Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Šta da kupim? > ŠDK - Komunikacioni uređaji i umrežavanje

ŠDK - Komunikacioni uređaji i umrežavanje Saveti u vezi sa kupovinom modema, mrežne opreme…

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 6.1.2016, 9:24   #1
gosn.prirodni
Član
 
Član od: 14.3.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 34
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom Koji Wifi router za po kući: ASUS RT-AC55U AC1200 ili neki drugi?

Ćao, evo šta je suština:

Trenutno imam neki TP link router koji nije loš al je već star i pomalo brlja, a pošto je tu sad i Smart TV i Smart DVD , pa telefoni na WiFi i još štampač koji je trenutno nakačen na PC i koji mora da bude uključen da bi se štampalo sa npr, laptopa - pojavila se želja da se malo mreža unapredi.

Šta meni treba:
- Brzina kabla da bude 1000/100/10. Tv je trenutno na kablu. TV može da ide i preko WIFI što bi mi olakšalo posao, al samo ako mogu da npr streamujem full HD bez problema. Inače bih se i dalje držao kabla za TV.
- Ruter bi trebao da ima deljenje štampača. A ako ima i USB viška za HDD, još bolje.
- Domet bi trebao da pokriva gajbu od 50m2, što ne bi trebalo da je nešto posebno.
- Video sam da neki ruteri imaju i DLNA, download manager itd. Ne bi se to bacilo ako može .

Meni je za oko zapao: ASUS RT-AC55U AC1200, https://www.asus.com/Networking/RTAC55U/overview/.

Deluje da tu ima sve što mi treba, mana je što je oko 95 EUR u našim povoljnijim prodavnicama.

Ima li šta slično a da valja za manje para ili ostati pri ovome?

Hvala unapred.
gosn.prirodni je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Koji monitor (Asus, Dell ili neki treci?) makiem ŠDK - Grafika 23 19.11.2015 19:28
da li je ova konfiguracija dobra ??? don Alberto ŠDK - Osnovne komponente 95 4.7.2013 15:00
Asus K50AB-SX072L ili neki drugi? Master Neo Prenosni računari 23 18.11.2010 14:22
Kupiti TOSHIBA Satellite A200-1CR ili neki drugi? gosn.prirodni ŠDK - Prenosni računari 5 20.6.2007 10:03


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 1:38.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com