Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Šta da kupim?
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Šta da kupim? Saveti oko kupovine novog ili nadogradnje starog računara

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 14.12.2005, 16:40   #61
sim.a
Član
 
Član od: 3.12.2005.
Poruke: 152
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 8 puta na 8 poruka
Određen forumom Re: Bezobrazni i neprofesinalni dileri! Da li ste i vi imali problema?

Citat:
Hacker#1, the shmeker kaže:
Kupio sam dva HP stampaca u protekle 4 godine i uz oba su dosli USB kablovi! Toliko o tome.Mozda ti tzv. neprofesionalni dileri hoce da zarade na USB kablu! Ima i toga...
Na svakoj kutiji pise sta ima unutra. To je kraj price. Ako nema USB kabla onda ti mozes da ga DOBIJES jer si ga platio kroz cenu stampaca ali ako pise u uputstvu proizvodjaca (kao sto uglavnom pise) da se USB kupuje posebno onda ...
Ima izuzetaka kao npr. ako se dobro secam HP LJ1000W ali to ima svoje zasto.
Niko ovde ne tvrdi da neko nije kupio stampac sa USB kablom vec samo da ga standardno nema u kutiji. Ti koji su ga dobili ili nisu pa se zale neka pogledaju uputsvo za stampac pa ce im se kasti samo.
sim.a je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.12.2005, 17:19   #62
Bole-M
Član
 
Član od: 8.12.2005.
Poruke: 60
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Bezobrazni i neprofesinalni dileri! Da li ste i vi imali problema?

Citat:
Ko "izgubi" nema ga na forumu 10 dana, moze ?
Moze!A sta mislis da ceo razgovor snimim,to jest da telefoniram preko kompa!
Imali u Win XP sp2 paketu takav program (za telefoniranje)!

I kad sve lepo snimim,okacim na net da ako neveruje da moze lepo da ga downloaduje!

Sta mislis o ovome?
Bole-M je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.12.2005, 19:18   #63
sim.a
Član
 
Član od: 3.12.2005.
Poruke: 152
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 8 puta na 8 poruka
Određen forumom Re: Bezobrazni i neprofesinalni dileri! Da li ste i vi imali problema?

Probaj da se raspitas i snimis. Pitaj da li daju usb i posle pogledaj na netu sta treba da dobijes po specifikaciji proizvodjaca.
sim.a je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.12.2005, 18:04   #64
Simke
Senio®
 
Član od: 3.11.2005.
Poruke: 2.159
Zahvalnice: 239
Zahvaljeno 836 puta na 310 poruka
Određen forumom Re: Bezobrazni i neprofesinalni dileri! Da li ste i vi imali problema?

Citat:
Oluja kaže:
Ko "izgubi" nema ga na forumu 10 dana, moze ?
Citat:
Bole-M kaže:
Moze!
Gospodo, da li ovo znači da je pala neka opklada?
Simke je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.12.2005, 0:48   #65
Flavio
Starosedelac
 
Član od: 16.12.2005.
Lokacija: 012
Poruke: 2.195
Zahvalnice: 323
Zahvaljeno 357 puta na 334 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Flavio Slanje poruke preko Skypea korisniku Flavio
Određen forumom Re: Bezobrazni i neprofesinalni dileri! Da li ste i vi imali problema?

Heh ljudi,jos ste vi i dobro prosli !
Ja sav happy i neupucen krenem da pazarim svoj prvi komp tamo negde aprila 2003.!Tako kasno,al' sta cu ... mala plata,para nikad dosta ... Elem,levo-desno i nadjem kao OK cene!Ja hocu Asus A7V8X on mi nudi MSI KT3,trazim Radeon nudi mi GeF4MX ... Na kraju ja pretresem SK i pitam koliko jos eur za MSI nF2 umesto Asusa,jer je bila fora:Ej nemam sad A7V8X,dacu ti na poslugu xxx(neki krsh) za par dana,dok ne dodje!Sve skupa bi 600e+20e doplate za,ovde tada raritetni nForce2,i onda nedelju dana od danas do sutra!Konacno stize komp kuci a ja happy samo tako!Prolaze meseci,ja ulazim u shtos i krajem te godine vidim neki cudan port na mbo,kad ono ... lom!Na MSI ploci placenoj 125e VGA port a u AGPu MSI GeForce4MX440 i to uvaljena SE placena 75e istom prilikom!!!Ludnica!!!Pukao sam fes (jer naravno,nForce2 ima GeF4MX integrisanu)!Na moju veliku zalost,u medjuvremenu,tip ladno "udari katanac na radnju" i zapali na Maltu(da,da Maltu),tako da nisam imao kome da se napijem krvi do poslednje kapi !!!Tako sam ja imao 2 sr***a po ceni FX5200 128/128!Vremenom sam tu GeF4 prodao za 20e samo da je negledam vise!Doticni,kako cujem,jos uziva u suncu i moru centralnog Mediterana dok se ja jos zlopatim sa GeF4MX IGP jer nikako da odvojim pola mesecne zarade za kakvu-takvu pristojnu GeF 6600,makar i LE!
Flavio je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.12.2005, 15:50   #66
todos
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.12.2005.
Lokacija: Parmenac Čačak
Poruke: 7.716
Zahvalnice: 4.561
Zahvaljeno 2.635 puta na 1.578 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku todos
Određen forumom Re: Bezobrazni i neprofesinalni dileri! Da li ste i vi imali problema?

Najjbolje je kupovati tras kutija sa robom na kojoj sve pise sta ima unutra tras pare.Onda sve to odneti kuci i sam sastaviti ili zvati nekog drugara koji to i sam zna da uradi.ja sam pre tri godine uzeo amd2200+ sa svim ostalim komponentama.I sad pogledajte ovo:HP3420 nema foto album a pise na kutiji da treba da ima,Graficka 5200 Eniah 128/64 nema drajver ni kutiju u kojoj sam insistiro da bude tj.bio drajver za titanijum 4200,verovatno pogresio kad je muvao pakovanje.Gde su tu poklon diskovi sve sama OEM pakovanja,jes kad izvadis iz kutije pa stavis u kesu.A vrhunac svega memorija na 333 bluestar iz naseg nam lepog grada Arilja.HEHE.
todos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.12.2005, 18:34   #67
Bole-M
Član
 
Član od: 8.12.2005.
Poruke: 60
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Bezobrazni i neprofesinalni dileri! Da li ste i vi imali problema?

Citat:
A vrhunac svega memorija na 333 bluestar iz naseg nam lepog grada Arilja.
pa mi treba da se dicimo da je to jedina fabrika komjuterskih komponenti u EVROPI!

Pa zar nije za DIKU!
Bole-M je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.12.2005, 19:27   #68
Sasa
Darth Moderator
 
Avatar korisnika Sasa
 
Član od: 15.10.2005.
Lokacija: vaistinu konza
Poruke: 1.045
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 84 puta na 38 poruka
Određen forumom Re: Bezobrazni i neprofesinalni dileri! Da li ste i vi imali problema?

Bole, 10 dana je bio dogovor ili si vec zaboravio ?
Sasa je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.12.2005, 2:16   #69
Bole-M
Član
 
Član od: 8.12.2005.
Poruke: 60
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Bezobrazni i neprofesinalni dileri! Da li ste i vi imali problema?

Citat:
Bole, 10 dana je bio dogovor ili si vec zaboravio ?
Decko kad nabavim program za snimanje,ili vi mi preporucite neki onda cu to uraditi,ovako mogu ja nazvati i pitati ih koliko je neki stampac i da li u tu cenu ulazi i usb ili ga moram posebno kupiti,a oni mi odgovore na onaj nacin koji se vama nedopada onda bi vi posle mog iznetog razgovora u postu govorili kako lazem.....blablabla!Ovako,predlozite prog koji snima telefonski razgovor (kad se telefonira preko kompa,a i taj prog mi predlozite ili ako je vec ukomponovan u XP,samo recite kako da ga pokrenem) a ja cu telefonski razgovor okaciti na net da ga mozete downloadovati!
Bole-M je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 5:56.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com