Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre > MMORPG igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

MMORPG igre Massively multiplayer online role-playing games - WoW, Guild Wars, Eve Online, Age of Conan, Lineage, kao i mnoge druge...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 29.5.2014, 15:41   #281
grim
Član
 
Član od: 14.12.2005.
Lokacija: Uspavan Dolina
Poruke: 91
Zahvalnice: 12
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: Eve online

Uspeo sam, hvala ti
grim je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.5.2014, 16:53   #282
Neutrino
Deo inventara foruma
 
Član od: 17.6.2011.
Poruke: 7.336
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 3.334 puta na 2.010 poruka
Određen forumom Re: Eve online

Ako se upuštaš u low-sec avanturu koju ti je Apostrof preporučio gledaj da naučiš neke osnove preživljavanja u tom delu svemira. Low-sec ima manje igrača ali gankeri umeju i više nego uspešno da pikaju žrtve direkcionim skeniranjem najprometnijih trasa.

- nikad ne warpuj na sam gate jer za tren oka može da ti se stvori cela flota gankera sa interdiktorima ispred kapije
- pre nego što uradiš deployment sondi za skeniranje obavezno uradi alignment broda sa nekim objektom da možeš brže da pobegneš
- kad se malo izveštiš počni da radiš alignment sa bookmarkovima u free-space-u da gankeri ne mogu da te prate
- uvek prati local chat jer se kontakti u njemu uvek prikazuju, zajedno sa njihovim sigurnosnim statusom
- za explorera želiš da se orijentišeš na brze brodove (frigate i razarače) jer gankeri imaju običaj da svoje flote prilagođavaju za veće (vrednije) ciljeve pa zato koriste oružja velike rezolucije (signature resolution). Pošto verovatnoća pogotka zavisi od odnosa rezolucije broda i radijusa broda (signature radius / signature resolution) male frigate (recimo Tristan) mogu bukvalno da obleću oko većih brodova (sve veće od krstarica) jer njihovi topovi zbog brzine praćenja meta (rad/s) ne mogu da uhvate lock

Zapamti ovo, verovatno že ti bar jedna od pomenutih stavki kad-tad spasiti život (klon).
Neutrino je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Neutrino na korisnoj poruci:
grim (29.5.2014)
Stara 5.6.2014, 17:15   #283
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.155
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.056 puta na 1.270 poruka
Određen forumom Re: Eve online

Layoffs hit Eve Online studio CCP

Hoce li ovi Vikinzi uopste i opstati do kraja godine...uglavnom sve sto se procita o CCP u zadnje vreme ima veze sa otpustanjima.
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.6.2014, 19:17   #284
perablenta
Deo inventara foruma
 
Član od: 30.1.2009.
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.267
Zahvalnice: 1.054
Zahvaljeno 1.668 puta na 1.060 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku perablenta
Određen forumom Re: Eve online

Pa ono, logican sled dogadjaja. Zaposle ljude da rade na drugim igrama, ne zavrse igre ili ne naprave profit pa otpuste ljude.
perablenta je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.6.2014, 0:49   #285
Apostrof
Veteran
 
Član od: 27.11.2007.
Lokacija: Segmentum Solar
Poruke: 1.124
Zahvalnice: 351
Zahvaljeno 388 puta na 197 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Apostrof
Određen forumom Re: Eve online

Citat:
Neutrino kaže: Pregled poruke
Ako se upuštaš u low-sec avanturu koju ti je Apostrof preporučio gledaj da naučiš neke osnove preživljavanja u tom delu svemira. Low-sec ima manje igrača ali gankeri umeju i više nego uspešno da pikaju žrtve direkcionim skeniranjem najprometnijih trasa.

- nikad ne warpuj na sam gate jer za tren oka može da ti se stvori cela flota gankera sa interdiktorima ispred kapije
Interdiktori ne sluze nicemu u low sec svemiru, warp distruption sonde mogu da se koriste samo u 0.0 svemiru. Takodje kad se warpujes direktno na kapiju mozes odmah da skocis u sledeci sistem nema teoretske sanse da neko uspe da te lokuje za trecinu sekunde, a ako si u frigati za istrazivanje cak i ako te prate kroz kapiju sansa da te uhvate pre nego sto odes do sledece kapije ili na safe bookmark i klokujes se su minimalne. Tako da u sustini u low-sec svemiru uvek warpuj direktno na kapiju, sem ako ne sumljas da se radi o jako ozbiljnom gate kampu sa interceptorima opremljenim sensor boosterima i sl, onda se samo izloguj. Sansa da naletis na ovakav kamp u Khanid low-secu su nepostojece.
Citat:
- pre nego što uradiš deployment sondi za skeniranje obavezno uradi alignment broda sa nekim objektom da možeš brže da pobegneš
- kad se malo izveštiš počni da radiš alignment sa bookmarkovima u free-space-u da gankeri ne mogu da te prate
Ako nisi klokovan ili barem na nekom bookmarku, tacnije ako samo sedis na planeti ili kapiji ili jos gore suncu mrtav si. Ako se klokujes na nekom bokmarku posle lansiranja sondi apsolutno te je nemoguce locirati te sondama i savrseno si bezbedan. Kad lociras exploration sajt samo obrati paznju na skener da li neko lansira combat probes, ako ih vidis na skeneru bezi.
Citat:
- za explorera želiš da se orijentišeš na brze brodove (frigate i razarače) jer gankeri imaju običaj da svoje flote prilagođavaju za veće (vrednije) ciljeve pa zato koriste oružja velike rezolucije (signature resolution). Pošto verovatnoća pogotka zavisi od odnosa rezolucije broda i radijusa broda (signature radius / signature resolution) male frigate (recimo Tristan) mogu bukvalno da obleću oko većih brodova (sve veće od krstarica) jer njihovi topovi zbog brzine praćenja meta (rad/s) ne mogu da uhvate lock
Za istrazivanje koristi iskljucivo exploration frigate, nikako ali apsolutno nikako razarace, em sto nemaju bonuse na hakovanje i skeniranje mnogo su sporiji i lakse ih je lokovati.

Takodje lokovanje nema nikakve veze sa trackingom topova vec sa scan resolution tvog broda i sig radijus protickog. Cak i ako topovi ne mogu da prate tvoj brod i promase te koji put opet ces biti lokovan od strane nekog interceptora sa warp scramblerom i to je to, cak i ako promase koji put ti ne ides nigde i mrtav si.
Apostrof je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.6.2014, 15:00   #286
grim
Član
 
Član od: 14.12.2005.
Lokacija: Uspavan Dolina
Poruke: 91
Zahvalnice: 12
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: Eve online

Snalazim se za sada, samo me 2 puta roknuli, sad cim me neko lockuje warpujem se i dovidjenja
grim je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.6.2014, 16:08   #287
Neutrino
Deo inventara foruma
 
Član od: 17.6.2011.
Poruke: 7.336
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 3.334 puta na 2.010 poruka
Određen forumom Re: Eve online

Citat:
Apostrof kaže: Pregled poruke
Interdiktori ne sluze nicemu u low sec svemiru, warp distruption sonde mogu da se koriste samo u 0.0 svemiru.
Interdiktori od Rubicon ekspanzije mogu da koriste warp scramblere koji su itekako dozvoljeni u low sec-u.
Citat:
Apostrof kaže: Pregled poruke
Takodje kad se warpujes direktno na kapiju mozes odmah da skocis u sledeci sistem nema teoretske sanse da neko uspe da te lokuje za trecinu sekunde
Čak i sa najbržim brodovima (frigate, interdiktori) i revidiranim sistemom brzina u Rubicon ekspanziji vremenski interval od faze usporenja iz warp-a do ulaska u kapiju traje minimalno nekoliko sekundi - i više nego dovoljno da gankeri odrade svoj deo posla. Ponavljam, warp na gate je izuzetno loša ideja u bilo kom sektoru sa sigurnosnim statusom ispod 0.6.
Citat:
Apostrof kaže: Pregled poruke
Ako nisi klokovan ili barem na nekom bookmarku, tacnije ako samo sedis na planeti ili kapiji ili jos gore suncu mrtav si. Ako se klokujes na nekom bokmarku posle lansiranja sondi apsolutno te je nemoguce locirati te sondama i savrseno si bezbedan. Kad lociras exploration sajt samo obrati paznju na skener da li neko lansira combat probes, ako ih vidis na skeneru bezi.
Logično da ćeš skeniranje raditi na nekom safe-spotu, ne u sred sistema gde će te svaki sken pokupiti.
Citat:
Apostrof kaže: Pregled poruke
Takodje lokovanje nema nikakve veze sa trackingom topova vec sa scan resolution tvog broda i sig radijus protickog. Cak i ako topovi ne mogu da prate tvoj brod i promase te koji put opet ces biti lokovan od strane nekog interceptora sa warp scramblerom i to je to, cak i ako promase koji put ti ne ides nigde i mrtav si.
Lepo sam napisao, "verovatnoća pogotka zavisi od odnosa rezolucije broda i radijusa broda (signature radius / signature resolution)". To znači da čak i kada si lockovan ukoliko je signature radius broda kojeg gađaš manji utoliko je manja šansa da budeš pogođen.

Inače, warp scrambler nema apsolutno nikakav uticaj na sub-warp brzinu broda tako da pretpostavljam da si hteo da kažeš "webber" a ne warp disruptor. No nebitno, čak i sa webberima frigate mogu itekako lako da se izbore sa svime što je veće od battleship klase. Jedini izuzetak je ako battleship koristi target paintere koji povećavaju signature radius neprijateljskog broda i time onu prethodno pomenutu verovatnoću pogotka.
Neutrino je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.6.2014, 11:33   #288
Apostrof
Veteran
 
Član od: 27.11.2007.
Lokacija: Segmentum Solar
Poruke: 1.124
Zahvalnice: 351
Zahvaljeno 388 puta na 197 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Apostrof
Određen forumom Re: Eve online

Citat:
Neutrino kaže: Pregled poruke
Interdiktori od Rubicon ekspanzije mogu da koriste warp scramblere koji su itekako dozvoljeni u low sec-u.
Sta bre pricas, interdiktori kao i maltene svaki drugi brod u igri moze da koristi warp scrambler ne od zadnjeg peca nego oduvek. Jedino cemu interdiktori sluze su Warp distruption probes koje mogu da se koriste iskljucivo u 0.0 svemiru, tako da interdiktor u low sec svemiru uopste nije nekakva velika pretnja kao sto si ti pokusao da predstavis, naprotiv.

Citat:
Neutrino kaže: Pregled poruke
Čak i sa najbržim brodovima (frigate, interdiktori) i revidiranim sistemom brzina u Rubicon ekspanziji vremenski interval od faze usporenja iz warp-a do ulaska u kapiju traje minimalno nekoliko sekundi - i više nego dovoljno da gankeri odrade svoj deo posla. Ponavljam, warp na gate je izuzetno loša ideja u bilo kom sektoru sa sigurnosnim statusom ispod 0.6.
Brzina kojom se brod krece nikada nije imala niti sada ima ikakve veze sa aktivianjem kapija, sletanjem na stanicu itd. Samo je bitno da si blize od 2,5km. Uostalom sto se promene warp brzina tice, frigate su ili ostale na istom ili su dobile buff. Takođe - interdiktori najbrzi?


Citat:
Neutrino kaže: Pregled poruke
Lepo sam napisao, "verovatnoća pogotka zavisi od odnosa rezolucije broda i radijusa broda (signature radius / signature resolution)". To znači da čak i kada si lockovan ukoliko je signature radius broda kojeg gađaš manji utoliko je manja šansa da budeš pogođen.

Inače, warp scrambler nema apsolutno nikakav uticaj na sub-warp brzinu broda tako da pretpostavljam da si hteo da kažeš "webber" a ne warp disruptor. No nebitno, čak i sa webberima frigate mogu itekako lako da se izbore sa svime što je veće od battleship klase. Jedini izuzetak je ako battleship koristi target paintere koji povećavaju signature radius neprijateljskog broda i time onu prethodno pomenutu verovatnoću pogotka.
Ono sto si ti napisao (a i dalje forsiras) je da ako si u frigati mozes da prezivis kamp vecih brodova zato sto imaju problema da te pogode. Ne mozes. Ako te lokuju imaces warp scrambler/distruptor na sebi i mrtav si. (jer ne mozes da pobegnes u warp, to da li ce neko da stavi web na tebe ili target painter je nebitno, samo je pitanje vremena jer ne ides nigde - ako si opet promasio poentu price). I verovatnoca pogotka nije ignature radius / signature resolution nego je

sto u prevodu znaci da nije toliko bitno ni koliko brzo ides ni koliko si mali, najbitniji je ugao kojim se kreces u odnosu na brod koji te gadja. Ako ima vise neprijateljskih brodova na gridu i nisu svi u jednoj gomili da izaberes pravac kojim ces imati veliki ugao kretanja u odnosu na sve protivnicke brodove je jako jako tesko. Da ne pominjemo da svi veci brodovi imaju dronove koji nece imati nikakvih problema da te pogode.

Sustina price je - ako te uhvate mrtav si. Bio u frigati ili ne. Mada mi se teorija neunistivih frigata svidja, pitam se sto ljudi uopste kupuju vece brodove za pvp.
Apostrof je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.6.2014, 12:31   #289
galebns
Starosedelac
 
Član od: 13.3.2006.
Lokacija: 0,0,0
Poruke: 2.662
Zahvalnice: 1.652
Zahvaljeno 696 puta na 483 poruka
Određen forumom Re: Eve online

Ako se ne varam signature radius/resolution utice na brzinu lokovanja.
galebns je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.6.2014, 13:46   #290
Neutrino
Deo inventara foruma
 
Član od: 17.6.2011.
Poruke: 7.336
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 3.334 puta na 2.010 poruka
Određen forumom Re: Eve online

@Apostrof
Čekaj... Ja u svom postu napišem da verovatnoća pogotka zavisi od odnosa rezolucije (signature resolution) i radijusa (signature radius), ti na to odgovoriš da nije tačno i postaviš formulu koja tvrdi upravo suprotno, da jeste tačno

Ajde pogledaj formulu još jednom. Transverzalna brzina i udaljenost mete se međusobno potiru (što je manja udaljenost objekta od mete objekat ima manju transverzalnu brzinu) a brzina praćenja kupola (turret) je konstanta specifična za tip broda. Znači jedina stavka koja u prvom sabirku utiče na verovatnoću pogotka je odnos rezolucije i radijusa pa još sve to na kvadrat! I kako se sve ovo uklapa u tvoju priču da moja tvrdnja nije tačna?

Što je najgore ovo je osnova igre, nešto što se nauči u prvih mesec dana igranja. Koliko dugo igraš Eve online?
Neutrino je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.6.2014, 14:03   #291
galebns
Starosedelac
 
Član od: 13.3.2006.
Lokacija: 0,0,0
Poruke: 2.662
Zahvalnice: 1.652
Zahvaljeno 696 puta na 483 poruka
Određen forumom Re: Eve online

Citat:
Neutrino kaže: Pregled poruke
...(što je manja udaljenost objekta od mete objekat ima manju transverzalnu brzinu)...
Izvini ali ovo nije tacno. Sto je meta bliza to mu je veca transv. brzina i taretu je teze da ga prati. Sto je meta dalje to je manja transv. brzina.
To ti je kao kada se vozis u autu pa zbunje pored puta ti deluje zamuceno zbog brzine a drvece na 1km udaljenosti izgleda kao da stoji u mestu.
galebns je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.6.2014, 18:09   #292
Apostrof
Veteran
 
Član od: 27.11.2007.
Lokacija: Segmentum Solar
Poruke: 1.124
Zahvalnice: 351
Zahvaljeno 388 puta na 197 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Apostrof
Određen forumom Re: Eve online

Citat:
Neutrino kaže: Pregled poruke
@Apostrof
Čekaj... Ja u svom postu napišem da verovatnoća pogotka zavisi od odnosa rezolucije (signature resolution) i radijusa (signature radius), ti na to odgovoriš da nije tačno i postaviš formulu koja tvrdi upravo suprotno, da jeste tačno

Ajde pogledaj formulu još jednom. Transverzalna brzina i udaljenost mete se međusobno potiru (što je manja udaljenost objekta od mete objekat ima manju transverzalnu brzinu) a brzina praćenja kupola (turret) je konstanta specifična za tip broda. Znači jedina stavka koja u prvom sabirku utiče na verovatnoću pogotka je odnos rezolucije i radijusa pa još sve to na kvadrat! I kako se sve ovo uklapa u tvoju priču da moja tvrdnja nije tačna?

Što je najgore ovo je osnova igre, nešto što se nauči u prvih mesec dana igranja. Koliko dugo igraš Eve online?
Lose si ukapirao formulu. I sta je transvelzalna brzina. A i to potiranje te malo zeza. I posto i dalje tvrdis da
Citat:
Znači jedina stavka koja u prvom sabirku utiče na verovatnoću pogotka je odnos rezolucije i radijusa
uopste ne kapiram kako si izvkao da sam se ja zapravo nekako slozio sa tobom? Ako stvarno mislis da je ista sansa da battleship pogoti frigatu koja stoji u mestu ili frigatu koja se krece mislim stvarno ne znam sta da ti kazem. U stvari znam - ako stojis u mestu svaki pogodak ce biti savrsen. Cak i da titan gadja frigatu. Ama bas svaki, sem naravno ako nisi van dometa topova.

Svaki savet koji si dao je blago receno ocajan, a tvrdnje tipa da ne mozes da skocis kroz kapiju ako ne stojis u mestu cista dezinformacija. Mozda je pravo pitanje koliko dugo ti ne igras Eve online? Od 2005?
Apostrof je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.7.2014, 15:44   #293
robotz
Novi član
 
Član od: 9.3.2007.
Poruke: 14
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 3 puta na 2 poruka
Određen forumom CCP Okupljanje u Beogradu 2014

CCP organizuje drugo u nizu okupljanje ljubitelja EVE Online u Srbiji u petak 1. avgusta ove godine sa početkom u 17h. Kao i prošlog puta, održaće se u The Black Turtle pabu u Beogradu, u Svetogorskoj 14.

http://eveonline.rs/ccp-okupljanje-u-beogradu-2014/

https://www.youtube.com/watch?v=ncASM4WEiF0
robotz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.7.2014, 16:16   #294
robotz
Novi član
 
Član od: 9.3.2007.
Poruke: 14
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 3 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: Eve online

Pre nekih dva i po sata su EVE serveri “otišli” offline kako bi se implementirao najnoviji EVE Online expansion pod nazivom Crius.

Najnoviji EVE Online patch donosi mnogobrojne izmene, najviše u oblasti industrije pa je i sa pravom CCP na svom glavnom sajtu napisao CRIUS: PRIDRUŽI SE INDUSTRIJSKOJ REVOLUCIJI.

http://eveonline.rs/crius-svet-se-menja/
robotz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.8.2014, 22:32   #295
Klecaviks
Novi član
 
Član od: 15.8.2014.
Poruke: 5
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Eve online

Dobro veče svima. Nov sam na forumu...
Klecaviks je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.8.2014, 22:35   #296
High life
Starosedelac
 
Član od: 12.9.2009.
Poruke: 1.581
Zahvalnice: 73
Zahvaljeno 807 puta na 347 poruka
Određen forumom Re: Eve online

Dobro vece
High life je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.8.2014, 23:08   #297
Klecaviks
Novi član
 
Član od: 15.8.2014.
Poruke: 5
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Eve online

Dobio sam free trial od 30 dana. Rudarim malo po Lonetreku. Fali mi još par dana da razvijem Industrial 5 za Procurera. Greškom sam razvio mining V al ne mari. Za sada se vozim u Venture sa malo jačim tankom. Imam 2 medium azeotropic ward salubrity I i survey scanner I u medium slotovima. Tu su takođe i tri RIG-a. Small anty-EM Screen reinforcer I, Small Core Defense Field Extender I i Small Ancillary Current Router I. Hoću da stavim u low slot Mining laser upgrade I i u high onaj topčić za salvage ali mi za sada fali power grid. Razvijam skil Shield upgrades koji bi trebalo da mi rastereti power grid i oslobodi par dodatnih jedinica. Power grid management mi je na četvorci. Tu su i dva Hobgoblina.

Kao što rekoh trenutno vozim Venture. Rudarim u Erenta 0.6 sec. sa odličnim asteroid beltovima i lepom otkupnom cenom rudače u lokalu. Za 2 nedelje polu AFK rudarenja sam skupio oko 60 mil. i čim se steknu uslovi kupijem Procurera. Sledeći mesec uplaćujem a kasnije se nadam da ću moći da izrudarim ili šta već novac za PLEX(inače nemam pojma kako se isti kupuje ali otom potom). To je moja trenutna EVE online priča. Ako
neko ima koristan savet ili pitanje tu sam...
Klecaviks je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.8.2014, 15:40   #298
galebns
Starosedelac
 
Član od: 13.3.2006.
Lokacija: 0,0,0
Poruke: 2.662
Zahvalnice: 1.652
Zahvaljeno 696 puta na 483 poruka
Određen forumom Re: Eve online

PLEX kupujes na marketu kao i sve ostalo, moj savet je da ga ostavis na stanici na kojoj si ga i kupio jer ako ga budes transportovao i neko slucajno "namirise" sta nosis, pozdravi se sa PLEX-om....
galebns je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.8.2014, 16:50   #299
Klecaviks
Novi član
 
Član od: 15.8.2014.
Poruke: 5
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Eve online

Citat:
galebns kaže: Pregled poruke
PLEX kupujes na marketu kao i sve ostalo, moj savet je da ga ostavis na stanici na kojoj si ga i kupio jer ako ga budes transportovao i neko slucajno "namirise" sta nosis, pozdravi se sa PLEX-om....
Znači kada kupim(nekad) PLEX on je neupotrebljen i mogu da radim sa njim šta hoću. Kad ga aktiviram, više ga nemam u fizičkom obliku već su mi dodati novih 30 dana tamo u kartici Pilot License? Tih 30 dana se sabira sa postojećim preostalim danima?

Ja sam za sada poprilično statičan. Skuplje stvari poput neaktiviranih skill book-ova inače ne nosim sa sobom na rudarenje iz bezbedonosnih razloga već ih ostavljam u bazi. Doživeo sam u prvim danima igranja suicidan napad od nekog lika "kill me gentle" ili tako nekako. Vratio sam se kasnije sa novim brodom i pokupio tovar ali sam sad postao podozriv. Nikad ne znaš odakle mogu ludaci da ispadnu .

Elem, nema šanse da transportujem PLEX negde...
Klecaviks je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.8.2014, 21:23   #300
galebns
Starosedelac
 
Član od: 13.3.2006.
Lokacija: 0,0,0
Poruke: 2.662
Zahvalnice: 1.652
Zahvaljeno 696 puta na 483 poruka
Određen forumom Re: Eve online

Citat:
Klecaviks kaže: Pregled poruke
Znači kada kupim(nekad) PLEX on je neupotrebljen i mogu da radim sa njim šta hoću. Kad ga aktiviram, više ga nemam u fizičkom obliku već su mi dodati novih 30 dana tamo u kartici Pilot License? Tih 30 dana se sabira sa postojećim preostalim danima?
Tacno
Inace EVE je kao Mad Max svet recimo, nema pravila. Na primer, postoji "pokret" (zaboravio sam ime) u hi-sec sistemima koji napada rudare ako nemaju dozvolu za rudarenje. Naravno, tu dozvolu kupujes od tog "pokreta". Mene taj koncept ekstra nervira i nemam nameru da im ikad ista platim ali eto CCP smatra da je to jednostavno u prirodi igre i dozvoljava...
Obrati paznju na prevarante koji se oglasavaju na lokalnom chatu tipa "posalji 10mil ISK ja ti vratim 100mil ISK-a pod tim i tim uslovima", to izbegavaj. Generalno, budi oprezan, likova ima svakakvih, tu valjda i oni koji su u RL postenjacine, puste ventil pa se prave badze
galebns je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
eve, mmorpg


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Moj web sajt, forum, blog... prikažite ovde (reklamiranje najstrožije zabranjeno!) oluja Zanimljive Web lokacije 997 20.1.2023 23:44
Charazay - Online Basketball Manager Boki O igrama uopšte 17 21.11.2006 15:06
Freelancer online rexma Mrežne igre 40 20.9.2006 21:06
Online igranje... dzambo O igrama uopšte 7 28.12.2005 0:57


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 13:22.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com