Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre > MMORPG igre

MMORPG igre Massively multiplayer online role-playing games - WoW, Guild Wars, Eve Online, Age of Conan, Lineage, kao i mnoge druge...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 17.1.2009, 0:53   #6181
Al3k5an9ar
Veteran
 
Član od: 9.6.2008.
Poruke: 707
Zahvalnice: 225
Zahvaljeno 160 puta na 99 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

dobar je video, samo sto je lik koji je pisao malo nepismen al' ne kvari ukupni dojam
Al3k5an9ar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.1.2009, 1:00   #6182
kreator_
Banned
 
Član od: 16.11.2008.
Lokacija: Novi Beograd
Poruke: 695
Zahvalnice: 84
Zahvaljeno 200 puta na 108 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku kreator_
Određen forumom Re: WOW kutak

Jeste, neki svedjanin
Sto posto cemo odradimo jos jedan, kasnije, kad nakupimo materijala iz celog Naxxramasa i Malygosa, posto smo ostalo ocistili. A i trebaju nam bolja mesta, kod SW kapije sve neki debili skakucu oko nas namerno da nam upropaste snimak i sliku.
kreator_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.1.2009, 1:18   #6183
pil€
Veteran
 
Član od: 21.10.2006.
Poruke: 1.033
Zahvalnice: 11
Zahvaljeno 44 puta na 41 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pil€
Određen forumom Re: WOW kutak

pesma je infinity guru josh? (remix)
pil€ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.1.2009, 1:21   #6184
kreator_
Banned
 
Član od: 16.11.2008.
Lokacija: Novi Beograd
Poruke: 695
Zahvalnice: 84
Zahvaljeno 200 puta na 108 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku kreator_
Određen forumom Re: WOW kutak

btw. Cuo sam od pouzdanih igraca da su 25man raidovi laksi od 10man. Koliko od toga je tacno, posto trenutno nisam zasao u 25, mislim ako su 10man ovako laki da smo ocistili dva raida zaredom za onoliko vremena koliko nam je trebalo u TBC da stignemo do Opere, onda...
Samo da sacekam da izbace novi Ulduar raid, verujem da on nece koliko-toliko biti dostupan casual igracima.

Poslednja ispravka: Sale013 (17.1.2009 u 12:15) Razlog: manite pavla
kreator_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.1.2009, 1:39   #6185
strajo
Starosedelac
 
Član od: 17.1.2008.
Poruke: 1.373
Zahvalnice: 152
Zahvaljeno 250 puta na 160 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku strajo
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
btw. Cuo sam od pouzdanih igraca da su 25man raidovi laksi od 10man. Koliko od toga je tacno, posto trenutno nisam zasao u 25, mislim ako su 10man ovako laki da smo ocistili dva raida zaredom za onoliko vremena koliko nam je trebalo u TBC da stignemo do Opere, onda...
25 je MNOGO lakshi ali MNOGO
strajo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku strajo na korisnoj poruci:
kreator_ (17.1.2009)
Stara 17.1.2009, 1:57   #6186
kreator_
Banned
 
Član od: 16.11.2008.
Lokacija: Novi Beograd
Poruke: 695
Zahvalnice: 84
Zahvaljeno 200 puta na 108 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku kreator_
Određen forumom Re: WOW kutak

Verovatno je tezina malko teza s tim sto se ni ne oseti jer vas je 25 umesto 10.
kreator_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.1.2009, 11:26   #6187
Al3k5an9ar
Veteran
 
Član od: 9.6.2008.
Poruke: 707
Zahvalnice: 225
Zahvaljeno 160 puta na 99 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Kakva su beda warriori u pvp sad, sve vise i vise me nervira blizz, nerfovali klasu koja je toliko bila izbalansirana, gde im je bila pamet?

Poslednja ispravka: Sale013 (17.1.2009 u 12:13)
Al3k5an9ar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.1.2009, 11:29   #6188
kreator_
Banned
 
Član od: 16.11.2008.
Lokacija: Novi Beograd
Poruke: 695
Zahvalnice: 84
Zahvaljeno 200 puta na 108 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku kreator_
Određen forumom Re: WOW kutak

Otkad je izasao WotLK, jedini dobar pvp spec za warra je prot.
Arms vise nije ono sto je bio.
Fury prelako gine.
kreator_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.1.2009, 11:40   #6189
Al3k5an9ar
Veteran
 
Član od: 9.6.2008.
Poruke: 707
Zahvalnice: 225
Zahvaljeno 160 puta na 99 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Da, ma ja cekam da izadje onaj patch pa kad bude bio multi - spec da napravim i za fury i za prot, da ne moram stalno da se respec. A kako mislis na prot, da nosim shield ili neka kombinacija sa two handerom(znam da je pre bilo arms do MS pa prot da se uzme last stand)?
Jao juce pugovao VoA hc i prvi put mi se desilo da boss ode u enrage, dps bio beda, i mi 'ajde da kickujemo one sa najmanjim dps i vidimo lika sa 800dps?! Mislim sta je taj lik radio tj nije radio Zato mrzim pugove, 3x wipeujes za nesto sto si mogao da uradis za 5min odjednom i resis problem.
Al3k5an9ar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.1.2009, 12:19   #6190
Sale013
Kind Of A Big Deal
 
Avatar korisnika Sale013
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: Levo od Pakla
Poruke: 2.214
Zahvalnice: 344
Zahvaljeno 450 puta na 265 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

25man raid normalno da nije laksi od 10man.. Ali kada se nadje jedna budala u 25 man mnogo se manje primeti nego u 10man.. U 25 raide obicno idu likovi sa jako dobrom opremom tako da u mnogim slucajevima i 20 njih bi odradilo raid bez problema (tako da s njima bi moglo 5 zelenasa da ide, dok ni tih 5 zelenasa u 10man raid upropastili stvar) Jednostavno je stvar u ljudima..


Ja jos nisam video da boss ode u enrage bas me zivo zanima kako izgleda to!
Sale013 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.1.2009, 12:25   #6191
kreator_
Banned
 
Član od: 16.11.2008.
Lokacija: Novi Beograd
Poruke: 695
Zahvalnice: 84
Zahvaljeno 200 puta na 108 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku kreator_
Određen forumom Re: WOW kutak

Lol, pa sad i u 25 idu zelenasi / plavusani. Nebrojeno likova po serveru vidjam sa Valorous delovima, a misc oprema plava (u vecini slucajeva quest rewards).

A kad se setim koliko sam se samo spremao za 25-man raidove u TBCu...
Blizzard .!.

A da, imas i achievment kad odradis (mislim da je Naxx25) sa 20 ljudi
kreator_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.1.2009, 14:19   #6192
BobaL
Član
 
Član od: 1.4.2006.
Poruke: 493
Zahvalnice: 85
Zahvaljeno 143 puta na 83 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
kreator_ kaže: Pregled poruke
Lol, pa sad i u 25 idu zelenasi / plavusani. Nebrojeno likova po serveru vidjam sa Valorous delovima, a misc oprema plava (u vecini slucajeva quest rewards).
Zasto te to toliko pogadja? Zasto je to tebi toliko bitno? Svako je mogao da ocisti bilo koji raid ranije nemoj lagati sebe da je to nesto posebno, pravo pitanje je samo da li je svako imao zelje da ulozi toliko vremena u nesto sto je bezvredno kao sto je oprema u wow-u?
BobaL je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku BobaL na korisnoj poruci:
elune (17.1.2009)
Stara 17.1.2009, 15:06   #6193
kreator_
Banned
 
Član od: 16.11.2008.
Lokacija: Novi Beograd
Poruke: 695
Zahvalnice: 84
Zahvaljeno 200 puta na 108 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku kreator_
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
BobaL kaže: Pregled poruke
Zasto te to toliko pogadja? Zasto je to tebi toliko bitno? Svako je mogao da ocisti bilo koji raid ranije nemoj lagati sebe da je to nesto posebno, pravo pitanje je samo da li je svako imao zelje da ulozi toliko vremena u nesto sto je bezvredno kao sto je oprema u wow-u?
Ovo se zove razlika izmedju hard-core i casual igraca. I neko ko je dnevno igrao po sat vremena, i ko dalje od Karazhana nije video, se mnogo razlikovao od onog ko nije nista u zivotu radio, vec je po 15 sati dnevno posvetio gearovanjem svog heroja. I to je trajalo dugo dugo, i dosle su najave za WotLK, i kako ce izaci novi Naxxramas (jedini pretbc raid koji su samo pravi hard-core igraci cistili, a ne gorenavedeni) i kako dolazi Arthas i ostala stvari. Ljudi su se przili, spremali, igraci migrirali na druge servere, kako bi organizovali dobre gilde za toliko najavljivani content nove expanzije, i sta bi na kraju. Ensidia ocistila SAV content za 3 dana, ostale jake gilde za nedelju dana, i tu na scenu stupaju casual igraci koji ciste cak i Naxxramas 25-man i Malygos 25-man koji i dalje vaze za trenutno najteze raidove. I koja je onda svrha hard-core igranja? Ljudi su ulozili godine sa uzivanjem igranja i ciscenja u Vanila wowu i TBCu, da bi se sad sa njima uporedjivali igraci koji su ili bili nezainteresovani za TBC raidove ili su jednostavno bili glupi za isto.
Poenta price jeste, da su ljudi toliko iscekivali novu expanziju, nove stvari, dugo najavljivani Naxxramas i Kel'thuzad koji je bio "strah i trepet" za vecinu igraca u pretbcu, da bi sad usli i za jedno vece ocistili nesto sto je ranije trebalo po nedelju dana i vise. Cemu to?
Mene to iskreno ne potresa, meni je jos bolje, uzmem svu opremu koju hocu za veoma malo vremena na mnogo lak nacin, ali znam previse igraca koje srecem na serveru, od kojih sam mnogo bolji bio u TBCu, i znam koji su jednostavno glupi da su upropascavali svaki PUG koji sam radio, e bas njih sad vidjam sa end-game opremom, i ne samo time, vec i svojim stavom "ja imam opremu od Kel'thuzada i Saphirona, moze mi se da ti naredjujem u instancama, jer sam samim tim i bolji igrac od tebe"...
kreator_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku kreator_ na korisnoj poruci:
drashkos (17.1.2009), Filix (17.1.2009)
Stara 17.1.2009, 15:51   #6194
strajo
Starosedelac
 
Član od: 17.1.2008.
Poruke: 1.373
Zahvalnice: 152
Zahvaljeno 250 puta na 160 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku strajo
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
Sale013 kaže: Pregled poruke
25man raid normalno da nije laksi od 10man.. Ali kada se nadje jedna budala u 25 man mnogo se manje primeti nego u 10man.. U 25 raide obicno idu likovi sa jako dobrom opremom tako da u mnogim slucajevima i 20 njih bi odradilo raid bez problema (tako da s njima bi moglo 5 zelenasa da ide, dok ni tih 5 zelenasa u 10man raid upropastili stvar) Jednostavno je stvar u ljudima..


Ja jos nisam video da boss ode u enrage bas me zivo zanima kako izgleda to!

nije bukvalno lakshi u principu da 10 man ne mozhe to odraditi jer je jedina razlika skoro samo u HPovima i u 10 man bi enrageovali ofc.

Citat:
Al3k5an9ar kaže: Pregled poruke
Kakva su beda warriori u pvp sad, sve vise i vise me nervira blizz, nerfovali klasu koja je toliko bila izbalansirana, gde im je bila pamet?
pa bash se i ne mogu slozhiti sa ovim... udri udri... omg sudden death... OMG 12 K REVENGE WTFBBQ... otprilike, previshe se oslanja na RNG ali ste imali i macestun u TBCu tako da je isto otprilike

Citat:
BobaL kaže: Pregled poruke
Zasto te to toliko pogadja? Zasto je to tebi toliko bitno? Svako je mogao da ocisti bilo koji raid ranije nemoj lagati sebe da je to nesto posebno, pravo pitanje je samo da li je svako imao zelje da ulozi toliko vremena u nesto sto je bezvredno kao sto je oprema u wow-u?
nije bash svako mogao za SSC+ je vec trebalo biti ne-retard. Ima ljudi koji oce da igraju po 15 sati na dan... jednostavno treba da ima razlike izmedju casual<->hardcore
strajo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.1.2009, 17:32   #6195
elune
Banned
 
Član od: 16.1.2009.
Poruke: 32
Zahvalnice: 21
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Exclamation Re: WOW kutak

Razlika izmedju 10m Naxxaramasa i 25m Naxxaramasa je u tome sto se za 25 moras malo vise pomuchiti da nadjes ljude.I da se ne lazemo...WoW nije tesko igrati.Stalno prichate o likovima koji su noobovi zato sto su uzeli da igraju kalsu koja je mnogo jacha u odnosu na druge...May the Elune shine upon you!
elune je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.1.2009, 19:44   #6196
kreator_
Banned
 
Član od: 16.11.2008.
Lokacija: Novi Beograd
Poruke: 695
Zahvalnice: 84
Zahvaljeno 200 puta na 108 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku kreator_
Određen forumom Re: WOW kutak

Good for you...

@thread:
Roknemo danas Sarthariona 25-man, dropuju dva puta t7 Valorous rukavice za druida, prvi put rollujem pri sredini, drugi put rolluje 2. najbolji. I samo odjednom vidim "you recieve loot taj i taj". Ja kao omgwtf? Kad ono slucajno mi dade leader, naravno tu pocne *****nje "aaaa, uuuuu, eeeee, namerno si to uradio(leaderu)", vika, dreka, lik se iznervirao do jaja sto je rollovao najvise. Nista, prica sa mnom, objasnim mu da naravno nisam se dogovarao nista sa likom, da sam iznenadjen koliko i on. I sad me smarao da se cimam sa GMom, da mu saljem tiket, a toliko puta sam pricao sa istim, vise mi je mrsko. Al' ajde, da ne ispadnem ninja, jbg.
kreator_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.1.2009, 19:45   #6197
Filix
Član
 
Član od: 4.8.2008.
Lokacija: Sremska Mitrovica
Poruke: 107
Zahvalnice: 46
Zahvaljeno 32 puta na 13 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Filix
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
kreator_ kaže: Pregled poruke
Ovo se zove razlika izmedju hard-core i casual igraca. I neko ko je dnevno igrao po sat vremena, i ko dalje od Karazhana nije video, se mnogo razlikovao od onog ko nije nista u zivotu radio, vec je po 15 sati dnevno posvetio gearovanjem svog heroja. I to je trajalo dugo dugo, i dosle su najave za WotLK, i kako ce izaci novi Naxxramas (jedini pretbc raid koji su samo pravi hard-core igraci cistili, a ne gorenavedeni) i kako dolazi Arthas i ostala stvari. Ljudi su se przili, spremali, igraci migrirali na druge servere, kako bi organizovali dobre gilde za toliko najavljivani content nove expanzije, i sta bi na kraju. Ensidia ocistila SAV content za 3 dana, ostale jake gilde za nedelju dana, i tu na scenu stupaju casual igraci koji ciste cak i Naxxramas 25-man i Malygos 25-man koji i dalje vaze za trenutno najteze raidove. I koja je onda svrha hard-core igranja? Ljudi su ulozili godine sa uzivanjem igranja i ciscenja u Vanila wowu i TBCu, da bi se sad sa njima uporedjivali igraci koji su ili bili nezainteresovani za TBC raidove ili su jednostavno bili glupi za isto.
Poenta price jeste, da su ljudi toliko iscekivali novu expanziju, nove stvari, dugo najavljivani Naxxramas i Kel'thuzad koji je bio "strah i trepet" za vecinu igraca u pretbcu, da bi sad usli i za jedno vece ocistili nesto sto je ranije trebalo po nedelju dana i vise. Cemu to?
Mene to iskreno ne potresa, meni je jos bolje, uzmem svu opremu koju hocu za veoma malo vremena na mnogo lak nacin, ali znam previse igraca koje srecem na serveru, od kojih sam mnogo bolji bio u TBCu, i znam koji su jednostavno glupi da su upropascavali svaki PUG koji sam radio, e bas njih sad vidjam sa end-game opremom, i ne samo time, vec i svojim stavom "ja imam opremu od Kel'thuzada i Saphirona, moze mi se da ti naredjujem u instancama, jer sam samim tim i bolji igrac od tebe"...
Konacno nesto pametno,zahvalio bih ti se 10 puta da mogu,al je**ga moze samo jedanput,sve je to 100% tacno sto si rekao!
Filix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.1.2009, 19:56   #6198
kreator_
Banned
 
Član od: 16.11.2008.
Lokacija: Novi Beograd
Poruke: 695
Zahvalnice: 84
Zahvaljeno 200 puta na 108 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku kreator_
Određen forumom Re: WOW kutak

Pa nista, ti se zahvali na drugim postovima
kreator_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.1.2009, 20:51   #6199
BobaL
Član
 
Član od: 1.4.2006.
Poruke: 493
Zahvalnice: 85
Zahvaljeno 143 puta na 83 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
kreator_ kaže: Pregled poruke
I neko ko je dnevno igrao po sat vremena, i ko dalje od Karazhana nije video, se mnogo razlikovao od onog ko nije nista u zivotu radio, vec je po 15 sati dnevno posvetio gearovanjem svog heroja.
Poenta toga da se trosi 15 sati dnevno na nabavku opreme za svog heroja je? Nemoj shvatiti ovo kao licnu prozivku samo ja nikada nisam shvatao poentu toga pa bih voleo da cujem kako neko ko uziva u tome dozivljava to?
Citat:
kreator_ kaže: Pregled poruke
I to je trajalo dugo dugo, i dosle su najave za WotLK, i kako ce izaci novi Naxxramas (jedini pretbc raid koji su samo pravi hard-core igraci cistili, a ne gorenavedeni) i kako dolazi Arthas i ostala stvari. Ljudi su se przili, spremali, igraci migrirali na druge servere, kako bi organizovali dobre gilde za toliko najavljivani content nove expanzije, i sta bi na kraju.
Koliko se secam jasno je najavljeno da ce sve potere (raid) biti u verziji za 10 i u verziji za 25 ljudi.
Citat:
kreator_ kaže: Pregled poruke
Ensidia ocistila SAV content za 3 dana, ostale jake gilde za nedelju dana, i tu na scenu stupaju casual igraci koji ciste cak i Naxxramas 25-man i Malygos 25-man koji i dalje vaze za trenutno najteze raidove.
Ne razumem zasto tebe licno pogadja napredak bilo kog igraca u igri, mislim igru igras jer ti uzivas u njoj, zar ne?
Citat:
kreator_ kaže: Pregled poruke
I koja je onda svrha hard-core igranja?
Odlicno pitanje! Mozes li mi objasniti svrhu tolikog udubljivanja u jedan imaginaran svet cak toliko da te na licnon nivou pogadjaju dogadjaji u njemu?
Citat:
kreator_ kaže: Pregled poruke
Ljudi su ulozili godine sa uzivanjem igranja i ciscenja u Vanila wowu i TBCu, da bi se sad sa njima uporedjivali igraci koji su ili bili nezainteresovani za TBC raidove ili su jednostavno bili glupi za isto.
Da li im to daje neko ekskluzivno pravo? Zasto bi ih to stavljalo u bilo kakav povlascen polozaj?
Citat:
kreator_ kaže: Pregled poruke
Poenta price jeste, da su ljudi toliko iscekivali novu expanziju, nove stvari, dugo najavljivani Naxxramas i Kel'thuzad koji je bio "strah i trepet" za vecinu igraca u pretbcu, da bi sad usli i za jedno vece ocistili nesto sto je ranije trebalo po nedelju dana i vise. Cemu to?
Vec sam napisao da je davno pre izlaska wotlk vec najavljeno da ce svaka potera (raid) izaci u verziji i za 10 ljudi. Zasto je toliko bitno da potrosis toliko vremena u igri, odnosno zasto je toliko bitno da igras igru 15 sati dnevno? Da li je mozda rec o begu od realnosti koji se kompenzuje visecasovnom igrom?
Citat:
kreator_ kaže: Pregled poruke
Mene to iskreno ne potresa, meni je jos bolje, uzmem svu opremu koju hocu za veoma malo vremena na mnogo lak nacin, ali znam previse igraca koje srecem na serveru, od kojih sam mnogo bolji bio u TBCu, i znam koji su jednostavno glupi da su upropascavali svaki PUG koji sam radio, e bas njih sad vidjam sa end-game opremom, i ne samo time, vec i svojim stavom "ja imam opremu od Kel'thuzada i Saphirona, moze mi se da ti naredjujem u instancama, jer sam samim tim i bolji igrac od tebe"...
Zasto te ovo ipak potresa na svakom serveru imas sasvim dovoljno igraca da bi oformio grupu za bilo koji dogadjaj, glatko mozes zaobici svakog igraca sa kojim si imao bilo kakav sukob. Siguran sam da od par hiljada igraca na severu mozes naci 25-toro koji nisu takvi.
BobaL je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku BobaL na korisnoj poruci:
Cernobil (17.1.2009), elune (17.1.2009)
Stara 17.1.2009, 21:04   #6200
undefined
Član
 
Član od: 5.9.2008.
Lokacija: BG
Poruke: 73
Zahvalnice: 11
Zahvaljeno 10 puta na 8 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Ovde sam na Ol Skul Hard Kor strani. U EULI za WOW ne pise da tebi Blizz garantuje da moras da imas sve achievemente i najbolju opremu samo zato sto im dajes 13 evrica mesecno. End game oprema treba da bude nagrada za one koji hoce da se potrude i znaju sta rade. Oprema iz preteskih raidova sluzi da bi lakse radio jos teze raidove.

Zasto stvarni ultra casuali (nema pojma koji statovi su mu bitni za klasu a kamoli build, koristi autoshot i ponekad klikne nesto "how can I click rend if I use mouse to turn" mentalitet) uopste misle da mogu da zahtevaju da Blizz njima MORA da omoguci da odrade sve instance i dobiju najbolju opremu.

Cemu, zasto? Cela igra se uproscava i gubi izazov ako se sve moze preci i dobiti sa ultra casual approachom. Sav WOTLK content je pociscen za prvih nedelju dana, Uldum ce verovatno biti posao za jedan dan i ko zna kada ce igra stvarno dobiti nesto sto ce biti izazov za igrace. A i tu kazu da ce sva tezina dolaziti zbog achievementa, tako da ce sam raid u vanilla varijanti opet verovatno moci da odradi PUG gde se ne zna ko tankuje a ko dpsuje, gde je pola ljudi samo stavilo /follow i /assist i otislo na kafu.

Ako је težinski nivo novih raidova i instanci takav da ih svako sa pola mozga može sve završiti za nedelju dve igra gubi na vrednosti? Jer pitanje je ŠTA POSLE? Ekstra srećan si, očistio si sve, pokupio phat lewt bez muke za par dana, i onda? Cancel subscription? Arena? (za koji ti treba drugi gear tako da ti ovo ne znači ništa...)
undefined je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku undefined na korisnoj poruci:
kreator_ (17.1.2009)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
blizzard, mmo, mmorpg, world of warcraft, wow

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
PD kutak G.G. Tekstovi u SK 17 1.11.2005 23:01


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 9:03.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com