Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre > MMORPG igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

MMORPG igre Massively multiplayer online role-playing games - WoW, Guild Wars, Eve Online, Age of Conan, Lineage, kao i mnoge druge...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 10.7.2010, 10:07   #9681
-ImportedNoob-
Novi član
 
Član od: 18.5.2010.
Lokacija: 4Dimenjzija
Poruke: 19
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku -ImportedNoob- Slanje poruke preko Skypea korisniku -ImportedNoob-
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
RUSuper kaže: Pregled poruke
Leto jeste,ali neki i dalje igraju wow.I ne vidim poentu skupljanja PvP geara pred cataclysm :O
Cekajte znaci kad instaliralm kakaklizmu hocu li moci da igram beslatno kao i na lich kingu i da li moze na istom serveru da se igra.
-ImportedNoob- je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.7.2010, 13:15   #9682
Mr.Lukyas
Član
 
Član od: 3.5.2009.
Lokacija: Najnoviji Sad
Poruke: 227
Zahvalnice: 113
Zahvaljeno 78 puta na 36 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Mr.Lukyas Slanje poruke preko Yahooa korisniku Mr.Lukyas Slanje poruke preko Skypea korisniku Mr.Lukyas
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
-ImportedNoob- kaže: Pregled poruke
Cekajte znaci kad instaliralm kakaklizmu hocu li moci da igram beslatno kao i na lich kingu i da li moze na istom serveru da se igra.
Upravo si opravdao svoje ime o_0
Mr.Lukyas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.7.2010, 16:21   #9683
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.362
Zahvalnice: 4.520
Zahvaljeno 3.828 puta na 2.386 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
Mr.Lukyas kaže: Pregled poruke
Upravo si opravdao svoje ime o_0

Pa dobro covek je novajlija sto ga dirate? Ccccccc

Naravno, nastavljas tamo gde si stao, mozes da napravis i novog lika ako zelis....ispocetka sve naravno...

E sad bice verovatno onaj free trial od 10 dana kao i na Lich King, ali je taj trial osim dana ogranicen i po pitanju levela...verovatno ces moci do 81-82 levela da guras. Kad to istekne moras da platis pretplatu i posle picis do 85..
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.7.2010, 16:54   #9684
virtuoz pavle
Starosedelac
 
Član od: 5.6.2008.
Poruke: 2.163
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 122 puta na 98 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

ne bih rekao da ce ti dati da predjes level 80. Kao i kod WotLK trial 10days mogao si samo da zaradis 99% xp-a, ali ne i da predjes na level 71.
virtuoz pavle je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.7.2010, 3:01   #9685
Mr.Lukyas
Član
 
Član od: 3.5.2009.
Lokacija: Najnoviji Sad
Poruke: 227
Zahvalnice: 113
Zahvaljeno 78 puta na 36 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Mr.Lukyas Slanje poruke preko Yahooa korisniku Mr.Lukyas Slanje poruke preko Skypea korisniku Mr.Lukyas
Određen forumom Re: WOW kutak

http://www.collegehumor.com/video:1938370
Mr.Lukyas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.7.2010, 21:29   #9686
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: WOW kutak

Ljudi koliko je game card u danasnje vreme xD
Fazon da kod mene u bednom gradu ponestalo wow zaliha(jedva sam nasao i obican wow da kupim,hvala Bogu mesec dana mi nece trebati tbc i ta cuda).Izgleda da cu morati to iz BGa sve porucivati pa bih da znam cenu
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.7.2010, 23:27   #9687
Mr.Lukyas
Član
 
Član od: 3.5.2009.
Lokacija: Najnoviji Sad
Poruke: 227
Zahvalnice: 113
Zahvaljeno 78 puta na 36 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Mr.Lukyas Slanje poruke preko Yahooa korisniku Mr.Lukyas Slanje poruke preko Skypea korisniku Mr.Lukyas
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
RUSuper kaže: Pregled poruke
Ljudi koliko je game card u danasnje vreme xD
Fazon da kod mene u bednom gradu ponestalo wow zaliha(jedva sam nasao i obican wow da kupim,hvala Bogu mesec dana mi nece trebati tbc i ta cuda).Izgleda da cu morati to iz BGa sve porucivati pa bih da znam cenu
Je li moguce da ni ti, ni tvoja keva/cale nemate kreditnu karticu? Jeftinije je karticom i brze. Ne verujem da ne posedujes ni jednu kreditnu.
Mr.Lukyas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.7.2010, 7:45   #9688
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: WOW kutak

Ustvari posedujemo,ali sa nekom bolesnom kamatom
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.7.2010, 8:04   #9689
Wastelander
Starosedelac
 
Član od: 10.2.2007.
Poruke: 1.834
Zahvalnice: 232
Zahvaljeno 251 puta na 170 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Ja instalirah wow trial prvi put(znachi 6 godina od izlaska vanille), kreirah karakter-a, umlatih neko bice, i obrisah.
Sve je to trajalo bukvalno 7 minuta.

Verovatno igra ima gameplay kvalitet, ali meni je nekako preshareno, i.... dosadno.
Wastelander je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.7.2010, 8:16   #9690
Supremus
Član
 
Član od: 14.5.2009.
Lokacija: Black Temple
Poruke: 152
Zahvalnice: 10
Zahvaljeno 20 puta na 15 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Sve je dosadno u pocetku. Samo da si se malo strpio video bi pun kvalitet igre.
Supremus je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.7.2010, 9:11   #9691
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
Wastelander kaže: Pregled poruke
Ja instalirah wow trial prvi put(znachi 6 godina od izlaska vanille), kreirah karakter-a, umlatih neko bice, i obrisah.
Sve je to trajalo bukvalno 7 minuta.

Verovatno igra ima gameplay kvalitet, ali meni je nekako preshareno, i.... dosadno.
+ jos rece i trial,ono se loadira sve po 5 min jer sve podatke vuce sa sajta,jer trial zauzima sve skupa mozda 50 mb.Instaliras lepo celu igru i odigras trial do 20 lvla,probad random dung i te fore.Bice mnoooogo zanimljivije,jos ako igras sa nekim prijateljem.....jos 5x zanimljivije.Na lvl 60+ pocinje malo veca zabava a na lvl 80 imas bezbroj mogucnosti,naravno sve ce ti to dosaditi.....za jedno 2 god
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.7.2010, 11:36   #9692
Wastelander
Starosedelac
 
Član od: 10.2.2007.
Poruke: 1.834
Zahvalnice: 232
Zahvaljeno 251 puta na 170 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
RUSuper kaže: Pregled poruke
+ jos rece i trial,ono se loadira sve po 5 min jer sve podatke vuce sa sajta,jer trial zauzima sve skupa mozda 50 mb.Instaliras lepo celu igru i odigras trial do 20 lvla,probad random dung i te fore.Bice mnoooogo zanimljivije,jos ako igras sa nekim prijateljem.....jos 5x zanimljivije.Na lvl 60+ pocinje malo veca zabava a na lvl 80 imas bezbroj mogucnosti,naravno sve ce ti to dosaditi.....za jedno 2 god
Ne vredi, izgled igre mi je isuvishe detinjast.
Wastelander je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.7.2010, 11:38   #9693
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: WOW kutak

Izgled?Pff ne znam sta si ocekivao od mmorpg-a,pogotovu sto je graficki engine starij od svetlosti.
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.7.2010, 13:54   #9694
Mr.Lukyas
Član
 
Član od: 3.5.2009.
Lokacija: Najnoviji Sad
Poruke: 227
Zahvalnice: 113
Zahvaljeno 78 puta na 36 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Mr.Lukyas Slanje poruke preko Yahooa korisniku Mr.Lukyas Slanje poruke preko Skypea korisniku Mr.Lukyas
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
RUSuper kaže: Pregled poruke
Izgled?Pff ne znam sta si ocekivao od mmorpg-a,pogotovu sto je graficki engine starij od svetlosti.
Zalosno je sto je u poslednje vreme GFX > Gameplay.
Mr.Lukyas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Mr.Lukyas na korisnoj poruci:
RUSuper (17.7.2010)
Stara 18.7.2010, 0:27   #9695
Wastelander
Starosedelac
 
Član od: 10.2.2007.
Poruke: 1.834
Zahvalnice: 232
Zahvaljeno 251 puta na 170 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Kad kazem stil(izgled) igre, mislim na umetnichki pravac u kojem je igra predstavljena, kao u slikarstvu, (expresionizam,kubizam itd)
Kad kazem grafika iliti gfx, mislim na shadere, specijalne efekte i ostale dziza-bidze.

Meni je wow isuvishe vedar i childish like, i zato mi se nije svideo, jer ne osecam nikakvu emociju i atmosferu koja docharava ozbiljnost.
Ne mozete da chitate science fiction s uzivanjem ako vam se vishe svidja fantasy i obrnuto.
Got it?

Naravno, svako ima pravo da voli shta zeli, ja sam samo pokushao da objasnim zashto mi igra ne pashe
Wastelander je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.7.2010, 0:55   #9696
BobaL
Član
 
Član od: 1.4.2006.
Poruke: 493
Zahvalnice: 85
Zahvaljeno 143 puta na 83 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
Wastelander kaže: Pregled poruke
Ja instalirah wow trial prvi put(znachi 6 godina od izlaska vanille), kreirah karakter-a, umlatih neko bice, i obrisah.
Sve je to trajalo bukvalno 7 minuta.
Proces koji bi ponavljao do nivoa 80.
Citat:
Wastelander kaže: Pregled poruke
Verovatno igra ima gameplay kvalitet, ali meni je nekako preshareno, i.... dosadno.
Na 80-tom nastupa prava zabava. Kada bi stigao do konacnog nivoa 80 imao bi dve opcije:

1. Random instanca iz koje bi izleteo kao pampur prethodno bi dobio naravno kompliment da si malouman jer imas zeleno-plavu opremu.
2. Random battleground gde bi te bukvalno svako ko naleti na tebe ubio iz jednog udarca.
2A. U vecini grupa alijansa ima veoma kratko vreme cekanja za ulazak u borbu ali zato se veliki broj borbi zavrsi porazom. Naravno i ovde bi dobio isti kompliment jer su izgubili zbog tvoje lose opreme, a na cetu bi redovno morao da citas komentare debils, morons itd.
2B. Horda, ima bolji odnos pobeda-poraz ali je cekanje na ulazak u borbu 10 minuta. U slucaju da izgubite, a pri tome je neko cekao 10 minuta da udje mozes pretpostaviti kakav kompliment ti sleduje.
Posle 2 - 3 nedelje kada budes imao koliko toliko solidnu opremu, a pri tome si uspeo da ne zapostavis znacajno svoje obaveze jer u igri previse cesto provodis i po pet i vise sati, a ceo proces te nije umorio onda je pravo vreme da predas aplikaciju za klan. Vernost klanu se ogleda kao prema sekti, tu nema razumevanja za posao, porodicu, prijatelje postoji samo pripadnost sekti ovaj htedoh reci klanu. Sada sleduje jos nekoliko nedelja prikupljanja opreme, cimanja sa kojekakvim nezrelim likovima itd.
Na kraju celog procesa ogromnog broja ulozenih sati, investicije u samu igru, svadja, bezpotrebnog trosenja energije mozes oglasiti na RURu da prodajes nalog za 300 evra. Posle cega ces dobijati redovne telefonske pozive sa pitanjem da li bi pristao da das nalog za 50 evra, a bonus pitanje bi bilo da li si upoznat sa prosecnim primanjima u Srbiji.

Ovo je ukratko moj dozivljaj wow gameplay-a.

Poslednja ispravka: BobaL (18.7.2010 u 1:09)
BobaL je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku BobaL na korisnoj poruci:
RUSuper (18.7.2010)
Stara 18.7.2010, 7:39   #9697
Wastelander
Starosedelac
 
Član od: 10.2.2007.
Poruke: 1.834
Zahvalnice: 232
Zahvaljeno 251 puta na 170 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Prilichno frustrirajuce iskustvo, moze se reci
Umesto jedne dobre zabava, vishe je nego ochigledno da se igra pretvara u porok
Wastelander je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.7.2010, 13:00   #9698
Al3k5an9ar
Veteran
 
Član od: 9.6.2008.
Poruke: 707
Zahvalnice: 225
Zahvaljeno 160 puta na 99 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
BobaL kaže: Pregled poruke
Proces koji bi ponavljao do nivoa 80.

Na 80-tom nastupa prava zabava. Kada bi stigao do konacnog nivoa 80 imao bi dve opcije:

1. Random instanca iz koje bi izleteo kao pampur prethodno bi dobio naravno kompliment da si malouman jer imas zeleno-plavu opremu.
2. Random battleground gde bi te bukvalno svako ko naleti na tebe ubio iz jednog udarca.
2A. U vecini grupa alijansa ima veoma kratko vreme cekanja za ulazak u borbu ali zato se veliki broj borbi zavrsi porazom. Naravno i ovde bi dobio isti kompliment jer su izgubili zbog tvoje lose opreme, a na cetu bi redovno morao da citas komentare debils, morons itd.
2B. Horda, ima bolji odnos pobeda-poraz ali je cekanje na ulazak u borbu 10 minuta. U slucaju da izgubite, a pri tome je neko cekao 10 minuta da udje mozes pretpostaviti kakav kompliment ti sleduje.
Posle 2 - 3 nedelje kada budes imao koliko toliko solidnu opremu, a pri tome si uspeo da ne zapostavis znacajno svoje obaveze jer u igri previse cesto provodis i po pet i vise sati, a ceo proces te nije umorio onda je pravo vreme da predas aplikaciju za klan. Vernost klanu se ogleda kao prema sekti, tu nema razumevanja za posao, porodicu, prijatelje postoji samo pripadnost sekti ovaj htedoh reci klanu. Sada sleduje jos nekoliko nedelja prikupljanja opreme, cimanja sa kojekakvim nezrelim likovima itd.
Na kraju celog procesa ogromnog broja ulozenih sati, investicije u samu igru, svadja, bezpotrebnog trosenja energije mozes oglasiti na RURu da prodajes nalog za 300 evra. Posle cega ces dobijati redovne telefonske pozive sa pitanjem da li bi pristao da das nalog za 50 evra, a bonus pitanje bi bilo da li si upoznat sa prosecnim primanjima u Srbiji.

Ovo je ukratko moj dozivljaj wow gameplay-a.
al si ga ocrnio svaka ti cast... slazem se za nezrele likove ali ja se licno nisam toliko isfrustrirao, sad preko leta pravim pauzu i to je to, sta te briga sta ce guild master ili RL da ti seru, ako si u dobrom guildu onda ce da shvate tvoje irl obaveze a ako nisi u normalnom guildu uvek postoji /gquit...
Citat:
Wastelander kaže: Pregled poruke
Ja instalirah wow trial prvi put(znachi 6 godina od izlaska vanille), kreirah karakter-a, umlatih neko bice, i obrisah.
Sve je to trajalo bukvalno 7 minuta.

Verovatno igra ima gameplay kvalitet, ali meni je nekako preshareno, i.... dosadno.
i
Citat:
Wastelander kaže: Pregled poruke
Ne vredi, izgled igre mi je isuvishe detinjast.
do not feed the troll imo...
Al3k5an9ar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.7.2010, 2:17   #9699
joximovic
Veteran
 
Član od: 23.3.2009.
Lokacija: Bijeljina, Beograd
Poruke: 558
Zahvalnice: 142
Zahvaljeno 62 puta na 52 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku joximovic
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
BobaL kaže: Pregled poruke
............................................
Ovo je ukratko moj dozivljaj wow gameplay-a.
Usudio bih se reci da je tvoj dozivljaj pomalo previse subjektivan, i da ne shvataju svi WoW ovako crno kao sto si ga ti opisao.
Sad, ako ovakve 'cinjenice' pises sam iz svog iskustva, onda si sam kriv za to sto si dozvolio da te igrica dovede u taj stadijum.
joximovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.7.2010, 9:28   #9700
v_wizard
Član
 
Član od: 9.3.2007.
Poruke: 185
Zahvalnice: 7
Zahvaljeno 15 puta na 13 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

svi imaju zeleno-plavu opremu kada "dinguju" 80. I niko ti nece napusavati ako znas sta radis. Jedina razlika je sto neces imati dps na nivou ostalih, ili ti hilovi nece biti dovoljno brzi i veliki ili neces moci da drzis agro kada dps ima 5000gs.
I samo ti mogu reci "nisi jos za ovo, malo sredi opremu pa onda..."
ista prica za pvp sa razlikom sto ces sam shvatiti da ti oprema nije dovoljno dobra, kada te budu rokali svake 4 sec. To sve zajedno je kratak frustrijajuci period koji su svi prosli.
nisi uopste pomenuo pozitivnu stranu cele price. Ljudi koji igraju pvp vole adrenalin, stalnu opasnost i zadovoljstvo pobede. Kada ih neko rokne, sve se zavrsi sa "u mamu ti..., ala me roknula trolcina", relese spirit i vozi dalje. Kod pve ljudi zadovoljavaju svoj ego dobijanjem opreme koju malo ko ima i zadovoljstvo ostvarivanjem teskih achi, ciscenjem najjacih raidova i ko zna sta...
ljudima je jednostavno zabavno.
Na kraju krajeva sve ovo pada u vodu jer je Wastelander presudio igri na osnovu grafickog izgleda. Znaci da ni blizz ni bilo ko drugi nikako i ni na koji nacin nisu mogli da naprave gameplay koji bi njemu odgovarao, jer mu se grafika ne svidja. Dzabe nam prica sta wow moze da ponudi kao igra u celini, kada je "wow isuvishe vedar i childish like". Njemu nista ne bi znacilo da ubije LK na 25hc, ako ovaj ne izgleda cool (pa wastelander-ovim standardima).

@joximovic: nemoj da te vidi quzma da si napisao igrica, a ne igra.
v_wizard je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
blizzard, mmo, mmorpg, world of warcraft, wow


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
PD kutak G.G. Tekstovi u SK 17 1.11.2005 23:01


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 22:12.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com