Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre > MMORPG igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

MMORPG igre Massively multiplayer online role-playing games - WoW, Guild Wars, Eve Online, Age of Conan, Lineage, kao i mnoge druge...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 12.9.2007, 15:58   #1901
zorx
Veteran
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: 010011100110100101110011
Poruke: 585
Zahvalnice: 200
Zahvaljeno 160 puta na 124 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars

Citat:
GaleOm kaže: Pregled poruke
Po mojim informacijama GWEN je najzad stigao(la?) samo jos da prodje kroz knjigovodstvo.
Jeste, moze da se naruci telefonom od Extrema.
zorx je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.9.2007, 18:44   #1902
Aleksa
Član
 
Član od: 30.1.2006.
Poruke: 451
Zahvalnice: 72
Zahvaljeno 43 puta na 40 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars

Ja danas prepodne bio do prodavnice da vidim da li je stiglo... i prodavacica mi rekla da stize popodne! A kada sam pitao da li dobijate od ExtremeCC, ona je rekla da, i dodala da bas i nije sigurna da ce da dobiju popodne Najbolje da dodjem sutra ili za neki dan XD
Aleksa je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.9.2007, 20:45   #1903
daedalus
Član
 
Član od: 22.12.2005.
Lokacija: Zemoon
Poruke: 322
Zahvalnice: 23
Zahvaljeno 32 puta na 27 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars

quote mog posta sa jednog potpuno nevezanog foruma, na temu GW:EN od malopre.
Citat:
stigao je. fala qrcu.
extreme je uvezao, možete preuzeti kod njih ili u Game-s prodavnici; plato možda neće imati, ako bude imao pitanje je kada. računi od pre-release izdanja važe u obe gorepomenute radnje.
cheers.
malopre sam kupio. jeeej.
daedalus je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.9.2007, 18:06   #1904
Freeloader
Član
 
Član od: 28.1.2006.
Lokacija: Start > run > regedit
Poruke: 269
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno 20 puta na 15 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars

Novi nastavak ej Fenomenalan,prica ej super,grafika je bolja i ljepsa,zanimljivija mi je od ostalih,stvarno pun pogodak!I dungeoni su strava,ali Ooze Pit je ubitachno tezak Ja sam presao sa jednim likom,sad cu sa ostalima
Freeloader je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.9.2007, 13:10   #1905
Panzer General
Član
 
Član od: 7.3.2006.
Lokacija: BG
Poruke: 39
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 4 puta na 2 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Panzer General Slanje poruke preko Yahooa korisniku Panzer General
Određen forumom Re: Guild Wars

Prvi put se srecem sa ovom igrom. Ortak koji igra davno me je nagovorio da probam, a ja jako dugo kukam da bih igrao nesto online. Kupim ja ovu najnoviju igru iz GW serijala...i u prethodnih 48 sati, 16 sati sam igrao ovo cudo. Strava je!
Panzer General je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.9.2007, 15:12   #1906
IYIARKO
Član
 
Član od: 26.11.2006.
Poruke: 114
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 10 puta na 8 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars

Šta sve treba da kupim da bi igrao sada najnoviju verziju???
Jer samo zadnji deo ili moram i predhodne?
IYIARKO je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.9.2007, 15:58   #1907
Aleksa
Član
 
Član od: 30.1.2006.
Poruke: 451
Zahvalnice: 72
Zahvaljeno 43 puta na 40 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars

Citat:
IYIARKO kaže: Pregled poruke
Šta sve treba da kupim da bi igrao sada najnoviju verziju???
Jer samo zadnji deo ili moram i predhodne?
Dovoljno je samo neki od prethodnih, ne moras sve
Aleksa je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.9.2007, 22:31   #1908
Sale013
Kind Of A Big Deal
 
Avatar korisnika Sale013
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: Levo od Pakla
Poruke: 2.214
Zahvalnice: 344
Zahvaljeno 450 puta na 265 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars

Evo ja sam izgustirao malo gwen i došao do sledećeg zaključka..
1. Suviše kratak.
2. Ne sviđa mi se što su za poster stavili glupu mapu.
3. Mnogo je kasnio kod nas
4. Donosi relativno malo novina koje brzo dosade.
To su neke loše stvari.. Barem po meni.. A svidelo mi se jedino.. Ah, šta mi se svidelo.. Pa istina je da sam ja uzeo gwen iz prostog razloga što volim GW (iako me strašno smorio).. Vredi odigrati gwen u svakom slučaju. Ali čisto sumnjam da će ova ekspanzija biti dovoljna da "umiri" igrače do izlaska GW2. Po meni možemo očekivati još ovakih "polu proizvoda".. Malo je bezveze jer je cena ove ekspanzije bila ista kao i za sve nastavke (barem nama), ali opet vredi izdvojiti tu sumu novca. Ako ništa drugo zabaviće vas barem na par dana, kao što je to nekad radio GW prvi deo, ili Nightfall mesecima..
Nije mi se svidelo i što nisu ubacili neku dozu "veštačke inteligencije", u smislu da NPC likovi mogu da prepoznaju npr vas kao osobu koja je npr ubila abadona.. Mislim, u jednoj sceni sam doživeo pitanje "da li si čuo za Scepter of Orr?".. a susret sa onom malom gwen da i ne pominjem.. Hall of Monuments je OK stvar ali bilo bi lepo kada bi se moglo ući u njega kao u Guild Hall.. OK, možda sam previše očekivao od ovoga ali..Dobro je, bolje išta nego ništa..
Sale013 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.9.2007, 11:05   #1909
zorx
Veteran
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: 010011100110100101110011
Poruke: 585
Zahvalnice: 200
Zahvaljeno 160 puta na 124 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars

Heh, primarni quest jeste relativno kratak, ali ovo je ipak samo expanzija. Sporedni questovi (po meni najbolji do sad), mini igre i dungeoni traze puno vise vremena.

Meni je najveca mana lakoca igre, ali to je vec vidjeno u NF-u. Fali mi izazov koji su imali Proph. i Factions kad nije bilo heroja.... I ide mi na zivce sto ne mogu (bar za sad) da prenesem wisdom titulu u Hall of Monuments... Sve drugo je dobro.
zorx je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.9.2007, 12:28   #1910
Panzer General
Član
 
Član od: 7.3.2006.
Lokacija: BG
Poruke: 39
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 4 puta na 2 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Panzer General Slanje poruke preko Yahooa korisniku Panzer General
Određen forumom Re: Guild Wars

Citat:
IYIARKO kaže: Pregled poruke
Šta sve treba da kupim da bi igrao sada najnoviju verziju???
Jer samo zadnji deo ili moram i predhodne?
Mozes da kupis Platinum Edition. Nesto je skuplji ali to je to. Dobijes osnovu i najnoviju ekspanziju.
Panzer General je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.9.2007, 13:19   #1911
donator99
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.3.2007.
Poruke: 4.425
Zahvalnice: 318
Zahvaljeno 780 puta na 600 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars

Nakon odigranih 200 sati GW-a u meni se izrodila zelja za farmom...hteo sam da si kupim neki fancy armor(sad nosim obican Kurzick).
Naravno, kako bolje zaraditi pare od farma?Posto sam nesposoban da napravim obican build, a kamoli farm build odem ja na PvX da si izaberem farm build za svog assassina(posto sam imao dobro iskustvo sa critical barager buildom kojeg sam skinuo od tamo).
PvX->Great Working Farming Builds.
Za shadow farmera sam znao odavno, ali bi predugo trebalo da nadjem sve skillove i opremu i tako on otpadne.Ostane Death Blossom Farmer koji je nesto modovana verzija Chakkr farmera sa kojim sam uspesno farmovao Chakkr Thousand Taila za njegov 10-20k vredan bow.Posto mi je trebao Mystic Regenaration kojeg ima jedan trener u celom NF-u(iz nekog cudnog razloga nisam zeleo da ga cappujem od bossa...) bio sam primoran da igram main questove i misije koje nesto i ne volim.Nakon par dana igranja dodjem ja do tog lika i uzmem skill.Ja, ono sav happy imam Great Working Farmera.
Opet pravac PvX da vidim sta mogu da farmujem...Kad ono BUM! , ne mogu nista...Ili neke creepove u HM-u u Eloni(malo mi fali da ga predjem ali nikako...) ili HM u Prophu(u kojem sam tek bio dosao do Crystal Deserta).Sta cu odlucih da farmujem minotaure u Elona's reachu u NM-u.Nakon dan igranja ja sav srecan dosao sam do Reacha.
Sad laksi deo farming.Krenem ja tako...nakon sat i po 1 elonian key i jedan purple item...
Meni nesto cudno, pa ja ubijam 10-12 creepova po runu.
Zato ja vas pitam jedno pitanje, koliki je drop rate zlatnih itema?Da ostavim farm ovih minotaura i da zavrsim neku kampanju pa da radim farm u HMu ili sta?
P.S. izvinite zbog dugog posta
donator99 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.9.2007, 14:31   #1912
donator99
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.3.2007.
Poruke: 4.425
Zahvalnice: 318
Zahvaljeno 780 puta na 600 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars

Evo merio sam koliko zaradjujem po satu ovog farma:
Za okruglo 1 sat(od toga 2 runa sam poginuo...) 2p170gp + 2 elonian keya(svaki po 225gp).Da li je to OK za NM farm?
BTW da li te elonian keyeve mogu da koristim u Eloni u NF posto mislim da su istog oblika, a imaju i istu cenu?Hvala.
donator99 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.9.2007, 18:10   #1913
GaleOm
Veteran
 
Član od: 7.11.2005.
Poruke: 808
Zahvalnice: 350
Zahvaljeno 268 puta na 153 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars

Ko zna koji je % dropa zlatnih/zelenih i sl itema, ovog vikenda je bio Unique Item Weekend(tri puta je veca mogucnost za dobijanje unikatnih itema) pa sam po forumima citao da se mnogi zale kako su igrali satima i satima a nista im nije palo.
GaleOm je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.9.2007, 20:08   #1914
6am3 Fana71c
Veteran
 
Član od: 13.1.2006.
Poruke: 887
Zahvalnice: 25
Zahvaljeno 45 puta na 34 poruka
Cool Re: Guild Wars

Farm je najgori nacin za zaradjivanje para. Jedino od toga sto je gore je farm koriscenjem gluposti sa Wikija.
6am3 Fana71c je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.9.2007, 21:30   #1915
Aleksa
Član
 
Član od: 30.1.2006.
Poruke: 451
Zahvalnice: 72
Zahvaljeno 43 puta na 40 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars

Koji je (najbrzi) nacin da se dodje do para?!
Aleksa je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.9.2007, 22:52   #1916
donator99
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.3.2007.
Poruke: 4.425
Zahvalnice: 318
Zahvaljeno 780 puta na 600 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars

@Fanatik:
Zasto tako mislis?PvX buildovi su odlicni(barem meni)
i stvarno znam mnogo ljudi koji ih koriste za farming.Mnogo je tesko razviti sopstveni farm build.Koji ti nacin za dobijanje para znas da je brzi od HM farma?
@Aleksa:
Meni kad treba para ja farmujem.Sad hocu da si kupim elitni kurzick armor.
Poceo sam da farmujem Minotaure kod Elona's Reacha u NM sa A/D Death Blossom Farmer kojeg sam uzeo sa PvX-a i zaradjujem po 2k + Elonian kljucevi na sat.
Medjutim mnogo više para ima u HM-u.
Udjem u podrucje na HM-u.Drugi item koji ispadne max dmg gold sword 15^50, health +30(ili 29 nisam siguran) i jos jedan super mod.U HM-u su nagrade mnoogo vece tj. veca je mogucnost ispadanja gold/purple itema.
Mozes i da farmujes odredjenog bossa za njegov green item.Ja sam dosad farmovo bossove 2.Prvi put Chakk'r Thousand Tail za njegov super zelaous bow(10k-20k vredi), a drugi put sam farmovo danas negog assassina za njegove bodeze.
Koji ti je glavni lik?Svaka klasa ima svoja mesta za farm.
Naravno mozes i da samo igras...Ja sam danas igrao misiju u HM-u sa jos 6 drugih ljudi i jednim herojem i iz jednog creepa mi ispadne black dye(6.5k vredi)
i margonite key...Mozes i da ides u chest runnove tj. da kupis mnogo kljuceva ili lockpika i ides da otvaras mnogo chestova.Ja to dosad nisam radio mada planiram.
Pozdrav.
donator99 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.9.2007, 22:55   #1917
donator99
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.3.2007.
Poruke: 4.425
Zahvalnice: 318
Zahvaljeno 780 puta na 600 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars

Citat:
GaleOm kaže: Pregled poruke
Ko zna koji je % dropa zlatnih/zelenih i sl itema, ovog vikenda je bio Unique Item Weekend(tri puta je veca mogucnost za dobijanje unikatnih itema) pa sam po forumima citao da se mnogi zale kako su igrali satima i satima a nista im nije palo.
Farmuj gold iteme u HM-u.
Meni su danas pala 2, od toga jedan odlican sword i vampiric bodezi.
Od toga samo sam prvo isao solo HM.
A, dok sam u NM-u farmovo bossa za njegov green iz iste grupe creepova mi ispadnu i green bodezi i vampiric bodezi...Joj, kakva sreca...
donator99 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.9.2007, 1:30   #1918
Panzer General
Član
 
Član od: 7.3.2006.
Lokacija: BG
Poruke: 39
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 4 puta na 2 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Panzer General Slanje poruke preko Yahooa korisniku Panzer General
Određen forumom Re: Guild Wars

jest' da sam tek poceo da igram i da ranije nisam igrao i jos ne kapiram sve (ipak treba vremena), O CEMU BRE VI PRICATE!?!?
Panzer General je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.9.2007, 9:02   #1919
Aleksa
Član
 
Član od: 30.1.2006.
Poruke: 451
Zahvalnice: 72
Zahvaljeno 43 puta na 40 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars

Rado cu da probam HM, ali jos nisam presao ni jednu kapanju do kraja (sve mi ostalo po jos jedna misija)

Sledece nedelje kad imam malo vise vremena cu da predjem, pa cemo da vidimo kako HM stvarno izgleda
Aleksa je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.9.2007, 11:55   #1920
6am3 Fana71c
Veteran
 
Član od: 13.1.2006.
Poruke: 887
Zahvalnice: 25
Zahvaljeno 45 puta na 34 poruka
Cool Re: Guild Wars

Citat:
donator99 kaže: Pregled poruke
@Fanatik:
Zasto tako mislis?PvX buildovi su odlicni(barem meni)
i stvarno znam mnogo ljudi koji ih koriste za farming.Mnogo je tesko razviti sopstveni farm build.
Znas mnogo ljudi koji ih koriste jer mnogo ljudi mrzi da sami smisle nesto svoje. Najlakse je copy-paste. Necu sad da glumim nekog sveca, svi smo mi koristili neki bild sa neta u nekom trenutku, ali najbolje je da sam smislis nesto sto usput i odgovara tvom stilu igre. Na primer kladim se da neces nigde na netu naci bild za dervisa koji moze u jednom run-u, sa istim bildom, da ocisti celu plazu i celu šumu u FoW (kad kazem celu, mislim da iza tebe ne ostaje niko) Ovo ti je samo primer. To sam smislio kad su mi trebali shardovi za armor, inace ne farmam na redovnoj bazi kao vecina. Prvo jer nisam od onih koji stekaju pare bez razloga, zaradjujem pare samo kad mi trebaju. A drugo jer farm je takav, da u pocetku dobijes dobre dropove, a kasnije su sve vise shit. I treci, glavni razlog, je sto je uzasno smoreno prodavati rezulate farma. Jedino sto i dalje ponekad farmam su Totem Axe, jer one odu kroz 10 min. a farm je za opustanje, uz muziku

Citat:
donator99 kaže: Pregled poruke
Koji ti nacin za dobijanje para znas da je brzi od HM farma?
Glavi nacin za dobijanje mnogo para je powertrade. A toga se klonim kao djavo od krsta. Ako mi danas trabaju pare, mogu da zaradim na vise nacina. Mogu da taxiram, mogu da uradim koji totem axe farm, IDS run, FoW solo run... Nije nesto, ali istini za volju, ni ne treba mi mnogo para, jer imam vec sve sto zelim. Sve sto mi je trebalo od skupih stvari je sponzorisao gospodin Urgoz. Za nekih nedelju dana sam zaradio oko pola miliona, a od svih run-ova sam dobio priblizno oko milion, pretpostavljam. A znas sta je jos lepsi osecaj? Kad igras na miru posle toga, ne brines o itemima i parama, nego uzivas u igri
6am3 Fana71c je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
guild wars, mmorpg


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Guild Wars pitanja primeyuri Mrežne igre 288 27.11.2009 17:47
Guild Wars - Internet konekcija?! eXtreme Role-Play 12 25.9.2006 8:24
..opet Guild Wars... bizent Mrežne igre 6 18.4.2006 7:55
Traze se Guild Wars PvP igraci GaleOm Mrežne igre 0 12.4.2006 11:35
neka pitanja o Guild Wars... barjaktar Mrežne igre 6 11.4.2006 18:06


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 17:09.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com