Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Konzole

Konzole Konzole i softver za njih...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 21.12.2017, 12:12   #341
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.540
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.484 puta na 3.995 poruka
Određen forumom Re: PlayStation 4 Pro

Citat:
besantesteras kaže: Pregled poruke
Ne znam šta si ovime mislio, ali vidim kako radi AC Origins na high max PC mašinama, a kako glatko radi na PS4 prvoj konzoli, pošto ja još uvek nisam kupio igru...
Sve velike AAA igre prvo urade optimizaciju za PS4, Xbox One, i od skora Switch, jer tu su pare i prava zarada svim developerima, jer kod nas 90% PC Gamera skida igre sa piratebay-a ili sl.sajtova, što - nadam se, neće još dugo trajati...
Radi u 60FPS-a na mnogo vecim podešavanjima od konzole i jos uvijek nije piratizovana. Takodje samo na Steam-u se prodala u blizu 500K primjeraka + Uplay verzija (jos barem 300K). Od toga od Steam verzije Ubisoft dobija 70% od svake prodate kopije a od Uplay verzije 100%. Od svake prodate fizicke kopije na konzolama Ubisoft dobija max 50% od svake prodate kopije + izgubljena dobit od preprodaje te iste kopije.

Mogu ja i dalje da nastavim da objasnjavam kako PC prodaja moze da bude manja od one na konzolama i opet da donese isti ili veci profit izdavaču. Do tada mozes da procitas kako je 2017. izgledala sto se brojki tice ovde:


http://www.gamesindustry.biz/article...n-numbers-2017
dex3108 je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.12.2017, 12:12   #342
besantesteras
Član
 
Član od: 24.1.2017.
Poruke: 50
Zahvalnice: 143
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Exclamation Re: PlayStation 4 Pro

Citat:
Dragancce kaže: Pregled poruke
Od pre par dana igra gta na racunaru, nisam mogao vise da se izborim
Mada verujem da ce i tako nesto da se pojavi za switch.
I ja sam blizi ps4 ali cisto reko ako neko ima malo vise iskustva sa switch, kako se pokazala u praksi i kako se pokazala kod nas?
Svakako kupi PS4Pro konzolu bez obzira na TV koji imaš, jer je mnogo moćnija mašina i sve novije igre izgledaju mnogo lepše i tečniji je gameplay nego na PS4, pogotovo onoj prvoj varijanti koju sada pokušavaju da uvale sa nekim smešno niskim cenama. Nemoj se dvoumiti uopšte, jer dobijaš duplo jaču grafiku i jači CPU, stabilniju mašinu i bićeš mirniji na duže staze, jer će PS5 najverovatnije imati crossplatform play sa PS4 gde će naravno sve igre izgledati mnogo bolje na PS4Pro varijanti... Dakle i kada bude izašao PS5 za dve godine najkasnije mnogo više novca ćeš dobiti za prodaju Pro konzole u garanciji nego li za običan PS4...
p.s. PS4Pro-u će tek početi da raste prodaja tokom sledeće godine sa novijim eksluzivama i novim AAA hitovima...
Zamisli samo kada izađu God of War, Detroit BH, Death Stranding...
besantesteras je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.12.2017, 12:22   #343
besantesteras
Član
 
Član od: 24.1.2017.
Poruke: 50
Zahvalnice: 143
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: PlayStation 4 Pro

Citat:
dex3108 kaže: Pregled poruke
Radi u 60FPS-a na mnogo vecim podešavanjima od konzole i jos uvijek nije piratizovana. Takodje samo na Steam-u se prodala u blizu 500K primjeraka + Uplay verzija (jos barem 300K). Od toga od Steam verzije Ubisoft dobija 70% od svake prodate kopije a od Uplay verzije 100%. Od svake prodate fizicke kopije na konzolama Ubisoft dobija max 50% od svake prodate kopije + izgubljena dobit od preprodaje te iste kopije.

Mogu ja i dalje da nastavim da objasnjavam kako PC prodaja moze da bude manja od one na konzolama i opet da donese isti ili veci profit izdavaču. Do tada mozes da procitas kako je 2017. izgledala sto se brojki tice ovde:


http://www.gamesindustry.biz/article...n-numbers-2017
ma druže, nemoj me pogrešno shvatiti, ja sam prvi PC kupio 98, pa odmah potom 2002 prvi Pentium, i posle toga bukvalno zamenio sasvim 11 PC-a, a pošto su cene sada skoro 50% veće nego 2010 npr, msm na hardwer, više mi nikada ne pada na pamet da kupujem PC za gaming. NIKADA!!! Pogotovo jer sam ja uzimao high mašine, dizao gotovinske kredite i kupovao sve što je prvo izlazilo, prvi Dual Core, Pa prvi I3, pa najjači I5, i na kraju I7, a za GPU i da ne pričam, plus dodatne komponente za gaming, dobra tastatura, miš, headset sada premašuju iznos od 300e, tako da što se mene tiče, ja sam od početka ove godine u svetu konzola, kupio prvo PS$Pro, pa 4K TV, pa PSVR, pa sada razmišljam o kupovini Xbox One X, ali negde preko jer su kod nas preterali sa cenom, samo čekam da otplatim još jednu ratu za PSVR, i onda bi uzeo XBox One X samo zbog PUBG-a, ukoliko do tada ne izađe za PS4...
Svakako je PC moćnija mašina i sve to lepše izgleda, ali ja sam prošao te faze, mogu samo da ti napomenem koliki sam HYPE imao oko HP OMEN X desktopa, i HP Omen 34'' monitora, kao i ostalih OMEN periferija... Ali ne više, barem ne ja...
Pozdrav

Poslednja ispravka: besantesteras (21.12.2017 u 12:24) Razlog: gramatičke ispravke
besantesteras je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.12.2017, 16:01   #344
pacsle
Starosedelac
 
Član od: 7.12.2012.
Poruke: 1.760
Zahvalnice: 75
Zahvaljeno 210 puta na 178 poruka
Određen forumom Re: PlayStation 4 Pro

Citat:
besantesteras kaže: Pregled poruke
jer kod nas 90% pc gamera skida igre sa piratebay-a ili sl.sajtova, što - nadam se, neće još dugo trajati...
јел волиш да гледаш филмове?
pacsle je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.12.2017, 16:45   #345
Neutrino
Deo inventara foruma
 
Član od: 17.6.2011.
Poruke: 7.336
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 3.334 puta na 2.010 poruka
Određen forumom Re: PlayStation 4 Pro

Citat:
besantesteras kaže: Pregled poruke
...i sve novije igre izgledaju mnogo lepše i tečniji je gameplay nego na PS4, pogotovo onoj prvoj varijanti koju sada pokušavaju da uvale sa nekim smešno niskim cenama.
Drugačije ne znači automatski i lepše. Većina naslova na PS4 Pro samo prosvetljava shadere i tu i tamo ima poneku teksturu više rezolucije ili specijalan efekat ali kvalitet prikaza na obe konzole je u 99% slučaja apsolutno identičan.

Da PS4 Pro može stabilnije da potera veće rezolucije (čitaj 4K) to stoji ali za standardnih 1080p regularan PS4 je i dalje više nego dovoljan i uz to bar 100-150€ jeftiniji. Drugi razlog za eventualnu kupovinu Pro varijante bi bio VR ali s obzirom da oprema za taj sport košta skoro kao ceo PS4 Pro kupci koji se odlučuju za VR i onako ne bi nabavljali ništa ispod Pro varijante.
Neutrino je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.12.2017, 21:23   #346
zdravkelja
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.12.2006.
Lokacija: secretlevel.org
Poruke: 4.264
Zahvalnice: 1.929
Zahvaljeno 1.916 puta na 819 poruka
Određen forumom Re: PlayStation 4 Pro

Glas za obican PS4, nije Pro toliko neophodan.
zdravkelja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.12.2017, 23:57   #347
Dragancce
Član
 
Član od: 5.10.2006.
Lokacija: Nis
Poruke: 107
Zahvalnice: 26
Zahvaljeno 20 puta na 12 poruka
Određen forumom Re: PlayStation 4 Pro

Jao izedem vam dusicu
Hvala na odgovorima ali sta uzeti i dalje je enigma
Dragancce je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.12.2017, 8:00   #348
mare037
Deo inventara foruma
 
Član od: 16.11.2011.
Lokacija: Kruševac
Poruke: 7.286
Zahvalnice: 30
Zahvaljeno 2.448 puta na 2.073 poruka
Određen forumom Re: PlayStation 4 Pro

Za klinca od 9 godina je više nego dovoljan PS4. Uopšte ne mora skuplji Pro.
mare037 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.1.2018, 17:24   #349
doctor
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.3.2008.
Lokacija: EHCPCGG
Poruke: 12.110
Zahvalnice: 4.319
Zahvaljeno 3.295 puta na 2.274 poruka
Određen forumom Re: PlayStation 4 Pro

Ako i ti planiraš da se igraš i PS4 tretiraš kao dugoročnu investiciju (koristićeš ga duže od 3-4 godine) a možda i planiraš veći TV visoke rezolucije sa HDR kao i gledanje adekvatnog blu-ray sadržaja onda idi na Pro.

Ako će samo klinac da se igra, ne planiraš da uzimaš TV veće dijagonale/sa 4K/sa HDR onda uzmi standardni PS4.


Citat:
besantesteras kaže: Pregled poruke
ma druže, nemoj me pogrešno shvatiti, ja sam prvi PC kupio 98, pa odmah potom 2002 prvi Pentium, i posle toga bukvalno zamenio sasvim 11 PC-a, a pošto su cene sada skoro 50% veće nego 2010 npr, msm na hardwer, više mi nikada ne pada na pamet da kupujem PC za gaming. NIKADA!!! Pogotovo jer sam ja uzimao high mašine, dizao gotovinske kredite i kupovao sve što je prvo izlazilo, prvi Dual Core, Pa prvi I3, pa najjači I5, i na kraju I7, a za GPU i da ne pričam, plus dodatne komponente za gaming, dobra tastatura, miš, headset sada premašuju iznos od 300e, tako da što se mene tiče, ja sam od početka ove godine u svetu konzola, kupio prvo PS$Pro, pa 4K TV, pa PSVR, pa sada razmišljam o kupovini Xbox One X, ali negde preko jer su kod nas preterali sa cenom, samo čekam da otplatim još jednu ratu za PSVR, i onda bi uzeo XBox One X samo zbog PUBG-a, ukoliko do tada ne izađe za PS4...
Svakako je PC moćnija mašina i sve to lepše izgleda, ali ja sam prošao te faze, mogu samo da ti napomenem koliki sam HYPE imao oko HP OMEN X desktopa, i HP Omen 34'' monitora, kao i ostalih OMEN periferija... Ali ne više, barem ne ja...
Pozdrav
To što si ti očigledno imao veliki problem sa samim sobom (loženje na OMEN... pa LMAO) nije razlog zakucati sebe ekskluzivno na PC ili ekskluzivno na konzole. Ako ništa upravo danas je vrlo lepo imati mid-range PC i konzolu (PS4 ili Xbox u zavisnosti od toga koje te ekskluzive interesuju). Na PC-u možeš da igraš indie ekskluzive, competitive onlajn igre (i onlajn igre generalno jer je tamo to džaba) kao i da vršiš emulaciju svega od Commodorea 64 do PS2 i pored toga ga koristiš za posao ili šta god jer PC je PC. Na konzoli možeš da igraš ekskluzive i casual igre i koristiš back-compatibility (pogledaj koliko Microsoft to gura) da igraš igre iz prethodne generacije. Uz sve to gamepad koji koristiš na konzoli možeš da koristiš i na PC-u a isti taj PC možeš da prikačiš i na TV.
Niko te ne tera da koristiš vrhunske mehaničke tastature, headsetove, 1080Ti i 4K HDR monitore i televizore, Elite kontrolere i miševe od 150e. Samo bez loženja.

Poslednja ispravka: doctor (2.1.2018 u 17:32)
doctor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku doctor na korisnoj poruci:
voodoo_ (5.1.2018)
Stara 7.6.2018, 2:38   #350
besantesteras
Član
 
Član od: 24.1.2017.
Poruke: 50
Zahvalnice: 143
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom PlayStation 4 Pro

Odlična recenzija #Qzma za majski broj SK i nažalost igru broj dva. Ali kakav epilog na kraju teksta. Pozitivno sam iznenađen i oduševljen.
p.s. Pa nmg ha tek tako da prestanem kupovati SK koji kupujem redovno od 98. a imam i neke starije brojeve dok mi je SK služio kao klincima odeljak za igračke u debelom nemačkom zimskom katalogu svega i svačega...

Poslato sa VTR-L09 uz pomoć Tapatoka
besantesteras je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.6.2018, 10:51   #351
doctor
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.3.2008.
Lokacija: EHCPCGG
Poruke: 12.110
Zahvalnice: 4.319
Zahvaljeno 3.295 puta na 2.274 poruka
Određen forumom Re: PlayStation 4 Pro

Ne znam kako odrastao čovek koji 20 godina kupuje nešto što bi trebalo da ga malo edukuje ima ovakva razmišljanja... Ti si mi posle Bulmasofta jedna od većih misterija ovog foruma zajedno sa najjačim likom ikada poznatijim kao Ljuša koji me uvek oduševi jer i dan danas ne znam da li troluje ili ne.

Mani se ćorava posla i fanbojisanja to je najgluplja stvar koju možeš da radiš sebi kada su igre u pitanju.
Nemam nameru da pokrećem PC vs PS4 jer i sam volim i konzole i PC ali moram da objasnim liku nešto: objektivno PS4 jeste dobra konzola i bolji izbor od Xboxa ali samo ako si ekstremno mentalno ograničen i ne vidiš dalje od AAA naslova. Jedan mid-range PC sa instaliranim Steamom je 4x bolja gaming investicija od konzole jer:
- imaš besplatan multiplayer
- nerealne popuste na starije igre
- alternativne sajtove za kupovinu igara
- ekskluzive kojima se ne zna broj za razliku od konzola
- emulatore za sve bitnije starije konzole - konzolašima se uvaljuju "remasteri" da bi dva puta kupili igru umesto kvalitetnih emulatora i to je MS skontao pa sad bije po ušima Sony kad je u pitanju back-compat
- mogućnost igranja svega od RTS i simulacija do AAA skakanja u plašt sena sa kula i tornjeva

Jeste PS4 dobra investicija ali platforma te ograničava ako voliš da igraš specifične vrste igara, ekskluzive su malobrojne a ceo model se kreće ka tome da ćemo dobijati refresh hardvera na svake 2-3 godine - kao da imaš PC koji održavaš.

Znači batali da trubiš na sva usta kao najgora fanbojčina, svaka platforma ima prednosti i mane. A to što se tvoje mišljenje poklapa sa Kuzminim može da bude i vrlo tužna stvar, razmisli i o tome...
doctor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 6 korisnika se zahvaljuje korisniku doctor na korisnoj poruci:
C64freak (7.6.2018), Dantheus (7.6.2018), Leonida (7.6.2018), pentraksil (4.9.2018), player1 (7.6.2018), voodoo_ (7.6.2018)
Stara 7.6.2018, 10:59   #352
Bryan Fury
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Bryan Fury
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 5.619
Zahvalnice: 49
Zahvaljeno 1.521 puta na 1.054 poruka
Određen forumom Re: PlayStation 4 Pro

Citat:
doctor kaže: Pregled poruke
Jedan mid-range PC sa instaliranim Steamom je 4x bolja gaming investicija od konzole jer:
- imaš besplatan multiplayer
- nerealne popuste na starije igre
- alternativne sajtove za kupovinu igara
- ekskluzive kojima se ne zna broj za razliku od konzola
- emulatore za sve bitnije starije konzole - konzolašima se uvaljuju "remasteri" da bi dva puta kupili igru umesto kvalitetnih emulatora i to je MS skontao pa sad bije po ušima Sony kad je u pitanju back-compat
- mogućnost igranja svega od RTS i simulacija do AAA skakanja u plašt sena sa kula i tornjeva

Jeste PS4 dobra investicija ali platforma te ograničava ako voliš da igraš specifične vrste igara, ekskluzive su malobrojne a ceo model se kreće ka tome da ćemo dobijati refresh hardvera na svake 2-3 godine - kao da imaš PC koji održavaš.
To već zavisi od samog igrača i njegovih preferencija. Mene lično (na primer) ni najmanje ne zanima multiplayer, niti starije igre (jedva i nove stignem da odigram), alternativnih sajtova ima i za konzole, ekskluziva ima više nego dovoljno, emulatori za starije konzole takođe nebitni, "refresh" ne planiram dok ne izađe PS5, a to neće biti minimum još 2, možda čak i 3 godine, tad će mi konzola imati 5 godina.
Bryan Fury je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Bryan Fury na korisnoj poruci:
besantesteras (7.6.2018), djuras (7.6.2018)
Stara 7.6.2018, 13:19   #353
doctor
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.3.2008.
Lokacija: EHCPCGG
Poruke: 12.110
Zahvalnice: 4.319
Zahvaljeno 3.295 puta na 2.274 poruka
Određen forumom Re: PlayStation 4 Pro

Ma istina, naravno. Ali fanbojeve ne mogu organski da smislim i morao sam da mu objasnim neke stvari iz druge perspektive jer je ekstremno naporan po forumu.
doctor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.6.2018, 16:17   #354
altafir
Banned
 
Član od: 13.2.2011.
Lokacija: Vršac
Poruke: 927
Zahvalnice: 154
Zahvaljeno 203 puta na 156 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku altafir
Određen forumom Re: PlayStation 4 Pro

Kakav fanboy mislim da je njemu ovo prva konzola
altafir je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku altafir na korisnoj poruci:
besantesteras (7.6.2018)
Stara 7.6.2018, 19:17   #355
besantesteras
Član
 
Član od: 24.1.2017.
Poruke: 50
Zahvalnice: 143
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: PlayStation 4 Pro

Citat:
doctor kaže: Pregled poruke
Ne znam kako odrastao čovek koji 20 godina kupuje nešto što bi trebalo da ga malo edukuje ima ovakva razmišljanja... Ti si mi posle Bulmasofta jedna od većih misterija ovog foruma zajedno sa najjačim likom ikada poznatijim kao Ljuša koji me uvek oduševi jer i dan danas ne znam da li troluje ili ne.

Mani se ćorava posla i fanbojisanja to je najgluplja stvar koju možeš da radiš sebi kada su igre u pitanju.
Nemam nameru da pokrećem PC vs PS4 jer i sam volim i konzole i PC ali moram da objasnim liku nešto: objektivno PS4 jeste dobra konzola i bolji izbor od Xboxa ali samo ako si ekstremno mentalno ograničen i ne vidiš dalje od AAA naslova. Jedan mid-range PC sa instaliranim Steamom je 4x bolja gaming investicija od konzole jer:
- imaš besplatan multiplayer
- nerealne popuste na starije igre
- alternativne sajtove za kupovinu igara
- ekskluzive kojima se ne zna broj za razliku od konzola
- emulatore za sve bitnije starije konzole - konzolašima se uvaljuju "remasteri" da bi dva puta kupili igru umesto kvalitetnih emulatora i to je MS skontao pa sad bije po ušima Sony kad je u pitanju back-compat
- mogućnost igranja svega od RTS i simulacija do AAA skakanja u plašt sena sa kula i tornjeva

Jeste PS4 dobra investicija ali platforma te ograničava ako voliš da igraš specifične vrste igara, ekskluzive su malobrojne a ceo model se kreće ka tome da ćemo dobijati refresh hardvera na svake 2-3 godine - kao da imaš PC koji održavaš.

Znači batali da trubiš na sva usta kao najgora fanbojčina, svaka platforma ima prednosti i mane. A to što se tvoje mišljenje poklapa sa Kuzminim može da bude i vrlo tužna stvar, razmisli i o tome...
Pisao si u krevet kada sam ja menjao komponente i PC-e. Hoćeš da kupiš od mene desktop pravi pošto se toliko k... HP OMAN X, sa svom postojećom OMEN periferijom i naravno HP OMEN monitorom od 37''. Ako te zanimaju specifikacije javi se u inbox, pošto sam ga nadgradjivao i ima dve GPU I to skuplje od tvog kompa, pa se javi.
A PS4Pro mi je inače prva konzola i nikada, nikada više PC za gaming...
Nadam se da će tu dvoumicu PC VS PS4 totalni na sceni razjebati PS5 svojim izlaskom I baš tim AAA exclusivama...
Pozdrav

Poslato sa VTR-L09 uz pomoć Tapatoka
besantesteras je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.6.2018, 22:05   #356
doctor
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.3.2008.
Lokacija: EHCPCGG
Poruke: 12.110
Zahvalnice: 4.319
Zahvaljeno 3.295 puta na 2.274 poruka
Određen forumom Re: PlayStation 4 Pro

Citat:
besantesteras kaže: Pregled poruke
Pisao si u krevet kada sam ja menjao komponente i PC-e. Hoćeš da kupiš od mene desktop pravi pošto se toliko k... HP OMAN X, sa svom postojećom OMEN periferijom i naravno HP OMEN monitorom od 37''. Ako te zanimaju specifikacije javi se u inbox, pošto sam ga nadgradjivao i ima dve GPU I to skuplje od tvog kompa, pa se javi.
A PS4Pro mi je inače prva konzola i nikada, nikada više PC za gaming...
Nadam se da će tu dvoumicu PC VS PS4 totalni na sceni razjebati PS5 svojim izlaskom I baš tim AAA exclusivama...
Pozdrav

Poslato sa VTR-L09 uz pomoć Tapatoka
Ladies and gentlemen, I rest my case

P.S. Barem je ostavio pozdrav.

Citat:
altafir kaže: Pregled poruke
Kakav fanboy mislim da je njemu ovo prva konzola
Upravo tako, najgori tip fanboja...
doctor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 4 korisnika se zahvaljuje korisniku doctor na korisnoj poruci:
besantesteras (8.6.2018), Leonida (7.6.2018), pentraksil (4.9.2018), player1 (8.6.2018)
Stara 7.6.2018, 22:45   #357
Dantheus
Veteran
 
Član od: 3.3.2016.
Lokacija: Ankh-Morpork
Poruke: 883
Zahvalnice: 230
Zahvaljeno 159 puta na 123 poruka
Određen forumom Re: PlayStation 4 Pro

Citat:
besantesteras kaže: Pregled poruke
Pisao si u krevet kada sam ja menjao komponente i PC-e. Hoćeš da kupiš od mene desktop pravi pošto se toliko k... HP OMAN X, sa svom postojećom OMEN periferijom i naravno HP OMEN monitorom od 37''. Ako te zanimaju specifikacije javi se u inbox, pošto sam ga nadgradjivao i ima dve GPU I to skuplje od tvog kompa, pa se javi.
A PS4Pro mi je inače prva konzola i nikada, nikada više PC za gaming...
Nadam se da će tu dvoumicu PC VS PS4 totalni na sceni razjebati PS5 svojim izlaskom I baš tim AAA exclusivama...
Pozdrav

Poslato sa VTR-L09 uz pomoć Tapatoka
Šta čovjek napisa...
Dantheus je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.6.2018, 0:27   #358
besantesteras
Član
 
Član od: 24.1.2017.
Poruke: 50
Zahvalnice: 143
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom PlayStation 4 Pro

Nisam fanboy, samo prestanite da me share-ujete dalje...
Naravno da je PC bolji za igranje i streaming, ali je mnogo skuplji, a ja sam se nadavao para za komponente, imao žestoke svađe sa ženom oko podizanja kredita i kupovine ludačkih komponenti i ne znam šta je loše u tome što sam odlučio da prestanem sa time...
DA se razumemo, pre kupovine moje prve konzole mislio sam da su konzole samo za sportske igre tipa: FIFA, PES i simulacije vožnji, ali tek nakon kupovine iste sam uvideo da sve dobre igre kojih ima na pc-u ujedno podržava i konzola u sasvim solidnoj rezolucija i sasvim prihvatljivom fps-u na velikom 10-bitnom HDR panelu.
Tako da je za igre svakako bolji PC, ali ostajem pri svome da više nikada neću ulagati novac u nešto što će već za godinu dana biti već *zastarelo* jer ja sam jedan od onih koji žele da imaju sav najbolji Hardwer na tržištu u tom momentu i dugo sam pratio taj trend dokle god je to moja plata mogla da podrži. Nažalost sada imam decu i druge prioritete i i možda je bolje što sam prešao na konzole jer već razmišljam o kupovini Xbox One X konzole jer je hardverski superiornija i trenutno je na sniženju preko a ćale mi je vozač koji je non stop na putu tako da je to, na neki način, priznajem - više kompulsivno opsesivni poremećaj.
Pozzz

Poslato sa VTR-L09 uz pomoć Tapatoka
besantesteras je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.6.2018, 12:18   #359
C64freak
Banned
 
Član od: 3.5.2009.
Lokacija: Tunguzija x)
Poruke: 2.905
Zahvalnice: 1.239
Zahvaljeno 438 puta na 374 poruka
Određen forumom PlayStation 4 Pro

Pitanje je ako si se nauzimao ludackih komponenti pa jos dizao i kredit za iste cemu sikiracija plus pride uzimanje konzole za gejming pored takve masine?

Msm onaj ko je uzeo prvog titana/fury jos uvek ne mora da brine o grafici


Sent from my Samsung Galaxy J7 2017 using Tapatalk
C64freak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.6.2018, 12:24   #360
besantesteras
Član
 
Član od: 24.1.2017.
Poruke: 50
Zahvalnice: 143
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom PlayStation 4 Pro

To je već lično pitanje ali evo da ti odgovorim odmah ovde mada ne bih trebao o tome po forumima...
Dao sam klincu komp koji je bio kod mojih dok nisam dobio puno starateljstvo nad njim i dok se nisam razveo od žene koja je opijatski zavisnik.
Ja sam zavisnik od kupovine. Isto kao što sam kupio VR koji mi stoji još uvek u kutiji, a igrao sam samo RESI7...
Zato što me čini srećnim da kupujem novu tehniku, ne samo Gaming opremu. A evo i VR ako ne veruješ...

Poslato sa VTR-L09 uz pomoć Tapatoka
besantesteras je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
PlayStation Now stize na PC dex3108 O igrama uopšte 95 7.4.2020 18:03
Gde kupiti PlayStation 4? Urosito Konzole 18 16.8.2016 18:20
Sony PlayStation 4 Љуша Konzole 2 25.2.2012 11:30
Treba mi spindle hub za Playstation 1! rapsod Brbljaonica 6 25.1.2010 20:25
Xbox 360 vs. Playstation 3 vs. Nitendo Wii (Sta vam vise odgovara) PeTkO Konzole 978 7.5.2008 12:53


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 17:01.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com