Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Foto i audio/video

Foto i audio/video Fotoaparati, Televizori, MP3 i DVD/DivX plejeri...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 23.2.2019, 11:24   #1
Dzidzi
Novi član
 
Član od: 12.2.2019.
Poruke: 2
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Question Kakva su vam iskustva sa Adler televizorima

Pozdrav,

Gledam neki jefitiniji televizor da uzmem pa me interesuje da li je neko imao negativno iskustvo sa tom markom.
Generalno me zanima njihov kvalitet ako neko zna nesto o njima.

Hvala unapred
Dzidzi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.2.2019, 12:21   #2
dacajak
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.4.2008.
Lokacija: https://www.youtube.com/user/dacajak
Poruke: 3.350
Zahvalnice: 503
Zahvaljeno 693 puta na 563 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku dacajak
Određen forumom Re: Kakva su vam iskustva sa Adler televizorima

Ja imam 43" 1080p60 adler tv. Isto sam ga uzeo zato sto je jeftinji i da bih mogao da igram neke pc igre na njemu, s obzirom da je ovo moj prvi LCD TV, ne mogu da dam neko poredjenje sa drugim modelima, ali ja sam zadovoljan sa njime, radi ono za sta je predvidjen specifikacijama, nista vise i nista manje od ocekivanog. Slika je dobra, nema mrtvih piksela niti probijanja bele. Pati od onog sto i svi 1080p ekrani na velikoj dijagonali, ocekuj vidljivije piksele kad se dosta priblizis, ali bez brige, to nije do marke TV-a nego generalno do velicine ekrana na manjoj rezoluciji, za ostriju sliku na vecoj dijagonali ganjaj 4k tv. Ali ako ne koristis tv za igranje to ne igra veliku ulogu, jer ga neces gledati izbliza. Meni je vazno da je kvalitet slike dobar. Imam ga vec 2 godine i radi kao prvog dana. Sledecu kupovinu planiram 4k TV i bez brige bih opet uzeo jeftiniju marku, jer uglavnom svi imaju isti panel u tom cenovnom rangu i svi se sklapaju u nekim istocnoevropskim fabrikama na veliko. Tako da ne treba prvise glavu razbijati oko marke, barem po mom nekom misljenju, sve je stvar lutrije.
dacajak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku dacajak na korisnoj poruci:
Dzidzi (23.2.2019)
Stara 23.2.2019, 13:30   #3
Dzidzi
Novi član
 
Član od: 12.2.2019.
Poruke: 2
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Question Re: Kakva su vam iskustva sa Adler televizorima

Ako se neko razume malo bolje a ima vremena da pogleda, generalno trazim televizor do 40k u emmi.rs (Zbog banke). Zapao mi je za oko Adler smart od 50" al voleo bih znati ako neko zna zasto to ne valja ili zasto je nesto drugo bolje. TV bi se koristio kao TV (ne za gaming), a smart cisto da se pogleda nesto preko YT ili neki film.

Takodje, da li je mozda bolje ici na opciju jeftiniji TV+Smart box s obzirom na moje potrebe?
Dzidzi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.2.2019, 13:47   #4
dacajak
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.4.2008.
Lokacija: https://www.youtube.com/user/dacajak
Poruke: 3.350
Zahvalnice: 503
Zahvaljeno 693 puta na 563 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku dacajak
Određen forumom Re: Kakva su vam iskustva sa Adler televizorima

Svakako sacekaj nekog sa licnim iskustvom. Po specifikacijama i detaljima koje si spomenuo, TV 43" Smart LED VOX 43DSW400U svakako se izdvaja iz gomile, do 40k.
Jedini ima 4k rezoluciju i smart, plus neke dodatne pogodnosti kao recimo
Citat:
NETFLIX, HEVC H.265, PVR..
.
Ali ako ces biti mirniji kao sto rekoh ,mozda neko ko ima iskustva sa VOX markom da ti vise pomogne.
dacajak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku dacajak na korisnoj poruci:
Dzidzi (23.2.2019)
Stara 27.2.2019, 4:22   #5
lobanja
Veteran
 
Član od: 18.5.2008.
Poruke: 864
Zahvalnice: 65
Zahvaljeno 135 puta na 114 poruka
Određen forumom Re: Kakva su vam iskustva sa Adler televizorima

kao neko ko je relativno skoro poceo da radi u emmi-u (usrecio sam se ....) mogu da ti kazem da najvise reklamacijma imao sa VOX i MATRIX televizorima,od toga da jednostavno prestanu da rade do pixsel festa po ekranu. Sami radnici koji rade duze od mene tu kazu da sve te makre su uzas i da nemoze da prodje dan da neko ne udje sa nekim tim "jeftinim"tv-om,bilo da je od 13k ili da je od 40+k.
lobanja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
adler, iskustva, kvalitet, televizor, televizori

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Iskustva sa novijim Toshiba/Western Digital HDD-ovima... Laserstorm Nosači podataka 9 15.2.2016 21:38
Ima li neko iskustva sa TP-Linkom TL-WA5210G? aleksandar123 Komunikacioni uređaji i umrežavanje 1 15.2.2011 9:21
Transcend mp3 plejer, ima li ko iskustva sa njim? kefalo ŠDK - Zvuk na računaru 1 29.1.2011 13:27
Vasa iskustva sa ikomovim kablovskim netom Saymon Internet usluge 19 13.1.2008 21:59
Iskustva sa USB HDD Rack-ovima joda Nosači podataka 6 28.8.2006 13:11


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 22:42.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com