Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Kompjuteri i film

Kompjuteri i film Uticaj kompjutera na film i primena kompjutera na filmu

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 28.3.2018, 18:20   #12221
Rockstar
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.5.2008.
Lokacija: Панчево
Poruke: 4.422
Zahvalnice: 746
Zahvaljeno 1.425 puta na 1.082 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Molly`s Game



Нажалост, од потенцијално квалитетне приче добили смо само забавни филм, оптерећен "играчким" сленгом и покушају да буде "кул". Мрачна прича испричана на "cinemax" начин (pun intended), у којој су Кевин Костнер и Идрис Елба заправо главне улоге - Џесика Џестејн, иако врло вокална, Богу да захвали што је лепа и што постоје људи као Харви Вајнштајн јер њен "таленат" сваким новим блокбастером је све блеђи. Још је у "Jolene" и нaјбоља.
Rockstar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.3.2018, 21:24   #12222
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.294
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 3.964 puta na 2.386 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Annihilation (2018)



Solidan SF film. Nije akcioni spektakl već baš naučna fikcija sa malo mistike u stilu Arthur C. Clarke-a. Početak je mističan a kraj još mističniji. Mada je razmišljenje oko radnje i raspleta potpuno neobavezno jer film prolazi ok i kao čista avantura.

Vizuelno su lepo sve skockali. Vidi se da nije neki xxxx budžet u pitanju ali je atmosfera dobra, efekti onako na realnoj strani a ne da pršti animacija na sve strane.

Pošto mi ništa u filmi ne smeta ali ništa baš i ne briljira dao bih mu recimo 7/10 uz dodatak da mi je ipak draži nego što ocena sugeriše.
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Aibo na korisnoj poruci:
ZoNi (29.3.2018)
Stara 29.3.2018, 10:59   #12223
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.349
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
ZoNi kaže: Pregled poruke
Downsizing (2017), http://www.imdb.com/title/tt1389072/



A social satire in which a man realizes he would have a better life if he were to shrink himself to five inches tall, allowing him to live in wealth and splendor.

Priznajem da sam očekivao više od ovog filma, ali je ipak bio vrlo, vrlo zabavan. Ideja je vrlo zanimljiva, dok su me gluma one "Vijetnamke" i "Srbina" potpuno oduševile. Sve u svemu: preporuka!

I meni je film bio i vise nego OK. Iskreno ne kapiram ovoliko losih kritika, film je bio zabavan, jos traje dosta dugo (fimove od preko dva sata obicno odgledam iz vise puta, sto nije bio slucaj i sa ovim ostvarenjem). Malo cudan u odredjenim delovima ali nista strasno, tipicna satira. Mozda zato sto su ljudi ocekivali neku tesku komediju, sta li je.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.3.2018, 16:00   #12224
Suad Novic
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.10.2007.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.016
Zahvalnice: 230
Zahvaljeno 403 puta na 329 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Taeksi woonjunsa (a.k.a. A Taxi Driver) (2017)
http://www.imdb.com/title/tt6878038/



Najbolja prijateljstva kuju se u najtežim situacijama. Ovo je jedna takva priča sa Dalekog istoka.
Priloženi fajlovi
Tip fajla: zip A.Taxi.Dirver.2017.720p.HDRip.950MB.Ganool.zip (30,9 KB, 10 puta viđeno)

Poslednja ispravka: Suad Novic (30.3.2018 u 5:12)
Suad Novic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.3.2018, 13:31   #12225
mvasic
Starosedelac
 
Član od: 3.12.2005.
Lokacija: Bryn Mawr, PA
Poruke: 2.037
Zahvalnice: 1.230
Zahvaljeno 847 puta na 505 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Ready Player One (2018)



Procitao knjigu pre par godina. K'o da je za mene pisana

Film me je odusevio. Vrlo zabavan. Spilberg ga je za mene pravio. Pogadjao je sve receptore koje treba

Pet bambija.
mvasic je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku mvasic na korisnoj poruci:
Ekiman (31.3.2018), pedjosav (31.3.2018)
Stara 31.3.2018, 19:19   #12226
Suad Novic
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.10.2007.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.016
Zahvalnice: 230
Zahvaljeno 403 puta na 329 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

The Titan (2018)
http://www.imdb.com/title/tt4986098/



Netfliksova SF koještarija. Sve i da je misija uspela, bre ljudi nije mi jasno šta jede gore!
Priloženi fajlovi
Tip fajla: zip The Titan (2018) WEBRip.x264-FGT.zip (15,8 KB, 8 puta viđeno)
Suad Novic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.4.2018, 1:14   #12227
Ekiman
Starosedelac
 
Član od: 17.11.2006.
Lokacija: Sombor/Novi Sad
Poruke: 1.991
Zahvalnice: 676
Zahvaljeno 273 puta na 156 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II



READY PLAYER ONE

Gledao sam u bioskopu u 3D formatu.Posto film prati radnju koja se 80% desava u ogromnom virtlualnom MMO-u mislim da je ovo pravi pogodak osim ako ne mrzite 3D tehnololigju.

Radnja filma:Tvorac najpopularnije virtualne igre umire i kao nasledje ostavlja tri kljuca da ga nadju u njegovoj igri u obliku easter egga,nagrada je upravljanje samom igrom koju igra ceo svet. Ovo zvuci kao mokri san svih MMRPG igraca

Reziju potpisuje Spilberg koji je naravno rodjen za ovake filmove.

Najbolji deo igre, pardon price su ogromni broj referenci pop kulture kako igre tako i filma.Znaci sve od ere Atarija pa do Kratos iz God of Wara pa do Blizardovog Overwatcha se nalazi u filmu.Ako mislite da ovo nije vas fax i da vas zanima prefinjenija filmska umetnost Spilberg vam donosi ekstremno dobro uklopljene reference jednog filma Stanlija Kjubrika, necu da spojlam kojega, sto je mene totalno oduvalo.Ako ni sada niste prodani i zanima vas Slaser Horor tu su:Chaky,Fredy i Kruger...A iza ugla ceka vas Batman Zanima vas Anima?Ne bojte se tu su neke reference na Akiru
Znaci ovaj film je kao Ko je smestio Zeki Rodjeru ali na steroidima.Sve zacinjeno sa odlicnim soundtrackom:Van Helena i Twisted Sistera.

Film kao film nije savrsen ima svojih klisea ali ovo je jedan od najbolji pop culture filmova ikada i sigurno ce postati kultan u buducnosti.
Spilberg je oko godinu i vise dana trazio licencu za prikazivanje svih ovih likova i sam izazov ce biti otkriti ih sve.Samo pravi geek neerd ce ih prepoznati sve...
Pa sta cekate idite i nadjite ih sve!!!

8/10

Poslednja ispravka: Ekiman (1.4.2018 u 2:03)
Ekiman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Ekiman na korisnoj poruci:
mvasic (1.4.2018), Vladimirus86 (1.4.2018)
Stara 1.4.2018, 13:40   #12228
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.294
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 3.964 puta na 2.386 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

I, Tonya (2017)



Film o white trash devojci koja je postala klizačica svetskog renomea i jednom glupom i nesrećnom događaju koji joj je prekinuo karijeru. Glavna glumica Margot Robbie očigledno zna i da glumi, kažem jer je do sada bila samo dežurna lepotica. Sem zanimljive priče i dobre glume mi se svidela i odlična muzika u filmu.

Sa druge strane mi se nije svidelo kako glumci pričaju u kameru i slični detalji koji potpuno narušavaju imerziju priče i od ovog filma prave nešto što liči na dokumentarac, samo bez ozbiljnosti pravog dokumentarca. Tako da je nažalost film meni zaglavio u nekom limbu gde mi nije ni dobra drama a ni dobar dokumentarac. Za finalnu ocenu krivim režisera.

5.5/10
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.4.2018, 16:22   #12229
Suad Novic
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.10.2007.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.016
Zahvalnice: 230
Zahvaljeno 403 puta na 329 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Ponekad treba obaviti pretragu u temi, film je već referisan od mene, nisam se baš ubio od posla, no opet nema razloga za dupliranjem postova, što nije prvi put. Šta rade moderatori, nije bi baš jasno?
Suad Novic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.4.2018, 17:59   #12230
zdravkelja
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.12.2006.
Lokacija: secretlevel.org
Poruke: 4.264
Zahvalnice: 1.929
Zahvaljeno 1.916 puta na 819 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Tema je diskusija o filmovima gde svako moze da kaze nesto o nekom filmu, ne navesti film pa da se vise nikad ne pominje.
zdravkelja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 11 korisnika se zahvaljuje korisniku zdravkelja na korisnoj poruci:
Auror (3.5.2018), Doomche (2.4.2018), ezenkiel (1.4.2018), jonathan (7.4.2018), Leonida (2.4.2018), Markius (8.4.2018), mvasic (1.4.2018), Picard (2.4.2018), Rockstar (1.4.2018), Skenderevo (2.4.2018), ZoNi (2.4.2018)
Stara 1.4.2018, 23:35   #12231
Romantic
Veteran
 
Član od: 9.4.2010.
Lokacija: Fantasy land
Poruke: 885
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 230 puta na 154 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Coco
Дизнијево продуцирање, а Пиксарово креирање магије без мешања Дизнијевих главешина је најбоља комбинација за квалитет (слично са односом Дизнија и Кевина Фајгија код Марвела). Феноменално реализована наизглед просечна идеја, са још бољим CGI, одличном гласовном глумом и много емоција (по чему је слично са Inside Out), али и огромном количином позитивне енергије. Сваки сваки трен филма је буран. Куче је херој, а и музика је добра.
Оцена 8,5/10.

Paddington .. Paddington 2

Padddington сам одгледао опет и диван је као и први пуит (мада је први пут било боље, јер је било нешто баш свеже), а остављам исту оцену, а Padddington 2 сам коначно одгледао и шта рећи, коме се свидело 1. пут, свидеће се и сада. Има све елементе, са мало мање хумора, али са мало више акције и доста позитивности од стране овог предивног меде.
Оцена 8/10.

Jumanji ........ Jumanji: Welcome to the Jungle

Са ниским очекивањима, добио сам изузетно забаван филм са много занимљивих и смешних ситуација. Ни један секунд не отпада, већ је у целини феноменалан и ниске оцене ме веома чуде. Харизма покојног Робина Вилијамса се простире кроз цео филм и то је велики бонус филму.
Оцена 9/10.

2. део је просечан. Забаван, авантуристички, са финим хумором и превише простим сценаријом који није реализован идеално, па ако неко види нешто посебно у овоме, онда се тај није нагледао филмова. Могло је ово бар дупло боље. Џек Блек је био баш добар, а Небула права посластица за очи. Ову идеја да игра усиса играча би са правим сценаријом могла бити феноменална.
Оцена 7/10.

Justice League
Пре свега, дуго сам чекао да изађе нека продужена верзија као што је код нпр. Suicide Squad, али када сам видео да тога неће бити, баш сам се изнервирао и веома невољно одгледао Лигу правде. Као да је прошло од пола сата до сат времена, тако се сцене брзо надовезују плус много Џос-Виден момената (што значи: кратке квазисмешне узречице током борбе, промењени дијалози, патетична комедија која на паше овде итд). Ово није филм Снајдера, већ Џоса Видена, јер да је Снајдер радио, био бих као и увек веома задовољан са његовом визуелном причом и предивним ефектима. 40-ак минута је промењено (читај: оштећено неукусом Џоса Видена), а осталих сат времена Снајдера трајно избачено (пар избрисаних сцена је на јутјубу). Пунокрвна Зекова трочасовна верзија можда никада неће видети светлост дана, али ја имам вере (али за нас ентузијазисте, постоји фан верзија где је усклађено да што више личи Снајдеровој визији - Justice League - The Ultimate Fan Cut, за шта сам сазнао тек након одгледане Лиге правде).

Ефекти су тако унакажени (пре свега, на крају филма), да ми је јасан овај тихи рат између Снајдера и Ворнер компаније, а Степенвулф је 1 од најгорих CGI негативаца које сам икада видео у неком скупом филму. Што се тиче чувених бркова Хенри Кавила и CGI-ја за то, једини проблем са тим је у првој сцени (али она је генерално непотребна). Трчање Бери Алена је такође једна од мана око тог, иначе јако занимљивог, лика који је уз Супермена можда и најсветлији део филма.

Бери, Аквамен и Сајборг, а посебно Супермен, се не појављују много, осим у 3. делу филма. Највише је отпало на Бетмена и Чудесну жену, а Бетменово окупљање се дешава пребрзо, па је тешко пратити све то, јер бум Бетмен код Аквамена бум Степенвулф узима Мајчине кутије бум тим је окупљен бум крај филма...мислим, шта, како, где. Филм ми се јесте свидео, али с обзиром на количину унакажености, седмица је поклон оцена.
Оцена 7/10.

The Shape of Water
Ништа посебно. У центру свега је љубав неме девојке и занимљивог воденог створења, а она је представљена као неко ко разуме то створење и са њим ствара посебну везу. Задња сцена филма је дивна. Филм се базира и на злој људској природи способној да нанесе зло невинима, а Мајкл Шенон је пружио одличан перформанс, лежи му да глуми зликовца.
Оцена 6,5/10.

All the Money in the World
И да прескочите ово, неће бити страшно, јер се ово највише популаризовало због замене Спејсија, Крисом Палмером који је Гетија одглумио феноменално, иако је број сцена са Палмером знатно мали односно скоро све се своди на отмицу његовог унука и његову хадноћу ка свему, осим ка новцу. Верујем да су се Ротшилди, Рокфелери, Моргани, као и остале зле фамилије, насмејали када су видели да Гетија неко може сматрати најбогатијим на свету. Доста се прича италијански током филма, а осим Палмерове глумачке харизме, највећа предност филма је лепота Мишел Вилијамс (Богиња у правом смислу те речи). Боље је да се филм базирао на ономе о чему наслов говори, а не о отмици, али шта је ту је.
Оцена 6,5/10.
Romantic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Romantic na korisnoj poruci:
shrafko (2.4.2018)
Stara 2.4.2018, 11:37   #12232
ZoNi
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2005.
Lokacija: ************
Poruke: 8.655
Zahvalnice: 2.257
Zahvaljeno 1.921 puta na 1.404 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Romantic kaže: Pregled poruke
па ако неко види нешто посебно у овоме, онда се тај није нагледао филмова

У центру свега је љубав неме девојке и занимљивог воденог створења, а она је представљена као неко ко разуме то створење и са њим ствара посебну везу.
Super je Jumanji 2, i to nema veze sa time koliko je neko gledao filmova

Što se tiče neme devojke...
Spoiler za *:
Ona je predstavljena kao da razume "akvamena" jer je i ona od iste, ili bar slične, vrste! Zato joj se na samom kraju i otvaraju škrge
ZoNi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.4.2018, 19:23   #12233
Mario Pavićević
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Mario Pavićević
 
Član od: 4.3.2006.
Lokacija: Izmedju korica
Poruke: 4.644
Zahvalnice: 506
Zahvaljeno 1.136 puta na 820 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Mario Pavićević
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Ready Player One za mene totalni promasaj, osecaj nakon gledanja je poput onih svojevremenih prozivki u South Park-u kada Spilberg i Lukas siluju Indijanu Dzonsa i likove iz Star Wars-a.
Knjiga mi je bila ok dok je prica u filmu razvodnjena, mnogo bitnih momenata je izostavljeno i izmenjeno, uopste se ne vidi na koji nacin ljudi zaradjuju/zive pa mogu da sede ceo dan u virtuelnom svetu, zlikovni pateticni i ceo film deluje kao da je pravljen za teen populaciju.
A da ne pominjem da jedne od najbitnijih asocijacija iz knjige nema.
Mario Pavićević je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.4.2018, 23:30   #12234
zerohn
Član
 
Član od: 1.5.2010.
Poruke: 175
Zahvalnice: 23
Zahvaljeno 20 puta na 18 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Кретање увис (2017) (Three Seconds)


Пошто заиста волим кошарку моја оцјена овог филма је скроз субјективна:
10/10, филмчина и заиста сам уживао гледајући овај филм.
zerohn je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.4.2018, 10:36   #12235
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.349
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
ZoNi kaže: Pregled poruke
Što se tiče neme devojke...
Spoiler za *:
Ona je predstavljena kao da razume "akvamena" jer je i ona od iste, ili bar slične, vrste! Zato joj se na samom kraju i otvaraju škrge
Koliko sam ja upucen ona nije

Spoiler za Spojler:
od iste vrste uopste....nego vodozemac ima mogucnost lecenja, menjanja DNK i jos sto drugih stvari, pa je sam transformise. Inace je Homo Sapiens kao i svi drugi
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku pentraksil na korisnoj poruci:
ZoNi (3.4.2018)
Stara 3.4.2018, 16:32   #12236
zdravkelja
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.12.2006.
Lokacija: secretlevel.org
Poruke: 4.264
Zahvalnice: 1.929
Zahvaljeno 1.916 puta na 819 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Spoiler za Shape of water:
Pronadjena je pored vode sa cudnim oziljcima i ne moze da prica. Ja bih rekao da moze da ostane otvoreno za interpretaciju ako si mastovit
zdravkelja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku zdravkelja na korisnoj poruci:
Mac4LiF (12.4.2018), ZoNi (6.4.2018)
Stara 3.4.2018, 22:24   #12237
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.349
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
zdravkelja kaže: Pregled poruke
Spoiler za Shape of water:
Pronadjena je pored vode sa cudnim oziljcima i ne moze da prica. Ja bih rekao da moze da ostane otvoreno za interpretaciju ako si mastovit
Naravno da moze ali ipak mislim

Spoiler za bojler:
da je to vise legenda, ljubav pobedjuje sve i ostale zavrzlame
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.4.2018, 11:46   #12238
Suad Novic
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.10.2007.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.016
Zahvalnice: 230
Zahvaljeno 403 puta na 329 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Padmaavat (2018)
http://www.imdb.com/title/tt5935704/



Indijski spektakl, bez sumnje sa zamašnim budžetom. Verovatno je hit u Indiji, a mene je zapanjilo koliko sam ravnodušan bio dok sam gledao. Zar kulturološke razlike toliko razdvajaju ljude?
Priloženi fajlovi
Tip fajla: zip Padmaavat (2018) Hindi 720p HDRip x264 AAC ESubs - Downloadhub.zip (35,0 KB, 7 puta viđeno)

Poslednja ispravka: Suad Novic (5.4.2018 u 18:58)
Suad Novic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.4.2018, 0:11   #12239
Suad Novic
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.10.2007.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.016
Zahvalnice: 230
Zahvaljeno 403 puta na 329 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Nanny's Nightmare (a.k.a. The Good Nanny) (2017)
http://www.imdb.com/title/tt5618332/



Zanimljiv TV film, solidno urađen, drži pažnju od prvog do zadnjeg minuta. Curica je sjajno odglumila.
Priloženi fajlovi
Tip fajla: zip The Good Nanny (2017) WEBRip.x264-ION10.zip (34,7 KB, 8 puta viđeno)
Suad Novic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.4.2018, 15:39   #12240
ZoNi
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2005.
Lokacija: ************
Poruke: 8.655
Zahvalnice: 2.257
Zahvaljeno 1.921 puta na 1.404 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Aibo kaže: Pregled poruke
potpuno narušavaju imerziju priče
Jel ovo znači da nisi mogao da se udubiš/uneseš u priču? (ozbiljno pitam, gledao sam po Netu šta to znači, vidim da se obično pominje neko potapanje, utapanje i slično)
ZoNi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
filmovi, preporuka, review

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Da li neko zna koji je ovo film? DJ_MY_SOUL Kompjuteri i film 2588 7.3.2024 18:00
Najbolji horror film ikad napravljen? FRIghTMaN Kompjuteri i film 734 6.11.2013 1:57
Problem tokom gledanja filmova, tacnije steka mi slika a zvuk ide normalno Dijenek Kvarovi 27 15.5.2010 13:19
Slabiji zvuk govora od ostatka zvukova (prilikom gledanja filmova)... polarnimeda Operativni sistemi 2 14.10.2008 13:12
Taj film... aerochivija Brbljaonica 15 20.7.2008 21:46


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 15:55.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com