Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Run > Video/TV softver

Video/TV softver Video programi, formati, kodeci, konvertori, DVD/TV softver, satelitski/DVB programi, DivX i sl.

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 20.5.2018, 15:06   #1
senje
Član
 
Član od: 1.8.2016.
Poruke: 77
Zahvalnice: 47
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Софтвер за видео обраду

Да ли неко зна више о овим програмима за видео обраду:

1. Corel Video Studio Pro / Corel Video Studio Ultimate
2. Cyberlink Power Director
3. Pinnacle Studio
4. Magix Movie Edit Pro

?

Рачунар који тренутно имам је до те мере лош да нећу моћи да на њему испробавам пробне верзије.

Хвала!
senje je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.5.2018, 15:31   #2
senje
Član
 
Član od: 1.8.2016.
Poruke: 77
Zahvalnice: 47
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Софтвер за видео обраду

Да, заборавио сам да кажем: ја сам се већ распитивао овде на форуму око хардвера за видео обраду, па је била прича за колико пара то све може да се заврши, па се испоставило да треба издвојити мало више него што сам тада имао, а потегло се и питање софтвера који бих користио да би се према томе ускладио хардвер. Па, ето, приближава се тренутак када ћу купити компјутер за то, али само гледам да то буде промишљено.

Чуо сам да је Pinnacle страшно фрустрирао људе који су га користили. Adobe Premiere Pro не бих да користим јер он не може да се купи, већ да се стално плаћа претплата. Програми за Мек отпадају. АДоби Елементс (Adobe Elements) нема могућност за сплит скрин, тј. за мулти кем, тако да отпада. Има и других програма (Filmora, Nero) које не узимам у обзир јер немају мулти кем (multi cam).

Мени много значи да бар на кратко у завршном производу теку два снимка паралелно, јер бих да рецимо пустим да теку два меча у баскету један до другог, па да опет иде само један, па само други, или да, рецимо, умонтирам са венчања снимак младенаца отпозади док улазе у Храм, па спреда, тако да опет у једном тренутку теку оба снимка на екрану. Да не набрајам примере, поента је јасна.

Тако да молим свакога ако има неки предлог, линк, искуства или шта год што би могло да се сматра информацијом о тим програмима. Значи, нисам ја професионалац, нити желим то да постанем. Имам 100 обавеза. Само ми треба нормалан, стабилан програм који има мулти кем, титлове, занимљиве прелазе.

Реч је о HD (1280 x 720) фајловима у MOV формату. Контејнер је MVI.
senje je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.5.2018, 20:18   #3
ognjen_ogi
Veteran
 
Član od: 11.6.2007.
Lokacija: Von Braun
Poruke: 733
Zahvalnice: 73
Zahvaljeno 138 puta na 126 poruka
Određen forumom Re: Софтвер за видео обраду

probaj movavi video suite,u okviru njega imas movavi video editor.program nije tolko zahtevan,lak je za koriscenje i prilicno sam siguran da ima te opcije koje si naveo.moze da uveze i mkv.
ognjen_ogi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Најбољи 23,6"/24" 1080p монитор за филмове за око 15.000 ди& ПротивГлобал ŠDK - Grafika 40 5.1.2013 22:46
Машина за 250 евра :) Rockstar ŠDK - Osnovne komponente 1 11.10.2012 21:51
СК стони календар за 2012 urke 2D radovi 0 13.12.2011 19:34
Конкурс за банер СК форума [гласање] urke 2D radovi 209 17.2.2011 19:39
Druga licenca za fiksnu telefoniju? gagi_ns Internet usluge 149 11.6.2010 7:35


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 16:42.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com