Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre > MMORPG igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

MMORPG igre Massively multiplayer online role-playing games - WoW, Guild Wars, Eve Online, Age of Conan, Lineage, kao i mnoge druge...

Pregled rezultata glasanja: Koja je vasa main GW2 profesija?
Mesmer 12 6,09%
Engineer 19 9,64%
Thief 21 10,66%
Guardian 29 14,72%
Necromancer 25 12,69%
Ranger 27 13,71%
Warrior 41 20,81%
Elementalist 23 11,68%
Glasova: 197. U ovom glasanju ne možete da učestvujete

 
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 22.11.2012, 10:15   #11
Vecanski
Član
 
Član od: 22.11.2009.
Poruke: 266
Zahvalnice: 22
Zahvaljeno 165 puta na 70 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Ajde, iz ciste dosade, da malo i ja dodam nesto.

Citat:
ljubo-exyu kaže: Pregled poruke
"Guild Wars" - "Rat guildova, druzina (kako volite vec)."

Guild Wars nije dobio ime po svom GvG delu igre već po lore-u.
"Throughout the centuries, the continent of Tyria found itself in constant warfare. The multiple Guild Wars raged across human lands - constantly ending and starting again, creating a series of wars between Humans."


Dakle, mi smo jedna druzina, grupa (guild) koji nikako ne mozemo da se druzimo i skupimo jer nemamo guild hall.

Ovaj deo uopšte ne razumem. Što se ne skupite u krčmi u LA-u? Ili na poljani ispred Quinsdalea, ili na zaleđenom jezeru ili bilo gde. Ako je poenta druženje nije bitno mesto.

ZA WoWoce i ostale: GVG je osnova GW-a (nema dalje).

Ja sam očigledno među ostalima pošto nisam igrao WoW, a potpuno sigurno nisam jedini za koga GvG nije ni osnova ni bitan deo ni GW-a ni bilo kog drugog MMO-a.

...zamislite samo onaj koji je (pre update) morao 10.000 minuta da klikce i pije alkohol samo zbog jedne titule?

Toliko o tome da je GW2 grind a GW1 nije. A što se skinova tiče, tačno se znalo šta se dobija iz HoM-a pre skoro 3 godine. I sad su se neki iznenadili. Da ne govorim o tome da i dalje mnogi smatraju da nije fer da neko dobije čak i skin samo zato šte je igrao potpuno drugu igru.

DA, mozete da skacete a to sto prolazite jedni kroz druge (ne postoji bodyblock) kao u nekim najprostijim naslovima niko ne spominje. Cak je i GW1 sa praistorisjkim engineom uspeo to da resi.

Kad bi se zaglavio u hodniku u dungeonu u sred borbe tako da guardian ili warrior ne mogu da prođu pored tebe a ti ne možeš nazad onda bi bila pljuvačina po bodyblocku.

Cuveni update-ovi: kao sto sam i pre pisao: NISTA. Malo se prosiri mapa, ubaci se jedan dung...

Ljudi izbace BESPLATAN update sa novom mapom i devet novih iako kratkih dungeona i opet nije dobro.
A da, da ne zaboravim, velicina i raspored ikonica i panela i da li postoji lampica za ping je ipak razlog za veliko nezadovoljsto... A tek font OMG! :P )


Sta je cilj ove igre, smisao? jesmo loi izigrali, zavrsili story i sta sad?

A tek ovo što me je zbunilo... Cilj igre u MMO-u? Pa što sami sebi ne napravite cilj? Legendary weapon? Volcanus greatsword? Barkskin shortbow? 100% sveta na osam karaktera i da svi imaju opremu obojenu u žuto? Da pređete 50ti nivo fraktala sa grupom od samo 3 rangera?

Lose nove stvari u GW2: numericke vrednosti (sest milijardi osamsto cetrdeset necega, ma... grrr... Mac je morao da ostane 15-22, armori 60-80 itd, itd...), nedostatak hexova, svi su sve (to ne moze, mora da se zna ko je monk, ko tank itd), sistem servera sa bezveznim imenima (da, dobro ste procitali. To je trebalo da bude english dis 1,2,3.. german, 1,2,3, american... bla, bla, a ne ova imena), zatim spawn mobova (kao dinamicna, igra open world, a unaredjuju je tako da ce svi ljudi biti na dve oblasti, a sve ono ispred zjapi pusto, jos kad nesto sto si ubio se spawnuje "iz zemlje iz cista mira" dok si otisao do wc-a i ubije te, to je tek...)...

A cela tačka 6. je velika žal što umesto GW2 nisu napravili ekspanziju za GW1.

U svakom slučaju setite se da komentarišete igru koja je izašla pre samo 3 meseca a u kojoj je dodata potpuno nova mapa i novi dungeon sistem (koji je po mom mišljenju jako jako dobar) i gde su bila već 2 eventa koji po svojoj veličini premašuju bilo koji drugi koji sam video u bilo kom drugom MMO-u koji sam igrao. I sve to besplatno.
Eto mog mišljenja. Živi bili!

Poslednja ispravka: Vecanski (22.11.2012 u 10:35) Razlog: Jer sam izlapotina :)
Vecanski je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 9 korisnika se zahvaljuje korisniku Vecanski na korisnoj poruci:
DeCoy (22.11.2012), GaleOm (22.11.2012), I30J4N (22.11.2012), joksa (23.11.2012), Karzen (23.11.2012), Makiz93 (23.11.2012), mvasic (22.11.2012), pentraksil (22.11.2012), svracak (11.12.2012)
 

Bookmarks sajtovi

Tagovi
guild wars 2, mmorpg


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Guild Wars Sale013 MMORPG igre 4095 7.6.2023 18:02
Guild Wars pitanja primeyuri Mrežne igre 288 27.11.2009 17:47
Guild Wars ! !Hand-of-blood! ! Tekstovi u SK 2 19.11.2007 14:09
Guild Wars - Internet konekcija?! eXtreme Role-Play 12 25.9.2006 8:24
neka pitanja o Guild Wars... barjaktar Mrežne igre 6 11.4.2006 18:06


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 8:26.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com