Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Grafika
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Grafika Video karte i monitori

 
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 8.11.2022, 1:23   #1
Koreli A.
Veteran
 
Član od: 1.9.2019.
Lokacija: BGD
Poruke: 714
Zahvalnice: 521
Zahvaljeno 163 puta na 109 poruka
Određen forumom Zadnja strana kartice RTX 2060 Gigabyte

https://www.gigabyte.com/rs/Graphics...-6GD-rev-20#kf

Na linku je moja kartica ali sa zadnjom plastikom koju ovaj model treba da ima to jr verzija REV 2.0 . Ima otvore pozadi i vazduh moze da struji normalno.
Moja verzija je 1.0 i bas kao na slikama koje takodje ima na linku pod verzijom 1.0 iste karte.
Steta jer su ventilatori zaista dobri. Ta plastika bez otvora nabija temperaturu kartici jer sporo izlazi topao vazduh , jedostavno nema gde.
Ovo su poklopci od slabijih modela koje je gigabajt prenamenio i izuvaljivao naivnim brzopletim kao ja.
Performanse i to sve je sasvim kako treba ali temperature ne bas.

Mnogo bih bio zahvalan ako neko moze da mi pomogne kako da ovo resim. Mislim gde da najdem (kupim) tu zadnju plastiku i promenim.
Rado bih ulozio da mi neko zameni ako ima to neko a radi ,ne treba mi orginal plastik a za garanciju be boli uvo. Ima jos 2 godine garancije ako sredim ovo sto bi je pa prodavao a ako vrisne sta je tu je.
Undervoltovao sam karticu za 75 mA i ima efekta ali i dalje temperatue su nepotrebno visoke. Bez undervolta tamo gde verzija 2.0 ima recimo 60 ova ce imati 70 a problem je veci sto su vece temperature.
Moze sa 100% obrtaja da se drzi na 72,73 bez problema ali to je vec prilicno iritantan zvuk .
Koreli A. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
 

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Grafičke kartice u prenosnim računarima Bryan Fury Prenosni računari 518 2.3.2018 16:10
ATI Radeon HD5850/HD5870/HD5870x2 Predrag Stankovic Grafika 320 3.12.2015 0:06
Gigabyte Open Overclocking Šampionat - GO OC (finale u septembru 2010.) Chivan Dešavanja i događaji 7 30.7.2010 6:37
::GOOC 2009:: Gigabyte Overclock Event and contest! Regionalno takmičenje! psyman Dešavanja i događaji 14 27.4.2009 20:58
Asus i Gigabyte prave novi brend? Wild Boy Vesti 32 11.8.2006 2:14


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 2:51.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com