Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Role-Play

Role-Play FRP, RPG...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 23.12.2020, 12:37   #3041
Iceman_37
Starosedelac
 
Član od: 2.8.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.775
Zahvalnice: 511
Zahvaljeno 931 puta na 530 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Ako si nekog uvredio to je njihov problem. Ja sam samo napisao da mi takvi komentari bez mnogo konteksta, kako se u narodu kaze: udje na jedno uvo - izadje na drugo.
Iceman_37 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.12.2020, 13:08   #3042
vlado85
Član
 
Član od: 19.1.2008.
Lokacija: Pale RS
Poruke: 180
Zahvalnice: 22
Zahvaljeno 17 puta na 14 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Citat:
Iceman_37 kaže: Pregled poruke
Hmm mnogi komentari nekih clanova izgledaju kao cista provokacija na nekog ko se pali na to. Nista se detaljno ne objasni, epiteti "poluproizvod", "beta tester". Ma svi komentari clanova bez nekog objasnjena u fazonu: 7/10, *igra ovde* 6 koplja iznad poprilicno besno izgledaju i nemaju nikakvu funkciju iskreno. Za mene je to spam samo . Pljuje se igra ovde itekako, neki to iskljucivo rade bas zato sto ne postoji nikakvo objasnjenje u postu zasto je to tako. Cist /spam

Na forumu je stvar u tome, ustvari ljudska priroda koja jedva ceka da iznese iskljucivo negativne stvari i samo o tome prica, besno, nego da strpljivo saceka i napise svoje misljenje za i protiv.
Verujem da bi Neutrino npr (kad ga ne bi mrzelo ili ako ceka treci "patched" prelaz) napisao i pozitivne i negative stvari, detaljnije i jasnije zasto mu se nesto ne svidja. To bi bilo konstruktivno procitati koga zanima. A i vec sada kada je pisao nesto negativno dao je svoje objasnjenje i to je sasvim okej. Na to onda neki clan moze da odgovori sa svojim misljenjem na tu temu i tako imas normalnu diskusiju.

Ja za sada pisem o samoj igri, sta radim u njoj itd, ubacim i sta mi se ne svidja... ali mi je jeste malo muka kada vidim clanove sa kratkim... ma 6 koplja iznad je ta i ta propraceno nekim generickim komentarom/objasnjenjem da se produzi recenica. Takav post je cisto da taj clan sam iskali neki bes i nezadovoljstvo, isprovocira nekog ako ima itd...

Ovo recimo:



To se realno procita i potpuno zanemari. Nebitan post.


Ali dobro, na forumu smo. Naravno da nece svaki post biti vredan citanja.



Igra može biti ocjenjena i 3/10, ali ja se u ovoj igri zabavljam kao nikad. Za mene ovo jeste igra godine i to je ono što je u svakom od nas subjektivno. Na subjektivnost u velikoj mjeri utiče to kakav računar imate i kako tjera tu igru, a druga stvar jeste da li volite taj žanr, da li ste nešto skoro slično igrali i slično. Ja npr nemam volje da probam Valhallu jer još ni Odisey nakon 100 sati igranja nisam dovršio, a već mi je mehanika dosadila, a vidio sam da Valhalla ima mnogo sličnosti sa prethodnikom. Ja žalim što je sa CP ispalo kako je ispalo i što je to projekat kojem je trebalo bar još godinu dana poliranja. Međutim, možda ga za godinu dana ne bih igrao u mjeri u kojoj ga sada igram i sl.
vlado85 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku vlado85 na korisnoj poruci:
Koreli A. (23.12.2020), player1 (23.12.2020)
Stara 23.12.2020, 13:09   #3043
Zli Zoe
Član
 
Član od: 29.7.2015.
Poruke: 340
Zahvalnice: 107
Zahvaljeno 133 puta na 73 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Zli Zoe je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.12.2020, 13:48   #3044
Iceman_37
Starosedelac
 
Član od: 2.8.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.775
Zahvalnice: 511
Zahvaljeno 931 puta na 530 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Mene najvise zanima gde da nadjem neku dobru garderobu za male V-a.
Iceman_37 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.12.2020, 14:39   #3045
buraz
Starosedelac
 
Član od: 28.9.2011.
Poruke: 2.412
Zahvalnice: 427
Zahvaljeno 645 puta na 435 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Nastavih danas posle 5 dana. Sa novim patch-om mi V redovno T-poseuje da motoru...

Krenuo da resavam main story dalje, kad ono zove Panam. Odradim njen quest i
Spoiler za panam:
zavrsim u friendzoni.
Naravno, odmah idem na net da proverim sta sam lose do sad uradio (like wtf, da li sam bio previse creepy or smt), i vidim da je to normalna putanja za Panam romansu.

Bezveze sam reload-ovo save...
buraz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.12.2020, 15:33   #3046
darkowozzd
Starosedelac
 
Član od: 30.3.2013.
Poruke: 2.579
Zahvalnice: 178
Zahvaljeno 236 puta na 193 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Cisto da se razumemo, romance opcije su zakljucane po tome da li ste male ili female V
i to :
Spoiler za romance opcije:
Judy i River za female V, Panam i Kerry za male V
darkowozzd je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.12.2020, 15:59   #3047
Apostrof
Veteran
 
Član od: 27.11.2007.
Lokacija: Segmentum Solar
Poruke: 1.122
Zahvalnice: 351
Zahvaljeno 386 puta na 195 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Apostrof
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Citat:
Iceman_37 kaže: Pregled poruke
Mene najvise zanima gde da nadjem neku dobru garderobu za male V-a.

Ima bas dosta legendary armora razbacanog po budzacima i krovovima, ali nije obelezen na mapi. Ja sam naleteo na 10ak komada a realno nisam nesto preterano istrazivao.
Apostrof je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.12.2020, 16:31   #3048
filpan
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.2.2012.
Lokacija: Kumova slama, planeta Zemlja
Poruke: 3.456
Zahvalnice: 3.920
Zahvaljeno 2.108 puta na 1.167 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Malo dnevne doze:
https://media.giphy.com/media/tvGZtJ...DaiQ/giphy.gif
filpan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.12.2020, 16:45   #3049
buraz
Starosedelac
 
Član od: 28.9.2011.
Poruke: 2.412
Zahvalnice: 427
Zahvaljeno 645 puta na 435 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Citat:
darkowozzd kaže: Pregled poruke
Cisto da se razumemo, romance opcije su zakljucane po tome da li ste male ili female V
i to :
Spoiler za romance opcije:
Judy i River za female V, Panam i Kerry za male V
Realno ME je za ovo drugi univerzum po pitanju romansi (Miranda, Liara, Ashley, Tali... ovako na prvu loptu). Panam mi je za sada OK, ali ako si straight imas bukvalno jednu potencijalnu romansu... sto je smesno za "RPG" ovog kalibra (ne racunam Meredith i jednu skriptovanu sekvencu sa
Spoiler za spoiler:
Alt)


Za vas koji ste presli igru, imam pitanje u vezi koliko mi je do kraja glavne price ostalo - molim odgovor bez spoilera. Dosao sam do dela kada:
Spoiler za deo glavne price:
sa Takemurom treba da iscimamo Hanuko, i tu sam sad poceo da radim questove za Panam, a odradio sam solidan broj pre. Sad sam u procesu resavanja questova za Judy i Panam.


Koliko je realno "mesa" ostalo do kraja? Imam utisak da nije bas daleko.
buraz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.12.2020, 16:57   #3050
darkowozzd
Starosedelac
 
Član od: 30.3.2013.
Poruke: 2.579
Zahvalnice: 178
Zahvaljeno 236 puta na 193 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Citat:
buraz kaže: Pregled poruke
Realno ME je za ovo drugi univerzum po pitanju romansi (Miranda, Liara, Ashley, Tali... ovako na prvu loptu). Panam mi je za sada OK, ali ako si straight imas bukvalno jednu potencijalnu romansu... sto je smesno za "RPG" ovog kalibra (ne racunam Meredith i jednu skriptovanu sekvencu sa
Spoiler za spoiler:
Alt)


Za vas koji ste presli igru, imam pitanje u vezi koliko mi je do kraja glavne price ostalo - molim odgovor bez spoilera. Dosao sam do dela kada:
Spoiler za deo glavne price:
sa Takemurom treba da iscimamo Hanuko, i tu sam sad poceo da radim questove za Panam, a odradio sam solidan broj pre. Sad sam u procesu resavanja questova za Judy i Panam.


Koliko je realno "mesa" ostalo do kraja? Imam utisak da nije bas daleko.
zavisi da li igras stealth ili rokas i cepas ko lud..
Spoiler za blagi spoiler?:
imam osecaj da si tu negde kad treba da pozoves mr.hands-a , posle toga imas jedno 2 sata onako mesnate misije, sve zavisi kolko brzo je zavrsis, a onda "point of no return" (mesto gde kad pocnes moras da zavrsis do kraja, sto ja jos nisam prosao, ali tu ima jos jedno 6 misija, according to google :^)
darkowozzd je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku darkowozzd na korisnoj poruci:
buraz (23.12.2020)
Stara 23.12.2020, 17:51   #3051
Gonzo
Član
 
Član od: 16.12.2018.
Poruke: 297
Zahvalnice: 92
Zahvaljeno 92 puta na 49 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Neverovatno je kako se nisu potrudili da makar naprave razliku dok kupujem burito na kiosku i ugradjujem novi deo u kicmu kod ripperdoca. Bukvalno isti meni samo drugacije ikonice hahaha pa ova igra je hit
Gonzo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.12.2020, 18:06   #3052
rendzer25
Veteran
 
Član od: 1.1.2006.
Poruke: 956
Zahvalnice: 119
Zahvaljeno 234 puta na 150 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Ne znam da li će pečevima uspeti da poprave sve problematične stvari, naslovi iz prošle dekade imaju više fizike u svojim motorima od ovog. Ako će na konto rej trejsinga da nam uzimaju pare,grdno su se za*****i, ovo je komedija i sprdačina a ne next gen naslov.

https://youtu.be/r3pa8vbjUHg
rendzer25 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.12.2020, 18:12   #3053
M.C.
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.2.2006.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 5.613
Zahvalnice: 298
Zahvaljeno 1.469 puta na 1.017 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku M.C.
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Citat:
rendzer25 kaže: Pregled poruke
Ako će na konto rej trejsinga da nam uzimaju pare,grdno su se za*****i
Citat:
dex3108 kaže: Pregled poruke
13 miliona prodatih kopija ukljucujuci i refund

https://twitter.com/DarkDetectiveNL/...51134117044225
Ahem, oni su pare već uzeli, na konto čega nije ni bitno.
M.C. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku M.C. na korisnoj poruci:
Iceman_37 (23.12.2020)
Stara 23.12.2020, 19:13   #3054
darkowozzd
Starosedelac
 
Član od: 30.3.2013.
Poruke: 2.579
Zahvalnice: 178
Zahvaljeno 236 puta na 193 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Citat:
rendzer25 kaže: Pregled poruke
Ne znam da li će pečevima uspeti da poprave sve problematične stvari, naslovi iz prošle dekade imaju više fizike u svojim motorima od ovog. Ako će na konto rej trejsinga da nam uzimaju pare,grdno su se za*****i, ovo je komedija i sprdačina a ne next gen naslov.

https://youtu.be/r3pa8vbjUHg
ako nece oni, modovi ce uspeti
darkowozzd je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.12.2020, 19:35   #3055
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.350
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Citat:
Neutrino kaže: Pregled poruke
A onda napišeš ovako nešto i već posle prve rečenice tvoj zid teksta nema ni najmanje smisla.
/case closed
Cekajte ljudi, polako......
Case closed kad se ne razumemo, ocigledno...Ja sam napisao da je igra vrlo dobra a ne da vama mora da se dopadne...Valjda vidite razliku...Mozda je bespotrebno ono VRLO, ali reci da igra nije dobra (objektivno gledano) je po meni bezveze. To sam i pokusao objasnim u tom "zidu teksta" koji po tebi nema smisla.

Npr. meni novi Baldurs Gate 3 ima gomilu mana i gomilu stvari koje mi se ne dopadaju....Ali igra nije losa nikako, cak naprotiv. I sigurno necu uzeti da je igram 2-3 puta i posle tvrdim kako je losa. Jednostavno mi se ne dopada, nije za mene, ne odgovara mi ni stil i to je to.
Ja ne znam odakle tebi utisak da ja ne prihvatam realne kritike i da sam protiv tebe ili jos nekih ovde....Ja pricam za ljude ovde koji su jednostavno naostreni na mrznju bilo kakvih modernih igara, a pogotovu CP i nenormalnog hajpa koji ima. Ti ne mislis da je igra losa uopste, ne znam zasto uopste mislis da sam ja tebe prozivao ovde?


@Lex987

Da me ti nisi pomesao sa nekim?

Gde ja to histerisem kada neko ne pise hvalospeve? Bukvalno sam par postova pre ovoga ispljuvao neke delove igre, samo tako... Zalis se na vredjanje i omalovazavanje clanova foruma kojima se igra ne dopada, a ja to nigde nisam nikome ucinio...Ako cemo iskreno, to upravo ti cinis...Stavljas mi reci u usta i izmisljas izjave koje nisam ni izjavio, plus price o nekim BETA testerima koji se pravdaju itd. Zaobidji me sa tim. Ja upravo govorim o tim preterivanjima, sada se mi pravdamo zato sto je igra bagovita pa necemo da priznamo da smo "pukli" 60 evra i sada je hvalimo. Nigde veze i najobicnije preterivanje.

Koji moji komentari u Witcher temi? Gde sam ja tamo "godinama" postavljao postove i gde su se drugi prilagodjavali mojim komentarima? Ja tamo uopste nisam zalazio godinama, ni najmanje. Na izlasku pomalo i to je to, svratim povremeno da vidim sta ima i to je to. Kakov prilagodjavanje zivota ti

Gde sam ja napisao da mi je ovo igra godine? Ovo meni nije igra godine, niti sam to bilo gde napisao....

Gde sam ja napisao da igra ne treba da se krpi i da je dosta stvari mora da se popravi? Ja sam opet u vise navrata pomenuo kako ovo mora da se krpi, a neke stvari mozda ni nece moci da se zakrpe....Nazalost.

Gde ja to nemam kocnicu kada pljujem u drugim temama? Koju sam ja to igru toliko pljuvao pa da ovde to ne radim? Ja sam, opet, vise puta pljucnuo na ovu igru u ovoj temi.

Gde sam ja, covece, zvucao kao CDPR bot i trazio to od bilo koga Opet, bukvalno pre samo par postova, napljuvao sam CDPR menadzment samo tako...I pre toga isto toliko....

Ja ne odlicujem nikome sta je preterivanje, svako ima neku svoju meru.....Ali, reci da je igra katastrofalna je, ZA MENE, preterivanje. Igra je losa zbog boja je, PO MENI, preterivanje. Katastrofalna voznja je, PO MENI, preterivanje. Katastrofalno napucavanje je, PO MENI, preterivanje. Zbog SJW-a su isekli igru i zato je ovakva je, PO MENI, preterivanje. Tvrdnje da ovo uopste nije RPG je, PO MENI, preterivanje. Mi pukli na BETU i sada moramo da je hvalimo jer smo pukli je, PO MENI, preterivanje. Da li se razumemo sada?

A na kraju krajeva, ja ne razumem sto si se ti uopste nasao prozvanim?
Ja pricam za clanove foruma koji pljuju konstantno (ne samo ovde vec i na drugim temama) cisto reda radi (sto rece neko, skoro pa provokacije). Nisu igrali igru jer se konstantno provlace poruke tipa "Da li je ovo stvarno ovako" itd. ocigledno je da ne znaju jer nisu igrali.
Ti igru smatras za 7/10 i ocigledno je da ne mislis da je igra uopste toliko losa ...Cak stavise, ti tvrdis da je sedmica prosek, a rekao bih da je to isuvise visoka ocena da bi bila cist prosek. Da si rekoa 5-6 pa i nekako. Tvoja ocena je upravo vrlo dobra.

Ne znam zasto se ti ili Neutrino toliko pronalazite u tome.

Ajde malo da se saberemo......Nisam pisac, i ponekad umem da kucam malo zbrda-zdola (neki put kucam na poslu pa se pomesa copy, cut paste ponegde)....Ali covece pola ovih stvari sto ste izjavili ja nigde nisam tvrdio niti pisao....I posle ja histerisem

Evo jos jedan zid teksta pa nemojte da ga citate
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku pentraksil na korisnoj poruci:
player1 (23.12.2020)
Stara 23.12.2020, 20:04   #3056
darkowozzd
Starosedelac
 
Član od: 30.3.2013.
Poruke: 2.579
Zahvalnice: 178
Zahvaljeno 236 puta na 193 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

ima ljudi koji pljuju cisto da bi pljuvali, neko vreme me je triggerovalo to, sto ovde, sto po netu, sad me ne zanima, jednostavno kad neko ima zelju da mu igra propadne u ocima, to ce se i desiti.
darkowozzd je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku darkowozzd na korisnoj poruci:
Koreli A. (23.12.2020)
Stara 23.12.2020, 20:28   #3057
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.350
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Citat:
darkowozzd kaže: Pregled poruke
ima ljudi koji pljuju cisto da bi pljuvali, neko vreme me je triggerovalo to, sto ovde, sto po netu, sad me ne zanima, jednostavno kad neko ima zelju da mu igra propadne u ocima, to ce se i desiti.
Pa ja sam i mislio na njih.........eto napises jednu recenicu za ta klasicna zakerala, kojima sve zivo smeta, cak iako je igra generalno dobra u mnogim aspektima to jednostavno ne bi priznali jer su naostreni na konstantne kritike... a onda se digne kuka i motika bez razloga i to od strane ljudi koji uopste i nisu imali toliko ostre kritike.

Pocinju prozivke, pisanje svega i svacega sto nema veze sa vezom, neke tvrdnje i izjave koje ja nisam ni napisao....

I posle ja stvaram neki mentalni pritisak, prozivam, histerisem itd.....Izgiboh na SK forumu, razloga bez.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.12.2020, 20:59   #3058
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.766
Zahvalnice: 5.408
Zahvaljeno 4.097 puta na 2.672 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Citat:
Gonzo kaže: Pregled poruke
Neverovatno je kako se nisu potrudili da makar naprave razliku dok kupujem burito na kiosku i ugradjujem novi deo u kicmu kod ripperdoca. Bukvalno isti meni samo drugacije ikonice hahaha pa ova igra je hit
Iskreno, ovo mi deluje kao najnebitnija kritika za Cyberpunk koju sam video u temi.
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku player1 na korisnoj poruci:
zokocx (23.12.2020)
Stara 23.12.2020, 21:03   #3059
Gonzo
Član
 
Član od: 16.12.2018.
Poruke: 297
Zahvalnice: 92
Zahvaljeno 92 puta na 49 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Citat:
player1 kaže: Pregled poruke
Iskreno, ovo mi deluje kao najnebitnija kritika za Cyberpunk koju sam video u temi.
Wow, druze vidi...sto ljudi sto ćudi...
Gonzo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Gonzo na korisnoj poruci:
player1 (23.12.2020)
Stara 23.12.2020, 22:08   #3060
Koreli A.
Veteran
 
Član od: 1.9.2019.
Lokacija: BGD
Poruke: 696
Zahvalnice: 512
Zahvaljeno 161 puta na 107 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Spoiler za PC vs Console World Wars:
Koreli A. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
open world, rpg

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
The Witcher 2 - Assassins of Kings Psycho13 Role-Play 4767 21.7.2020 14:23
Cypher - cyberpunk text adventure lukababic Avanturističke igre 2 2.4.2014 10:44
Futurelost Cyberpunk BBRPG slax Pravljenje igara 12 16.10.2011 13:45
FutureLost Cyberpunk RPG slax Male igre 1 16.10.2011 13:43
Cyberpunk Art Ocelot Zanimljive Web lokacije 1 2.3.2007 16:08


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 0:58.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com