Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Brbljaonica

Brbljaonica Manje ozbiljno ćaskanje na ostale (kompjuterske i geek) teme... (POSTOVI SE NE BROJE!)
(Pravila pisanja: kliknite ovde.)

Tema zaključana
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 12.9.2013, 23:00   #1
Romantic
Veteran
 
Član od: 9.4.2010.
Lokacija: Fantasy land
Poruke: 885
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 230 puta na 154 poruka
Određen forumom Podizanje novca preko bankarske kartice - STA, KAKO?

Trazio sam mesto gde da pitam i iskreno, nisam nasao prikladno. Dakle, int. me: koja je najbolja kartica za podizanje novca koji sam zaradio na netu (ili ga imam na netu na bilo koji drugi nacin, a zelim da ga podignem)? Negde sam pronasao poruku gde se preporucuje ova kartica za svrhu koju ja zelim http://www.erstebank.rs/rs/Stanovnis...dinska_kartica , ali ako ima boljih, predlozite. Bitno mi je da se ne placa bilo kakvo odrzavanje, naravno. Znaci da, ako traje od 1 do par godina, da ne placam nista mesecno niti godisnje. Da to bude besplatno. U Intesi, po svemu sudeci, ima internet kartica samo za placanje sto me za sada ne int, a u Intesi imam tekuci racun preko kog primam stipendiju.

Medjutim, ja POJMA NEMAM oko tih kartica, racuna (tekuci, devizni...), prebacivanja novca na karticu preko necega (?)...

Kako ide CEO taj postupak? Ako moze neko da mi pomogne/odg. bio bih mu zahvalan. Hvala unapred.
Romantic je offline  
Stara 12.9.2013, 23:21   #2
Amarilis
Član
 
Član od: 8.12.2010.
Poruke: 151
Zahvalnice: 13
Zahvaljeno 7 puta na 7 poruka
Određen forumom Re: Podizanje novca preko bankarske kartice - STA, KAKO?

Verovatno si mislio na racun (uz koji moze i ne mora da ide kartica) U vecini banaka su devizni racuni besplatni samo dinarski se placaju. Kartica vuce novac sa racuna. U Intesi postoji i Visa Electron ciji racun moze i da prima novac mada u principu mozes na bilo koji. Kako ces da povuces novac na racun zavisi od poslodavca.
Amarilis je offline  
Stara 12.9.2013, 23:32   #3
water wizard
Deo inventara foruma
 
Član od: 29.1.2008.
Poruke: 20.473
Zahvalnice: 433
Zahvaljeno 4.005 puta na 3.727 poruka
Određen forumom Re: Podizanje novca preko bankarske kartice - STA, KAKO?

nije problem kako podići pare nego šta nudi internet servis sa kog pokušavaš da digneš novac, tj da li ima mogućnosti za uplatu na devizni račun ili moraš na neki drugi način da primiš novac
water wizard je offline  
Stara 14.9.2013, 19:32   #4
Romantic
Veteran
 
Član od: 9.4.2010.
Lokacija: Fantasy land
Poruke: 885
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 230 puta na 154 poruka
Određen forumom Re: Podizanje novca preko bankarske kartice - STA, KAKO?

Izv. se sto nisam dugo odgovarao...ali to sto ste napisali...pojma nemam sta pisete iskreno...ne razumem se u to. Na nekom sajtu kada skupim pare, treba da odem na cash out i onda to treba da prebacim na karticu. Sta pre toga treba da uradim i koju karticu mi preporucujete? Da je ona sto sam postavio u 1. postu iz Erste banke dobra ili imate jos predloga?

Dakle, sta treba da uradim nakon sto pribavim karticu (koju mi preporucite)? Znam da na tom sajtu pise da moze da se novac podize preko PayPal i Payza i inace, ta 2 sajta su cuvena, posebno prvi.

Znaci, ako moze neko da mi napise postupak sta da uradim. I hitno mi je.
Romantic je offline  
Stara 14.9.2013, 19:59   #5
Mali Mrav
Član
 
Član od: 3.7.2006.
Poruke: 281
Zahvalnice: 274
Zahvaljeno 134 puta na 64 poruka
Određen forumom Re: Podizanje novca preko bankarske kartice - STA, KAKO?

Preko Paypala ne mozes da dignes pare u Srbiji. Payz ne znam sta je.
Mali Mrav je offline  
Stara 14.9.2013, 20:23   #6
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.356
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.987 puta na 7.034 poruka
Određen forumom Re: Podizanje novca preko bankarske kartice - STA, KAKO?

PayPal ne dozvoljava primanje i podizanje sredstava u Srbiji. Jedino gde to možeš da odradiš odavde, a da je pouzdano, je MoneyBookers/Skrill.

Za ovaj Payza prvi put sad čujem, vidim da kažu da može da se prebace pare na račun u Srbiji...

Poslednja ispravka: DeCoy (14.9.2013 u 20:32)
DeCoy je offline  
Tema zaključana

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Kako bootovati Windows preko usb-a uz pomoć programa Unetbootin? igormil Aplikativni softver 2 22.1.2013 16:04
Kako 5.1 preko Google Chroma zvezdan84 Zvuk na računaru 5 30.9.2012 12:51
Kako igrati igre preko Neta? Monk Psycho Mrežne igre 9 14.7.2009 0:01
Panasonic GD87, kako prebaciti slike preko IR? DragonSlayer Aparati i oprema 8 13.5.2006 18:53
Kako umreziti dva racunara preko modema? firefly Komunikacioni uređaji i umrežavanje 4 11.3.2006 15:23


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 8:46.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com