Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Šta da kupim? > ŠDK - Foto i audio/video

ŠDK - Foto i audio/video Saveti u vezi sa kupovinom fotoaparata, Televizora, MP3 i DVD/DivX plejera...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 4.7.2007, 17:23   #1
gagi_ns
Član
 
Član od: 23.2.2007.
Lokacija: Logicno zar ne!? :)
Poruke: 346
Zahvalnice: 575
Zahvaljeno 834 puta na 170 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku gagi_ns
Question Nikon L5 v Nikon S200

Razmisljam o kupovini novog fotoaparata,i slucajno sam saznao za neku prilicno povolju akciju Nikona,pa su mi ova dva aparata zapala za oko,i po ceni i po slicnim karakteristikama!Buni me par stvari u vezi toga,pa ako neko zna nek mi objasni il pojasni,i da svoj komentar...pre svega cena prvog je 13.990din a drugog 17.990din,s tim sto se uz prvi model dobije i gratis-poklon kartica od 1gb! Ono sto me buni je da ovaj jeftniji model ima 5x opticki zoom,naspram 3x kod drugog modela,cini mi se da oba imaju prilicno slicne osobine i opcije,oba imaju i tu valda novu-staru VR(reprodukcija vibracija) opciju,a jedino sto drugi model ima drugacije jeste neki mod za jednostavno slikanje portreta,i mogucnost boljeg slikanja sa manje svetla(high ISO),pretpostavljam po mraku! I naravno glavna razlika je u baterijama,prvi model ima 'obicne' Ni-Mh baterije,a drugi Li-jon... S obzirom na sve navedeno,zanima me da li je cenovna razlika opravdana i tolikom razlikom u kvalitetu(karakteristikama,osobinama,izgledu...),i koliko je velika razlika u baterijama,mislim na izdrzljivost,trajanje,punjenje i sl.?Naravno uz prvi model bi jos bilo potrebno kupiti punjac i bar 4 baterije,a uz drugi naravno karticu od bar 1gb,a cena je i jednog i drugog oko 1000din!
Ako neko ima i neki drugi-bolji predlog nekog modela u ovom rasponu cena,svaka sugestija je dobrodosla...
Unapred hvala....
gagi_ns je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Nikon ili Canon u klasi DSLR-a? Apocalypse ŠDK - Foto i audio/video 46 2.7.2009 3:21
Canon ili Nikon???? Marija ŠDK - Foto i audio/video 34 9.9.2006 2:39
Nikon Coolpix 3400?Dobar? Wolverine ŠDK - Foto i audio/video 0 19.12.2005 21:36


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 17:44.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com