Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Šta da kupim? > ŠDK - Foto i audio/video

ŠDK - Foto i audio/video Saveti u vezi sa kupovinom fotoaparata, Televizora, MP3 i DVD/DivX plejera...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 26.2.2009, 1:16   #41
pesoholicar015
Član
 
Član od: 27.10.2008.
Poruke: 103
Zahvalnice: 15
Zahvaljeno 24 puta na 16 poruka
Određen forumom Re: LCD Tv manje ske a vise kvalitet...

Kakva je Toshiba,zadovoljan?Koliko keke?Baci neki linkic ako se uklapa u moju cenu.
Kada sam poredio dosao sam do zakljucka da za iste novce mogu pazariti bolje od Samsunga,npr Lg.
Razocarao sam se za Grundig
pesoholicar015 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.2.2009, 1:34   #42
Eddy
Starosedelac
 
Član od: 10.12.2005.
Lokacija: ¯\_(ツ)_/¯
Poruke: 1.397
Zahvalnice: 811
Zahvaljeno 404 puta na 255 poruka
Određen forumom Re: LCD Tv manje ske a vise kvalitet...

Model koji sam ja uzeo je Toshiba 32AV500PG. Za sad sam zadovoljan, mada me pomalo nervira prikaz SD 4:3 slike na ovakvim televizorima, iako se uglavnom gleda digitalna satelitska televizija, i sto nema rgb ulaz (d-sub kako se vec zove, 'bem li ga). Ja na laptopu nemam dvi (ni s-video), pa ne mogu povezati tv i racunar kako bih pustio neki HD film. A desktop mi je tu u ns.


EDIT: Za gledanje SD televizije bih pre uzeo neku plazmu (znam za burn in i za "vreme uhodavanja"). Sa koje razdaljine bi gledao tv? Iako 42'' zvuci lepse, lako moze da se desi da ces se samo vise razocarati, barem ja bih. Da li planiras da prikljucis komp ili neku konzolu?

Poslednja ispravka: Partybreaker (26.2.2009 u 1:51) Razlog: reklama
Eddy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.2.2009, 1:41   #43
pesoholicar015
Član
 
Član od: 27.10.2008.
Poruke: 103
Zahvalnice: 15
Zahvaljeno 24 puta na 16 poruka
Određen forumom Re: LCD Tv manje ske a vise kvalitet...

Svidja mi se i uklapa mi se u gornju granicu
Kakav je 4:3 prikaz,zasto nervira?
pesoholicar015 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.2.2009, 2:12   #44
Eddy
Starosedelac
 
Član od: 10.12.2005.
Lokacija: ¯\_(ツ)_/¯
Poruke: 1.397
Zahvalnice: 811
Zahvaljeno 404 puta na 255 poruka
Određen forumom Re: LCD Tv manje ske a vise kvalitet...

4:3 je odnos stranica, i to je onaj odnos koji sada imas na starom televizoru. Na lcd televizorima odnos stranica je 16:9, pa slika bude ili razvucena (uglavnom postoji nekoliko nacina da se razvuce slika) ili imas dve debele crte na levoj i desnoj strani. Mozes i da uvelicas sliku kako bi se pokrio ceo ekran. Tada se "odseku" gornje i donje ivice. Pomenuta toshiba ima dva takva moda, jedan pri takvom gledanju "digne" titlove da budu vidljivi, a drugi ne. Meni najvise odgovara prikaz cinema view 2 (ako ne gresim u nazivu), gde se centralni deo slike manje, a bocni delovi vise razvuku. To je neko kompromisno resenje. Cisto da navedem da je ta toshiba proslogodisnji model, pa je zato kao jeftiniji.
Jos nesto, pise da su zvucnici 2x20w ali ni to bas nisam primetio. Naravno ovde ne mislim da sam hteo da tresti tv, ali nekako imam utisak da bas i nisu neki.

Pouka: Ili su ti LCD televizori stigli "rano" na trziste (dobro nisu, za pc dusu daju), ili masovno uvodjenje digitalnog signala "kasni". Prosudite sami. Rok za prelazak na digitalni signal (to ne garantuje i HD signal) je 2015. Pretpostavljam da ce do tada laserski televizori da budu dostupni (plazma ce da nestane sa scene) ili neka druga bolja tehnologija. U svakom slucaju da majcina koleginica nije uzela lcd( a i svi ostali oko nas su zapeli za lcd, a vecina nema pojma sta je to hd signal) ja bih uzeo obican tv. Za ono sto je meni potrebno, posluzilo bi i slika bi bila bolja. A i nekako mislim da ce vecina ljudi koji su sad kupili lcd, 2015-e ce da kupe novi i bolji. Kriza ili ne, zivimo u potrosackom drustvu, gde se nova tehnologia pojavljuje na redovnoj (po meni dobro isplaniranoj) bazi.

EDIT2: Hipoteticka situacija: U Americi rok za prelazak na digitalno emitovanje signala je 12 jun ove godine. Posto je to amerika, ja pretpostavljam da ce oni za par godina nakon toga preci i na HDTV. A njihovo trziste je veliko i znacajno, tako da eto jos jednog razloga zasto bi do 2015. trebalo da bude tv-a nove generacije (a i gde ce amerikanac da bulji u isti tv 6 godina ;-) ). Ograda: Nisam protiv kupovine LCD-a (narocito ako neko zna iskoristiti njegove mogucnosti), al eto hteo sam da iznesem svoje misljenje. Ne mrzim ni amerikance, barem ne one koji znaju gde je Evropa ;-) i da francuska nije glavni grad australije.

Poslednja ispravka: Eddy (26.2.2009 u 4:56)
Eddy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.2.2009, 3:42   #45
pesoholicar015
Član
 
Član od: 27.10.2008.
Poruke: 103
Zahvalnice: 15
Zahvaljeno 24 puta na 16 poruka
Određen forumom Re: LCD Tv manje ske a vise kvalitet...

Pogresno sam postavio pitnje
Zasto ti smeta takav 4:3 prikaz,da li zbog "crnih ivica" ili nesto drugo?
Nasao sam par zanimljivih modela Lg-a na netu,kada pazarim javljam utiske...
pesoholicar015 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.2.2009, 4:40   #46
Eddy
Starosedelac
 
Član od: 10.12.2005.
Lokacija: ¯\_(ツ)_/¯
Poruke: 1.397
Zahvalnice: 811
Zahvaljeno 404 puta na 255 poruka
Određen forumom Re: LCD Tv manje ske a vise kvalitet...

A na to si mislio, pa rekao sam da mi se ne svidja SD 4:3. Malo zbog crnih ivica, malo zbog pixelizacije (pixelizacija mi se nesvidja zbog odnosa, vec zbog nacina na koji LCD televizori prikazuju nizu rezoluciju).
Eddy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.2.2009, 16:57   #47
Marti Misterija
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.910
Zahvalnice: 579
Zahvaljeno 1.747 puta na 1.039 poruka
Određen forumom Re: LCD Tv manje ske a vise kvalitet...

Citat:
pesoholicar015 kaže: Pregled poruke
Samsung poseduje nekoliko prijatelja i oni su ok (a i tv je ok ) ...ali samo ok,voleo bih nesto vise...
Nesto vise od samsunga na polju LCD TV-a, a u ekonomskoj klasi tesko da ces da dobijes. Uz to jos ukoliko zelis kvalitet za istu cenu...

Citat:
pesoholicar015 kaže: Pregled poruke
Svaki Samsung ~40K koji sam poredio sa Lg-em iste cenovne klase gubio je bitku na polju kvaliteta prikaza(ne drasticno ali primetno)...zato ne Samsung!
Gresis, ovaj, silno gresis sinak.
Samsung ne da ne gubi primetno na polju kvalitetu slike, nego je ispred LG-a u istim cenovnim kategorijama. Naravno to je tvoje misljenje i tvoj izbor, ali savetovao bih ti da ne odbacujes Samsung tako olako, jer pravis gresku.
Marti Misterija je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.6.2009, 21:29   #48
todos
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.12.2005.
Lokacija: Parmenac Čačak
Poruke: 7.713
Zahvalnice: 4.560
Zahvaljeno 2.634 puta na 1.577 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku todos
Određen forumom Re: LCD tv?

Poslao sam ti na pm, gde da trazis ove ili modele. Moj predlog je da izaberes neki Sony-ijev model. Ja imam vec dve ipo godine Sony kdl 26" 2000K, i prezadovoljan sam njim, a platio sam ga malo vise od 60000 tad kad je i strana valuta bila manja, znaci jos skuplje. A ovi sto su sad na trzistu su samo jos bolji.
sony KDL 32 S 3000 K,
Sony KDL 32 S 4000 K,
Grundig 37 LCD 6820...
Svi ovi modeli su oko 60000 dajnersa.
todos je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku todos na korisnoj poruci:
Eddy (25.6.2009)
Stara 25.6.2009, 22:14   #49
Eddy
Starosedelac
 
Član od: 10.12.2005.
Lokacija: ¯\_(ツ)_/¯
Poruke: 1.397
Zahvalnice: 811
Zahvaljeno 404 puta na 255 poruka
Određen forumom Re: LCD tv?

Hvala.

Pre par meseci sam kupio Toshibu (REGZA).
Eddy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.6.2009, 11:33   #50
todos
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.12.2005.
Lokacija: Parmenac Čačak
Poruke: 7.713
Zahvalnice: 4.560
Zahvaljeno 2.634 puta na 1.577 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku todos
Određen forumom Re: LCD tv?

Nisam gledao datum, kada je tema bila aktuelna!!!
todos je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.9.2009, 11:40   #51
Orvel
Veteran
 
Član od: 6.4.2006.
Lokacija: Životinjska farma
Poruke: 784
Zahvalnice: 434
Zahvaljeno 336 puta na 169 poruka
Exclamation Re: LED TV???

Потребна ми је препорука за ЛЕД ТВ што веће дијагонале (од 46'' па навише). Све што сам нашао за сад је Самсунг од 40'' у Техномаркет-у и Сони од 46'' у Гигатрону (који и немају него га продају на "невиђено").
Orvel je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.9.2009, 17:10   #52
miljanbg
Novi član
 
Član od: 15.9.2009.
Poruke: 2
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: LCD tv?

Sto se tice led tv-a samsunga moguce je da preko samsungshop.co.rs online prodavnice dodjes do informacije nesto vise i mozda kupis... npr ja sam kupio kameru samsungovu preko njih i uredno su mi bez dodatne naplate doneli na kucnu adresu. pozz
miljanbg je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.12.2009, 10:25   #53
pesoholicar015
Član
 
Član od: 27.10.2008.
Poruke: 103
Zahvalnice: 15
Zahvaljeno 24 puta na 16 poruka
Određen forumom Re: LCD TV manje šuške a više kvalitet...

Telefunken lcd 32hd857l

Kakav je ovaj tv,poseduje li ga neko?
pesoholicar015 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.12.2009, 10:42   #54
zvicko
Veteran
 
Član od: 3.9.2008.
Poruke: 657
Zahvalnice: 28
Zahvaljeno 46 puta na 43 poruka
Određen forumom Re: LCD TV manje šuške a više kvalitet...

Sto branite Samsung-a,kad stvarno nije dobar?Imam vise samsungovih televizora i ni jedan nije skroz kako treba npr. jedan ume povremeno da gubi zvuk,jedan je imao problem sa brajtnesom(problem je otklonjen),jednom je trebalo 30s da promeni program(problem je takodje otklonjen)...
zvicko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.12.2009, 18:00   #55
Marti Misterija
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.910
Zahvalnice: 579
Zahvaljeno 1.747 puta na 1.039 poruka
Određen forumom Re: LCD tv?

A mozda npr. zato sto govorimo iz licnih iskustava koja su se pokazala sasvim drugacijim od tvojih iskustava?!

Ne mogu da kazem da je Samsung los brend zbog toga sto recimo kod tebe menja program 30s kad kod mene i ostalih koje znam menja za par sekundi.

@ pesoholicar015

Telefunken je nekad, u svetu katodnih TV bio sasvim OK, ali je u svetu LCD TV-a druga liga i hajd' da kazem apsolutni pocetnik cija je kupovina lov u mutnom.
Drugim recima ja bih odmah zaboravio na njega.

Uostalom da ne bi izgledalo da vas ja ubedjujem u nesto sto nije tacno, jednostavno posetite AVForums ili AVS Foum koji predstavljaju dva priznatija foruma za AV tehniku i vidite sami sta ljudi tamo kazu za Samsung kao brend i kakav je u poredjenju sa ostalim brendovima i videcete da i tamo ogromna vecina, nicim izazvana i nizbogcega verovatno govori tako zato sto brani Samsung.
Marti Misterija je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.12.2009, 18:32   #56
zvicko
Veteran
 
Član od: 3.9.2008.
Poruke: 657
Zahvalnice: 28
Zahvaljeno 46 puta na 43 poruka
Određen forumom Re: LCD tv?

Ja sam u zagradama napisao da su problemi otklonjeni,sto znaci da ja hocu da kazem da sam u stvari imao mnogo reklamacija na njihove proizvode.

Evo, moj bivsi monitor Samsung 913v(koji je imao problema sa brajtnesom) kupljen je 2005. kada je on kosto 450evra(sto se i danas smatra velikim izdatkom za televizor a kamoli monitor).

Ja njega nisam platio 450evra da bi mi sra* sa brajtnesom(i bio donet 6 meseci nakon reklamacije zato sto su j*beni Samsungovi radnici imali odmor) nego da bi lepo radio kao i ovaj Asus kojeg trenutno posedujem(kojeg sam plati 14000din avgusta 2008.).
zvicko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.12.2009, 19:55   #57
pesoholicar015
Član
 
Član od: 27.10.2008.
Poruke: 103
Zahvalnice: 15
Zahvaljeno 24 puta na 16 poruka
Određen forumom Re: LCD tv?

Kod Telefunken-a me je privukla cena od 40 000 za full HD od 82cm.
Ostao sam bez televizora i sada se "uzdam" u novogodisnje popuste ...
Sta je po vama trenutno najbolja kupovina LCD-a(full HD ogromna prednost prednost)82-92cm za ~40 000RSD?
pesoholicar015 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.12.2009, 21:50   #58
Marti Misterija
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.910
Zahvalnice: 579
Zahvaljeno 1.747 puta na 1.039 poruka
Određen forumom Re: LCD tv?

Citat:
zvicko kaže: Pregled poruke
Ja sam u zagradama napisao da su problemi otklonjeni,sto znaci da ja hocu da kazem da sam u stvari imao mnogo reklamacija na njihove proizvode.

Evo, moj bivsi monitor Samsung 913v(koji je imao problema sa brajtnesom) kupljen je 2005. kada je on kosto 450evra(sto se i danas smatra velikim izdatkom za televizor a kamoli monitor).

Ja njega nisam platio 450evra da bi mi sra* sa brajtnesom(i bio donet 6 meseci nakon reklamacije zato sto su j*beni Samsungovi radnici imali odmor) nego da bi lepo radio kao i ovaj Asus kojeg trenutno posedujem(kojeg sam plati 14000din avgusta 2008.).
Nemoj da kroz losa iskustva sa monitorima govoris o kvalitetu Samsungovih televizora jer nije korektno da kroz gamu jednog proizvoda komentarises neki drugi proizvod ako vec nemas neka direktna iskustva sa njihovim televizorima koji su inace poenta ove teme a ne monitori, jer bez obzira koliko oni slicni bili (neko bi rekao ekran kao ekran) oni se ipak po svojoj nameni a samim tim i karakteristikama znatno razlikuju.

Samsung zeleo ti to da priznas ili ne jeste jedan od pionira i najvecih proizvodjaca na polju LCD televizora o cemu govori i cinjenica da mnogi poznati proizvodjaci LCD televizora koriste upravo njihove panele (izmedju ostalog i Sony), a paneli su jedan od najbitnijih delova ovih televizora.

Cena od 450 evra za LCD monitor u 2004. godini je sasvim normalna za to doba jer kad se nesto tek pojavi na trzistu kao sasvim novi proizvod, savim je logicno da ce u startu da kosta kao Svetog Petra kajgana a da ce cene povremeno sa porastom konkurencije, razvojem te tehnologije i dolaskom novih da padaju. Tako je neko odmah po izlasku kupio SSD od recimo 32GB za nekoliko stotina evra a za par godina SSD od par stotina GB ce kostati mozda manje od sto evra, kao sto cena HDD neumitno pada iako kapacitet isto tako raste i sa ovakvim tempom razvoja tehnologija jednostavno ne mozemo da poredimo cene od pre nekoliko godina sa sadasnjim cenama slicnih proizvoda. Pa mi smo CRT monitore od 17 i 19'' placali slicnim ciframa kada su se prvi pojavili sa tim dijagonalama a danas ih ni nema, da ne kazem da nista ne vrede.

Takodje nisam bas siguran da su ti Samsungovi radnici otklanjali kvar na tom monitoru kao sto si napisao jedino ako ga nisi slao u inostranstvo na opravku posto Samsungovi radnici ovde ne rade. Pre ce biti da je to radio ovlasceni uvoznik za Srbiju a za njihov (ne)rad i njihovo (ne)znanje ne mozes da krivis Samsung.

Poslednja ispravka: Marti Misterija (14.12.2009 u 22:00)
Marti Misterija je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.12.2009, 22:23   #59
zvicko
Veteran
 
Član od: 3.9.2008.
Poruke: 657
Zahvalnice: 28
Zahvaljeno 46 puta na 43 poruka
Određen forumom Re: LCD tv?

Razlika izmedju LCD monitora i LCD televizora su minimalisticke.
Ja sam naveo i probleme kod monitora i kod televizora,ne interesuju mene sta drugi kazu za njega, ja govorima kakva ja iskustva imam sa njima.
LCD monitori su tada bili novina(vecina ljudi je tada imalo CRT monitore) , zato su tada bili tako skupi i ja to ne poricem.Ja samo hocu da kazem da ja za 450evra zelim da imam proizvod koji me nece odmah u startu za*ebavati.
U prodavnici u kojoj sam kupio taj monitor su mi rekli da prvo nose u Novi Sad pa potom (ako se dobro secam) u Koreju(za ovo nisam siguran ali znam da je inostranstvo).

Inace to za SSD, ja znam.I kao bolji primer bi ti bilo da si uporedjivao LCD sa LED,tu si sada poceo da mesas sve hardvere tj. babe i zabe.

Aj' zdrav ti bio i da se tu ne svadjas sa mnom.

Ako zeli da uzme Samsunga nek' ga uzme,upitanju su njegovi zivci i njegov novac.
zvicko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.12.2009, 22:52   #60
Marti Misterija
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.910
Zahvalnice: 579
Zahvaljeno 1.747 puta na 1.039 poruka
Određen forumom Re: LCD tv?

Citat:
zvicko kaže: Pregled poruke
Razlika izmedju LCD monitora i LCD televizora su minimalisticke.
Ajd' kad ti tako kazes, slazem se, stvarno slicno izgledaju samo je monitor manji. A to sto imaju sasvim drugu namenu nije ni tako bitno.

Citat:
zvicko kaže: Pregled poruke
Ja sam naveo i probleme kod monitora i kod televizora,ne interesuju mene sta drugi kazu za njega, ja govorima kakva ja iskustva imam sa njima.
Postujem tvoje misljenje samo ali ako vec kazes da te ne interesuje sta drugi kazu zasto si uopste pokrenuo to pitanje kada si rekao/pitao "zasto branimo Samsung kada stvarno nije dobar(?)"? Ja sam jednostavno probao da objasnim da su nasa iskustva drugacija nego tvoja i da je prema istim Samsung i vise nego dobar ali ako ti ne zelis da cujes takva iskustva i drugo misljenje - OK, to je tvoje pravo.
Btw. koje i kada si to probleme naveo kod televizora i na osnovu cega posto si u prethodnim postovima koliko vidim pisao samo o monitorima. Jel to tvoje licno iskustvo sa Samsungovim LCD ili si cuo/procitao neko/necije misljenje za koje kazes da te ne interesuje?

Citat:
zvicko kaže: Pregled poruke
LCD monitori su tada bili novina(vecina ljudi je tada imalo CRT monitore) , zato su tada bili tako skupi i ja to ne poricem.Ja samo hocu da kazem da ja za 450evra zelim da imam proizvod koji me nece odmah u startu za*ebavati.
Slazem se apsolutno sa tobom da svako treba da za svoj novac dobije ispravan proizvod i da ne treba da gubi zivce ali nikad se nije desilo , niti ce, da apsolutno svi proizvodi rade besprekorno. Uvek postoji mogucnost da se u seriji nadje neki proizvod koji ne radi bas kako treba zbog neke losije komponente, tako da cak i proizvodjci dozvoljavaju mogucnost greske u odredjenom proizvodu. Tebi je, na zalost, zapao jedan takav monitor ali zbog svega toga ne bi trebalo da radis ono sto se zove "zloupotreba generalizacije" i da na osnovu jednog losijeg primerka (i to drugog proizvoda) generalno sudis o celoj gami proizvoda.

Citat:
zvicko kaže: Pregled poruke
U prodavnici u kojoj sam kupio taj monitor su mi rekli da prvo nose u Novi Sad pa potom (ako se dobro secam) u Koreju(za ovo nisam siguran ali znam da je inostranstvo).
Nisi im valjda stvarno poverovao da stvarno salju monitor u Koreju!

Citat:
zvicko kaže: Pregled poruke
Inace to za SSD, ja znam.I kao bolji primer bi ti bilo da si uporedjivao LCD sa LED,tu si sada poceo da mesas sve hardvere tj. babe i zabe.
Ako si me razumeo, a cini mi se da nisi, u svom prethodnom postu sam naveo SSD kao primer cene kada dodje do pojave neke nove, znatno drugacije (i bolje) tehnologije tako da nisam mesao babe i zabe vec sam uporedio da je ono sto je nekad svojom pojavom i znatno visom pocetnom cenom LCD predstavljao za CRT to je kao nova i znatno skuplja tehnologija sada SSD u odnosu na HDD.

Citat:
zvicko kaže: Pregled poruke
Aj' zdrav ti bio i da se tu ne svadjas sa mnom.
Ako zeli da uzme Samsunga nek' ga uzme,upitanju su njegovi zivci i njegov novac.
Uopste se ne svadjam sa tobom samo iznosim svoje argumente na osnovu licnog pozitivnog iskustva sa Samsungovim televizorima (ne monitorima) pre, za vreme i narocito nakon kupovine i mnogo procitanih strana i reviewa na forumima o Samsungu kao i poredjenja istog u radnjama kako medjusobno tako i sa televizorima drugih proizvodjaca.

Ziv ti meni bio, izgleda da se bar slazemo oko toga da ako neko zeli da uzme Samsung, slobodno to uradi jer su njegovi zivci i novac, a shodno mom iskustvu sa Samsung LCD televizorima ima moju apsolutnu podrsku u tome.
Marti Misterija je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
lcd, televizor

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 13:24.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com