Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Mrežne igre Multi-player igre

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 6.2.2012, 13:02   #2841
0gold
Starosedelac
 
Član od: 16.4.2010.
Poruke: 1.295
Zahvalnice: 112
Zahvaljeno 163 puta na 128 poruka
Određen forumom Re: League of Legends

Oddone ne može da napumpa elo na svom eu nalogu o.O
Ovo dovoljno govori o broju imbceila kada on ne možeda ih ponese. Lepo sam rekao možeš ti biti najbolji LOL igrač ali kada non stop dobijaš po 3-4 idiota nema ništa od igre.
0gold je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.2.2012, 14:08   #2842
Flamel
Veteran
 
Član od: 22.11.2008.
Poruke: 677
Zahvalnice: 50
Zahvaljeno 310 puta na 115 poruka
Određen forumom Re: League of Legends

http://www.nerfplz.com/2011/12/theod...al-quotes.html

http://www.reddit.com/r/leagueoflege...viktor_part_2/

Flamel je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.2.2012, 14:20   #2843
Mr.Eco
Starosedelac
 
Član od: 19.4.2006.
Lokacija: 4 8 15 16 23 42 Sistem: Arch
Poruke: 1.983
Zahvalnice: 229
Zahvaljeno 377 puta na 260 poruka
Određen forumom Re: League of Legends

Ako vam je toliko stalo do tog ela što ne napravite ekipu, pa za svaki poraz koji doživite onda da budete odgovorni sami , ovako uvek možete naći krivca i opravdanje
Mr.Eco je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.2.2012, 14:39   #2844
Pivalica
Starosedelac
 
Član od: 4.6.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.460
Zahvalnice: 26
Zahvaljeno 407 puta na 228 poruka
Određen forumom Re: League of Legends

Eto, svi kukate ranked ovo, ranked ono... GuardsmanBob stream... greskom mu pickuju Tarica za mid... i lik igra mid Taric... prvih 10 minuta, 5/0/0. Objasnio
Pivalica je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.2.2012, 15:16   #2845
matejarmus
Član
 
Član od: 6.10.2009.
Lokacija: Vrnjacka Banja
Poruke: 36
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 12 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: League of Legends

Mene boli uvo za ranked, elo i ostale glupsti.Samo hoću da se opustim i da igram sa normalnom ekipom.Sa easta sam prešao na west i jedno vreme je bilo OK.U zadnjih nekoliko dana, uzasni igrači.
matejarmus je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.2.2012, 16:01   #2846
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: League of Legends

Citat:
Pivalica kaže: Pregled poruke
Eto, svi kukate ranked ovo, ranked ono... GuardsmanBob stream... greskom mu pickuju Tarica za mid... i lik igra mid Taric... prvih 10 minuta, 5/0/0. Objasnio
Ne mozes uporedjivati te pro gamere sa nama.Oni zato i jesu 2k+,ja ne trazim 2k+ vec nest normalno 1600-1700.
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.2.2012, 17:33   #2847
FalkirioN
Član
 
Član od: 8.7.2011.
Poruke: 201
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 18 puta na 16 poruka
Određen forumom Re: League of Legends

Upravo sam probao jungle Leona i majko mila jedan od najacih gankera u igri na lvl 6. A i pre bogami. Jedino sto je spora, al rushujesh madreds zato.
FalkirioN je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.2.2012, 17:37   #2848
Zapdog
Član
 
Član od: 6.4.2011.
Lokacija: Roscoe Street Station
Poruke: 94
Zahvalnice: 20
Zahvaljeno 20 puta na 14 poruka
Određen forumom Re: League of Legends

taman sam htjeo da napisem da ne *****te vise kako dobijate sve trolove, klince i retarde al reko prvo da odigram koju partiju na smurfu koji je 1500 elo.

sad je 1430 poslije 5 partija...znaci bukvalno u svakoj partiji po jedan idiot (al mislim bukvalno)

nikad mi nije smetalo kad neko ne zna da igra al se trudi i cuti...al ovi samo flejmumu , seru, ma neznam ni sam sta pokusavaju...

igram Nocturna danas i kaze mi ovaj konj mid da ako mu ne dam prvi blue otici ce afk. Ja reko ajde da ga skinem s ***** i dam mu, cisto da ne bude 4v5. I on, kad se vratio u lane kaze, "noob now I miss xp from from 2 creeps cuz u slow on blu" i zaleti se pod kulu, da ahri plavi i ode afk...

I tako sledece 4 partije sve moroni na tu foru...e, da, sta im znaci ono "cancer"? to neki novi internet meme il neko *****e? nisam u toku. (znam da je rak al zasto svaki trol to spamuje?)
Zapdog je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.2.2012, 17:40   #2849
Red Dragon
Starosedelac
 
Član od: 16.7.2006.
Lokacija: Ima
Poruke: 2.409
Zahvalnice: 275
Zahvaljeno 739 puta na 370 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku Red Dragon
Određen forumom Re: League of Legends

Koliko god dobra igra, LoL (kao i mnoge mmo igre) ima neke uzasne mane:
- ELO: casual igraci koji vole povremeno da odigraju ranked ili sta vec su u najvecem broju slucajeva osudjeni na igranje sa klincima i kretenima(jer su dobri uveliko otisli gore) koji ne znaju sta hoce, spammuju, vredjaju, smetaju drugima u laneu, feeduju i na kraju quit
- Rune: najvise uticu na gore napisano, ali opet znaju da uniste igru, jer neko se nakupuju runa (tipa ap ili dmg) i vec na lvl 1 su duplo jaci od tebe, pa vise ne mozes ni da govoris o necijoj vestini, vec koliko vremena grinda ip ili placa. Mada meni ne smetaju, takve najvise i volim da pobedjujem. Ja sam imam samo nekoliko izmesanih runa, bacio ip (na prste obe ruke mogu da se izbroje rune), i nemam nikakav znacajan bonus
- Tako je rekao Phreak/TittyBear/Mastergenius/jos-neki-igrac-sa-visokim-elo-i-glupim-nickom: Svi ko ovce slusaju sta treba da se radi, kako jungle treba tacno da ide ovim redom, kako support ne sme da ubija minione, kako treba ovaj item a ne ovaj, kako treba ward ovde a ne onde etc etc... kako samo njihovi buildovi su uspesni a svi drugi su glupi. Nisam mogao da verujem da recimo svi koji su uzimali Sejuani SAMO idu jungle, zato sto je tako rekao Phreak (a koliko vidim iz champion spotlighta, izgelda covek zna samo dzungla dzungla plus rune). Ko i ove tablete za mrsavljenje sto reklamiraju, svi hoce da im drugi uradi sve i odmah da vide rezultate, a niko ziv da uradite trbusnjak ili da izadje da protegne noge i sam smrsa...

Razumem ja da mogu da se vide cake od drugih igraca, gledajte streamove, citajte njihove vodice, ali budite ljudi malo kreativni, prilagodite heroja svom stilu igre i timu, a ne kako je onaj napisao.

Malo sam igrao ranked posle dugo vremena, tri meca normalni ljudi, posle nailaze kreteni...vracam se na normal i dominion. Lepse je kad te pozovu u normal neki high elo igraci (pa ti cak nude da ti pomognu sa elo levelovanjem, sto uvek moram da odbijem kao casual igrac), gde moze normalno da se chatuje, gde je cak i protivnicki team prijateljsko-za*****tski nastrojen i gde se odigraju dobri mecevi i gde se covek opusti. A ne balavurdija koja ne ume da kuca i prica normalno vec, "OMG, wagh, me jngl, noob pick hero, ban hero, omg noob..."
Red Dragon je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.2.2012, 18:05   #2850
sofronijev
Član
 
Član od: 7.3.2008.
Poruke: 53
Zahvalnice: 35
Zahvaljeno 3 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: League of Legends

Citat:
RUSuper kaže: Pregled poruke
Ne mozes uporedjivati te pro gamere sa nama.Oni zato i jesu 2k+,ja ne trazim 2k+ vec nest normalno 1600-1700.
Bob pro gamer ? U season 1 nije mogao da izadje iz 1600, cak i sam govori da nije pro , ovo mu je posao , on igra lol po ceo dan i dobija pare. Naravno da ce da bude bolji od onih koji odigraju 3 partije dnevno.

@Red Dragon. Zasto ne kupujes rune ? Meni su rune najbolji deo ove igre , mozes da podesis heroja da odgovara tvom stilu igre , zavisi da li hoces da pobedis u pocetku ili cekas late game , ima raznih kombinacija, takodje mozes da kaunterujes druge heroje sa runama, tako da se veoma isplati da napravis barem 1 dobru stranu.
sofronijev je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.2.2012, 18:20   #2851
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: League of Legends

U sezoni 1....
Covece pogledaj koliko su pro igraci napredovali od sezone 1.Gde je bio diamond iz m5 u s1? na 1800,gde je sad? Na 2400. Znaci ne mesaj sezonu 1 u ovo,jer su svi ti igraci napredovali za po 300-500 ratinga od tada.
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.2.2012, 18:39   #2852
Soho
Veteran
 
Član od: 15.6.2009.
Poruke: 531
Zahvalnice: 40
Zahvaljeno 51 puta na 31 poruka
Određen forumom Re: League of Legends

Koje su crvene i quint rune bolje za solo top heroje(Rene, Garen, Riven...)?
Ja sam do sad uvek isao na armor penetration crvene i 2 ms i jedna armor pen quints. Ali sad sam odlucio da probam sa cistim AD crvenim i quints. Ovo sto sam do sad video je da su dobre pogotovo za Garena i Renektona. Tako da i jedna i druga opcija je ok. Damage od prvog levela je op. Tako da mogu da igram agresivnije i da uzimam cs lakse. A i sanse za fb su vece.
Soho je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.2.2012, 19:14   #2853
sofronijev
Član
 
Član od: 7.3.2008.
Poruke: 53
Zahvalnice: 35
Zahvaljeno 3 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: League of Legends

Citat:
RUSuper kaže: Pregled poruke
U sezoni 1....
Covece pogledaj koliko su pro igraci napredovali od sezone 1.Gde je bio diamond iz m5 u s1? na 1800,gde je sad? Na 2400. Znaci ne mesaj sezonu 1 u ovo,jer su svi ti igraci napredovali za po 300-500 ratinga od tada.
Pogledaj one iz CLG,TSM ... uvek bili preko 2k
sofronijev je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.2.2012, 19:21   #2854
Zapdog
Član
 
Član od: 6.4.2011.
Lokacija: Roscoe Street Station
Poruke: 94
Zahvalnice: 20
Zahvaljeno 20 puta na 14 poruka
Određen forumom Re: League of Legends

Citat:
Soho kaže: Pregled poruke
Koje su crvene i quint rune bolje za solo top heroje(Rene, Garen, Riven...)?
Ja sam do sad uvek isao na armor penetration crvene i 2 ms i jedna armor pen quints. Ali sad sam odlucio da probam sa cistim AD crvenim i quints. Ovo sto sam do sad video je da su dobre pogotovo za Garena i Renektona. Tako da i jedna i druga opcija je ok. Damage od prvog levela je op. Tako da mogu da igram agresivnije i da uzimam cs lakse. A i sanse za fb su vece.
3 ms quints, I flat damage crvene - to ja koristim za Garena i Renektona. Za sve ostale top AD uzimam 3 ms quints i armor pen crvene
Zapdog je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.2.2012, 19:38   #2855
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: League of Legends

Citat:
sofronijev kaže: Pregled poruke
Pogledaj one iz CLG,TSM ... uvek bili preko 2k
Zato tsm ne moze preko 1600 na evropskim serverima.....Reginald ne moze preko 1650 vec vise od nedelju dana a on ima najvise u teamu na westu,ovi drugi 1250-1400.A to sto su uvek bili preko 2k pa lol,CLG je jedan od prvih klanova postoje koliko i lol kako da ne budu.
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.2.2012, 20:04   #2856
FalkirioN
Član
 
Član od: 8.7.2011.
Poruke: 201
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 18 puta na 16 poruka
Određen forumom Re: League of Legends

Ides Armor Pen Marks i AD Quints za solo top. Mada za Riven je mozda bolje AD marks i quints zato sto se skaluje tako dobro.

EU timovi su po meni trenutno mnogo jaci od NA.
FalkirioN je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.2.2012, 20:27   #2857
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: League of Legends

Nisu mnogo,ali su jaci.Iako je tsm juce osvojio go4lol west mislim(pretpostavljam igrali su protiv AL u finalu,ipak je to a klasu nize od TSMa),ali opet CLG eu i m5 su trollovali svoje partije zato su i izgubili.
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.2.2012, 21:00   #2858
FalkirioN
Član
 
Član od: 8.7.2011.
Poruke: 201
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 18 puta na 16 poruka
Određen forumom Re: League of Legends

Pa jedino TSM moze da se meri sa ovim iz EU. CLG NA stalno gubi na scrimovima u zadnje vreme, Dignitas onako, solidno ali nije to to. I ovi ostali meh, slabo.
FalkirioN je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.2.2012, 21:08   #2859
0gold
Starosedelac
 
Član od: 16.4.2010.
Poruke: 1.295
Zahvalnice: 112
Zahvaljeno 163 puta na 128 poruka
Određen forumom Re: League of Legends

Ne kontam zašto bi neko trolovao svoje partije na turniru koji se igra u pare. Isto je M5 uradio na turniru u Kijevu kada su izgubili drugi meč. Uvatiš izgaziš i zdravo

Ovi pro igrači što imaju isti elo kao i pre, oni su u pre i sada isto igrali. Pogledaj ove Ruse. Ako se ne varam oni moraju na dan 6h timski da igraju + solo ne znam koliko. Svako da igra LOL po 10-12h na dan bi za pola godine napredovao preko 500 ela XD Ne možeš ti porediti nas koji u proseku na dan imamo po 2-3 partije sa mazohistima koji na dan imaju po min 20 partija XD
0gold je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.2.2012, 22:33   #2860
Pivalica
Starosedelac
 
Član od: 4.6.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.460
Zahvalnice: 26
Zahvaljeno 407 puta na 228 poruka
Određen forumom Re: League of Legends

Bob je daleko od pro. Covek lepo razmislja, objasnjava, ima odlicnu playlistu, ali je daleko od pro!!
Drugo, ovi streamovi, ako se ne varam su na ~1.7k rating, ili je bar tako nesto bili pre jedno 10ak dana kada sam gledao.
Al opet, cak i da si pro...Taric mid...priceless! (cinjenica, prva 3 killa su ga u*****la, pa mu je posle bilo mnogo lakse). A i relano, kada se desi tako nesto, da bude recimo troll partija, igras mnogo opustenije, i zapravo to bude mnogo bolje nego kada si ozbiljan.
Inace kao sto rekoh...ako se vec tolko nervirate, batalite solo queue...i resen problem
Pivalica je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
igrice, league of legends, online, proxy


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Stronghold Legends Belfegor Strateške igre 28 16.9.2016 14:16
DotA SuperG Mrežne igre 3586 27.8.2014 0:32
GT Legends SV 84 Simulacije vožnje 20 13.9.2012 9:09
League Champions 2006-07 ONLINE SUSRET L@KY Online susreti 0 7.1.2008 22:46
Rise of Nations VS. Rise of Legends huligan Strateške igre 12 6.1.2007 23:17


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 3:23.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com