Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Kompjuteri i film

Kompjuteri i film Uticaj kompjutera na film i primena kompjutera na filmu

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 3.1.2021, 4:32   #14121
Suad Novic
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.10.2007.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.016
Zahvalnice: 230
Zahvaljeno 403 puta na 329 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Promising Young Woman (2020)
https://www.imdb.com/title/tt9620292/



Pomalo otužna slabo objašnjena priča, no može se pogledati.
Titlu treba još samo malo peglanja.
Priloženi fajlovi
Tip fajla: zip Promising Young Woman (2020) 720p.WEBSCR.800MB.x264-GalaxyRG[TGx].zip (45,9 KB, 9 puta viđeno)

Poslednja ispravka: Suad Novic (4.1.2021 u 0:30)
Suad Novic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Suad Novic na korisnoj poruci:
dragisa ladjevac (17.1.2021)
Stara 4.1.2021, 1:40   #14122
m1aden
Starosedelac
 
Član od: 2.12.2012.
Poruke: 1.543
Zahvalnice: 175
Zahvaljeno 417 puta na 270 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
ZoNi kaže: Pregled poruke
Mladene, što ne napisa ime filma? #ŠtaTiTeško

Uzgred, meni taj film (Shadow in the Cloud, btw) deluje baš zabavno

Nekako sam zaboravio, izvinjavam se, nece se ponoviti!
m1aden je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku m1aden na korisnoj poruci:
ZoNi (4.1.2021)
Stara 4.1.2021, 1:48   #14123
m1aden
Starosedelac
 
Član od: 2.12.2012.
Poruke: 1.543
Zahvalnice: 175
Zahvaljeno 417 puta na 270 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Pipboy kaže: Pregled poruke
SHADOW IN THE CLOUD



https://upload.wikimedia.org/wikiped...the_Cloud.jpeg

Zabavni B-movie treš, koji zna da je zabavni B-movie treš. Prva polovina je zapravo pristojno napeto odrađena, dok druga sve svodi na nivo crtanog filma i perfektno preterane girl-power atmosfere, koja dobro dođe kao efektna prozivka svih ovih Meri Su nepobedivih ženskih likova sa kojima bombarduju neprestano, uz urnebesne arhivske snimke na kraju.
Spoiler za ako ovde uopste ima sta da se spojluje:
Slazem se da u dobrom drustvu ovo, nazovimo ostvarenje, moze da izazove salve smeha, ali ta prva polovina filma se svodi na to kako ona slusa ekipu iznad sta bi joj sve radili, da bi na kraju muskarci koji su preziveli stajali nepomicno, prilicno preplaseni, dok ona mlati gremlina, nakon cega uzima da doji bebu!


Po meni je ovo izuzetno los film sa porukom koja je ispisana velikim neonskim natpisom, pa samim tim izlazi iz okvira zabave.
m1aden je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.1.2021, 8:28   #14124
Suad Novic
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.10.2007.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.016
Zahvalnice: 230
Zahvaljeno 403 puta na 329 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

^ Ma film je totalna budalaština.
Suad Novic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.1.2021, 14:04   #14125
Nestor
Deo inventara foruma
 
Član od: 15.11.2006.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.322
Zahvalnice: 792
Zahvaljeno 887 puta na 554 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Shadow in the Cloud (2020)

Prvi film koj sam odgledao u 2021, jedva sam se namolim da ga pustim ali posto odgledah trejler jasno mi je bilo sta mogu da ocekujem. Za mene gledljivo ako se uzme u obzir ona cuvena recenica filmskih kriticara "It Doesn’t Take Itself Seriously" i nekad to prodje a nekad ne te ako ga tako od starta i posmatrate kao sto rekoh meni je bilo gledljivo.
Blood Quantum (2019)

Supruga koja ne voli zombi filmove nit voli apokalipticne filmove trazila da nadjem da gledamo postapokalipticni film sa zombijima i ja iskopah ovo. Interesantna premisa da su a autohtoni stanovnici (Americki Indijanci) jedini imuni na virus i definitivno film ima interesantnu poruku sa tim delom kao i delom da se istorija uglavnom ponavlja ali gluma je sa losije strane i sam ritam filma je neujednacen tako da mi je uglavnom bio dosadnjikav ali moze da se pogleda.
Host (2020)

Snimljen za vreme karantina zbog korone a radnja se desava preko te zoom aplikacije i lici na found footage samo sto je ovo sad iz te neke kategorije snimljeno telefonom, preko kompjutera i sl kao npr Searching (2018) koj nikako da odgledam a cuo sam dobre stvari o njemu. Pa vrlo kratak film ne traje ni pun sat i za to vreme ostavlja ok utisak sto se horora tice ne sad nesto preterano ali tu i tamo interesantno i svakako mu je prednost sto je ogranicen vremenski jer u suprotnom tesko da bi postigli neki efekat.
Don't Let Them In (2020)

Ultra low budget horor sa elementima humora, Britanskog humora ko voli. Pa da su imali nesto vise novca sve bi ovo izgledalo puno bolje ali i ovako ima svoje interesantne trenutke kao i one blesave i stvarno mi je krivo sto pricu nije uzeo neko sa vecim budzetom da i lokacija i fotografija imaju bolju atmosferu no sta je tu je, ko voli horor zanr "home invasion" evo jedne preporuke.
Nestor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.1.2021, 23:28   #14126
Suad Novic
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.10.2007.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.016
Zahvalnice: 230
Zahvaljeno 403 puta na 329 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Flowing Gold (1940)
https://www.imdb.com/title/tt0032481/



Naftna groznica u Americi... prilično verno prikazan svet naftaša pionira i kako je izledao rad (i problemi) na naftnoj bušotini.
Titl (vrlo neprijatan i još nezavršen) je za ok.ru video.
Priloženi fajlovi
Tip fajla: zip Flowing Gold (1940).zip (34,0 KB, 7 puta viđeno)

Poslednja ispravka: Suad Novic (5.1.2021 u 12:40)
Suad Novic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.1.2021, 18:18   #14127
Mac4LiF
Veteran
 
Član od: 7.7.2011.
Poruke: 706
Zahvalnice: 262
Zahvaljeno 130 puta na 101 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
m1aden kaže: Pregled poruke
Spoiler za ako ovde uopste ima sta da se spojluje:
Slazem se da u dobrom drustvu ovo, nazovimo ostvarenje, moze da izazove salve smeha, ali ta prva polovina filma se svodi na to kako ona slusa ekipu iznad sta bi joj sve radili, da bi na kraju muskarci koji su preziveli stajali nepomicno, prilicno preplaseni, dok ona mlati gremlina, nakon cega uzima da doji bebu!


Po meni je ovo izuzetno los film sa porukom koja je ispisana velikim neonskim natpisom, pa samim tim izlazi iz okvira zabave.
Citat:
Suad Novic kaže: Pregled poruke
^ Ma film je totalna budalaština.
Pipboy je odlicno opisao film!!!
No ukusi i vidjenja su sasvim razliciti, bar za mene.
Licno film nesmatram klasom B-produkcije.
Iskreno film vidim kao veoma uspjelu karikaturu kako glavne junakinje tako i zanra. Uostalom ovdje treba imati i na umu sporednu premisu filma o kojima medju pilotima od davnina postoji vjerovanje na nivou urbane legende...
niko drugi do gremlini.

Film je nista drugo d0 shprdnja na sprdnju u vezi mnogo cega a ponajvise na pogled muskaraca u odnosu na nejaki zenski pol, legende kao sto rekoh.

Ako su nam granice postavljene visoko, svakako necemo imati ukusa da uzivamo i u manjim ostvarenjima. Dakle sve ovisi o "tachci posmatranja"!!!
Kao i o tome kako treba da gledamo na sve to.
Iskreno, ne lezi svakom svaki "zanr" filma pa se na tome i zasnivaju nase kritike,nasi komentari. Ali i o zivotnom iskustvu, posmatranju itd. itd.
Da li cemo se snekim sloziti ili ne zavisi kao sto je i prije bilo rijeci o ukusu,
egou i filmu u kome smo i sami akteri a koji se zove "zivot".
Usko povezanim sto zovemo vrijeme a koje je relativno.

Ne treba zanemariti takodje da je sama izvedba gremlina i bolje odradjena od WW84 koja po meni zaista nema mjesta za B kategoriju. Zapravo ako cemo da poredimo, oba su ista po tom pitanju ili otprilike isti.

Tako da ,Da !!!
Mladene uz ovaj film se mozes nasmijati i sam bez drustva.
Ne zam da li si gledao film "The Room"?
Film nisam gledao, ali recenzije,ko je i kako pravio film(pa cak i dokumentarac u vezi ovog filma) i sta su kolege ovdje komentarisale...

7/10
Mac4LiF je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.1.2021, 19:58   #14128
Suad Novic
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.10.2007.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.016
Zahvalnice: 230
Zahvaljeno 403 puta na 329 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Mac4LiF, jesi se svojski potrudio, pitanje je, je li vredno tvog truda... no iz ovoga
teško da se nešto može iscediti. Umesto toga, pogledaj ovo, osim ako već nisi.

Rembrandt (1936)
https://www.imdb.com/title/tt0028167/



Ostao je zaglavljen negde u pokušaju da pomiri svoje versko vaspitanje sa "bezbožnom" okolinom. Nemoguća misija, no pleni njegov plemeniti duh.

Verzija sa ok.ru je sasvim pristojna.

P.S. Završen.
Priloženi fajlovi
Tip fajla: zip Rembrandt (1936).zip (33,4 KB, 9 puta viđeno)

Poslednja ispravka: Suad Novic (6.1.2021 u 11:50)
Suad Novic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Suad Novic na korisnoj poruci:
Mac4LiF (5.1.2021)
Stara 6.1.2021, 10:29   #14129
Mac4LiF
Veteran
 
Član od: 7.7.2011.
Poruke: 706
Zahvalnice: 262
Zahvaljeno 130 puta na 101 poruka
Lightbulb Re: Dnevnik gledanja filmova II

^

Pa sve je vrijedno truda, sto bi moglo drigima da otvori nove vidike.
...Ponekad volim da se "iztipkam" cisto onako iz gushta!

Ti si "malo" starija generacija od nas, pa vjerovatno spram toga ti je dijapazon zanrova malo uzi.

Ja inace volim "otkacene" filmove tipa Fear and Loathing in Las Vegas ili pak poput rezisera David Linca. A i u temi serije sam nesto vise pisao.

No nekad nismo sasvim sami sa sobom da bi smo maximalno uzivali u nekom filmu....
Mac4LiF je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.1.2021, 11:40   #14130
Ocelot
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Ocelot
 
Član od: 3.4.2006.
Poruke: 3.151
Zahvalnice: 373
Zahvaljeno 991 puta na 533 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Ocelot Slanje poruke preko Skypea korisniku Ocelot
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Ako hoćeš nešto kao Fear and Loathing, obavezno odgledaj Inherent Vice. Nenormalan film.
Ocelot je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Ocelot na korisnoj poruci:
Mac4LiF (8.1.2021)
Stara 6.1.2021, 13:48   #14131
JzmA
Starosedelac
 
Član od: 17.12.2012.
Lokacija: Sarajevo
Poruke: 1.761
Zahvalnice: 824
Zahvaljeno 519 puta na 338 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Man in Love (2014)

Prvo, veliko hvala Pipboyu na linkčini za film.

Korejci imaju strašnu kinematografiju, i ovo je još jedan biser u kruni. Likovi su nevjerovatno dopadljivi svi redom na svoj način, i film tako dobro radi na tematici nedostatka komunikacije između ljudi da je to jedna strava.

Kao film koji nije upropašćen nepotrebnom patetikom, možda najemotivniji kojeg sam gledao.
Traje 2 sata što je moožda malo predugo, ali ipak nije smoren razvlačenjem radnje niti nekim produženim scenama koje smaraju.

9/10
JzmA je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.1.2021, 14:54   #14132
ZoNi
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2005.
Lokacija: ************
Poruke: 8.655
Zahvalnice: 2.257
Zahvaljeno 1.921 puta na 1.404 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Hm, trejler deluje kao priličan smor, ali pogledaću film. Mada, iskreno, ne sećam se da sam gledao neki korejski film, a da mi se svideo.

Kad smo već kod Koreje - ima li neko predlog za neki zanimljiv korejski SF film, ali da se radnja dešava u svemiru (znači, bez zombija, epidemija i slično)?
ZoNi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.1.2021, 18:30   #14133
Pipboy
Starosedelac
 
Član od: 19.8.2007.
Poruke: 1.948
Zahvalnice: 47
Zahvaljeno 765 puta na 460 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
ZoNi kaže: Pregled poruke
Hm, trejler deluje kao priličan smor, ali pogledaću film. Mada, iskreno, ne sećam se da sam gledao neki korejski film, a da mi se svideo.

Kad smo već kod Koreje - ima li neko predlog za neki zanimljiv korejski SF film, ali da se radnja dešava u svemiru (znači, bez zombija, epidemija i slično)?
Slabo Korejanci u svemir idu, baš ništa u tom fazlonu mi ne pada na pamet. Što se tiče prvog dela poruke, ako ti The Host, Oldboy, Sympathy for... filmovi, Mother, Chaser, The Wailling, Man from Nowhere, The Handmaiden, The Outlaws ili najbolji korejanski film svih vremena, Memories of Murder, ne izazivaju nikavu reakciju, onda je besmisleno uopšte traćiti vreme na dotičnu kinematografiju.

Elem,

ODE TO MY FATHER

https://www.imdb.com/title/tt3812366/




Priča o teškom životu i priljučenijima glavnog lika, od burnog detinjstva i evakuacije za vreme Korejanskog rata, preko sirotinjskog odrastanja, pečalbe u tuđini i dodatnih vojnih angažmana, do potrage za davno izgubljenim ocem i sestrom. Film je odrađen kao standardna priča koja se proteže kroz decenije, sa izraženim melodramatičnim tonovima, par duhovitih momenata, i efektnim emotivnim scenama koje se najviše tiču ujedinjenja raznih generacija Korejanaca razdvojenih ratom (što je potkrepljeno gomilom arhivskih snimaka, efektno utkanih u priču).
Pipboy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.1.2021, 1:13   #14134
JzmA
Starosedelac
 
Član od: 17.12.2012.
Lokacija: Sarajevo
Poruke: 1.761
Zahvalnice: 824
Zahvaljeno 519 puta na 338 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

@Zoni

Otprilike ako ne variš taj mentalitet, nemoj ni pokušavati. Isto kao što ja recimo ne varim indijski ili hrvatski (mislim na kinematografiju).
Mada s druge strane, ovaj je malo poseban i tebi kao ljubitelju emotivnijih filmova možda legne. A kao ljubitelju filmova generalno, ništa te ne košta da pokušaš.
JzmA je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku JzmA na korisnoj poruci:
ZoNi (8.1.2021)
Stara 8.1.2021, 15:22   #14135
Nestor
Deo inventara foruma
 
Član od: 15.11.2006.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.322
Zahvalnice: 792
Zahvaljeno 887 puta na 554 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

The Beach House (2019)

S obzirom da su ga nahvalili ljudi koji imaju iskljucivo YT kanale sa akcentom na horor film reko da se pogleda i eto ja nemam pojma sta je sem da mi je bio bezveze, valjda taj Lovecraftian horror ali meni uzasno dosadan, besmislen i totalno gubljenje vremena.
Akinjeon (2019) aka The Gangster, the Cop, the Devil

Ma Dong-seok ili po zapadnjackom Don Lee meni je uvak nekako interesantan jer znam sta ocekujem od njega to je uglavnom akcija i humor i meni dovoljno, ovde mu je lik nesto ozbiljniji a "kolega"
mu je malkice iritantan. Negativac je nekako bezlican jer nista ne znamo o njemu do samog kraja ali tad je vec kasno za upoznavanje, sta znam ocekivao sam vise a dobio manje jer nekako nije fokusiran sta tacno zeli da bude a mozda se malo i "gubi u prevodu" no gledljiv mada se nesto oduzi i ako nije dugacak.
He's Out There (2018)

Solidan Home Invasion horor, dobra gluma, dobra atmosfera, prica poznata ali izvedeno na dobar nacin tako da ga preporucujem.
Sanyangeui sigan (2020) aka Time to Hunt

Uf dobar bas dobar ali... dobro pocinje i odlicno nastavlja, tenzija je odlicno odradjena pa cemu onda ovo ali pa eto treci akt je malkice razvodnjen i ja nisam bio zadovoljan zavrsnicom i to mi je minus za film koji traje 2:15 i opet ali svakako ga preporucujem zbog te atmosfere tenzije i jedinstvene prilike da se vidi J.Korea u nekoj ne bas post apokalipticnoj ali tako nekoj slicnoj atmosferi.

Poslednja ispravka: Nestor (8.1.2021 u 20:39)
Nestor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Nestor na korisnoj poruci:
Vladimirus86 (8.1.2021)
Stara 8.1.2021, 19:18   #14136
Suad Novic
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.10.2007.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.016
Zahvalnice: 230
Zahvaljeno 403 puta na 329 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Adventures in Silverado (1948)
https://www.imdb.com/title/tt0040074/



Prilika da vidite nestandardan vestern. Dugo sam tražio ovaj film, no očekivanja se nisu ispunlla. Ništa naročito.
Titl je za Adventures in Silverado (1948) DSR x264-GQ veziju koju možete pronaci uz malo truda
Postoji i ponešto oštećena verzija od 1,37 GB sa drugim fps-om, no biće titl i za nju ubrzo.
Priloženi fajlovi
Tip fajla: zip Adventures in Silverado (1948) DSR x264-GQ.zip (34,9 KB, 6 puta viđeno)

Poslednja ispravka: Ocelot (8.1.2021 u 20:18) Razlog: ZADNJA OPOMENA ZA POSTAVLJANJE TORENT LINKOVA!!!
Suad Novic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.1.2021, 0:29   #14137
Pipboy
Starosedelac
 
Član od: 19.8.2007.
Poruke: 1.948
Zahvalnice: 47
Zahvaljeno 765 puta na 460 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

A HIJACKING

https://www.imdb.com/title/tt2216240/



Kvalitetna i na momente mučna danska drama o otmici tankera u Indijskom okeanu, agoniji zarobljene posade i mrcvarenju između otmičara i centrale u Danskoj oko prihvatljivog iznosa za otkup taoca, snimljena u proceduralnom i gotovo dokumentarističkom stilu, sa puno efektnih i životnih momenata i scena.
Pipboy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.1.2021, 6:36   #14138
Suad Novic
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.10.2007.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.016
Zahvalnice: 230
Zahvaljeno 403 puta na 329 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Keeper of the Flame (1942)
https://www.imdb.com/title/tt0034936/



Hitler-paranoja u Americi. Skoro kao Bolero, sa kulminacijom pri kraju. Sjajan film sa tada još zdravom Ketrin Hepbern.
Titl je sređen.
Priloženi fajlovi
Tip fajla: zip Keeper of the Flame (1942).zip (42,8 KB, 5 puta viđeno)

Poslednja ispravka: Suad Novic (10.1.2021 u 23:40)
Suad Novic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.1.2021, 20:22   #14139
polarnimeda
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.009
Zahvalnice: 1.797
Zahvaljeno 955 puta na 581 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

the dark and the wicked (2020)
https://www.imdb.com/title/tt10229558/


izuzetno atmosferican horor sa nekoliko prepada i jezivih scena, dobar vizuelno, odlican zvucno, odlicna i gluma, ali...
bez radnje, objasnjenja i logike koja je lako mogla da se udene i sve zaokruzi u sjajnu celinu. ovako - 6,5/10.
polarnimeda je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.1.2021, 21:01   #14140
ZoNi
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2005.
Lokacija: ************
Poruke: 8.655
Zahvalnice: 2.257
Zahvaljeno 1.921 puta na 1.404 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Pipboy kaže: Pregled poruke
Slabo Korejanci u svemir idu, baš ništa u tom fazlonu mi ne pada na pamet.
Evo nešto uskoro...



https://www.youtube.com/watch?v=25p7PHhY5S0
ZoNi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
filmovi, preporuka, review

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Da li neko zna koji je ovo film? DJ_MY_SOUL Kompjuteri i film 2588 7.3.2024 18:00
Najbolji horror film ikad napravljen? FRIghTMaN Kompjuteri i film 734 6.11.2013 1:57
Problem tokom gledanja filmova, tacnije steka mi slika a zvuk ide normalno Dijenek Kvarovi 27 15.5.2010 13:19
Slabiji zvuk govora od ostatka zvukova (prilikom gledanja filmova)... polarnimeda Operativni sistemi 2 14.10.2008 13:12
Taj film... aerochivija Brbljaonica 15 20.7.2008 21:46


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 17:20.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com