Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Internet > Web razvoj

Web razvoj Sve u vezi sa razvojem Internet sajtova: programi, dizajn, usluge hostinga, administracija...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 11.11.2012, 20:52   #1
Night Walker
Član
 
Član od: 21.7.2012.
Lokacija: Srbija
Poruke: 31
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom jQuery problem

Ima li ovde neko ko se razume u jQuery da mi kaze kako da stavim da kad izvrsi funkciju ove metode one() da posle odredjenog vremena izvrsi jos jednu funkciju?
I pokusavao sam da namestim da kad pritisnem misem promeni sliku i kad pustim misem promeni sliku, ali problem je u tome sto kada pritisnem misem i pomerim mis sa slike nepromeni sliku dvaput nego samo jedanput, a vazno mi je da prikaze drugu. Inace menjam sliku tako sto promenim src.

Ako neko zna koja su resenja...
Night Walker je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.11.2012, 17:04   #2
user928
Član
 
Član od: 13.6.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 184
Zahvalnice: 20
Zahvaljeno 7 puta na 6 poruka
Određen forumom Re: jQuery problem

ja se ne razumem ali sam nasao fin tutorial za pocetak ucenja o jquery-u koji planiram da pocnem da ucim, mozda mozes da pitas tamo, poz!

jQuery tutorijal za početnike
user928 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.11.2012, 2:03   #3
Night Walker
Član
 
Član od: 21.7.2012.
Lokacija: Srbija
Poruke: 31
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: jQuery problem

Uspeo sam da resim svoj problem (dodajem dva eventa mousedown i mouseup sa razlicitim funkcijama metodom .one() ali ako pritisnem na sliku, sklonim kursor sa slike i pustim taster misa van slike ostane druga slika a neprikaze trecu, a druga nesme da ostane tu) tako sto sam u funkciju koju pozivam metodom .one() na event mousedown ugradio da poziva na kraju te funkcije funkciju koja ce ponovo da dodeli metodom .one() event mouseout koji poziva funkciju koja vraca sliku u prvobitno stanje ako kursor ode sa slike i jos jednom metodom .one() ponovo dodajem onaj isti event mousedown toj slici kako bi korisnik mogao kasnije da klikne i pogleda trecu sliku.
Night Walker je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Extremno cudan problem sa RapidShare-om MarkoT Internet tehnologije 8 2.4.2010 18:20
Problem sa zvukom - da li je do hardware-a ili nesto drugo? FiresnakE Kvarovi 6 5.3.2010 12:08
Problem sa adapterom i baterijom DELL Ispiron 1300 maximusbrut Kvarovi 0 12.11.2009 11:15
Problem sa Adobe Flash performansama na Windows Vista x64 Home Premium OS-u VladimirBalt Kvarovi 0 23.8.2009 0:29
Veliki problem sa RAM memorijom leka Kvarovi 10 27.7.2006 10:17


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 15:51.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com