Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre

Mrežne igre Multi-player igre

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 19.1.2007, 16:59   #581
maxx10
Član
 
Član od: 9.2.2006.
Lokacija: prijepolje
Poruke: 453
Zahvalnice: 44
Zahvaljeno 72 puta na 57 poruka
Određen forumom Re: DotA STRATEGIJE

Tu sam vidimo se u INTERDATA
maxx10 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.1.2007, 7:45   #582
LunaticRS
Starosedelac
 
Član od: 1.11.2006.
Lokacija: alpha centauri
Poruke: 1.203
Zahvalnice: 317
Zahvaljeno 77 puta na 63 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku LunaticRS
Određen forumom Re: DotA STRATEGIJE

Citat:
Lucic Nemanja kaže:
HAhaha .Samo svi dagon na jednog .Jeste li ih budzili ili........
Jasta smo.Budzili smo ih par levela, a onda se partija zavrsila.
LunaticRS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.1.2007, 14:55   #583
Lucic Nemanja
Starosedelac
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.241
Zahvalnice: 65
Zahvaljeno 76 puta na 49 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Lucic Nemanja
Određen forumom Re: DotA STRATEGIJE

Citat:
LunaticRS kaže:
Jasta smo.Budzili smo ih par levela, a onda se partija zavrsila.
Imate srece sto nisu imali omninighta i naixa inace bi pukli.
Lucic Nemanja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.1.2007, 11:19   #584
LunaticRS
Starosedelac
 
Član od: 1.11.2006.
Lokacija: alpha centauri
Poruke: 1.203
Zahvalnice: 317
Zahvaljeno 77 puta na 63 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku LunaticRS
Određen forumom Re: DotA STRATEGIJE

Pala mi je jedna ideja dok citam ove poruke.Veceras cemo svi da sastavimo one knjigice sa onim covjeculjcima.Ima da bude loodilo.
Inache na bnetu sastavimo tim i cijelo vece peremo ljude.Uglavnom izlaze, ali ima i nekih ekipa koje se bore do kraja.Medjutim, jos nikad nismo izgubili...Ako neko ima tim za dotu u sitne sate neka javi.Bez problema pravimo server jer imamo 1mb/s.Ne mozemo po danu igrati jer kad neko udje na yutube 'ocemo da ga lemamo jer nam vuce protok.
LunaticRS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.1.2007, 12:48   #585
Shang Tsung
Veteran
 
Član od: 24.10.2005.
Lokacija: Mirijevo, Beograd
Poruke: 1.108
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno 95 puta na 71 poruka
Određen forumom Re: DotA STRATEGIJE

Citat:
LunaticRS kaže:
Pala mi je jedna ideja dok citam ove poruke.Veceras cemo svi da sastavimo one knjigice sa onim covjeculjcima.Ima da bude loodilo.
Inache na bnetu sastavimo tim i cijelo vece peremo ljude.Uglavnom izlaze, ali ima i nekih ekipa koje se bore do kraja.Medjutim, jos nikad nismo izgubili...Ako neko ima tim za dotu u sitne sate neka javi.Bez problema pravimo server jer imamo 1mb/s.Ne mozemo po danu igrati jer kad neko udje na yutube 'ocemo da ga lemamo jer nam vuce protok.
Jedino na eurobattle.net-t...
Shang Tsung je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.1.2007, 14:38   #586
LunaticRS
Starosedelac
 
Član od: 1.11.2006.
Lokacija: alpha centauri
Poruke: 1.203
Zahvalnice: 317
Zahvaljeno 77 puta na 63 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku LunaticRS
Određen forumom Re: DotA STRATEGIJE

Pa tako sam i rekao na bnet(euro).Mislis, mozda igramo na Northrend serverima.lol
Javite preko pm ako hoce ko kakav mec.Inache nikad ne chatam na mircu tako da samo pm...
LunaticRS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.1.2007, 21:03   #587
Lucic Nemanja
Starosedelac
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.241
Zahvalnice: 65
Zahvaljeno 76 puta na 49 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Lucic Nemanja
Određen forumom Re: DotA STRATEGIJE

Citat:
LunaticRS kaže:
Pala mi je jedna ideja dok citam ove poruke.Veceras cemo svi da sastavimo one knjigice sa onim covjeculjcima.Ima da bude loodilo.
Inache na bnetu sastavimo tim i cijelo vece peremo ljude.Uglavnom izlaze, ali ima i nekih ekipa koje se bore do kraja.Medjutim, jos nikad nismo izgubili...Ako neko ima tim za dotu u sitne sate neka javi.Bez problema pravimo server jer imamo 1mb/s.Ne mozemo po danu igrati jer kad neko udje na yutube 'ocemo da ga lemamo jer nam vuce protok.
To je zabranjeno!!!Mislim zabranjeno na svim turnirima i na dota ligi.
Lucic Nemanja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.1.2007, 23:45   #588
Shang Tsung
Veteran
 
Član od: 24.10.2005.
Lokacija: Mirijevo, Beograd
Poruke: 1.108
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno 95 puta na 71 poruka
Određen forumom Re: DotA STRATEGIJE

Channel "clan dbfs" ili "clan zoo" ili ""clan bang", ko oce da igra posle ponoci...
Shang Tsung je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.1.2007, 0:06   #589
rudar
Veteran
 
Član od: 5.1.2006.
Lokacija: Bar, Crna Gora
Poruke: 844
Zahvalnice: 404
Zahvaljeno 244 puta na 87 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku rudar
Određen forumom Re: DotA STRATEGIJE

Evo skidam patch 1.20 pa cu uskoro da se pridruzim LAN igranju. Nego... da li ko zna kako da 'legalizujem' Warcraft. Poshto znam da ima fora sa Winowsom. Ako neko zna, onda na PM. Ako to ne moze onda nevu zaliti tih 10 evra. Ipak je Warcraft ,warcraft
rudar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.1.2007, 11:56   #590
LunaticRS
Starosedelac
 
Član od: 1.11.2006.
Lokacija: alpha centauri
Poruke: 1.203
Zahvalnice: 317
Zahvaljeno 77 puta na 63 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku LunaticRS
Određen forumom Re: DotA STRATEGIJE

Citat:
Lucic Nemanja kaže:
To je zabranjeno!!!Mislim zabranjeno na svim turnirima i na dota ligi.
Znam i ja da je zabranjeno imati dva takva recepta po ekipi, ali eurobnet se sastoji od 80% noobchina, 10% prosijeka i 10% profi igraca pa zato...
Shang Thsung dje me nadje.Pojma nisam imao za neki kanal osim nekog noobovskog hrvatskog.Eto nama dostojinh protivika koji ne izlaze u sitne sate...
LunaticRS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.1.2007, 11:19   #591
r2-d2
Član
 
Član od: 24.10.2006.
Lokacija: Egipat, treca svinga od levo.
Poruke: 183
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku r2-d2 Slanje poruke preko Yahooa korisniku r2-d2
Određen forumom Re: DotA STRATEGIJE

Ej ljudi ako vec hocete da delite neke pro snimke partija, nemojte ih medjusobno deliti preko mailova ajde "nakacite" ih u dota replays, mislim zato je i napravljena ta tema!? Da mozemo i mi ostali da ih vidimo.
r2-d2 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.1.2007, 22:37   #592
Telepatic
Starosedelac
 
Član od: 26.8.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.874
Zahvalnice: 714
Zahvaljeno 204 puta na 119 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku Telepatic
Određen forumom Re: DotA STRATEGIJE

Citat:
r2-d2 kaže:
Ej ljudi ako vec hocete da delite neke pro snimke partija, nemojte ih medjusobno deliti preko mailova ajde "nakacite" ih u dota replays, mislim zato je i napravljena ta tema!? Da mozemo i mi ostali da ih vidimo.
Majke mi
Telepatic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.1.2007, 3:48   #593
Medvedenko
Član
 
Član od: 8.3.2006.
Lokacija: N.S.
Poruke: 440
Zahvalnice: 74
Zahvaljeno 34 puta na 27 poruka
Određen forumom Re: DotA STRATEGIJE

Poz ljudi, kratko samo loše napajanje odnelo još1žrtvu, izgore mi matična....
Pozajmio sam od komše kanticu neku, dok ne rešim best buy
(predlozi i sugestije šaljite na : šta da kupim/kupovina novih komponenata do 550 eura- sk forum naravno )


Al da se vratimo kratko na best 2on2 combo.
Razmišljao sam dosta ovih dana, o jednom dvojcu
(ustvari to je jedan heroj ), koji je nepravedno zapostavljen na -ap partijama.
Pominjalo se do sada, da su Soul Keeper i Necrolyte najzgodniji kombo. Jedan heroj sa ultijem uzme hp, drugi uzme resto. Lako i elegantno, savršeno za početnike . Ali ipak ovaj kombo ima manu. Rešenje je po meni, da se u napadu, napada samo Necrolyte ,a posle Soul Keeper. Isključiš mogućnost ultija Soul Keeper-a. I ne pruža mi nešto puno mogućnosti, i slobode u igri (što volim).


Znači, skontajte samo mogućnosti Abaddon-a i Omniknight-a back2back!
Kombinacije su do bola!

Misli stvarno, odakle početi sa šemama!!!!
Jedan drugog hiluju, + rade dmg protivnicima.
O drugim magijama, da i ne pričam! Zamislite Abadona, koji juriša pod njegovom i Omniknight-ovom 2 na protivničke heroje?? Nemoš ga magijom, tu je shield čukni ga ako smeš. Ili obrni heroje, ista priča, a možda i nije...
+da ne pominjem njihove treće. 2x slow.....
+++Abaddonova 40% increase attack speed njega i partnera .
Kad krenu na 1 heroja pod zaštitama, šta može da se uradi (sem blink-a)??? Nema potrebe uopšte da trošiš lovu na S&Y, Bashere itd... Štediš gold. Odma kreneš na iteme dmg dealere ....
+naravno ultiji, koji opet dok iskombinuješ prve druge i ove kombinacije, glava da te zaboli....
Naravno može ovde da se uradi i perverzija u maniru Mechanesm-a i obavezno Arcane ring. Ja bih im još kupio, sa obzirom da treba dobro da ih klepaš da bi ih dobio, bar 1 Mjolnir !
Pretpostavljam da nisam otkrio Ameriku, sigurno neko od vas ima neki replay sa ovim duom, pa ako imate pass it thru, man! Do sada nisam nalazio saradnju na b.net-u za ovaj -ap.
Ako ne,pa eto vam predloga za najjači kombo...(?)
Medvedenko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.1.2007, 10:23   #594
r2-d2
Član
 
Član od: 24.10.2006.
Lokacija: Egipat, treca svinga od levo.
Poruke: 183
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku r2-d2 Slanje poruke preko Yahooa korisniku r2-d2
Određen forumom Re: DotA STRATEGIJE

Citat:
Medvedenko ... Znači, skontajte samo mogućnosti Abaddon-a i Omniknight-a back2back!
Kombinacije su do bola! ...
Da jako dobra kombinacija i za "tenkovanje", prakticno su neunistivi...
r2-d2 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.1.2007, 18:33   #595
Lucic Nemanja
Starosedelac
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.241
Zahvalnice: 65
Zahvaljeno 76 puta na 49 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Lucic Nemanja
Određen forumom Re: DotA STRATEGIJE

@ Medvedenko
Stratigija je extra sa abadonom i omninightom,ali ne slazem se sa tobom da su neunistivi.Zapravo postoji kombinacija koja moze da ih pobedi.
Silincer,traxex,deth propert.Inace jedan baci magiju i silenc obojici 4s.Znaci npr. amninight baci ulti i svi postanu neunistivi 5 sec (valjda 5s ) ali bukvalno ne mogu da bacaju magije.E sada znam da oninight ima imuniti na magije ali ako on to baci onda ne shildova,sto znaci da je prso.Mislim traxex i njena aura za povecavanje damage + silncerova druga koja ce mu dodati jos dodatno damage.............
Kad abadonu ostane malo hp-a samo urade silence prvi,drugi p treci i nista od ultija.
Ma mislim ne moram da pricam nista .Sva vam je jasno.Znaci sve sto treba da uradite je da sprecite njih da koriste sve te magije,jer su bez njih prsli.
Lucic Nemanja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.1.2007, 20:11   #596
NIDZONSON
Veteran
 
Član od: 10.8.2006.
Lokacija: Sremski Karlovci
Poruke: 614
Zahvalnice: 144
Zahvaljeno 7 puta na 7 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku NIDZONSON Slanje poruke preko MSN-a korisniku NIDZONSON Slanje poruke preko Yahooa korisniku NIDZONSON
Određen forumom Re: DotA STRATEGIJE

Citat:
Lucic Nemanja kaže:
@ Medvedenko
Stratigija je extra sa abadonom i omninightom,ali ne slazem se sa tobom da su neunistivi.Zapravo postoji kombinacija koja moze da ih pobedi.
Silincer,traxex,deth propert.Inace jedan baci magiju i silenc obojici 4s.Znaci npr. amninight baci ulti i svi postanu neunistivi 5 sec (valjda 5s ) ali bukvalno ne mogu da bacaju magije.E sada znam da oninight ima imuniti na magije ali ako on to baci onda ne shildova,sto znaci da je prso.Mislim traxex i njena aura za povecavanje damage + silncerova druga koja ce mu dodati jos dodatno damage.............
Kad abadonu ostane malo hp-a samo urade silence prvi,drugi p treci i nista od ultija.
Ma mislim ne moram da pricam nista .Sva vam je jasno.Znaci sve sto treba da uradite je da sprecite njih da koriste sve te magije,jer su bez njih prsli.
Slazem se !!!!!
NIDZONSON je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.1.2007, 20:39   #597
Medvedenko
Član
 
Član od: 8.3.2006.
Lokacija: N.S.
Poruke: 440
Zahvalnice: 74
Zahvaljeno 34 puta na 27 poruka
Određen forumom Re: DotA STRATEGIJE

Vidim da se jako puno polaže u tog Silencera. Čak je neko ovde i rekao, da je najbolji za -wtf mod. Ali... Igrao sam jednu wtf partiju, i imao sam priliku da vidim nemoć Silencera, kad ga je zajahao Chaos Knight. Bili su pun hp obojica, CK ga je vijao do baze i dobio ga na kraju. Silencer je pokušao u početku da mu parira, ali jednostavno nije imao snagu da ide do kraja. Silencer je pratioc, i to mu je slabost. Nije kompletan heroj, da se izrazim.
Ne može on da samo na foru silencea, da ide na nabudzenog Chaos Knight-a na prim. CK nek baci ulti, šta će mu više magija, kad ima iluzije. Uopšte,intel i napaljeni strenght, mislim da znamo na čijoj strani su šanse...
Nisam pro, daleko od toga, ali mislim da je heroj onoliko kvalitetan koliko ti on daje slobodu u igri. Njihove brojne kombinacije magija im daju mogućnost, da drugačije odgovore na razne napade. Da se oslanjaš samo na silence u igri, to je samo po sebi slabost. Pre ili kasnije neko će provaliti tu foru.
U need something more, man!
Medvedenko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.1.2007, 0:47   #598
Telepatic
Starosedelac
 
Član od: 26.8.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.874
Zahvalnice: 714
Zahvaljeno 204 puta na 119 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku Telepatic
Određen forumom Re: DotA STRATEGIJE

Citat:
Medvedenko kaže:
Vidim da se jako puno polaže u tog Silencera. Čak je neko ovde i rekao, da je najbolji za -wtf mod. Ali... Igrao sam jednu wtf partiju, i imao sam priliku da vidim nemoć Silencera, kad ga je zajahao Chaos Knight. Bili su pun hp obojica, CK ga je vijao do baze i dobio ga na kraju. Silencer je pokušao u početku da mu parira, ali jednostavno nije imao snagu da ide do kraja. Silencer je pratioc, i to mu je slabost. Nije kompletan heroj, da se izrazim.
Ne može on da samo na foru silencea, da ide na nabudzenog Chaos Knight-a na prim. CK nek baci ulti, šta će mu više magija, kad ima iluzije. Uopšte,intel i napaljeni strenght, mislim da znamo na čijoj strani su šanse...
Nisam pro, daleko od toga, ali mislim da je heroj onoliko kvalitetan koliko ti on daje slobodu u igri. Njihove brojne kombinacije magija im daju mogućnost, da drugačije odgovore na razne napade. Da se oslanjaš samo na silence u igri, to je samo po sebi slabost. Pre ili kasnije neko će provaliti tu foru.
U need something more, man!
Pa sa silencerom treba u -wtf da budes kod fontane i drkas u ulti ...
Telepatic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.1.2007, 2:26   #599
LunaticRS
Starosedelac
 
Član od: 1.11.2006.
Lokacija: alpha centauri
Poruke: 1.203
Zahvalnice: 317
Zahvaljeno 77 puta na 63 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku LunaticRS
Određen forumom Re: DotA STRATEGIJE

Ljudi kolika brzina interneta mi je potrebna da bih pravio server za dotu za 5 vs 5 i koji bio internet za to bio najbolji(kablovski,adsl,wireless,satelitski)?
LunaticRS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.1.2007, 11:20   #600
r2-d2
Član
 
Član od: 24.10.2006.
Lokacija: Egipat, treca svinga od levo.
Poruke: 183
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku r2-d2 Slanje poruke preko Yahooa korisniku r2-d2
Određen forumom Re: DotA STRATEGIJE

Citat:
LunaticRS kaže:
Ljudi kolika brzina interneta mi je potrebna da bih pravio server za dotu za 5 vs 5 i koji bio internet za to bio najbolji(kablovski,adsl,wireless,satelitski)?
Mislim da imas odgovor u temi Dota
r2-d2 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
dota

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
DotA All-stars Lucic Nemanja Online susreti 79 14.6.2009 22:48
Izrada mapa: DotA Marvel comics edition Adonai037 Mrežne igre 5 1.8.2007 2:03
Dota i Kanter skorpius Akcione igre 24 23.11.2006 6:55
Metacritic lista - Strategije The mighty Boo Strateške igre 14 4.9.2006 22:37


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 2:58.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com