Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Prenosni računari
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Prenosni računari PDA, notebook, laptop i ostali prenosni računari, ne računajući tablete

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 22.12.2012, 13:09   #1
iizuzetan
Novi član
 
Član od: 31.3.2011.
Poruke: 25
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 4 puta na 3 poruka
Određen forumom Problem sa drajverima

Imam ASUS A3H-5009 laptop ali i probleme sa drajverima. Pokvario mi se dvd citac i sad sam instalirao windows7 preko fleske i nije mi windous instalirao drajvere za zvuk i wirales. E sad neznam posto sam ga kupio da li je radilo normalno zvuk pre instalacije windowsa. Moje pitanje je da li je pokvaren zvuk i wirales ili samo jednostavno nema drajvere za win7? Na primer da li kad se pokvari zvuk win vidi taj cip ili ga ne vidi? Pitam jer je windows za zvuk stavio znak uzvika a za ostalo nesto (pretpostavljam wirales) postavio znak pitanje? Evo dacu i sliku sta se prikaze u devajs menadzeru (valjda se tako kaze). Znaci pitanje je da li je pokvaren zvuk i wirales na ploci ili samo nema drajvere? Stvarno bih bio jako zahvalan za odgovor i savet.

iizuzetan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.12.2012, 13:53   #2
sale94
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.4.2011.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.600
Zahvalnice: 2.080
Zahvaljeno 1.638 puta na 1.357 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku sale94
Određen forumom Re: Problem sa drajverima

Da kada windows nema odgovarajuci drajver za zvucnu on je ne vidi ni u control panelu ni nigde.

Isto vazi i za wireless ne moze da funkcionise bez drajvera sistem nece ni videti tvoj wireless adapter sto imas ugradjen u laptopu.

NIJE TI POKVAREN ZVUK NI WIFI (iako moze da se desi al kod tebe mislim da to nije slucaj) samo nemas drajvere to je sve instaliraj ih restartuj komp i gotovo nista ozbiljno.
sale94 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.12.2012, 13:57   #3
iizuzetan
Novi član
 
Član od: 31.3.2011.
Poruke: 25
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 4 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: Problem sa drajverima

Hvala na odgovoru. A cekaj kod mene je stavi znak uzvika. U cemu je razlika izmedju uzvika i znaka pitanja?
iizuzetan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.12.2012, 14:04   #4
sale94
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.4.2011.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.600
Zahvalnice: 2.080
Zahvaljeno 1.638 puta na 1.357 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku sale94
Određen forumom Re: Problem sa drajverima

Citat:
iizuzetan kaže: Pregled poruke
Hvala na odgovoru. A cekaj kod mene je stavi znak uzvika. U cemu je razlika izmedju uzvika i znaka pitanja?
Pa znak uzvika znaci da je na sistem vec bio prikljucen neki uredjaj ali da prilikom tog prvog puta nije instaliran drajver pa zato.

A znak pitanja bi znacio cini mi se uredjaj koji je povezan vec na komp ali nije bio prepoznat od strane sistema cak ni naziv, i da sistem nije prepoznao da mu fali drajver(iako u nekim slucajevima drajver i ne treba zavisi do uredjaja)

Tako je barem kod mene bio slucaj al retko uglavnom sa flesevima ili misem , uglavnom cak i da ima znak pitanja nije znacajan ako uredjaj radi .

A imas i znak uredjaja i prectrano to znaci da nije povezan na komp trenutno ali da postoji instaliran drajver u sistemu.
sale94 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Problem sa puštanjem HD filmova sa eksternog HDD-a Pipboy Foto i audio/video 0 24.12.2010 21:09
nVidia GeForce 6200 - problem sa drajverima Tijuana Grafika 4 9.4.2010 3:59
Problem sa SP3 i zvucnim drajverima kURSULA(: Zvuk na računaru 3 6.3.2008 14:20
Problem sa drajverima?! Pomoć! Qrjak Zvuk na računaru 3 6.3.2008 11:10
Problem sa drajverima serije 169 Chemist Grafika 6 21.1.2008 18:55


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 2:29.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com