Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Run > Programiranje > Pravljenje igara

Pravljenje igara Programski jezici, tehnike, alatke u službi pravljenja igara...

Tema zaključana
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 4.2.2007, 15:02   #1
zmmaj
Banned
 
Član od: 11.7.2006.
Lokacija: Djerdap
Poruke: 36
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Udruzenje programera i ostalih kreativaca

daklem....
ZmajSoft je pokrenuo inicijativu za osnivanje udruzenja programera Srbije....
Cemu to???
Pa prosto... placaju nas malo, zato sto smo neorganizovani , pa ispada
da poslodavac diktira cenu, sto nije normalno.....
Ovako smo jaci, i mozemo da garantujemo svaki posao da ce biti
uspesno i zavrsen....

Ali ne samo programeri...
MOgu se prikljuciti svi koji misle ili znaju da su kreativni
Animatori (2D, 3D), kompozitori, slikari, prevodioci, PC serviseri znaci svi oni koji
mogu da doprinesu nekom softverskom zadatku(aplikaciji ili programu)...

Mozete se prijaviti preko naseg sajta (ukucaj ZmajSoft u bilo koji pretrazivac)

Vasa imena kao i sposobnosti ce biti tajne, ali ce vash nadimak biti prezentovan... i videce ga svi oni koji nude neki posao, ili traze mozda bash vash profil i sposobnnosti...

Radicemo cele projekte.... Znaci i osnivacemo timove za dalje...
od igrica preko baza pa na dalje....
Ukljuceno je i odrzavanje mreza i racunara...

u izradi je strana, na kojoj ce biti postavljen link za vash projekat, tj vasu prezentaciju koju bi ste zeleli da potencijalni poslodavac vidi...
posle priikljucka udruzenju, kontaktiracemo vas za vas CV i sliku...
svi ovi podaci ce biti poverljivi...

ali poslodavcima mozemo da ponudimo kompletnu 'sliku' o vama i vasem radu...

Odavno smo skontali da diploma nije sve....
licno poznajem dvoje vrsnih hakera koji trenutno rade u komunalcu i ciste ulice...
Em bruka, Em sramota... A znam sta mogu, znaju, etc.... Uglavnom ono sto se ne uci po skolama...
Znaci ljudi koji NIKAD nece dobiti priliku da se javno afirmishu...
OVO JE PRILIKA I ZA TAKVE....


Hvala na vasem vremenu...
SRETNO!!!

ZmajSoft Team --> zmmaj
zmmaj je offline  
Stara 4.2.2007, 16:23   #2
Nemesis
Veteran
 
Član od: 29.11.2005.
Lokacija: Novi Beograd
Poruke: 1.181
Zahvalnice: 24
Zahvaljeno 44 puta na 31 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Nemesis
Određen forumom Re: Udruzenje programera i ostalih kreativaca

Ovde ljudi nikako da nauce! Ako hoces da radis ozbiljne stvari onda moras ozbiljno da nastupis i da se predstavis. Ovako sve deluje naivno, sto je odlika tinejdzera sa puno snova.

Dakle:
Bilo bi lepo da se predstavis, das vise podataka o sebi, kao i da navedes svoju viziju i nacin kojim mislis da se moze ostvariti. Onda to drugi mogu da vide, proanaliziraju, eventualno postave pitanja i na kraju izaberu da li da se ukljuce ili ne.
U suprotnom sve je klasika: ja imam super ideju, ajde pridruzite mi se da radite za mene a ja cu da se izlezavam i skidam kajmak.
Nemesis je offline  
Stara 4.2.2007, 17:56   #3
Marko_L
Mythbuster
 
Član od: 2.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.205
Zahvalnice: 38
Zahvaljeno 370 puta na 147 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Marko_L Slanje poruke preko MSN-a korisniku Marko_L Slanje poruke preko Yahooa korisniku Marko_L Slanje poruke preko Skypea korisniku Marko_L
Određen forumom Re: Udruzenje programera i ostalih kreativaca

Izvini zmajče, ali jako si neozbiljan. Kao prvo, ti pokušavaš da organizuješ nekakvo udruženje, a nigde ti nema imena i adrese, niti bilo kakvog korisnog podatka kako bi ljudi mogli da znaju ko si ti u stvari. Šta meni znači nick zmmaj ? I još nudiš članovima da ostave svoje podatke i kako neko da zna da ti u stvari ne pecaš naivce zarad prodavanja njihovih email adresa i slično. Evo isečka sa vašeg sajta
Citat:
MA KO ste vi cudaci uopste? > Zaboravljeni hakeri kojima je da konacni i ZARADE neku banku SVOJOM pamecu......E'L ima tu nesto LOSEEE???

I stavrno MOZETE sve sto ste ovde napisali? > DA...

Ko za to garantuje? > PA ZmajSoft i ZMMAJ...

E'l to dovoljno? > Pa, kad je ON u pitanju APSOLUTNO DAAAAA...!!!
HVALA NA OVOM KRACEM UPOZNAVANJU... > Ma nema na cemu...Dodjite nam opet...
Dakle, hakeri koji rade u GM-u , a uz to su i nepismeni i neozbiljni. Hint: "Ko garantuje ? Pa Zmmaj" A što se tiče svega ostalog:
Citat:
Pa prosto... placaju nas malo, zato sto smo neorganizovani , pa ispada
da poslodavac diktira cenu, sto nije normalno.....
Ne diktira poslodavac cenu, nego tržište. Dok god bude onih koji će da koriste piratski softver i rade programe za 20 evra, koje bih ja naplatio minimum 100, prosečna cena će da bude niska. Šta će tvoje udruženje da uradi povodom toga ? Da se upada u kuće i prebijaju prsti klincima koji rade za male pare i koriste piratski softver ?
Citat:
Ovako smo jaci, i mozemo da garantujemo svaki posao da ce biti
uspesno i zavrsen....
Izvini, ali čime ti to možeš da garantuješ ? Rečima "Zmmaj garantuje". Hoćeš ti lično poslodavcima da vraćaš pare ako te neki programer iz udruženja ispali ? Hoćeš da izbatinaš programera koji ne završi posao ?
Citat:
Vasa imena kao i sposobnosti ce biti tajne, ali ce vash nadimak biti prezentovan... i videce ga svi oni koji nude neki posao, ili traze mozda bash vash profil i sposobnnosti...
Pa koje je to onda udruženje. To je samo još jedan portal za traženje posla, odnosno spajanje onih koji traže posao, sa onima koji nude, kakvih u Srbiji ima sasvim dovoljno. U udruženju ne postoje nickovi, već svaki član stoji iza svojih aktivnosti imenom i prezimenom. Osim ako nije teroristička organizacija, of course
Citat:
licno poznajem dvoje vrsnih hakera koji trenutno rade u komunalcu i ciste ulice...
Pošalji ih kod mene... ako prođu test, ja im obezbeđujem posao u struci u roku od nekoliko dana (ne treba diploma, ne treba ništa, samo znanje...).
Marko_L je offline  
Stara 4.2.2007, 21:48   #4
Patton
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Patton
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: Silent Hill
Poruke: 4.647
Zahvalnice: 157
Zahvaljeno 904 puta na 493 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Patton Slanje poruke preko MSN-a korisniku Patton Slanje poruke preko Yahooa korisniku Patton
Određen forumom Re: Udruzenje programera i ostalih kreativaca

Citat:
Marko_L kaže:
Dakle, hakeri koji rade u GM-u , a uz to su i nepismeni i neozbiljni.
Ova nepismenost je i meni zapala za oko
Lici mi na ono kad je Petko hteo da otvori firmu sa profi programerima
DZIZS KRAJST!
Patton je offline  
Stara 4.2.2007, 21:58   #5
ACHTUNG
Starosedelac
 
Član od: 2.11.2005.
Lokacija: Aarhus
Poruke: 2.025
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 148 puta na 103 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku ACHTUNG Slanje poruke preko Yahooa korisniku ACHTUNG Slanje poruke preko Skypea korisniku ACHTUNG
Exclamation Re: Udruzenje programera i ostalih kreativaca

Au,koji pokop.Cek da pokusam da izvadim coveka:ces da radis na Djerdapu?Posto cu ja da budem hidroinzenjer za 2 godine,okupljam grupu ljudi koji ce da popravljaju Djerdap,kao i da SAMI naprave novu hidroelektranu na Jezavi(pritoka Dunava).Vazno je da se zna koriscenje srafcigera,kao i motorcangla.
Inace,ja sam osnovao svoju firmu koja se zove ACHTUNG CENTRALEN.
Samo se ti javi meni,i sve cemo da sredimo.

Ko je ukapirao,ukapirao je.
ACHTUNG je offline  
Stara 4.2.2007, 22:03   #6
bobi
Deo inventara foruma
 
Član od: 6.11.2005.
Lokacija: Iznad reke, ispod drveća.
Poruke: 3.218
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 329 puta na 180 poruka
Određen forumom Re: Udruzenje programera i ostalih kreativaca

Mislim da je njegova ideja da se u stvari napravi nešto kao sindikat. Sindikat, koji bi (ako bi ) imao većinu timova sa ovih prostora pod svojim okriljem, mogao da diktira cene.
Recimo da web developeri kažu koliko košta izrada jedne stranice okvirno i da niko od njih ne radi za niže.
Međutim, to je ovde nemoguće ostvariti iz nekoliko razloga. Prvo, uvek bi se našao klinac koji bi odradio neki poslić za 20 evra. Drugo, mnoge firme nisu registrovane i ne koriste licencirani softver. Treće, ne izlazi se sa tim predlogom ukoliko već nisi završio smornu administrativnu proceduru prijavljivanja sindikata.
Prvo to završi, pa onda može da se priča dalje (ukoliko uopšte budeš imao vremena za tako nešto, a veruj mi, nije malo cimanje).
bobi je offline  
Stara 5.2.2007, 1:51   #7
zmmaj
Banned
 
Član od: 11.7.2006.
Lokacija: Djerdap
Poruke: 36
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Udruzenje programera i ostalih kreativaca

Citat:
bobi kaže:
Mislim da je njegova ideja da se u stvari napravi nešto kao sindikat. Sindikat, koji bi (ako bi ) imao većinu timova sa ovih prostora pod svojim okriljem, mogao da diktira cene.
Recimo da web developeri kažu koliko košta izrada jedne stranice okvirno i da niko od njih ne radi za niže.
Međutim, to je ovde nemoguće ostvariti iz nekoliko razloga. Prvo, uvek bi se našao klinac koji bi odradio neki poslić za 20 evra. Drugo, mnoge firme nisu registrovane i ne koriste licencirani softver. Treće, ne izlazi se sa tim predlogom ukoliko već nisi završio smornu administrativnu proceduru prijavljivanja sindikata.
Prvo to završi, pa onda može da se priča dalje (ukoliko uopšte budeš imao vremena za tako nešto, a veruj mi, nije malo cimanje).

Ne beri brigu sve odradjeno
biznis plan je takodje zavrsen...
Inzinjer... imam 40 god.. ne trebaju ti takvi...
Ono sto je ZmajSoft uradio , uradio je...
Stignite nas...
IMe i prezime ima na sajtu....
Ako ste primetili, niko od vas nema ovde ime..
Sto bih ja stavio moje?
Vi se ozbiljni.. jel???
poslednji put kad sam stavio adresu sajta.. admin me banovao na mesec dana..
KAze reklamiram se, sto je zabranjeno..
I jeste... nekada smo bili hakeri..
skoro svi...
i jeste... sve sto ste rekkli , u pravu ste...
ali mi dajemo rezultate..
GDE SU VASI???
zmmaj je offline  
Stara 5.2.2007, 1:59   #8
Ocelot
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Ocelot
 
Član od: 3.4.2006.
Poruke: 3.151
Zahvalnice: 373
Zahvaljeno 991 puta na 533 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Ocelot Slanje poruke preko Skypea korisniku Ocelot
Određen forumom Re: Udruzenje programera i ostalih kreativaca

Ti bre, kao pesmu da pišeš.
Kako može neko ozbiljno da te shvati kad se u tvojim porukama ne primećuju skoro nikakva pravila gramatike i "lepog pisanja". Ostala navika iz hakerskih dana?
lolz pwnt
Ocelot je offline  
Stara 5.2.2007, 7:39   #9
al0cunit
Član
 
Član od: 1.8.2006.
Lokacija: Loznica/Sekovici
Poruke: 237
Zahvalnice: 15
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku al0cunit
Određen forumom Re: Udruzenje programera i ostalih kreativaca

Citat:
Ova nepismenost je i meni zapala za oko
Lici mi na ono kad je Petko hteo da otvori firmu sa profi programerima
DZIZS KRAJST!
tu nepismenost potvrdjuje 'zmaj zmaj' sajt .. nacin na koji je napisan sadrzaj na njemu odgovara jednom nepismenom 'haj skul' GM rukiju .. totalna neozbiljnost. Lol ... negde sam nasao .. mi jesmo pametni ,mi jeste da mozemo mnogo .. lol .. gde si video da neka FIRMA radi takav moto .. lol. Smesno je i ujedno i jadno .. btw ..moram ipak da pohvalim onaj 3d editor .. to nije mala stvar .. i da, jos nesto .. mislim da si se ovde lose predstavio .. potrudi se sad da odbranis svoju firmu ..budi ozbiljan.
al0cunit je offline  
Stara 5.2.2007, 9:01   #10
fl0w
Novi član
 
Član od: 1.11.2006.
Poruke: 17
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Udruzenje programera i ostalih kreativaca

Ti me podsecas na nekog komedijasa. Jos tuznije je ako stvarno
imas toliko godina , a imas ovakav stav. Jos taj neverovatni pravopis
na forumu i nacin pisanja...strasno. Bas me zanima koji bi se programer
udruzio stobom.
fl0w je offline  
Stara 5.2.2007, 11:02   #11
Nemesis
Veteran
 
Član od: 29.11.2005.
Lokacija: Novi Beograd
Poruke: 1.181
Zahvalnice: 24
Zahvaljeno 44 puta na 31 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Nemesis
Određen forumom Re: Udruzenje programera i ostalih kreativaca

Ono što mi je prvo upalo u oči na sajtu bilo je:
"contakt us"


A i cene su zanimljive. Čas Eur, pa Eu (valjda Evropska Unija) pa opet Eur.

Da je reč o ličnom sajtu, ajde, greške se svakom dešavaju, ali kad se pređe u komercijalne vode onda je nedopustivo.
Nemesis je offline  
Stara 5.2.2007, 12:11   #12
MG-RAY
Starosedelac
 
Član od: 15.2.2006.
Lokacija: Midlands
Poruke: 1.523
Zahvalnice: 277
Zahvaljeno 307 puta na 207 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku MG-RAY
Određen forumom Re: Udruzenje programera i ostalih kreativaca

Dobra ideja i uzasan pokusaj realizacije...po obicaju...
MG-RAY je offline  
Stara 5.2.2007, 13:45   #13
TheProphecy
Član
 
Član od: 14.1.2006.
Lokacija: BG
Poruke: 486
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 79 puta na 55 poruka
Određen forumom Re: Udruzenje programera i ostalih kreativaca

Citat:
zmmaj kaže:
Ne beri brigu sve odradjeno
biznis plan je takodje zavrsen...
Inzinjer... imam 40 god.. ne trebaju ti takvi...
Ono sto je ZmajSoft uradio , uradio je...
Stignite nas...
IMe i prezime ima na sajtu....
Ako ste primetili, niko od vas nema ovde ime..
Sto bih ja stavio moje?
Vi se ozbiljni.. jel???
poslednji put kad sam stavio adresu sajta.. admin me banovao na mesec dana..
KAze reklamiram se, sto je zabranjeno..
I jeste... nekada smo bili hakeri..
skoro svi...
i jeste... sve sto ste rekkli , u pravu ste...
ali mi dajemo rezultate..
GDE SU VASI???
Haha ne mogu da verujem.Pa ovo kao da je pisao Baja Mali Knindza .Salu na stranu,ne mogu nista da tvrdim o vasoj strucnosti,ali da vam fali bolji PR,to je definitivno.

Poslednja ispravka: TheProphecy (5.2.2007 u 16:01)
TheProphecy je offline  
Stara 5.2.2007, 14:56   #14
Andross
Kekule Mekule
 
Avatar korisnika Andross
 
Član od: 8.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.129
Zahvalnice: 649
Zahvaljeno 1.348 puta na 690 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Andross
Određen forumom Re: Udruzenje programera i ostalih kreativaca

E da kad se setim Readme-ja ZmmajEditora (koji se ne zove tako).
Totalna nepismenost i budalastina.Pa cak i ja pisem ozbiljnije "Procitaj me.txt" i ostale stvari(na primer na mom starom sajtu nema neozbiljnosti u tekstu).Sto se tice imena svako ovde zna da se ja zovem Filip, bobi Boban(logicno), Marko_L Marko(sto je opet logicno)... I hakeri u GM-u...
Andross je offline  
Stara 5.2.2007, 15:08   #15
Marko_L
Mythbuster
 
Član od: 2.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.205
Zahvalnice: 38
Zahvaljeno 370 puta na 147 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Marko_L Slanje poruke preko MSN-a korisniku Marko_L Slanje poruke preko Yahooa korisniku Marko_L Slanje poruke preko Skypea korisniku Marko_L
Određen forumom Re: Udruzenje programera i ostalih kreativaca

Citat:
Totalna nepismenost i budalastina.Pa cak i ja pisem ozbiljnije "Procitaj me.txt" i ostale stvari
Ovaj put bih morao da se složim sa tobom

Aprorpo teme, da ne bude zabune, nisam ja dovodio u pitanje ni vašu sposobnost, ni vaše urađene projekte, čak ni ideja (iako nema svrhu) o osnivanju udruženja nije loša, ali realizacija je na nivou indijanske družine. Sajt je izuzetno nepregledan i loše dizajniran, gramatičke greške vrcaju sa svih strana, ponašanje vam je na nivou dvanaestogodišnjaka, a ne četrdesetogodišnjaka, tražite da vam se neko pridruži, a niste ostavili osnovne podatke o sebi... Dakle, totalno neozbiljno... i to nikad neće poleteti, što zbog vašeg stava, što zbog stvari koje sam naveo u prethodnom postu.

E da, što se tiče ovog
Citat:
Ako ste primetili, niko od vas nema ovde ime..
Sto bih ja stavio moje?
Vi se ozbiljni.. jel???
Znaš kako, nemoj da mešaš babe i žabe. Zašto bih ja ostavljao svoje lične podatke, kad nisam ja taj koji nudi nekakvu saradnju i osnivanje udruženja. Moje ime i prezime, godina rođenja, adresa, brojevi telefona, broj LK i ostalo stoji tamo gde treba da stoji i šaljem ih onome kome treba da šaljem. Sarađivao sam sa dosta firmi i nijednom nisam ušao u saradnju sa "E ćao, ja sam Mare", nego lepo sve ono gore što je navedeno. Na forumu jednostavno nema potrebe ostavljati lične podatke, osim ukoliko ne nudiš nekakvu saradnju ili posao ili šta već.

nego, šta bi sa onim extra hakerima iz gradske čistoće koji nema šta ne znaju ? Evo ja i dalje hoću da ih upoznam i vidimo oko zaposlenja.
Marko_L je offline  
Stara 5.2.2007, 15:17   #16
[Imzadi]
Starosedelac
 
Član od: 15.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.278
Zahvalnice: 334
Zahvaljeno 334 puta na 149 poruka
Post Re: Udruzenje programera i ostalih kreativaca

Dobro, ideja i nije toliko loša, kad bi se dobro poradilo na njoj. Svaka neozbiljnost i nepismenost se ne može tolerisati čak ni u nekim trivijalnim stvarima, a kamoli kad neko želi da se ozbiljno bavi nekim poslom.
Mogu samo da kažem da mi se dopada entuzijazam ljudi koji na bilo koji način pokušavaju da afirmišu talenat i znanje, ali nažalost - bez osnovne pismenosti i bez ozbiljnog pristupa ovakvom poslu, entuzijazam se brzo izgubi a dobra ideja često pada u vodu... Tako da... Zmmaj, zadrži optimizam, ali se trudi da naučiš da prihvatiš dobronamernu kritiku.
Najmanje što možeš da uradiš je da sve informacije budu prikazane sa osnovnom pismenošću, tako da je to prva stvar na kojoj treba da poradiš. U suprotnom, niko te neće ozbiljno shvatiti. Nikada.

p.s. Zamisli npr. da se neka banka reklamira na svom sajtu ovako:

" DAAA- mi smo vaši ortaci... Dajemo keš samo tako... Uložiš kod nas malo keša, kamata - prava sitnica! Ko garantuje za vaš teško zarađeni novac? Pa jaaaaaaaa - bankaaaaaa"...

Da li bi uložio i 100 dinara kod njih? Čisto sumnjam...
[Imzadi] je offline  
Stara 5.2.2007, 16:00   #17
TheProphecy
Član
 
Član od: 14.1.2006.
Lokacija: BG
Poruke: 486
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 79 puta na 55 poruka
Određen forumom Re: Udruzenje programera i ostalih kreativaca

Pored pismenosti fali i osnovna doza ozbiljnosti. Jednostavno sam pristup na forumu u kombinaciji sa onim sajtom, koji je u najmanju ruku smesan, dovodi do toga da covek u ovom trenutku njihov projekat ne moze da shvati ozbiljno.
TheProphecy je offline  
Stara 5.2.2007, 16:09   #18
holodoc
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.12.2005.
Poruke: 6.785
Zahvalnice: 348
Zahvaljeno 1.893 puta na 1.078 poruka
Određen forumom Re: Udruzenje programera i ostalih kreativaca

Dobro bre ljudi čovek shvatio poentu... Valjda Ili treba da se ovo pretvori u "best post with the most" takmičenje
holodoc je offline  
Stara 5.2.2007, 16:27   #19
Eni
Banana
 
Član od: 9.1.2006.
Lokacija: _Cloud
Poruke: 6.106
Zahvalnice: 697
Zahvaljeno 2.628 puta na 1.354 poruka
Wink Re: Udruzenje programera i ostalih kreativaca

Citat:
Marko_L kaže:
realizacija je na nivou indijanske družine.
Molim te nemoj da vređaš američke urođenike, danas su veoma dobro organizovani i preko kazina i drugih korporacija (uključujući i Planet Hollywood lanac restorana, na primer) zarađuju silne pare... PROFESIONALNO, za razliku od nekih biznis aždaja...

Poz.
Eni je offline  
Stara 5.2.2007, 17:03   #20
toxi
Član
 
Član od: 30.10.2006.
Lokacija: http://quotesfan.com
Poruke: 70
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 11 puta na 10 poruka
Određen forumom Re: Udruzenje programera i ostalih kreativaca

Krhm...

Grešite, ljudi, grešite... Ili bar preterujete....
Naime, postavlljate se vrlo destruktivno, što me navodi na pomisao da mislite da ideja nije dobra. A ODLIČNA je!
Ok, kad je onaj "NoxX" hteo da napravi "domaći časopis za programere", većina je poveroval da od toga ima nešto jer je lik izlupa o sebi ko znaš šta sve( npr. "Imam 5 godina iskustva" a ima 15 godina života - znači od 10. godine je profesionalac? Ja lepo kažem "klinac laže" a vi drvljem i kamenjem po meni... A sad, ko je bio u pravu? ).
Slučaj sa zmmajem je dosta ozbiljniji( ps. možda je ovo "zmmaj" slučajno napisao sa dva 'm' ), lik iza sebe ima dosta programa, doduše u GM ali u poslednje vreme i taj GM je postao vrlo popularan i čak se mogu uzeti i pare na njemu. Da se razumemo ja "mrzim" GM jer to ipak nije programiranje, već skriptovanje...

Uglavnom, da čovek ima iskustva - ima ga! Dal je dobar programer? Pa zapitaj te se, ko je programerima šef? Obično onaj ko samo Excel zna( satirično govoreći) , s' toga nije toliko bito čime se bavi već kakve organizacione sposobnosti može da pruži.

Koliko znam, ideja je potekla još pre 5-6 meseci i zmmaj je hteo da to bude profi - da registruje "firmu" ili šta već... To je uradio! Za sajt nije on odgovoran radili su ga drugi. Dok za leksičke greške verovatno jeste... U ideju i njenu realizaciju zmmaj je uložio vremena i truda a ovde problem potiče od njegovog lošeg pretstavljanja ovdašnjem "auditorijumu". Razlog? Moguće to što je zabranjeno "reklamirati"( čitaj: dati bilo koji link ka svom sajtu) - SK je ipak po sistemu "plati pa se klati" ... čini mi se da je zmmaj to već napomenuo.

Smatram da ovu inicijativu, i pored vaše neverice, treba podržati i ja vas pozivam na to!
toxi je offline  
Tema zaključana

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 10:20.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com