Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Šta da kupim? > ŠDK - Prenosni računari

ŠDK - Prenosni računari Saveti u vezi sa kupovinom PDA, notebook, laptop i ostalih prenosnih računara

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 13.11.2006, 4:05   #1
sergej
Novi član
 
Član od: 13.11.2006.
Poruke: 1
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Pitanje u vezi s laptopom, trenutno stanje

Pozdrav. Planiram da uzmem laptop na kojem bi mogao da igram pro evolution soccer 6, nfl 07, nba 07 i football manager 2007 bez seckanja. Imam 1000 eura na raspolaganju pa me zanima sta bi mi preporucili da bih mogao ovo da poteram i da mi radi noramalno. Mogao bih da dodam jos koji euro ali ako neko zna da li mozda postoji i neka jeftinija varijanta bilo bi odlicno,mada cisto sumnjam da postoji ali nista ne kosta da pitam. Ako znate gde bih u beogradu mogao da prodjem najeftinije tj koja firma ima najpovoljnije racunare tj laptopve. Jos jedno pitanje se odnosi na vas izbor. Kako bi ste potrosili 1500 eura a treba vam laptop i desktop, tj kako bi raspodijelili ovaj novac. Hvala.
PS. Znate li koliko kostaju igrice za PSP i gdje ima da se nabave. Pss.Da li se i ove igre prodaju na crno kao i za PS2. Hvala jos jednom.Pozz
sergej je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Jedno pitanje u vezi PS2 on-line? che daboli guz Konzole 20 7.3.2007 20:21
Pitanje u vezi Asus P5B DVD-RW i IDE HDD! cur3 Nosači podataka 5 19.9.2006 23:23
Pitanje u vezi s kertridžom Misone Ostale komponente 2 10.9.2006 19:28
Pitanje u vezi FireFoxa (TEMPORARY INTERNET FILES) Dushan Aplikativni softver 2 7.8.2006 11:16
pitanje u vezi agnitum firewall-a pavlaka Internet tehnologije 5 18.5.2006 15:11


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 20:11.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com