Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre

Akcione igre First-person-shooteri i slino...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 20.11.2020, 12:44   #521
pacsle
Starosedelac
 
lan od: 7.12.2012.
Poruke: 1.760
Zahvalnice: 75
Zahvaljeno 210 puta na 178 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed: Valhalla

koliki ti je power kad sve otkljua?
pacsle je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.11.2020, 18:59   #522
sp01
Veteran
 
lan od: 5.9.2017.
Poruke: 900
Zahvalnice: 38
Zahvaljeno 283 puta na 205 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed: Valhalla

Није то моја слика, нашао сам је на неком сајту. Али када погледаш power за области на мапи, максимум би требало да је око 300-350.
sp01 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.11.2020, 1:42   #523
JAZO
Deo inventara foruma
 
lan od: 2.2.2010.
Lokacija: Podgorica
Poruke: 6.581
Zahvalnice: 783
Zahvaljeno 1.223 puta na 731 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed: Valhalla

400 je maksimum
JAZO je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.11.2020, 17:13   #524
buraz
Starosedelac
 
lan od: 28.9.2011.
Poruke: 2.412
Zahvalnice: 427
Zahvaljeno 645 puta na 435 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed: Valhalla

Ja jos uvek dangubim u Norveskoj. Igram bas nesto slabo, a za sada me nista sem fantasticnog sneznog predela ne vuce da igram dalje. Likovi su mi nekako meh (osim Sigurda i Eivora) i combat je ocajan. Jahanje je kao da igram PS3 posle RDR-a.

+ je sto za sada mogu da igram samo glavnu pricu bez da me smaraju sa sporednjacima. Mislim da cu odraditi jedan rush hour prelaz cisto da vidim sta ce se desiti sa prorocanstvom s pocetka igre i gde ce odvesti pricu u sadasnjosti.

Nego, da li jos neko ima problem sa grafickim artifaktima samo u ovoj igri? Malo malo pa mi se menjaju teksture, flickering je prisutan cak i u meniju a evo i od sinoc glitch sto me naterao da restartujem igru:
https://i.imgur.com/rhH1BXi.png


Ovo je bukvalno jedini naslov koji ima ove probleme. Nijedan drugi...

Poslednja ispravka: DeCoy (24.11.2020 u 19:45)
buraz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledei korisnik se zahvaljuje korisniku buraz na korisnoj poruci:
Zli Zoe (23.11.2020)
Stara 23.11.2020, 17:28   #525
pentraksil
Deo inventara foruma
 
lan od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.349
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Assassin's Creed: Valhalla

Ne zadrzavaj se u Norveskoj mnogo, kreni dalje moj ti je savet. Ja sam u Norveskoj isto uzivao u predelima ali me nesto nije drzalo. Tek kada sam otisao u Englesku krenulo je.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledei korisnik se zahvaljuje korisniku pentraksil na korisnoj poruci:
buraz (23.11.2020)
Stara 23.11.2020, 17:42   #526
Zli Zoe
lan
 
lan od: 29.7.2015.
Poruke: 340
Zahvalnice: 107
Zahvaljeno 133 puta na 73 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed: Valhalla

Ovo sto ti se desilo prvi put vidim iskreno, ali igra je definitivno u uzasnom stanju. Ja sam je batalio dok je ne poprave, jer vec nekoliko puta mi se desava da moram raid iz pocetka jer ne mogu da otvorim chest tj ne pojavljuje se niko kad ih pozovem, pa onda da ne mogu da razgovaram sa NPC-em, a o glitchevima tokom kombata da ne govorim, milion puta mi se desilo da neprijatelj trci oko mene itd...
Zli Zoe je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.11.2020, 17:53   #527
pentraksil
Deo inventara foruma
 
lan od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.349
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Assassin's Creed: Valhalla

Najgore sto mi se desilo je jedno lansiranje sa broda u obliznju sumu , i neki sitni problemi sa fizikom. Iskreno, osim toga, nisam imao nikakvih vecih problema za ovih 60+ sati.
Kada NPC nece da otvori kovceg uglavnom se desi da nisu otvorena vrata i da sam usao kroz prozor, kada nece da prica onda ima nekih neprijatelja u okolini. Ali i to mi se desilo samo par puta.

Sto naravno ne znaci da kod drugih problema nema ali stvarno nisam imao ni priblizno takva iskustva. Nadam se da ce pec uskoro.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledei korisnik se zahvaljuje korisniku pentraksil na korisnoj poruci:
buraz (23.11.2020)
Stara 23.11.2020, 18:15   #528
Cracked But Whole
Starosedelac
 
lan od: 26.6.2016.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.636
Zahvalnice: 152
Zahvaljeno 568 puta na 345 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed: Valhalla

Ja sam esto imao probleme sa kovezima, jbt koliko umobolna mehanika uopte. Isto i sa otvaranjima vrata - poto je potrebno da jo neko od saboraca doe, Eivor pozove i niko ne dolazi i ne mogu da otvorim vrata, ili se naguraju svi ispred a niko ne upadne u animaciju guranja i opet isto. Tako i sa kovezima. Moram da lutam okolo pa da se vraam samo da bih otvorio jbni koveg.
Cracked But Whole je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.11.2020, 19:19   #529
sp01
Veteran
 
lan od: 5.9.2017.
Poruke: 900
Zahvalnice: 38
Zahvaljeno 283 puta na 205 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed: Valhalla

Имам преко 50 сати и нисам имао такве проблеме као ви, ни у Норвешкој ни у Енглеској.
sp01 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.11.2020, 19:29   #530
pentraksil
Deo inventara foruma
 
lan od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.349
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Assassin's Creed: Valhalla

Meni je to sa kovcezima zanimljiva mehanika, nista specijalno da se ne moze bez toga ali fina imerzija kada ti dodje saborac u pomoc. Imas osecaj da pljackas sa ortacima ne da ti sam cistis sve

Ume da bude malo pipkavo, ali definitivno nisam imao velikih problema sa kovcezima. Uvek se teleportuju tik iza tebe ako bas nema nikog i ako su makar vrata otvorena
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.11.2020, 20:45   #531
Fabriek
Veteran
 
lan od: 30.9.2011.
Lokacija: Srbija
Poruke: 841
Zahvalnice: 418
Zahvaljeno 257 puta na 174 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed: Valhalla

Ni ja do sad nisam imao ni jedan jedini bag, ali sam na pretplati, ultimativna verzija, ne znam ima li to neke veze, nemam pojma, a zavlaio sam se stvarno svugde.
Fabriek je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.11.2020, 20:49   #532
buraz
Starosedelac
 
lan od: 28.9.2011.
Poruke: 2.412
Zahvalnice: 427
Zahvaljeno 645 puta na 435 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed: Valhalla

Citat:
Fabriek kae: Pregled poruke
Ni ja do sad nisam imao ni jedan jedini bag, ali sam na pretplati, ultimativna verzija, ne znam ima li to neke veze, nemam pojma, a zavlaio sam se stvarno svugde.
Moram da intenziviram prelaz jer za 3 nedelje stize CP2077. Onaj poslednji gameplay trailer me toliko nahype-ovao da cisto sumnjam da cu vise paliti Valhalu nakon pocetka CP-a, a uopste nisam nesto preterano ni cekao igru (jbg, zatucani Witcher fan). Mozda tek sledece godine kad Season pass bude na nekom ozbiljnom popustu (jer je ova saradnja sa EPIC smecem totalno urnisala grey market kljuceve, tako da kljuc svuda kosta 60e i to za base verziju...)
buraz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledei korisnik se zahvaljuje korisniku buraz na korisnoj poruci:
Fabriek (23.11.2020)
Stara 23.11.2020, 21:14   #533
Pipboy
Starosedelac
 
lan od: 19.8.2007.
Poruke: 1.948
Zahvalnice: 47
Zahvaljeno 765 puta na 460 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed: Valhalla

Da li mogu mysteries questovi da se resetuju nekako? U Londonu, kod trgovca koji se zaglavio u sopstvenom skladitu sam ispomerao one police i ispremetao upove, ali prvu policu (odmah na ulazu u zgradu) ne mogu da pomerim ka unutanjosti, niti da je mrdnem nikako (jednostavno je zakucana za zemlju, ostale se normalno pomeraju), tako da i dalje blokira put u unutranjost magacina.

Isto quest u Londonu, kad treba da okupi nekoliko likova na onom trgu gde deica plau, i gde se nalaze dve poruke. Za jednu ensku osobu znam gde je i kroz razgovor sam je odveo tamo, druga dvojica su jednom bili tamo, pa nestali sa tog trga, nemam pojma ta se deava i da li dobro radim, pa bih radije da se sve resetuje i da probam ispoetka.

Probao sam sve to mi je palo na pamet, izlazio iz igre, odlazio na drugi kraj mape, odraivao druge glavne i sporedne questove u nadi da e ovi da se vrate u prvobitno stanje, ali nita ne vredi, i dalje stoje kako sam ih ostavio (ovaj sa policama, npr., upovi su resetovali svoju poziciju, ali su police ostale onako kao sam iz ispomerao, i sad se modeli upova prepliu sa modelima polica...).
Pipboy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.11.2020, 23:57   #534
sp01
Veteran
 
lan od: 5.9.2017.
Poruke: 900
Zahvalnice: 38
Zahvaljeno 283 puta na 205 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed: Valhalla

Не може, сами се "ресетују".
Нисам радио тај мистери са заглављеним ликом, али види на нету како и шта тачно, могуће да нешто не радиш како треба.

За то на тргу где деца плачу све је океј.
Треба да нађеш две женске и једног лика, налазе се ту у околини...
Након тога треба да се вратиш на трг.
sp01 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.11.2020, 18:43   #535
MidnightRunner
lan
 
lan od: 5.6.2020.
Poruke: 162
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 8 puta na 6 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed: Valhalla

Nisam igrao Valalu, ali video sam da je predobra igra.

AC je stvarno jedan od najkonzistentnijih serijala igara, jer ni za jednu igru ne mogu da kaem da je loa ili promaaj (ako ne raunamo Liberation). Neke igre su bolje, neke manje dobre, recimo ako bih birao najslabiji deo u serijalu to bi bio AC Rogue, ali on nije lo, ve je OK, prosean.
MidnightRunner je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.11.2020, 19:27   #536
sp01
Veteran
 
lan od: 5.9.2017.
Poruke: 900
Zahvalnice: 38
Zahvaljeno 283 puta na 205 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed: Valhalla

Liberation не спада у главне игре, као ни остале handheld/мобилне игре.


Што се тиче промашаја, ту су Unity и Odyssey.
Rogue је дефинитивно бољи Assassin's Creed од обе. А некоме и боља игра.
sp01 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.11.2020, 19:35   #537
MidnightRunner
lan
 
lan od: 5.6.2020.
Poruke: 162
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 8 puta na 6 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed: Valhalla

Citat:
sp01 kae: Pregled poruke
Liberation не спада у главне игре, као ни остале handheld/мобилне игре.


Што се тиче промашаја, ту су Unity и Odyssey.
Rogue је дефинитивно бољи Assassin's Creed од обе. А некоме и боља игра.
A zato su Unity и Odyssey promaaji?
MidnightRunner je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.11.2020, 22:01   #538
sp01
Veteran
 
lan od: 5.9.2017.
Poruke: 900
Zahvalnice: 38
Zahvaljeno 283 puta na 205 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed: Valhalla

На страну што се Unity распадао недељама-месецима док нису закрпили, игра је имала никакву причу а Modern Day-а се нису ни дотакли. Нису знали где ће, а толико се очекивало након тројке и четворке.
Odyssey као АЦ игра није ни вредан коментарисања.


Добар пост од пре месец дана: https://www.sk.rs/forum/showpost.php...&postcount=346

Poslednja ispravka: sp01 (24.11.2020 u 22:09)
sp01 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.11.2020, 4:15   #539
pentraksil
Deo inventara foruma
 
lan od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.349
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Assassin's Creed: Valhalla

Citat:
sp01 kae: Pregled poruke
На страну што се Unity распадао недељама-месецима док нису закрпили, игра је имала никакву причу а Modern Day-а се нису ни дотакли. Нису знали где ће, а толико се очекивало након тројке и четворке.
Odyssey као АЦ игра није ни вредан коментарисања.


Добар пост од пре месец дана: https://www.sk.rs/forum/showpost.php...&postcount=346
Unity po meni cak ni pricu u Francuskoj nije odradio bas kako treba. Ja uopste nisam osetio tu francusku revoluciju osim mozda u par misija, osvajanje Bastilje i secam se neke na trgu gde spasavas Elise. Sam lik Arnoa prolazan (saosecao sam sa njim samo u jednoj situaciji pa je i to brzo proslo). Sama cinjenica da se i ne secam previse vecine misija i situacija dovoljno govori (za mene).

Vidim da je jako puno ljudi hvale u poslednje vreme, ni sam ne znam zasto. Mozda zal ili neka nostalgija za starijim AC-ovima, sta li je.

Daleko je od lose igre (ako izuzmemo tehnikalije) ali zaista nista posebno. Osim fantasticnog izgleda mene nije bas odusevila.


Odyssey je za mene bila razocarenje posle vrlo dobrog Originsa. Origins je imao dosta problema ali su me kupili svet, dizajn, neke stvari u prici (iako je kraj razocarao) i cinjenica da su oladili malo sa nacickanim mapama i kampovima.

Odyssey je sve to bacio u vodu i otisao u ekstreme. Mapa nacickana, prepuna gluposti, potpuno mi je ubijala imerziju.
Izgled sveta predivan a opet previse na steroidima sa nekim isuvise bajkovitim lokacijama.

Ono sto me je uzasno nerivralo je kada istrazujes grad i pomalo uzivas a onda naletis na jos jedan *ebeni kamp u sred njega ili na neku lokaciju koja je neprijateljska iz nekog razloga i pocinje borba Vidis predivan hram, hoces da malo prosetam ali dzaba....Vojnici ga cuvaju jer tu negde postoji jedan kovceg sa glupostima

Isto onaj Mercenaries sistem (ili kako vec). Fina ideja na papiru ali uzasno realizovana. Ne mozes da ih se otarasis, stalno se stvaraju i samo se spawnuju i teleportuju po mapi. Nisu nista preterano teski, samo su dodatna smetala. Das pare, nestanu i onda se opet pojave nakon par ubistava. Nevidjeni su smor.

Borba nista posebno, i pola abilities su neke teleportacije koje mi uopste nisu legle. Leveling sistemi opet na steroidima, lokacije i nivoi razbacani na sve strane. Prica prolazna, jos ja igrao sa Aleksiosom

Loot prezasicen sa gomilom itema koji nicemu ne sluze. Tu je i preteran grind pogotovu za jednu AC igru koja ne bi mozda ni trebala da ga ima.

Pisao sam jos o tome, da se ne ponavljam. Sve u svemu, Odyssey jer OK igra ali definitivno razocarenje i pogresan put nakon dobrog zaleta sa Originsom. Umesto da malo srede probleme i poguraju serijal u boljem pravcu (kao sto je to recimo Valhalla) oni pumpali i nacickali potpuno pogresne sisteme i odlike.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.11.2020, 15:59   #540
filnibg
lan
 
lan od: 25.1.2007.
Lokacija: Srbija
Poruke: 426
Zahvalnice: 60
Zahvaljeno 83 puta na 76 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed: Valhalla

Assassins Creed Valhalla Title Update 1.0.4

https://www.ubisoft.com/en-us/game/a...tle-update-104
filnibg je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Va status
Ne moete postavljati teme
Ne moete odgovarati na poruke
Ne moete slati priloge uz poruke
Ne moete prepravljati svoje poruke

BB kod: ukljueno
Smajliji: ukljueno
[IMG] kod: ukljueno
HTML kod: iskljueno


Slične teme
tema temu zapoeo forum Odgovora Poslednja poruka
Assassin's Creed: Syndicate mare037 Akcione igre 635 27.11.2023 17:49
Assassin's Creed: Origins Emix Akcione igre 555 11.5.2023 8:07
Assassin's Creed Rogue dex3108 Akcione igre 158 16.1.2018 13:20
Assassin's Creed Rebellion Dantheus Igre za mobilne telefone 0 27.6.2017 22:40
Assassin's Creed: Revelations DylaN Akcione igre 1076 28.12.2012 17:38


Sva vremena su po Griniu +2 h. Sada je 10:14.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©20002024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com