i ne mora da sam u pravu
Meni se sviđa
SirDuck je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.11.2007, 13:48   #110
Bokisha
Član
 
Član od: 15.8.2007.
Lokacija: Munze :)
Poruke: 157
Zahvalnice: 85
Zahvaljeno 73 puta na 32 poruka
Određen forumom Re: Računar sa srcem Foruma! Modifikujmo ga da liči na nas.

Citat:
Simke kaže: Pregled poruke
Koji ti monitor imaš na mom se ne vide nigde te dve nijanse zelene.
Ako može jedan print screen - crop - pa označavanje tih zelenih, bio bih ti zahvalan ...
Dve zelene boje...Pogledaj svoju reputaciju..
Priložene slike
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	sl.jpg
Viđeno:	77 puta
Veličina:	55,6 KB
ID:	14433  

Poslednja ispravka: Bokisha (15.11.2007 u 14:06) Razlog: slicica
Bokisha je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.11.2007, 13:52   #111
Bokisha
Član
 
Član od: 15.8.2007.
Lokacija: Munze :)
Poruke: 157
Zahvalnice: 85
Zahvaljeno 73 puta na 32 poruka
Određen forumom Re: Računar sa srcem Foruma! Modifikujmo ga da liči na nas.

Citat:
urke kaže: Pregled poruke
Možda je takav koncept previše šaren, ja to samo tako vidim, i ne mora da sam u pravu
Mozda i jeste previse saren, ali mislim da je upravo to ono sto treba.
Bokisha je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.11.2007, 22:05   #112
Simke
Senio®
 
Član od: 3.11.2005.
Poruke: 2.159
Zahvalnice: 239
Zahvaljeno 836 puta na 310 poruka
Određen forumom Re: Računar sa srcem Foruma! Modifikujmo ga da liči na nas.

Citat:
urke kaže: Pregled poruke
Evo da dam jedan shoot iz mog ugla.

Na levoj strani poklopca kućišta, ona strana koja se otvara, Kapina slika modifikovane matične ploče.

Na desnoj strani kućišta, onoj koja je fiksna, nešto modifikovana SirDuckova ideja - žuti stikeri za učesnike, crveni za učesnice, veliki stiker na sredini za logo akcije, a pozadina bež boje.

Na gornjoj stranici kućišta reprodukcija četiri crteža dece iz odabranog doma o kojima je pričao Simke, s tim da bude po jedan crtež od devojčice, jedan od dečaka iz mlađe i starije grupe dece. Najlepše crteže prave voštane boje na hrapavoj pozadini. Tema može da bude „kako ja zamišljam računar koji ćemo dobiti“ ili „svet kompjutera“.

Na prednjoj strani kućišta ako donji deo bude od plastike bez aplikacija sličica/crtež sa zelenom travom i cvetićima na dnu, vesela deca koja se igraju na prolećnom suncu, neko zeleno drvce, vedro nebo i jarko sunce. Na više da ide gradijent u tamniju plavu do vrha. Dakle, da prednja strana bude poput murala i da odiše dečijom igrom.

Možda je takav koncept previše šaren, ja to samo tako vidim, i ne mora da sam u pravu
Hvala na predlozima, dopada mi se kako razmišljaš ... naročito prva strana tj. lice kućišta ...

Urke, jedino mi ovo nekako ne ide:
pozadina bež boje
Onda je bolje: pozadina bez boje!
ili jež boje, ili bež(i) boje
Moram malo da se zezam, valjda se ne ljutiš, inače je previše ozbiljnosti svuda oko nas.

Pozadina o kojoj pričaš (druga stranica) može da bude upravo ono što sam i ja predlagao ... znači matična ploča u skladu sa prvom stranicom, na kojoj bi bili stikeri - možda pričvršćeni led diodama ili kondenzatorima ... ili pak nekim trećim delićem koji se može pronaći u računarima ...

Dajmo da što više upotrebljenih elemenata u završnom radu ima kompjutersku namenu ...

PS.
Razmišljam ... šta ako premestimo sve sličice na drugu stranu, zar nam onda ova ideja i stranica sa matičnom bez sličica neće biti previše anemična i bezlična.
Sve naravno zavisi od broja sličica ali ja sam još uvek za rešenje koje miri i ujednačava obe strane kućišta ... manje mi je važno da li će biti stikeri ili čipovi sa sličicama, iako sam ja više za čipove sa onim nožicama - nekako su više naši i više označavaju računarski forum nego stikeri.
Simke je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.11.2007, 0:50   #113
urke
ex Laki pingvin
 
Avatar korisnika urke
 
Član od: 28.10.2005.
Lokacija: Kragujevac (Srbija)
Poruke: 2.559
Zahvalnice: 478
Zahvaljeno 880 puta na 488 poruka
Određen forumom Re: Računar sa srcem Foruma! Modifikujmo ga da liči na nas.

E pa Simke, sada si me strašno razljutio. Kako se usuđuješ da kudiš moje ideje! Heh, naravno, samo iskucah moju viziju.

Nego, ako bude previše kompjuterskih/elektronskih delova na sličicama, nije baš kiddie, više je geekie (ili s ipsilonima? ).


Nego, zelena za travicu na masci kućišta, je bašđ ona zelena sa naslovne strane zadnjeg SK-a.
urke je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.11.2007, 1:19   #114
Simke
Senio®
 
Član od: 3.11.2005.
Poruke: 2.159
Zahvalnice: 239
Zahvaljeno 836 puta na 310 poruka
Određen forumom Re: Računar sa srcem Foruma! Modifikujmo ga da liči na nas.

Citat:
urke kaže: Pregled poruke
E pa Simke, sada si me strašno razljutio. Kako se usuđuješ da kudiš moje ideje! Heh, naravno, samo iskucah moju viziju.

Nego, ako bude previše kompjuterskih/elektronskih delova na sličicama, nije baš kiddie, više je geekie (ili s ipsilonima? ).


Nego, zelena za travicu na masci kućišta, je bašđ ona zelena sa naslovne strane zadnjeg SK-a.
Ne može biti previše kompjuterskih/elektronskih delova upravo je u tome fora.
Kompjuter stiže od dečice sa računarskog foruma, dečici koju očekujemo jednog dana ovde medju nama.

Leptiriće, pčelice, cvetiće i slične drangulije imaju na svakom ćošku, gde se god okrenu ... koju god knjigu da uzmu sva je cvetna i poletna ko da je radjena za bika Ferdinanda ljubitelja cvetića.

Vidi, nisam ja protiv tog šareniša, čak sam zagovornik toga ali samo u temama, na desktopu, u pesmama i pričama itd. ali na kućištu nikako ...
osim na prednjoj masci gde bih rado video te slobodne forme sa travicom i sl. kao što si ti predložio.

Ovo je moje razmišljanje što ne mora da bude ni tačno ni ispravno,
ja ga zastupam i braniću ga do poslednjeg elektrolita, le diode, kondezatora i čipa ...
Simke je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.2.2008, 12:30   #115
Mrka Kapa
Starosedelac
 
Član od: 28.11.2006.
Poruke: 1.322
Zahvalnice: 375
Zahvaljeno 973 puta na 387 poruka
Određen forumom Re: Računar sa srcem Foruma! Modifikujmo ga da liči na nas.

I, konačno - evo dizajna za kućište.

Na žalost, od svih prethodnih ideja je slabo šta usvojeno, jer nakon svega što sam pokušala da izvedem dizajn mi se nikako nije sviđao i nije ličio na poklon deci. Odustala sam od ideje sa slikama članova, jer nisam nabavila slike svih učesnika. Zbog toga sam potražila malo pomoći i jedan drug mi je izašao u susret, pa smo zajedno došli do ovog rešenja:







Slike su velike da biste mogli da pronađete svoje ime na spisku i eventualno skrenete pažnju ako sam nekog ispustila (tražila sam imena učesnika na svim temama na forumu koje se tiču akcije).

Par važnih stvari:
  • kućište na osnovu koga je rađen nacrt je Blueberry CN-863SL-450W koje imam i koje sam mogla detaljno da izmerim, jer je i od toga zavisio dizajn. Lim kućišta je gladak i ne bi trebalo da bude problema sa prianjanjem folije
  • veliko srce na jednoj stranici kućišta će biti izrezano, umesto njega postavljen pleksiglas i crvene neonke u pozadini

Puno se zahvaljujem drugaru koji mi je pomogao da završim ovaj važan deo akcije.
Mrka Kapa je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 36 korisnika se zahvaljuje korisniku Mrka Kapa na korisnoj poruci:
A M G (10.4.2008), aerochivija (9.3.2008), AkulM (4.2.2008), Bokisha (4.2.2008), Chivan (4.2.2008), DeCoy (4.2.2008), Dimo (5.2.2008), Disco Stu (19.2.2008), DobroslaV (8.3.2008), Dyca (8.3.2008), Elem3nt (3.3.2008), FiresnakE (29.3.2008), gagi_ns (4.2.2008), Game fever (20.6.2009), Highlander (5.2.2008), holodoc (7.2.2008), Iron Maiden (5.2.2008), kinteC (4.2.2008), mciggzy (4.2.2008), Mr. Garrison (4.2.2008), next (8.3.2008), noisy (9.3.2008), PAIN (6.2.2008), Pelagijska Argosija (4.2.2008), player1 (5.2.2008), Renche (6.2.2008), Rocker (4.2.2008), snežana stanković (5.2.2008), steve89 (4.2.2008), SV 84 (23.4.2008), todos (6.2.2008), Ulmawen (4.2.2008), WhenDarknessFalls (4.2.2008), zdravkelja (4.2.2008), zidan grobar (4.2.2008), [Imzadi] (4.2.2008)
Stara 4.2.2008, 17:34   #116
[Imzadi]
Starosedelac
 
Član od: 15.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.278
Zahvalnice: 334
Zahvaljeno 334 puta na 149 poruka
Određen forumom Re: Računar sa srcem Foruma! Modifikujmo ga da liči na nas.

Odlično izgleda, svaka čast!

Nemam reči osim: prelepo!

Još je bolja stvar što se slučajno desilo da je prezentacija koju radim za pesmice ,priče i slike u skoro istim bojama

Super
[Imzadi] je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku [Imzadi] na korisnoj poruci:
Mrka Kapa (4.2.2008)
Stara 5.2.2008, 0:13   #117
Iron Maiden
Član
 
Član od: 25.11.2006.
Lokacija: Brave new world
Poruke: 147
Zahvalnice: 101
Zahvaljeno 33 puta na 19 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Iron Maiden
Određen forumom Re: Računar sa srcem Foruma! Modifikujmo ga da liči na nas.

Stvarno ste mi ulepsali dan kad sam ugledao svoje ime na tom kucistu ))
Stvarno svaka cast
Iron Maiden je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.2.2008, 14:57   #118
R.A.B.
Član
 
Član od: 24.1.2008.
Lokacija: Hogwarts castle (Gryffindor common room)
Poruke: 74
Zahvalnice: 159
Zahvaljeno 45 puta na 35 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku R.A.B.
Određen forumom Re: Računar sa srcem Foruma! Modifikujmo ga da liči na nas.

Mene nema ali ajde da vas i ja pohvalim
R.A.B. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.2.2008, 17:06   #119
Renche
Starosedelac
 
Član od: 30.12.2007.
Lokacija: Šid
Poruke: 1.582
Zahvalnice: 486
Zahvaljeno 473 puta na 241 poruka
Određen forumom Re: Računar sa srcem Foruma! Modifikujmo ga da liči na nas.

Odlicno je uradjeno. Cak ima i mene ''Renee'' :-)
Renche je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.3.2008, 13:01   #120
holodoc
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.12.2005.
Poruke: 6.785
Zahvalnice: 348
Zahvaljeno 1.893 puta na 1.078 poruka
Određen forumom Re: Računar sa srcem Foruma! Modifikujmo ga da liči na nas.

Aj reci drugaru da sklepa wallpaper od ovoga Treba mi nešto bež za bekgraund
holodoc je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Sklopimo računar sa srcem Foruma - akcija članova kao poklon za decu bez roditelja Simke Forum o forumu 1244 28.8.2009 14:36
Predložite konfiguraciju za: Računar sa srcem Foruma Simke Šta da kupim? 241 4.6.2008 18:29
Naš softver za računar sa srcem foruma Andross Programiranje 57 21.5.2008 12:12
Fotografije za računar sa srcem foruma! Simke Fotografija 102 17.3.2008 11:40
A U K C I J A - Slike za novce, a novci za računar sa srcem foruma Simke Forum o forumu 24 28.12.2007 1:11


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 2:54.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com