Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Konzole

Konzole Konzole i softver za njih...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 17.6.2016, 8:21   #1
nemacx
Član
 
Član od: 30.5.2008.
Lokacija: Prokuplje
Poruke: 372
Zahvalnice: 36
Zahvaljeno 33 puta na 32 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku nemacx
Određen forumom PS+ pretplata

Zdravo svima.

Zanima me jedna stvar, spremam se da kupim PS4, da li je neko imao iskustva sa PS+ i da li ga je moguce aktivirati iz Srbije? Nigde nisam video da je moguce registrovati se kao clan iz Srbije.

Kakva su iskustva online gaminga?

Sent from my A0001 using Tapatalk
nemacx je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.6.2016, 14:42   #2
mare037
Deo inventara foruma
 
Član od: 16.11.2011.
Lokacija: Kruševac
Poruke: 7.286
Zahvalnice: 30
Zahvaljeno 2.448 puta na 2.073 poruka
Određen forumom Re: PS+ pretplata

Nije moguće aktivirati iz Srbije pošto nemamo svoj Store, tako da ti ostaje US/UK/EU. Ja sam lično odabrao US zbog razlike u valuti, gde bude sasvim pristojna ušteda nakon nekoliko kupljenih naslova. Moraćeš da napraviš nalog sa adresom na kojoj "živiš" u inostranstvu i da kupuješ dopune za novčanik preko alternativnih sajtova poput Amazona, Cdkeys-a, G2A itd.

Online u principu radi sasvim ok (lično do sada nijednom nisam imao problema sa njim), ali naravno desi se verovatno da u nekom trenutku ne radi (obično kada se radi održavanje servera ili prosto njegov "pad", ali ništa što traje dugo).
mare037 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku mare037 na korisnoj poruci:
nemacx (17.6.2016)
Stara 17.6.2016, 14:44   #3
nemacx
Član
 
Član od: 30.5.2008.
Lokacija: Prokuplje
Poruke: 372
Zahvalnice: 36
Zahvaljeno 33 puta na 32 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku nemacx
Određen forumom Re: PS+ pretplata

Citat:
mare037 kaže: Pregled poruke
Nije moguće aktivirati iz Srbije pošto nemamo svoj Store, tako da ti ostaje US/UK/EU. Ja sam lično odabrao US zbog razlike u valuti, gde bude sasvim pristojna ušteda nakon nekoliko kupljenih naslova. Moraćeš da napraviš nalog sa adresom na kojoj "živiš" u inostranstvu i da kupuješ dopune za novčanik preko alternativnih sajtova poput Amazona, Cdkeys-a, G2A itd.

Online u principu radi sasvim ok (lično do sada nijednom nisam imao problema sa njim), ali naravno desi se verovatno da u nekom trenutku ne radi (obično kada se radi održavanje servera ili prosto njegov "pad", ali ništa što traje dugo).
Ok, ukratko, da ne spamamo, isplati li se kupovati PS4 kada je vec najavljen NEO i da li ganjati CUH-1200 sa 1TB HDD-a? Vasa iskustva sa konzolom?

Sent from my A0001 using Tapatalk
nemacx je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.6.2016, 14:47   #4
mare037
Deo inventara foruma
 
Član od: 16.11.2011.
Lokacija: Kruševac
Poruke: 7.286
Zahvalnice: 30
Zahvaljeno 2.448 puta na 2.073 poruka
Određen forumom Re: PS+ pretplata

Stvar je u tome što praktično Neo nije najavljen, već samo informacija da je u izradi. Još uvek se ne zna okvirna cena i datum izlaska, tako da sve zavisi od tebe koliko si spreman da čekaš.
mare037 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.6.2016, 18:56   #5
Ivan1981
Veteran
 
Član od: 25.10.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.186
Zahvalnice: 57
Zahvaljeno 283 puta na 191 poruka
Određen forumom Re: PS+ pretplata

Citat:
mare037 kaže: Pregled poruke
Moraćeš da napraviš nalog sa adresom na kojoj "živiš" u inostranstvu i da kupuješ dopune za novčanik preko alternativnih sajtova poput Amazona, Cdkeys-a, G2A itd.
Da, pridodam da se moze kupiti i kod za ps+ pretplatu i na www.game.co.uk (ako ti je nalog otvoren na UK), i da nema cekanja tj. odmah stize na mail. Tako ja radim vec dve godine. Za amazon, koliko se secam i dalje treba fake US adresa radi kupovine.

Sto se tice kupovine PS4, ako imas gomilu igara koje bi zeleo probati a nisi strpljiv, zna se sta ti je ciniti
Ivan1981 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.6.2016, 18:58   #6
mare037
Deo inventara foruma
 
Član od: 16.11.2011.
Lokacija: Kruševac
Poruke: 7.286
Zahvalnice: 30
Zahvaljeno 2.448 puta na 2.073 poruka
Određen forumom Re: PS+ pretplata

Kod Amazona je problem što sada traži potvrdu o adresi boravka (barem tako kažu ovi koji imaju relativno skoro nalog). Ja se za sada krpim preko drugara koji ima baš dugo godina nalog tamo. Takođe može i pcgamesupply.
mare037 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.6.2016, 7:54   #7
nemacx
Član
 
Član od: 30.5.2008.
Lokacija: Prokuplje
Poruke: 372
Zahvalnice: 36
Zahvaljeno 33 puta na 32 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku nemacx
Određen forumom Re: PS+ pretplata

Citat:
Ivan1981 kaže: Pregled poruke
Da, pridodam da se moze kupiti i kod za ps+ pretplatu i na www.game.co.uk (ako ti je nalog otvoren na UK), i da nema cekanja tj. odmah stize na mail. Tako ja radim vec dve godine. Za amazon, koliko se secam i dalje treba fake US adresa radi kupovine.

Sto se tice kupovine PS4, ako imas gomilu igara koje bi zeleo probati a nisi strpljiv, zna se sta ti je ciniti
Mhm, odlicno, hvala Vam puno svima na pomoci. Trazim trenutno konzolu za uzimanje (ganjam CUH - 1216, mislim da ce biti uskoro, pa cemo da se igramo).

Ajde kad smo se vec raspisali, recite mi, aktiviranje pretplate kupovinom preko, recimo, ebaya ili Amazona, je putem koda koji oni dostavljaju?

Game.co.UK nudi igre u web formatu, ako sam dobro primetio, i samo njih? Cene su mi smesne poredeci s onima sa ebaya i slicno.

Sent from my A0001 using Tapatalk
nemacx je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.6.2016, 8:02   #8
Ivan1981
Veteran
 
Član od: 25.10.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.186
Zahvalnice: 57
Zahvaljeno 283 puta na 191 poruka
Određen forumom Re: PS+ pretplata

Citat:
nemacx kaže: Pregled poruke
Ajde kad smo se vec raspisali, recite mi, aktiviranje pretplate kupovinom preko, recimo, ebaya ili Amazona, je putem koda koji oni dostavljaju?
Da, dobijes kod koji uneses. Svakako cak ti ne treba ni konzola da aktiviras kod, ako vec imas otvoren PS+ nalog. Dovoljno je da se ulogujes na nalog u web browseru na PC-u i da odatle aktiviras kod.
Ivan1981 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.10.2016, 19:32   #9
Duci0167
Član
 
Član od: 18.2.2011.
Lokacija: Obrenovac
Poruke: 185
Zahvalnice: 23
Zahvaljeno 25 puta na 20 poruka
Određen forumom Re: PS+ pretplata

Ne znam za vas ali ja sam danas uneo podatke sa Master Card,adresu nalupetao UK,London itd. prihvatili karticu i kupio igru sa PS-a. Sve preko konzole,naravno. Konkretno DS3 DLC ali to je manje itno sada od poente
Duci0167 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Pretplata na SK, uplata preko Pej Pala?!? srksi O SK-u uopšte 3 7.9.2015 16:06
Fileserve problem - kako se gasi pretplata!? kovca Zanimljive Web lokacije 6 24.11.2011 18:07
Pretplata (aprililililililililililili....) GoranSTX Forum o forumu 342 5.4.2007 0:45
Pretplata na SK-u phoenix[illusion] Forum o forumu 1 25.2.2007 0:40


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 15:19.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com