Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > O igrama uopšte

O igrama uopšte Uopšteno, dakle sve ono što se ne tiče samo konkretnog igranja i konkretne igre (poređenje raznih igara, o žanrovima, o sociološkom i drugim uticajima igara itd.)

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 7.2.2007, 21:07   #121
culer
Veteran
 
Član od: 28.1.2007.
Lokacija: nbgd
Poruke: 1.055
Zahvalnice: 896
Zahvaljeno 75 puta na 60 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku culer
Određen forumom Re: Lik iz igrice koji vas je najvise uplasio

A da napomenem i riddik :escape from butcher bay u underground tunnels sa onim zutim mutantima u mraku kada imas ograniceno vreme trajanja svetla.najgore je bilo kad mi se ugasilo svetlo i kad su poceli da reze na mene i iskacu iz mrklog mraka srce mi je stalo:P:P
culer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.2.2007, 12:34   #122
Moca87
Novi član
 
Član od: 10.5.2006.
Poruke: 6
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Lik iz igrice koji vas je najvise uplasio

Fear definitivno kad silazis niz merdevine i podignes glavu,a ono Alma i taman se spustis dole,okrenes kad ono Paxton Fetel....joj!!!A ja ludak presao fear za 4 dana,svaki dan sam igrao.
Moca87 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.2.2007, 12:41   #123
M1los
Starosedelac
 
Član od: 13.5.2006.
Lokacija: Prijedor, RS
Poruke: 1.475
Zahvalnice: 781
Zahvaljeno 105 puta na 83 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku M1los
Određen forumom Re: Lik iz igrice koji vas je najvise uplasio

Mene najviše ona Lizbeth ili kako joj je već ime, iz Undyinga. Ajoj, kakvih mentalnih problema sam imao zbog nje (možda zato što sam, budala, igrao gluvo doba noći ). Ja koljem one vukodlake, šta li su već, skrenem pogled na momenat, kad na zidu stoji ONA, i, po svemu sudeći se zabavlja... sekund kasnije
pogledam opet tamo, nje nema. Odem nekoliko koraka dalje eto je zviznu me iza leđa (uz jezivi smijeh)...

Mislim da sam jedini od vas morao na farbanje u frizerski salon, da mu se sijede ne primjete
M1los je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.2.2007, 14:33   #124
zokocx
Starosedelac
 
Član od: 8.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.589
Zahvalnice: 917
Zahvaljeno 584 puta na 363 poruka
Određen forumom Re: Lik iz igrice koji vas je najvise uplasio

F.E.A.R je po meni jedna od jezivih igara, ono nije tolko krvavi horor, ali najvise sam se prepao kada su se prvi put pojavili oni nevidljivi (negde na sredini igre, orginala)
ja jedno 5 minuta tumaram po nivou gledam koga da ubijem, samo tisina i neki lesevi odem na sprat (cini mi se da je nivo neka banka sa nekim kancelarijama na spratu) i sacekusa s ledja, ja jos slusalice nabijene i vec sam malo bio izmucen (posle 4 sata igranja).
zokocx je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.2.2007, 22:12   #125
Telepatic
Starosedelac
 
Član od: 26.8.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.874
Zahvalnice: 714
Zahvaljeno 204 puta na 119 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku Telepatic
Određen forumom Re: Lik iz igrice koji vas je najvise uplasio

Citat:
M1los kaže:
Mene najviše ona Lizbeth ili kako joj je već ime, iz Undyinga. Ajoj, kakvih mentalnih problema sam imao zbog nje (možda zato što sam, budala, igrao gluvo doba noći ). Ja koljem one vukodlake, šta li su već, skrenem pogled na momenat, kad na zidu stoji ONA, i, po svemu sudeći se zabavlja... sekund kasnije
pogledam opet tamo, nje nema. Odem nekoliko koraka dalje eto je zviznu me iza leđa (uz jezivi smijeh)...

Mislim da sam jedini od vas morao na farbanje u frizerski salon, da mu se sijede ne primjete
Totalno sam zaboravio na Undying ...znaci i ja sam mrzeo tu budalu sto se samo smeje (i to se smeje iza resetaka......ahm,boji se,ahm )
Telepatic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.2.2007, 23:21   #126
M1los
Starosedelac
 
Član od: 13.5.2006.
Lokacija: Prijedor, RS
Poruke: 1.475
Zahvalnice: 781
Zahvaljeno 105 puta na 83 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku M1los
Određen forumom Re: Lik iz igrice koji vas je najvise uplasio

@ telepatic
E, čovječe, to stvara ovisnost! Šta bih dao da mogu opet da je zaigram! Igra je FENOMEN!
M1los je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.2.2007, 7:54   #127
LunaticRS
Starosedelac
 
Član od: 1.11.2006.
Lokacija: alpha centauri
Poruke: 1.203
Zahvalnice: 317
Zahvaljeno 77 puta na 63 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku LunaticRS
Određen forumom Re: Lik iz igrice koji vas je najvise uplasio

Citat:
next kaže:
Na sufferingu je mnogo dobro odradjen zvuk,to me je najvise plasilo...Samo kad cujem ono kako ide po plafonu,ili one vestice kako se smeju..uf..Inace ja sam Suffering igrao iskljucivo nocu,ugaseno svetlo,slusalice...E sad zovite me ludim,ali tako je uzitak EXTRA!!!A sto se tice toga imao sam jedno lose iskustvo....
02:00h igram Suffering u pomenutim u slovima,kao da sam osetio nesto u sobi,okrenem se -mrak je ne vidim nista(nikog),nakon 2-3 osetim neciju ruku na ramenu,oblio me hladan znoj,u trenutku sam se najezio,bila je to moja tetka koju nisam video ni cuo,dosla da mi kaze da treba da spavam.....
Ma Suffering chene.Sve kreature u toj igri su genijalno dizajnirane.Igra ima opasnu atmosferu.Stvarno se prestravis dok predjesh igru.Opake su i one male vjeshtice i oni debeli ogromni stvorovi sa onim kuglama.
Je li neko igrao dvojku posto je ja nisam mogao nabaviti?Bio je neki klon tezak za instalaciju.Da li je neko nabavio normalnu instalaciju ove igre?
LunaticRS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.2.2007, 17:27   #128
<Rio_da>
Starosedelac
 
Član od: 25.1.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.087
Zahvalnice: 213
Zahvaljeno 300 puta na 236 poruka
Određen forumom Re: Lik iz igrice koji vas je najvise uplasio

Nisam igrao puno horor igara ali najviše sam se iscimao za Undying, desilo mi se jednom da nisam znao kuda se ide i pobio sve moguće neprijatelje i vrtio se po mapi pola sata i nigde nikoga... kad mi je odjednom iskočio onaj ružni zubati gad, zamalo da padnem sa stolice... a i onaj polomljeni lik bez kože sa gomilom lanaca kad krene da te šiba! Užas!
<Rio_da> je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.2.2007, 20:46   #129
next
Veteran
 
Član od: 17.8.2006.
Lokacija: Varvarin (Caught somewhere in time...)
Poruke: 868
Zahvalnice: 915
Zahvaljeno 212 puta na 114 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku next Slanje poruke preko MSN-a korisniku next
Određen forumom Re: Lik iz igrice koji vas je najvise uplasio

Citat:
LunaticRS kaže: Pregled poruke
Ma Suffering chene.Sve kreature u toj igri su genijalno dizajnirane.Igra ima opasnu atmosferu.Stvarno se prestravis dok predjesh igru.Opake su i one male vjeshtice i oni debeli ogromni stvorovi sa onim kuglama.
Je li neko igrao dvojku posto je ja nisam mogao nabaviti?Bio je neki klon tezak za instalaciju.Da li je neko nabavio normalnu instalaciju ove igre?
Pomenuta scena se upravo desila u delu igrice kada treba da aktiviras onaj generator da pocne da svetli svetioniku,tu su one male vestice,joooj kako se jezivo smeju,jezio sam se od njihovog smeha(jos u pomenutim uslovima(mrak,slusalice,igranje do kasno u noc...)Ja sam dvojku bio nabavio,ali nikako nisam mogao da je instaliram,posle sam je izgubio...Diskovi od keca ne znam gde su,a cuo sam da je dvojka trazila save file iz prvog dela,kao da biznali kako si zavrsio igricu,jer ima vise razlicitih krajeva...Ako neko zna gde moze da se nadje dvojka,ili je ima i raspolozen je za razmenu-eka postuje!!!
next je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.2.2007, 13:02   #130
Skols
Starosedelac
 
Član od: 24.12.2005.
Lokacija: Tatooine
Poruke: 1.527
Zahvalnice: 132
Zahvaljeno 348 puta na 247 poruka
Određen forumom Re: Lik iz igrice koji vas je najvise uplasio

uff...Alma definitivno...pogoto na kraju igre,kad te odvoze u helikopteru ono dvoje i kad ona zenska pita:"Sta je bilo sa Almom?" i odjednom cuje se neki zvuk i Alma se penje ka njima....brr...i sad me jeza hvata dok kucam ovo...mada ni oni majmunoliki sto se cas vide cas ne nisu za bacanje...
Skols je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.2.2007, 20:20   #131
lucifer
Član
 
Član od: 2.11.2005.
Lokacija: HELL mmmuuuaaaahhhaaahhhaa
Poruke: 115
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno 4 puta na 4 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku lucifer
Određen forumom Re: Lik iz igrice koji vas je najvise uplasio

Alma, pogotovo kada prilazis uz merdevine i pritisnes "use" a on se okrene da sidje kad ona iza tebe pao sam sa stolice, a to kao nije bilo dovoljno nego kad sidjes dole ono Paxton ispred tebe, e tu je kraj "srcka"....
lucifer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.3.2007, 22:09   #132
Mocko
Starosedelac
 
Član od: 18.11.2005.
Lokacija: Beograd, povremeno Trebinje
Poruke: 1.337
Zahvalnice: 1.009
Zahvaljeno 282 puta na 196 poruka
Određen forumom Re: Lik iz igrice koji vas je najvise uplasio

Pa ima ih vise,pocev od likova iz The Suffering, pa Nemesis iz Rezident Evil 3,majmuncici iz Far Cry,strah i trepet ovog foruma Alma,Dahaka iz Pop WW,ali svi oni su male mace u poredjenju sa mojom bivsom djevojkom!
Mocko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.3.2007, 23:47   #133
Ziginho
Član
 
Član od: 12.1.2007.
Lokacija: КиМ
Poruke: 285
Zahvalnice: 261
Zahvaljeno 73 puta na 48 poruka
Određen forumom Re: Lik iz igrice koji vas je najvise uplasio

Uh,Alma u kombinaciji sa onim zvukovima... !Kao sto su mnogi ovde konstatovali,Alma je original devojcica iz Ring-a(americke verzije) a scena pred kraj filma kad izlazi iz TV-a !Uvek se najezim kad se setim toga !Inace,takodje scena iz ResidentEvil 1 kad oni dobermani ulecu kroz prozor !Igrao sam je na PS u igraonici usred bela dana ali sam bacio joypad kao opecen !Jbt,strasno traumaticno iskustvo!
Ziginho je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.3.2007, 0:54   #134
polarnimeda
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.012
Zahvalnice: 1.799
Zahvaljeno 958 puta na 582 poruka
Određen forumom Re: Lik iz igrice koji vas je najvise uplasio

Eh, pretpostavljam da lik moze da bude i zivotinja... I da moze da me uplasi zbog situacije u kojoj sam se nalazio, a ne samo zbog izgleda...
U tom slucaju- najvise sam se ****o dok sam igrao Resident Evil 1...
Sva ona zakljucana vrata, vrtenja u krug, zagonetke... Slabo sam stajao sa energijom.... Anyway... Kada sam konacno otvorio jos jedna od zakljucanih vrata u prizemlju, jedva sam cekao da vidim sta cu naci iza njih, i krenuo polako i pravo kroz uski hodnik. Ispred mene nije bilo nicega a i ako bi se pojavilo nesto imao bih vremena da reagujem jer sam bio daleko od kraja hodnika... Kada je odjednom, kroz zatvoren prozor uskocio vuk i krenuo odmah ka meni!! BRRR!! Samo sam se trgao i sklonio od tastature!
To je jedini put da sam pustio kontrole i rekao sebi (e, yebes igricu)..
polarnimeda je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.3.2007, 1:35   #135
Roronoa Zoro
Starosedelac
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: Mihajlovac City
Poruke: 2.491
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 241 puta na 181 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Roronoa Zoro
Određen forumom Re: Lik iz igrice koji vas je najvise uplasio

Ili kada zombiji odjednom proture ruke kroz prozore koji su kao zabrikadirani. Čak i kada znam šta će se desiti uvek se štrecnem. Naravno i onaj Tyrant kada probija zid. A o džukelama i hunter-ima da i ne govorim. U pitanju je RE2.
Roronoa Zoro je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.3.2007, 11:50   #136
Dark_Runger
Član
 
Član od: 28.1.2006.
Lokacija: I don't know
Poruke: 170
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 8 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: Lik iz igrice koji vas je najvise uplasio

Duhovi iz Pacman-a
Dark_Runger je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.3.2007, 20:33   #137
Maverick78
Veteran
 
Član od: 9.7.2006.
Lokacija: The Crystal Ship
Poruke: 584
Zahvalnice: 130
Zahvaljeno 101 puta na 73 poruka
Određen forumom Re: Lik iz igrice koji vas je najvise uplasio

Definitivno najbizarniji lik je Alma,u par scena me bas trznula dobro. Ono na merdevinama i jedna scena u kancelariji kad se ugasi svjetlo i samo pogledas kroz neki prozor a ona tamo,ko utvara,jeziva je scena. I ne samo ona,kompletna prica je uzasno bizarna,meni je cak najjeziviji onaj dio u extraction pointu na kraju,kroz onu bolnicu,inace mrzim bolnice,pa jos kad su onako prikazane....ma bas jezivo.
Jos moram reci da mi je jeziv bio i Ravenholm u HL2 i odvradtno jeziv je onaj dio u Quake4,kad te uhvate pa kad prave od tebe svog vojnika,kad sjeku ruke,noge i stavljaju neke mehanicke,sve rade oni roboti,na trenutke sam mislio da ce se lik izvuci,medjutim nije i bas je ono ostavilo nekako odvratno jeziv utisak na mene
Maverick78 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.3.2007, 23:00   #138
dodgeme
Starosedelac
 
Član od: 3.5.2006.
Poruke: 1.455
Zahvalnice: 18
Zahvaljeno 194 puta na 64 poruka
Određen forumom Re: Lik iz igrice koji vas je najvise uplasio

Baba duh vestac iz igre MAZE. Kad se tad nisam slogirao nikad necu.
dodgeme je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.3.2007, 23:11   #139
masteri
Veteran
 
Član od: 17.1.2007.
Lokacija: Beograd, Mirijevo
Poruke: 1.044
Zahvalnice: 1.014
Zahvaljeno 231 puta na 107 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku masteri
Red face Re: Lik iz igrice koji vas je najvise uplasio

Mene???
Vanzisi iz Half-Life ja tu igru nisam smeo da igram prevashodni zbog toga kada izlete niodkuda ka se u****am
masteri je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.3.2007, 23:24   #140
dodgeme
Starosedelac
 
Član od: 3.5.2006.
Poruke: 1.455
Zahvalnice: 18
Zahvaljeno 194 puta na 64 poruka
Određen forumom Re: Lik iz igrice koji vas je najvise uplasio

koga zanima lavirint : http://www.winterrowd.com/maze/
dodgeme je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Najbolji lik iz igre, neka anketa počne! Wolverine O igrama uopšte 494 25.7.2012 3:10
Program koji snima audio zapis koji izlazi iz PC računara Farmaceut Audio softver 5 23.5.2009 12:53
Ultimate Fight igara - prva sezona Patton O igrama uopšte 102 9.5.2009 0:08
Program koji izvlači text iz skeniranog dokumenta stewazy Aplikativni softver 3 30.1.2009 11:51
Koji program vadi samo melodiju iz pesme (znaci bez pevanja, samo melodija). Firebolt Aplikativni softver 15 6.2.2007 17:30


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 6:24.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com