Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Ostale komponente
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Ostale komponente Kućišta, napajanja, periferije, štampači, skeneri, tastature, miševi, džojstici...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 16.11.2016, 10:28   #1
djordje981
Novi član
 
Član od: 9.10.2016.
Poruke: 29
Zahvalnice: 14
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom problem tastatura od kada je Win 10 ubacen

Dobra dan ljudi , lap-top je star oko 1godinu , pola godine je sve bilo ok . prebacio sam se na win 10 kada je bila ona besplatna ponuda i nisam siguran ali mislim od tada je stigao problem .

inace koristim obican mis-usb a ne ovaj na lap-topu . medjutim kada pritisnem dugme da ukljuci ovaj ugradjeni mis meni komplet tastatura blokira i ne mogu da pisem nista . gornji red radi - on/off display , wifi on/off, osvetljenje .... medjutim sve ostalo ne funkcionise .

da bih povratio tastaturu moram da restartujem komp .

to je problem kada samo ovo dugme pritisnem za ukljucivanje ugradjenog misa- tada se javi prekid . inace sve ostalo radi . ovaj ugradjeni mis sada ne mogu da koristim , mada nije strasno jer sam navikao na obican preko usb-a da koristim , ali nekada mi i ne odgovara.

volio bih da znam sta je problem jer ako je mehanicki problem rado bih odneo lap-top na servis jer je jos pod garancijom . medjutim ako je problem u Win 10 ne znam da li ce oni to tada da prihvate i poprave jer je fabricki stigao sa ja mislim win 8,1 .

u Device Menager sve stoji da radi po ps-u za Keyboard , medjutim ovaj ugradjeni mis nema uopste u Device Menageru . samo mi javlja za ovaj mis sto je na Usb-u . :/
djordje981 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
[Mobilni telefon] Samsung I9000 Galaxy S & Android 2.3.3 Gingerbread Freško Opisi, recenzije i testovi 120 8.2.2013 21:39
Fleš od 32 gb - Problem BokiP Nosači podataka 2 15.11.2011 22:13
Pojačalo za zvučnike Naczi Zvuk na računaru 11 13.6.2011 22:39
Genius tastatura problem pentraksil Ostale komponente 5 4.6.2010 13:36
Ideazon MERC Stealth tastatura - problem noisy Ostale komponente 9 11.1.2010 20:43


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 13:52.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com