Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre > MMORPG igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

MMORPG igre Massively multiplayer online role-playing games - WoW, Guild Wars, Eve Online, Age of Conan, Lineage, kao i mnoge druge...

Pregled rezultata glasanja: Koja je vasa main GW2 profesija?
Mesmer 12 6,09%
Engineer 19 9,64%
Thief 21 10,66%
Guardian 29 14,72%
Necromancer 25 12,69%
Ranger 27 13,71%
Warrior 41 20,81%
Elementalist 23 11,68%
Glasova: 197. U ovom glasanju ne možete da učestvujete

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 28.1.2014, 19:58   #7321
ljubo-exyu
Veteran
 
Član od: 15.8.2006.
Lokacija: http://guildwars.pr0gamers.net
Poruke: 532
Zahvalnice: 289
Zahvaljeno 144 puta na 88 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Nije razumeo dosta (bas dosta) ali posto je to toliko ocigledno (dakle ne verujem u neku zlu nameru) dao sam mu zahvalnicu jer sam ipak misljenja da je ovo napisao u najboljoj nameri i iz njegovog ugla (onako kako to trenutno razume).
ljubo-exyu je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.1.2014, 22:59   #7322
warlock_sm
Veteran
 
Član od: 20.2.2012.
Poruke: 638
Zahvalnice: 29
Zahvaljeno 109 puta na 85 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Citat:
ljubo-exyu kaže: Pregled poruke
Nije razumeo dosta (bas dosta) ali posto je to toliko ocigledno (dakle ne verujem u neku zlu nameru) dao sam mu zahvalnicu jer sam ipak misljenja da je ovo napisao u najboljoj nameri i iz njegovog ugla (onako kako to trenutno razume).
Razumeo sam ja dosta. Ono najvaznije sto sam razumeo je da vi nezelite da igrate GW2 nego remake GW1.

EDIT:Ne kazem ja da je GW2 savrsen, mogao bih ja do sutra da nabrajam sta se meni nesvidja, ali nijedna igra nije savrsena. 99% svih zamerki je sto GW2 nije isti kao GW1.
warlock_sm je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.1.2014, 0:11   #7323
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.362
Zahvalnice: 4.520
Zahvaljeno 3.828 puta na 2.386 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Citat:
ed_hunter kaže: Pregled poruke
što se uzbuđuješ toliko?
Pa nisam se bas toliko uznebudio . Mozda je tako ispalo ali sam spricer po tom pitanju.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.1.2014, 0:35   #7324
Grotar
Član
 
Član od: 7.4.2010.
Poruke: 385
Zahvalnice: 26
Zahvaljeno 245 puta na 97 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Citat:
ed_hunter kaže: Pregled poruke
ja dobijam plave ili zelene i champ bag u kome su zeleni truba imam 60% bonus luck i 70. sam lvl. radio sam nekoliko dana queensdale champ train, sad da vidim šta je taj frostgorge, ima li razlike. ja sam na far shiverpeaks i uvek ima ljudi u tom trainu, jedino što se s vremena na vreme nađe neki mamlaz pa ubije champ-a i poremeti train.

hvala za linkove
Frostgorge je lvl 80 zona tako da padaju uvek ''exotic bagovi'' nema zelenih ili plavih + se ceka manje na champove ,cak ako je velk zerg cesto se desi da roknu champa i pre nego sto stignes.

U jednom krugu ubijes 6 champova.

Edge of The Mists


BTW nova WvsW mapa
Grotar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.1.2014, 0:36   #7325
ed_hunter
Starosedelac
 
Član od: 8.4.2006.
Poruke: 1.298
Zahvalnice: 87
Zahvaljeno 199 puta na 141 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

e pa to će da pričeka malo, sad sam lvl 72

inače i u qeensdale padaju mnogo brzo, moraš da imaš stalno onaj swiftness da bi stigao.

Poslednja ispravka: ed_hunter (29.1.2014 u 0:44)
ed_hunter je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.1.2014, 1:44   #7326
P.A.I.N
Veteran
 
Član od: 11.11.2010.
Poruke: 785
Zahvalnice: 193
Zahvaljeno 56 puta na 43 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Kako da promenim email na gw2,trazi mi mnogo puta (5-6 nedeljno da overim ip adresu (koristim telekom i menja se cesto) pa me smara da menjam email na googlu kad god treba da odobrim to,ili mogu nekako da deaktiviram da mi trazi odobrenje?
P.A.I.N je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.1.2014, 1:45   #7327
ed_hunter
Starosedelac
 
Član od: 8.4.2006.
Poruke: 1.298
Zahvalnice: 87
Zahvaljeno 199 puta na 141 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

i meni nešto mnogo često traži odobrenje.
ed_hunter je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.1.2014, 1:49   #7328
Karzen
Član
 
Član od: 14.3.2012.
Poruke: 158
Zahvalnice: 32
Zahvaljeno 38 puta na 20 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

meni je tražio verifikaciju email-a svaki put kad sam uključivao igru, čak i ako nisam resetovao modem.
Na kraju sam čekirao "always allow access" za par mreža. od tada nisam imao problema, možda imam jednu ili dve verifikacije u 3-4 meseca!
Karzen je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.1.2014, 3:44   #7329
ed_hunter
Starosedelac
 
Član od: 8.4.2006.
Poruke: 1.298
Zahvalnice: 87
Zahvaljeno 199 puta na 141 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

ja gw2 najbolje igram kad blejim po svetu, slušam power metal i idem redom i vidim uuuu ovo je kul aj da vidimo šta ima tamo, pa odem i pobijem neke tamo i do jaja mi. šetam se po svetu, divim se lepoti i tako...

lvl 80, na meni oprema hm... ček da vidim... najveći item mi lvl 72, prstenje lvl 10. sve plavo i ponešto zeleno...

samo idem i cepam. baš me nešto totalno zabole za sve vaše tripove oko itema i pvp-a. ja ovo shvatam kao jednu jaaaaaaaaaaaaaaaako veliku single player igru koju nikako da odigram do kraja. igram self found i ne zanima me ništa.... tj. zanima me, svaki item koji mi padne pa makar bio i upgrade završi na trading postu da uzmem taj slot za banku konačno kažete mi da idem da igram dung da dobijem gold, a ja još nisam obišao ceo svet 100% i pomogao svima.

zašto imam ovakav pristup? pa eto, ja sam došao iz sveta wow-a i lineage-a 2 gde je samo bilo: idi rokaj, grind, udri, exp, daj, poeni, moar everything... i onda kad sam pokušao da to prenesem na gw2 igrajući sa devojkom, bilo je ono: aj iskuliraj- vidi kako je lep ovaj vodopad, vidi kako su dobro uradili ovo, vidi kako je ovo lepo... jednom smo igrali i ja samo tako jurcao za exp-om i ubistvima imajući konstantno swiftness na sebi, samo da što brže idem i ubijam i samo vidim šut iz partija. šta je bilo nećeš da igraš? pitam ja. ne, igraću, ali neću sa tobom, samo jurcaš. prošao si pored ovog npc-a, nisi ga ni pogledao, a mrtav je. kakav si ti guardian? kome si pomogao? samo si išao da iskopaš tu rudu tamo, a ovi ljudi što se biju ovde i bore se da odbrane selo? to nikom ništa, važnija ti ruda, važniji ti exp poeni? nek zapale selo? ladno sam pojeo kick! pobogu, pa igrao sam dva sata pokušavajući da sa njom ubijem gianta u nagelingu kao lvl 15, nema ljudi nigde... ja kažem: ajmo ne možemo jednostavno jači je.... ALI KAKO ĆEŠ DA OSTAVIŠ GRAD UNIŠTEN? KAKO, A HEROJ SI? ko će nešto da uradi ako nećeš ti? i onda tako idemo i oživljavamo one npc-e i pokušavamo da ga ubijemo dva sata. ideš svetom i priđe ti lik: aj brate pomozi mi za ovo i ono (početak eventa), i ti ćeš da ga iskuliraš jel tako? kakav si heroj ako to iskuliraš

eee onda se zamislim ja i proradi stari rpg duh u meni i..... setim se ove priče ovde. uživajte u igri bre! kad ste poslednji put ušli u igru da idete redom i ponašate se kako biste u svarnosti, da pomognete babi da pređe ulicu? kad ste poslednji put igrali tako? da ne ubijete moba koji vas je napao nego da prođete pored njega ko pič.kica, napadne te neko, a ti ne odgovoriš, nego pobegneš a norn si od 3.5 m?

ima da igram ovaj gw2 sve dok postoji jer je jedina igra koja podstiče ljude da igraju zajedno u svetu, a ne: ti si mi ukrao moba- umri! neee to je moja ruda- crkni! majmune glupi šta mi kradeš kvest!!!

kad ste poslednji put igrali gw2 kao istinski iskrenu igru što u stvari i jeste? pa normalno je da vam se ne sviđa kad jednino što merite je e-peen. kad ste poslednji put išli u nageling da pomognete onom narodu da se odbrani od gianta? vidim ja da ovde ima podosta velike distance od pravih rpg igrača, većina vas je: vidi mi e-peen, vidi što sam jak, vidi ono, vidi ovo... ima naravno i onih koji imaju 100% world completion, i sve ostalo na max, i dosadno im, nemaju šta da rade i onda pljuju po igri. e pa guess what? kreni peške po svetu i pomozi ljudima, recimo idi ubij onog gianta u nagelingu. kad ste posledni put išli peške iz zone u zonu?

jedinstvo i ljubav!

Poslednja ispravka: ed_hunter (31.1.2014 u 13:07)
ed_hunter je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku ed_hunter na korisnoj poruci:
Morca (1.2.2014), P.A.I.N (31.1.2014)
Stara 31.1.2014, 6:51   #7330
N.K.P.D.
Veteran
 
Član od: 11.2.2008.
Lokacija: Raccoon City
Poruke: 596
Zahvalnice: 71
Zahvaljeno 69 puta na 53 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Citat:
ed_hunter kaže: Pregled poruke
ja gw2 najbolje igram kad uzmem neko pivce i rakijicu pa drugo gasim prvim i tako blejim po svetu, slušam power metal i idem redom i vidim uuuu ovo je kul aj da vidimo šta ima tamo, pa odem i pobijem neke tamo i do jaja mi. šetam se po svetu, divim se lepoti i tako...

lvl 80, na meni oprema hm... ček da vidim... najveći item mi lvl 72, prstenje lvl 10. sve plavo i ponešto zeleno...

samo idem i cepam. baš me nešto totalno zabole za sve vaše tripove oko itema i pvp-a. ja ovo shvatam kao jednu jaaaaaaaaaaaaaaaako veliku single player igru koju nikako da odigram do kraja. igram self found i ne zanima me ništa.... tj. zanima me, svaki item koji mi padne pa makar bio i upgrade završi na trading postu da uzmem taj slot za banku konačno kažete mi da idem da igram dung da dobijem gold, a ja još nisam obišao ceo svet 100% i pomogao svima.

zašto imam ovakav pristup? pa eto, ja sam došao iz sveta wow-a i lineage-a 2 gde je samo bilo: idi rokaj, grind, udri, exp, daj, poeni, moar everything... i onda kad sam pokušao da to prenesem na gw2 igrajući sa devojkom, bilo je ono: aj iskuliraj- vidi kako je lep ovaj vodopad, vidi kako su dobro uradili ovo, vidi kako je ovo lepo... jednom smo igrali i ja samo tako jurcao za exp-om i ubistvima imajući konstantno swiftness na sebi, samo da što brže idem i ubijam i samo vidim šut iz partija. šta je bilo nećeš da igraš? pitam ja. ne, igraću, ali neću sa tobom, samo jurcaš. prošao si pored ovog npc-a, nisi ga ni pogledao, a mrtav je. kakav si ti guardian? kome si pomogao? samo si išao da iskopaš tu rudu tamo, a ovi ljudi što se biju ovde i bore se da odbrane selo? to nikom ništa, važnija ti ruda, važniji ti exp poeni? nek zapale selo? ladno sam pojeo kick! pobogu, pa igrao sam dva sata pokušavajući da sa njom ubijem gianta u nagelingu kao lvl 15, nema ljudi nigde... ja kažem: ajmo ne možemo jednostavno jači je.... ALI KAKO ĆEŠ DA OSTAVIŠ GRAD UNIŠTEN? KAKO, A HEROJ SI? ko će nešto da uradi ako nećeš ti? i onda tako idemo i oživljavamo one npc-e i pokušavamo da ga ubijemo dva sata. ideš svetom i priđe ti lik: aj brate pomozi mi za ovo i ono (početak eventa), i ti ćeš da ga iskuliraš jel tako? kakav si heroj ako to iskuliraš

eee onda se zamislim ja i proradi stari rpg duh u meni i..... setim se ove priče ovde. uživajte u igri bre! kad ste poslednji put ušli u igru da idete redom i ponašate se kako biste u svarnosti, da pomognete babi da pređe ulicu? kad ste poslednji put igrali tako? da ne ubijete moba koji vas je napao nego da prođete pored njega ko pič.kica, napadne te neko, a ti ne odgovoriš, nego pobegneš a norn si od 3.5 m?

ima da igram ovaj gw2 sve dok postoji jer je jedina igra koja podstiče ljude da igraju zajedno u svetu, a ne: ti si mi ukrao moba- umri! neee to je moja ruda- crkni! majmune glupi šta mi kradeš kvest!!!

kad ste poslednji put igrali gw2 kao istinski iskrenu igru što u stvari i jeste? pa normalno je da vam se ne sviđa kad jednino što merite je e-peen. kad ste poslednji put išli u nageling da pomognete onom narodu da se odbrani od gianta? vidim ja da ovde ima podosta velike distance od pravih rpg igrača, većina vas je: vidi mi e-peen, vidi što sam jak, vidi ono, vidi ovo... ima naravno i onih koji imaju 100% world completion, i sve ostalo na max, i dosadno im, nemaju šta da rade i onda pljuju po igri. e pa guess what? kreni peške po svetu i pomozi ljudima, recimo idi ubij onog gianta u nagelingu. kad ste posledni put išli peške iz zone u zonu?

jedinstvo i ljubav! <3
A da ti smanjis malo to pivce i rakijicu?
N.K.P.D. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.1.2014, 6:54   #7331
ed_hunter
Starosedelac
 
Član od: 8.4.2006.
Poruke: 1.298
Zahvalnice: 87
Zahvaljeno 199 puta na 141 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

hihi malo, da
ed_hunter je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.1.2014, 10:36   #7332
Maladikt
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2006.
Lokacija: In
Poruke: 3.207
Zahvalnice: 840
Zahvaljeno 973 puta na 624 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Citat:
ed_hunter kaže: Pregled poruke
uuuu živo živo

nisu se stvari mnogo promenile od kad sam ja poslednji put bio ovde. zaključak da je gw2 sr@nje igra se samo produbljuje.
Citat:
ed_hunter kaže: Pregled poruke
eee onda se zamislim ja i proradi stari rpg duh u meni i..... setim se ove priče ovde. uživajte u igri bre!
Rekoh ja, 10/10 trol pokušaj.

Citat:
ed_hunter kaže: Pregled poruke
zašto imam ovakav pristup?
Zato što si papučar koji neće da se zameri devojci.
Maladikt je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.1.2014, 13:09   #7333
ed_hunter
Starosedelac
 
Član od: 8.4.2006.
Poruke: 1.298
Zahvalnice: 87
Zahvaljeno 199 puta na 141 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

ih bas sad. karikiram malo vise i zezam se mnogo, al ima tu malo istine. lep je gw2, nije savrsen ali je lep.
ed_hunter je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.2.2014, 0:38   #7334
ljubo-exyu
Veteran
 
Član od: 15.8.2006.
Lokacija: http://guildwars.pr0gamers.net
Poruke: 532
Zahvalnice: 289
Zahvaljeno 144 puta na 88 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Evo resenja:
HA Sistem iz GW1 primeniti na WvWvW sistem u GW2.
Dakle, takmicenje servera po principu nokauta. Svi pobednici (1 od 3 servera) idu u drugi krug da se bore medjusobno, pa opet nokaut faza sve do finala gde bi se sastala 3 najbolja servera. Ubaciti livestream ili observe (kao u Gw1). Na taj nacin bi se igra i igraci povezali u jednu celinu. Svi bi znali ko su najbolji guildovi, komanderi, serveri. Dosao bi kraj forumskim prepucavanjima i youtube takmicenjima. Ovaj sadasnji sistem najvise lici na CS LAN, ne vodi nicemu.
ljubo-exyu je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku ljubo-exyu na korisnoj poruci:
zorx (10.2.2014)
Stara 10.2.2014, 1:42   #7335
mvasic
Starosedelac
 
Član od: 3.12.2005.
Lokacija: Bryn Mawr, PA
Poruke: 2.037
Zahvalnice: 1.230
Zahvaljeno 847 puta na 505 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Citat:
ljubo-exyu kaže: Pregled poruke
Evo resenja:
HA Sistem iz GW1 primeniti na WvWvW sistem u GW2.
Dakle, takmicenje servera po principu nokauta. Svi pobednici (1 od 3 servera) idu u drugi krug da se bore medjusobno, pa opet nokaut faza sve do finala gde bi se sastala 3 najbolja servera. Ubaciti livestream ili observe (kao u Gw1). Na taj nacin bi se igra i igraci povezali u jednu celinu. Svi bi znali ko su najbolji guildovi, komanderi, serveri. Dosao bi kraj forumskim prepucavanjima i youtube takmicenjima. Ovaj sadasnji sistem najvise lici na CS LAN, ne vodi nicemu.
Boldovano: Zasto bi to bilo bitno, bilo kome?
mvasic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.2.2014, 2:17   #7336
ljubo-exyu
Veteran
 
Član od: 15.8.2006.
Lokacija: http://guildwars.pr0gamers.net
Poruke: 532
Zahvalnice: 289
Zahvaljeno 144 puta na 88 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Citat:
mvasic kaže: Pregled poruke
Boldovano: Zasto bi to bilo bitno, bilo kome?
Pre nego ti hejtic presece mozgic, nastavis da citas tekst do kraja i odmah dobijes odgovor. Usput, zadrzis hejtic jos par sekundi da te odmah ne obuzme pa dobijes dodatni prostor da razmislis, i onda dobijes i drugi odgovor.
ljubo-exyu je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.2.2014, 2:17   #7337
zorx
Veteran
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: 010011100110100101110011
Poruke: 585
Zahvalnice: 200
Zahvaljeno 160 puta na 124 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Citat:
ljubo-exyu kaže: Pregled poruke
Evo resenja...
Tako nešto je i meni padalo na pamet još od početka mada nisam siguran da će se yebavati da ubace observe u WvW.

Citat:
mvasic kaže: Pregled poruke
Boldovano: Zasto bi to bilo bitno, bilo kome?
Nije svima bitno, ali stvara neki takmičarski nagon i želju za napredovanjem; neko želi da istražuje mape, chatuje sa društvom i odigra po koju instancu dok neko drugi želi da se usavršava i bori protiv najboljih ili sa njima.
zorx je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.2.2014, 12:59   #7338
mvasic
Starosedelac
 
Član od: 3.12.2005.
Lokacija: Bryn Mawr, PA
Poruke: 2.037
Zahvalnice: 1.230
Zahvaljeno 847 puta na 505 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Citat:
ljubo-exyu kaže: Pregled poruke
Pre nego ti hejtic presece mozgic, nastavis da citas tekst do kraja i odmah dobijes odgovor. Usput, zadrzis hejtic jos par sekundi da te odmah ne obuzme pa dobijes dodatni prostor da razmislis, i onda dobijes i drugi odgovor.
Zasto mislis da je hejt? Ali po tonu tvog odgovora vidim da je moje pitanje pogodilo u centar. Probaj da se opustis, odigras nesto, pa ces shvatiti da moje pitanje i te kako ima smisla.

Citat:
zorx kaže: Pregled poruke

Nije svima bitno, ali stvara neki takmičarski nagon i želju za napredovanjem; neko želi da istražuje mape, chatuje sa društvom i odigra po koju instancu dok neko drugi želi da se usavršava i bori protiv najboljih ili sa njima.
Slazem se ja s tim, medjutim ovde je ipak u pitanju RPG igra, bez obzira na to koliko massively multiplayer. Sama lista "najboljih" je nepotrebna. Poenta kod takmicenja (real life) je da su uslovi za sve ucesnike jednaki. U MMORPG to ne mora da je slucaj. Postoji gomila varijabli koje uticu na kvalitet igranja (oprema za altove, kvalitet veze ka internetu, doba dana... i td.). U malim okrsajima (2v2, 3v3...) se to da, koliko-toliko, kontrolisati. U vecim (GvG,na primer) to jednostavno nije moguce. Samim tim, postavka ravnopravnog duela pada u vodu. Kako ce lista najboljih servera, guildova, commandera da poboljsa bilo ciji dozivljaj igre, kad je ta lista, relativno, neravnopravna, ergo koga briga za istu?
mvasic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.2.2014, 15:09   #7339
r0nIn
Banned
 
Član od: 17.1.2007.
Poruke: 2.388
Zahvalnice: 1.520
Zahvaljeno 1.007 puta na 520 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Citat:
mvasic kaže: Pregled poruke
Slazem se ja s tim, medjutim ovde je ipak u pitanju RPG igra, bez obzira na to koliko massively multiplayer. Sama lista "najboljih" je nepotrebna. Poenta kod takmicenja (real life) je da su uslovi za sve ucesnike jednaki. U MMORPG to ne mora da je slucaj. Postoji gomila varijabli koje uticu na kvalitet igranja (oprema za altove, kvalitet veze ka internetu, doba dana... i td.). U malim okrsajima (2v2, 3v3...) se to da, koliko-toliko, kontrolisati. U vecim (GvG,na primer) to jednostavno nije moguce. Samim tim, postavka ravnopravnog duela pada u vodu. Kako ce lista najboljih servera, guildova, commandera da poboljsa bilo ciji dozivljaj igre, kad je ta lista, relativno, neravnopravna, ergo koga briga za istu?
U pravu si. Ta lista meni licno ne bi poboljsala dozivljaj u igri, bilo bi sve isto... Ionako taj wvwvw je cisto zergovanje, ko ima vise ljudi na serveru taj pobjedjuje, nema previse filozofiranja i taktiziranja.

Ono sto bi zaista trebalo da se uvede jeste da se jednom za svagda stane na kraj tim prebacivanjima sa servera na server u wvwvw, mislim cemu to?! Malo igraju na jedan, pa im dosadi, pa malo predju na drugi server, pa im i tamo dosadi... i sve tako. Malo, malo pa na server dodje neka dobra gilda, onda odjednom odu?!

Na koji nacin to moze da se sprijeci ja trenutno nemam pojma.

Generalno igra ima jako veliki problem sa tim zergovanjem, sve se svodi na to. Ides u grupi sa 20, 30 i vise igraca, ne vidis nista sta se desava na ekranu od efekata, samo u jednom trenutku vidis sa desne gornje strane kada se event zavrsi, dobijes to malo karme, 15 zelenih i plavih, 2-3 zuta i to je to. Svaki event, ma sve je na istu foru... A solo kvestovi, "licna prica" su toliko genericni da mi je muka igrati ih... Imam 3 lika 80lvl i ni na jednom nemam predjenu tu "licnu pricu" - "glavni kvest". Toliko o role playu.

Bitno je samo da se zerguje. Stvarno bi Zerg Wars bio najprikladniji naziv za ovu igru.
r0nIn je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.2.2014, 15:52   #7340
Leon da Vinci
Član
 
Član od: 12.1.2006.
Poruke: 262
Zahvalnice: 19
Zahvaljeno 66 puta na 34 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Citat:
mvasic kaže: Pregled poruke
Zasto mislis da je hejt? Ali po tonu tvog odgovora vidim da je moje pitanje pogodilo u centar. Probaj da se opustis, odigras nesto, pa ces shvatiti da moje pitanje i te kako ima smisla....

Da li si igrao GW1 ?
Priložene slike
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	wolf.jpg
Viđeno:	25 puta
Veličina:	8,3 KB
ID:	48308  
Leon da Vinci je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
guild wars 2, mmorpg


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Guild Wars Sale013 MMORPG igre 4095 7.6.2023 18:02
Guild Wars pitanja primeyuri Mrežne igre 288 27.11.2009 17:47
Guild Wars ! !Hand-of-blood! ! Tekstovi u SK 2 19.11.2007 14:09
Guild Wars - Internet konekcija?! eXtreme Role-Play 12 25.9.2006 8:24
neka pitanja o Guild Wars... barjaktar Mrežne igre 6 11.4.2006 18:06


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 20:34.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com