Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Role-Play
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Role-Play FRP, RPG...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 2.8.2016, 22:47   #1
Kishobran
Član
 
Član od: 24.10.2006.
Lokacija: Beograd 2142
Poruke: 101
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno 6 puta na 4 poruka
Određen forumom Exanima

Vidim niko ne prica o ovome a mislim da bi trebalo (sa obzirom na cinjenicu da je developerima preko potreban dobar tj. bilo kakav marketing). Al dobro, mali je tim pa im se moze oprostiti. Za one koji su probali zanimaju me vasa misljenja Iskreno steta bi bilo da postane vaporware...

Nebruseni dragulj cija se beta (iliti tzv. 'early access') pojavila pre godinu i kusur dana, i jos uvek traje. Igra je prequel/tech demo za mozda nekome poznati Sui Generis, open world RPG koji se razvlaci u razvoju vise od 4 godine... Bila je vec tema o kickstarter kampanji ovde, ali nisam hteo da nekronisem sa obzirom da se Exanima vodi kao zasebna igra.

U kratko, u pitanju je suptilno-fantazijski akcioni RPG/dungeon crawler/arena sa borbom zasnovanoj na fizici. Znaci bez besumucnog kliktanja dok protivnik ne eksplodira, nego pametno pozicioniranje, jacina zamaha, moment sile, itd... Pored oklopa, i oruzija imaju tezinu i uopste oblik i materijal samog itema vam moze reci koliko je koristan, ne morate cak ni preterano da gledate svojstva.

Da ne trabunjam previse, mislim da bi ovo svako trebalo da oproba iako verujem da nije za svakoga. Dok se naviknete trebace malo vremena, ali kad se uvezba postaje jedno od najzadovoljavajucih i najrealnijih makljacina (mada ima jos dosta mesta za napredak, pogotovu u kretanju). No svakako blago je reci da sam se navukao i toplo preporucujem.

Evo kako borba izgleda
https://www.youtube.com/watch?v=BjTfa8WeCjs
Kishobran je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 14:45.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com